Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

5 posters

Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 06, 2008 12:00 am

Ako ste Lav, Ovan,Škorpija ili decembraski Strelac verovatno ste na neki način ostili uticaj tranzitnog Sunca i Marsa u Strelcu.
Ova konjukcija može da utiče na upole, da izazove bolove, suviše trošenje energije, nekima i sklonost ka povredama, ili opekotinama, pa budite pažljiviji ovih dana, naročito ako na vas deluju ove planete i prave vam tranzite sa natalnim. Čuvajte se i od impulsivnog, naglogm, nestrpljivog delovanja, akcije. Moguća je borbe, konflikti su mogući, takmičlarski duh, sklonost izazovima i sl. U pozitivnom smislu daje nastojanje, borbu za ostvarenje nekog cilja, zavisno kako je koristite, da li ste odvažni, hrabri, energični.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  capella Sub Dec 06, 2008 12:02 am

Evo ja imam infekciju oka i baš sam htjela da stavim topic, jer je krenulo baš grozno i pomislila sam da je i nešto gore.
Još 0 natalni NE u V...
capella
capella

Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  Čarobnica Sub Dec 06, 2008 3:26 am

Tranzitni Mars i Sunce su mi u konjukciji sa natalnim Neptunom. Kako sam decembarski Strelac, osećam lakoću da prionem na knjigu, u smislu da počnem da čitam nešto što ima veze s duhovnošću. I baš sada me je našla knjiga koju dugo tražim.

Nestrpljiva sam, ali ću morati to da potisnem da ne bi došlo do nekih konflikata, pokrenula sam se i kad je posao u pitanju, tražim rešenja da se nešto pokrene i na tom planu...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  -menora- Sub Dec 06, 2008 6:25 am

Čarobnica ::Tranzitni Mars i Sunce su mi u konjukciji sa natalnim Neptunom. Kako sam decembarski Strelac, osećam lakoću da prionem na knjigu, u smislu da počnem da čitam nešto što ima veze s duhovnošću. I baš sada me je našla knjiga koju dugo tražim

Charobna ako hoces nesto skroz "ludo" da citas pogledaj i ovo cyclops : http://www.val.hr/php/index.php?option=com_weblinks&catid=22&Itemid=23

BTW koju knjigu citas ??? bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  Čarobnica Sub Dec 06, 2008 11:47 am

-menora- ::
Čarobnica ::Tranzitni Mars i Sunce su mi u konjukciji sa natalnim Neptunom. Kako sam decembarski Strelac, osećam lakoću da prionem na knjigu, u smislu da počnem da čitam nešto što ima veze s duhovnošću. I baš sada me je našla knjiga koju dugo tražim

Charobna ako hoces nesto skroz "ludo" da citas pogledaj i ovo cyclops : http://www.val.hr/php/index.php?option=com_weblinks&catid=22&Itemid=23

BTW koju knjigu citas ??? bounce

Ludilo je ovaj sajt, joj, hvala ti I love you , tražim takve stvari da čitam već mesecima, valjda nije bilo vreme nego se sve pojavilo sada:)
Čitam knjigu koja se zove isto kao i moj nick sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  inja Pon Dec 08, 2008 11:22 am

Uh... evo kako se kod mene do sada odrazava ova konjukcija... takmicarski duh i konflikt... - definitivno , ali valjda posto je sve to u 12. ,pa je nekako zatvorenog tipa. A mozda spasava i to sto su So i Ma natalno u trigonu.
A sta bi moglo da se desi kada mi sutra u paketu nagaze Asc (natalno Asc je sa njima u sextilu ) ???
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 08, 2008 11:30 am

Dobro bi bilo da si aktvina i to naročito fizički, da se više trošiš, kako ne bi bila svadljiva i agresivna. Usmeri se na ostvarenje svog cilja. Trenutno, upravo sada, pre podne ti je i Mesec u trigonu sa Ascednetom, pa će malo olakašti stvari, jer pomaže akciju, preduzimljivost, borbenost u ostvarenju nekog trenutnog cilja. Ako ne iskoristiš tu energiju moglo bi doći eventulano i do neke upale, ili povrede, zbog Marsa, koji donosi impulsivnost i brzopletost, ali ukoliko se potiskuje ljutnja i sklonost ka upali.
Dakle važno je da se krećeš, budeš aktivna, (rekreacija, sport,) ali da se kontrolišeš, ne žuriš,ne budeš iskitrena, impuslivna u postupcimam ili pokretima. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  inja Pon Dec 08, 2008 11:40 am

Srecom pa se bavim poslom kojim se bavim, dakle bice kretanja i trosenja energije - valjda dovoljno... A opet zbog posla moze doci i do povrede... hm... bicu pazljiva.
Tanja hvalaaa... flower
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu? Empty Re: Kako na vas deluje konjukcija Sunca i Marsa u Strelcu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu