Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

+18
sladjana
jassna
Dunja
Bellatrix986
piconja
Strelica
Nea
Kocka je bacena
BoSaNKa
Tratinčica
Izida
lado06
Latica
inja
Čarobnica
beskrajnost
-menora-
Astrotanja
22 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:37 pm

Čarobnica ::Evo izbrojah:
- 8 muških
- 2 ženska + Asc
Very Happy sunny flower

affraid
Nisam najgora Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 5:41 pm

Pa ovde sve sami "muški" u suknji, daklem.... Basketball
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:48 pm

Cek' da vidim ko jos ima Mars Nrptun, pa da organizujemo neku kafanu a posle,zna se... Zenske da jurimo Laughing Laughing Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 5:51 pm

Strelica ::Cek' da vidim ko jos ima Mars Nrptun, pa da organizujemo neku kafanu a posle,zna se... Zenske da jurimo Laughing Laughing Laughing


Ja zamalo Ma-Ne, pih, moraćete bez mene lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:53 pm

Nikako te ne pustamo iz skvadrice! Ti ces da juris zenske dok ja pijem Laughing
Gde ti je bre natal,prijatelju? Very Happy Very Happy
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 6:01 pm

Strelica ::Nikako te ne pustamo iz skvadrice! Ti ces da juris zenske dok ja pijem Laughing
Gde ti je bre natal,prijatelju? Very Happy Very Happy

Prijatelju, ovde će pre kafanska tuča nego opijanje i jurenje žena lol!

Marsovi su nam u kvadratu:lol!: lol!

Evo ga:) prvi u nizu...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Ned Mar 08, 2009 12:33 am

Ju! I to ces ti mene napasti,a? Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Ned Mar 08, 2009 12:48 am

Strelica ::Ju! I to ces ti mene napasti,a? Laughing

Neću, neću, kilav je ovaj moj u Blizancima lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Kocka je bacena Ned Mar 08, 2009 1:16 am

Strelica ::Cek' da vidim ko jos ima Mars Nrptun, pa da organizujemo neku kafanu a posle,zna se... Zenske da jurimo Laughing Laughing Laughing

Ja sam isto za kafanu...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Ned Mar 08, 2009 3:50 am

Bogami...ne bih bas rekla da je kilav :-)))

Kocka ziveli!!! Ja evo pijem neko pivce sa kumom Very Happy
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Kocka je bacena Ned Mar 08, 2009 2:07 pm

Au,sve smo strelcevi!!!
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Strelica Ned Mar 08, 2009 4:04 pm

Vrh! Eto ti znanja...zabave,lupetanja Very Happy Very Happy Very Happy
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Čarobnica Ned Mar 08, 2009 9:41 pm

Kafana kod "Marsa", ili "Jupitera" ili kod "Strelca"..... drunken cheers drunken cheers drunken lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  piconja Čet Avg 27, 2009 2:56 pm

bok ljudi, nisam nasel temu predstavljanja pa eto, pozdrav od novog clana Smile
astrologija me pocela fascinirat od prije 2 tjedna pa eto, krenuh na ucenje iste Very Happy

ako dobro kuzim, radi se o tome gdje se nalaze planeti, ako se nalaze u (Bik, Rak, Djevica, Škorpion, Jarac, Ribe.) onda su zenski?
kod mene ih je 7 znaci.. sto to tocno znaci ne znam, al ako se to analizira kak mislim, decko sam sa daleko izrazenijom zenstvenom stranom cheers
piconja
piconja

Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Bellatrix986 Sub Maj 15, 2010 10:46 pm

Ja sam pročitala da osobe sa ascedentom u muškom znaku imaju sposobnost, moć, dar da utiču na stvari, da mijenjaju tok događaja.
A da osobe sa ascedentom na ženskom znaku (kao ja, Djevica), uglavnom primaju, a ne šalju tu energiju. Energija ide k nama, a ne vibriramo je mi, dakle nemamo uticaja na događaje i stvari. Nije ono što hoćemo, već šta nam se hoće Neutral
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Dunja Ned Maj 16, 2010 4:01 am

au..

kod mene je 5 zenskih i 5 muskih....s tim sto mi je Asc u muskom...Sta je sad to??? Mada rekli su mi vec da funkcionisem po muskom principu:)) I zaista je tako...Odvaznosti i neustrasivosti kod mene kolko volis..Smile) I snage...

I koja mi je sad ustvari matematika??Smile) 6 muskih i 5 zenskih?? zbog Asc???ili kako....???
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Bellatrix986 Ned Maj 16, 2010 2:07 pm

Pa dobro, imam i ja odvažnosti, hrabrosti mu** više od većine muškaraca koje znam. Samo te mi osobine ne pomažu da utičem nešto pretjerano na dešavanja ..

Imam 6 ženskih i 4 muška, i 4 vatrena (tako da nisam tipični plačljivi Rak, niti skromna samozatajna Djevica - ascedent), pa onda sve ostale Smile
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  jassna Ned Maj 16, 2010 5:16 pm

Jao, kod mene 8 muskih i dva zenska tongue Pa ne znam bas da opisem sebe..Mislim da mi fali vise kvadrata u natalu da bih bila zena-zmaj, nisam ja bas nesto preterano aktivna..A i pola planeta mi je u Vagi..

Meni se mnogo svidja moj asc. u Skorpiji..Verovatno bih bila srecnija sa nekim drugim ascedentom, ali bez obzira..Moje srednje ime je Misterija i dobro je sto je tako... sunny sunny sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  sladjana Uto Jun 22, 2010 7:07 pm

Kod mene je Ac sa dve planete Venera i Sunce u hladnom Jarcu a i Mesec je u Ribama nekao mi dođe kao osenjivost što je tipično žensko .... Laughing
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Akarui Uto Jun 22, 2010 10:55 pm

Kod mene u muškim znacima ASC,severni čvor,pluton,neptun,mars,venera,merkur
Ženskim MC, uran,saturn,jupiter,mesec,sunce Very Happy
Nije loše,nije loše skoro izjednačeno... Very Happy Mada dosta puta za sebe pomislim o bože kako si osetljiva prava si ženica!!
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Milica Čet Dec 16, 2010 2:33 am

Ja imam 7 muških planeta i 3 ženske. Laughing
Vladar Ascedenta mi je MO u Raku, pa sam nežnog, ženskog izgleda....ali ponašanje, preduzimljivost, odlučnost, hrabrost- čisto muška.
Što bi rekao moj najbolji drug: ''imaš muški mozak, bila bi baš dobar frajer da si muško''. Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  sagitariusleone Čet Dec 16, 2010 12:29 pm

Kod mene stoji ovako muski Asc u lavu,mars i mesec takodje,pluton u vagi,sunce u strelcu,neptun u strelcu,merkur u jarcu.7
zenski saturn u devici,uran i venera u skorpiji,jupiter u raku .4
ovo je prvi put da sam ovo pogledala,nikad mi nije ni palo na pamet.Preovladavaju muski,i moglo bi se reci da sve nosim muski odnosno stoicki,ali sam dosta zenstvena.Licno mislim za sve sa podznakom u lavu,bi mogla da glasi jedna parola ,,Ono sto nas nije ubilo,ucinilo nas je samo jacim,,,bar je moje iskustvo takvo.Oko mene su u zivotu ljudi sa znakom ili podznakom lava,ovna,strelca,i svi su snazni,aktivni,borbeni...,ja organski ne mogu da podnesem niti mogu da se druzim sa ljudima koji su kilavi,kljakavi,bezivotni ukratko,ma cak ne mogu ni da sedim sa takvima,iritira me ta mrtvosanost.
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Dunja Čet Dec 16, 2010 3:40 pm

,Ono sto nas nije ubilo,ucinilo nas je samo jacim,,,bar je moje iskustvo takvo.Oko mene su u zivotu ljudi sa znakom ili podznakom lava,ovna,strelca,i svi su snazni,aktivni,borbeni...,ja organski ne mogu da podnesem niti mogu da se druzim sa ljudima koji su kilavi,kljakavi,bezivotni ukratko,ma cak ne mogu ni da sedim sa takvima,iritira me ta mrtvosanost.

bravo!!! isti slucaj i samnom...;)znaci totalno se iznerviram kad treba da imam bilo kakva posla sa nekim ko je tunjav i smotan!!! kao sto je Djindjic jednom prilikom reko : " Ne podnosim sporace!!"
e tako i ja... ne mogu da shvatim kako takvi mogu da zive na ovom svetu i da funcionisu normalno..Smile)
i znam da ce neko sad da kaze-imaju i oni prava na svoj pogled stvari,pa ko ti reko da je brz tempo bas pravilan nacin funkcionisanja i bla,bla bla...

jednostavno-stvaraju mi nervozu kad su u mom prisustvu!!!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  katja1 Pet Dec 17, 2010 12:24 am

pronadjoh se u tome da ne podnosim kilavost,posto sam jarac sa ascedentom u strelcu i dobro postavljenim muskim planetama( sunce u 1,mars u 10) a lose zenske (mesec u 12,venera na kraju 11), tako da bih bolje prosla kao muskarac,jer u ovom slucaju lako pokazujem licnost i karakter,dok svoju zensku stranu nesvesno potiskujem ,i pokazujem ako sam bas inspirisana sunny
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc? - Page 2 Empty Re: Da li imate u natalu više muških, ili ženskih elemenata i gde je Asc?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu