Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

+18
sladjana
jassna
Dunja
Bellatrix986
piconja
Strelica
Nea
Kocka je bacena
BoSaNKa
Tratinčica
Izida
lado06
Latica
inja
Čarobnica
beskrajnost
-menora-
Astrotanja
22 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 09, 2008 12:01 pm

Većina elemenata je u mom horoskopu ženskih, čak 8. jedino su Merkur i Ascedent muški, ali asceden u Lavu me gura, nagoni ka akciju, preduzimljivosti, kao i Mesec u prvoj, koji ima nalikuje Mesecu u Ovnu, pa je takođe aktivan i vodi ka promenama. Takođe izražena prva, peta kuća koje su slične Ovnu i Lavu. Utiču da nema one tipične pasivnosti koja se javlja kada ima puno ženskih elemenata u natulu.
Naglašenost ženskih elementa, vodenih i zemljanih utiče na emotivnost, saosećajnost, intutivnost, kreativnost itd. u negativnom smislu odražava se na sklonost ka melanholiji, vraćanje u prošlost, na tendenciju ka depresivnosti, sa kojom se bori moj As u Lav, kroz akciju, hrabro ulaženje u novu, u promene, posebno što je Sunce u sekstilu sa Uranom.

Kakva je situacija u vašem natalu, šta dominira i kako se to odražava na vas?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Mar 08, 2009 1:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  -menora- Uto Dec 09, 2008 4:56 pm

I pre nego li si napisala ovu temu ja sam ceo dan razmisljala o ovome cyclops ... u situaciji kada je najteze ja se ponasam kao muskarac - bez obzira na sve meni je izgleda onaj Ma u Sco najjaci u horoskopu a posle njega Mo u 1 ... a zasto ovo pisem pa zato sto cu ja biti upravo jedina zena u nasoj najsiroj porodici koja ce u cetvrtak da zapuca na sahranu u Crnu Goru i sama cu da vozim a to nikome nije jasno kako ja to mogu !!! ... ili je mozda nesto drugo ...a taj mars me ubi ...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 09, 2008 5:43 pm

Ha, ha, ha. Intitivno sm čim sam ovo napisala pomislila da ćeš ti nešto napisati na ovu temu. Otkud mi to, ne znam, čista inuicija. cyclops
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  beskrajnost Uto Dec 09, 2008 6:52 pm

Ja stvarno ne znam za ovo, iako bi rekla da su vise muski elementi, zbog bika, al nisam sigurna.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 41
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 09, 2008 7:14 pm

Bik je ženski, kao i vodeni i zemljani, vatreni i vazdušni su muški, pa kod tebe dominiraju muški 6 muških i četiri ženska, računajući i Ascedent.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 09, 2008 7:17 pm

Menora, ti imaš 7. muških, računajući i ascedent i 3. ženska, dakle dominiraju muški, pa otud ima akcije, hrabrosti, inicijative.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Uto Dec 09, 2008 7:29 pm

Kod mene muški elementi uglavnom koliko sam mogla da shvatim... Asc u ženskom. A vrlo često neki muški prijatelji znaju da mi kažu da imam previše hrabrosti (da e kažem nešto drugo brezobrazno) za jednu ženu...eto potvrde king
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  beskrajnost Uto Dec 09, 2008 8:13 pm

Astrotanja ::Bik je ženski, kao i vodeni i zemljani, vatreni i vazdušni su muški, pa kod tebe dominiraju muški 6 muških i četiri ženska, računajući i Ascedent.
Onda sam bila u pravu.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 41
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  -menora- Uto Dec 09, 2008 9:45 pm

Astrotanja ::Ha, ha, ha. Intitivno sm čim sam ovo napisala pomislila da ćeš ti nešto napisati na ovu temu. Otkud mi to, ne znam, čista inuicija. cyclops

he he he cyclops ali majke mi cudno je malo Suspect ... i hvala
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 09, 2008 9:55 pm

Meni danas intuicija pre podne bila veoma jaka, verovatno što mi je Mesec u trigonu sa natalnim i dogodilo mi se još dva jaka osećaja dolazećeg, osim u vezi sa tobom, u prepodnevnim satima i oba su se pokazala tačna. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  inja Sre Dec 10, 2008 12:16 am

Astrotanja ::Bik je ženski, kao i vodeni i zemljani, vatreni i vazdušni su muški, pa kod tebe dominiraju muški 6 muških i četiri ženska, računajući i Ascedent.
king Auu... pa ja imam samo jedan zenski element! Very Happy Mesec u Biku! Sve, ukljaucujuci i Asc i cvorove je u muskim elementima! Tacnije vazduh - So, Me, Ve, Ma, Ur , Pl, cvorovi i u vatri - Asc, Ju, Ne. geek Nije cudo sto mi ljudi kazu da mogu konju rep da iscupam! A delujem jako krhko... zaista. I moram priznati da me izludjuju osobe koje se prenemazu. flower
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  -menora- Sre Dec 10, 2008 6:51 am

"inja" Auu... pa ja imam samo jedan zenski element! Very Happy Mesec u Biku! Sve, ukljaucujuci i Asc i cvorove je u muskim elementima! Tacnije vazduh - So, Me, Ve, Ma, Ur , Pl, cvorovi i u vatri - Asc, Ju, Ne. geek Nije cudo sto mi ljudi kazu da mogu konju rep da iscupam! A delujem jako krhko... zaista. I moram priznati da me izludjuju osobe koje se prenemazu. flower

pa ovde sve muske zhene kukuuu affraid ... a sto ja ne volem prenemaganje afro
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Latica Ned Dec 14, 2008 10:16 pm

Evo i mene sa vise muskih nego zenskih elemenata. Ponekad, ako to sa tim ima veze, imam mnogo energije koja me cini nervoznom ako je ne potrosim. Very Happy
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Ned Dec 14, 2008 10:43 pm

Draga Latice, ono što te čini nervoznim je Uran u kvadratu sa Merkurom, a svakako je dobro da si aktivna i da trošiš svoju energiju, jer muški elementi daju više energije i potrebu za aktivnošću.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Mar 08, 2009 1:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Ned Dec 14, 2008 11:02 pm

-menora- ::
"inja" Auu... pa ja imam samo jedan zenski element! Very Happy Mesec u Biku! Sve, ukljaucujuci i Asc i cvorove je u muskim elementima! Tacnije vazduh - So, Me, Ve, Ma, Ur , Pl, cvorovi i u vatri - Asc, Ju, Ne. geek Nije cudo sto mi ljudi kazu da mogu konju rep da iscupam! A delujem jako krhko... zaista. I moram priznati da me izludjuju osobe koje se prenemazu. flower

pa ovde sve muske zhene kukuuu affraid ... a sto ja ne volem prenemaganje afro


Ni ja ne volem prenemaganje a kod mene u familiji je to genetsko nasledstvo. Sreća te me je zaobišlo, ali ga zato oštrim jezikom suzbijam kod članova familije. Nema kod mene cile-mile. Čvrsta ruka sve rešava pirat
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  lado06 Ned Dec 14, 2008 11:25 pm

Asc-zenski
zenkih-6
muskih-4
nisam racunala chiron,lilith,smč, Basketball skoro nereseno
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Astrotanja Ned Dec 14, 2008 11:45 pm

Ipak je dominacija ženskih elemenata. Zapravo, da ne bude pogrešno shvaćeno, nije ništa bolje za ženu da ima dominirajuće muške elemente, već da svoje ženske i muške upotpuni sa partnerovim ženskim, odnonsno muškim elementima, tada je mogući skladna veza. Dakle, ako partner ima više ženski, a vi muških onda će on težiti muškim elementima i suprotno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Izida Ned Feb 08, 2009 1:23 am

ASC-muski
zenkih-7
muskih-3
mes.cvor i chiron nisam racunala Rolling Eyes
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Tratinčica Ned Feb 08, 2009 2:49 am

Više ženskih, uključujući i ascedent Smile
Tratinčica
Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 37
Datum upisa : 30.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  BoSaNKa Pon Mar 02, 2009 8:10 pm

Po meni imam vise muskih.
Podznak mi je u raku, zenski element.

http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Kocka je bacena Uto Mar 03, 2009 12:31 am

BoSaNKa ::Po meni imam vise muskih.
Podznak mi je u raku, zenski element.

http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

cini mi se da kod tebe preovladjuje zenski element,jer su ti i znak i podznak i mesec u zenskim znakovima....imaj na umu da ti se u muskim znakovima uglavnom nalaze generacijske plantete,Sa i Ur u strelcu,Ju u blizancima...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Nea Sre Mar 04, 2009 12:06 pm

Evo jedne obeshrabrujuce situacije:
- 4 muske planete u zenskim znakovima (voda - NE / zemlja - PL, SA, SO)
- 2 zenske planete u muskim znakovima (vatra - VE / zrak - MO)
I :
- 4 musko-neutralne u muskim znakovima (vatra - MA / zrak - UR, ME, JU)

FINAL SCORE:
4 zenska
6 muskih + muski ASC

To se odrazava na mene tako da ne znam tko mi glavu nosi Very Happy
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Kocka je bacena Sub Mar 07, 2009 1:47 am

Za zenu je ipak bolje imati naglasene zenske elemente,jer su zenski elementi pasivniji,osecajniji,emotivniji,itd...za muskarce je bolje imati naglasenije muske elemente,jer su ti muski elementi agresivniji,aktivniji...


Ja imam vise muskih elemenata,Sunce u strelcu-M,Asc u ribi-Z,Mesec u Lavu-M
muskih elemenata:7
zenskih:3

i zaista dosta sam samostalna,podosta aktivna za jednu zensku osobu,ne volim da pravim kompromise,nisam preterano tolerantna,dosta sam nezavisna,ne volim da polazem drugima racuna,gde sam,sta sam,il' me prihvati ili me ne prihvati,naravno da na to uticu prvenstveno i aspketi....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:23 pm

E,ovoga sam se plasila Laughing
7-3 u korist muskog elementa... Ne bih komentarisala...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 5:34 pm

Evo izbrojah:
- 8 muških
- 2 ženska + Asc
Very Happy sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu