Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji su to tranziri koji vas čine pasivnim?

2 posters

Ići dole

Koji su to tranziri koji vas čine pasivnim? Empty Koji su to tranziri koji vas čine pasivnim?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 06, 2008 7:43 pm

Mene Mesec u konjukciji sa Suncem čini pasivnim, inače sam to jako retko. ascedent u Lavu i sunce u Škorpiji ne daju mi da mirujem, ali ponekad mi tranziti Meseca uvuku u neku pasivnost, što traje kratko.
Mesec u Devici , kada mi se obnavlja Mesečev ciklus hoće takođe da me učini manje aktivnom. Mesec u vodienim znacima na mene deluje da sam više emotivna, a manje aktivna. Wink

Kako je kod vas?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji su to tranziri koji vas čine pasivnim? Empty Re: Koji su to tranziri koji vas čine pasivnim?

Počalji  beskrajnost Uto Dec 09, 2008 8:59 pm

Astrotanja ::Mene Mesec u konjukciji sa Suncem čini pasivnim, inače sam to jako retko. ascedent u Lavu i sunce u Škorpiji ne daju mi da mirujem, ali ponekad mi tranziti Meseca uvuku u neku pasivnost, što traje kratko.
Mesec u Devici , kada mi se obnavlja Mesečev ciklus hoće takođe da me učini manje aktivnom. Mesec u vodienim znacima na mene deluje da sam više emotivna, a manje aktivna. Wink

Kako je kod vas?
ma moja karta rekla bi cijela je pasivna
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu