Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partnerski odnos

2 posters

Ići dole

Partnerski odnos Empty Partnerski odnos

Počalji  manuela Pet Apr 18, 2014 9:39 am

Zamolila bi Logosa ako moze da mi pogleda da li mi predstoji neka promena u partnerskim odnosima, jer mi od jula meseca tranzitni Pluton krece poslednji put direktno preko vrha 7. kuce, a znam da to poslednje direktno kretanje moze biti okidac za nest znacajno...Ili se mozda i ne odnosi na odnose u barku?

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Partnerski odnos Empty Re: Partnerski odnos

Počalji  logos Pet Apr 18, 2014 1:52 pm

manuela ::Zamolila bi Logosa ako moze da mi pogleda da li mi predstoji neka promena u partnerskim odnosima, jer mi od jula meseca tranzitni Pluton krece poslednji put direktno preko vrha 7. kuce, a znam da to poslednje direktno kretanje moze biti okidac za nest znacajno...Ili se mozda i ne odnosi na odnose u barku?

Već si nekoliko puta u svojim postovima pomenula da ti je tranzitni Pluton oko Asc a direktno kreće tek 23. septembra i on može na vrh VII kuće uticati samo preko opozicije sa istim.

Vidim da imaš problem sa suprugom i brakom zbog nedostatka emocija (vrh VII kuće u Raku a Mesec u I kući u Jarcu u padu) i ljubavi (Venera u VII kući u opoziciji sa svojim vladarem Mesecom i u kvadratu sa Marsom vladarem X kuće). Suprug (vrh VII kuće u Raku) je predstavljen Mesecom (tečnost, piće) koji je u opoziciji sa Jupiterom (mnogo, na duge staze) vladarem XII kuće (tajno, skriveno) pa on pije obično tajno. Mesec (on) je u sekstilu sa Neptunom (alkohol) koji je u trigonu sa Venerom (voleti) iz VII kuće (brak) i znaka Raka (piće) i to ukazuje na njegovu veliku ljubav prema alkoholu a prema supruzi ništa od ljubavi (Venera u opoziciji sa Asc). To se kod njega može pretvoriti u bolest jer se vrh njegove derivatne VI kuće (bolest) nalazi u Strelcu a vladar Jupiter u njegovoj I derivatnoj kući.

Trenutni tranzit Plutona preko Asc i njegova opozicija sa Desc ukazuje na najniži mogući nivo u vašim odnosima i na obavezu radikalnih promena u ličnim pa i zajedničkom životu, zavisno od toga šta želite u svojim životima (Pluton u kvadratu sa svojim suvladarem X kuće Marsom - problemi u vezi karijere - /Pluton u opoziciji a Mars u kvadratu sa Desc - fizičko stradanje supruga i potreba za radikalnom promenom).

Tranzitni Jupiter u VII kući treba krajem meseca maja da bude na natalnoj Veneri u istom polju i tada bi se aktivirao natalni bisekstil Venera - Neptun - konjunkcija Urana i Plutona kao žižne tačke i to bi bila velika šansa da se vrati ljubav (Venera), ostavi alkohol (Neptun), radikalno promeni (Pluton) i uvede nešto novo (Uran) u vaše živote i harmonija (Venera) u bračne odnose. Tranzitni Saturn (teškoće) je na natalnom Neptunu i ukazuje na teškoće u realizaciji ove mogućnosti ali, sve se može kad se hoće.

Krajem jula će biti vrlo aktivna VII kuća tranzitom Sunca i Jupitera preko natalnog Jupitera a za njima i Merkura i Venere i na kratko Meseca, što može ukazivati na mogućnost putovanja u inostranstvo sa suprugom ili, pak na službeno putovanje u inostranstvo i upoznavanje nekog sa kojim bi se mogao ostvariti fizička i emotivna veza (aktivira je natalni kvadrat Venere i Marsa).

Dakle, sve je u tvojim rukama, pitanje je ličnog opredeljenja. Vredi dobro razmisliti jer ne postoji prepreka koja se ne može savladati.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Partnerski odnos Empty Re: Partnerski odnos

Počalji  manuela Pet Apr 18, 2014 5:58 pm

Hvala puno na odgovoru, muz je bas jedno vreme pio, negde pre oko 2 godine je prestao, ali sad povremeno osetim da to uradi krijuci. Inace pocelo je jako da mu skodi zbog zdravlja, tako da sledeci mesec opet mora da uradi neke preglede koje je vec radio, ima problema sa zeludcem. Osim sto je povremeno nervozan, ostalo je sve u granicama normale. Nadam se da nece biti nekih vecih neprijatnih iznenadjenja usled opozicije tranzitnog Plutona vrhu 7. kuce. Mozda mi samo pomogne da sa strane osetim neko drugo emotivno ispunjenje pored ove moje zajednice...

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Partnerski odnos Empty Re: Partnerski odnos

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu