Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslovni odnos, da ili ne?

2 posters

Ići dole

Poslovni odnos, da ili ne? Empty Poslovni odnos, da ili ne?

Počalji  UlanBator Uto Dec 13, 2016 4:23 pm

Imam vrlo zanimljivu poslovnu ponudu od jednog poznanika, gdje mi on nudi novac koji mi fali za pokretanje vlastite firme u zamjenu da bude moj poslovni partner. Ja nekako vise naginjem tome da budem samostalna, ali ne mogu negirati da bi mi njegovo znanje, iskustvo i poznanstva mogli uvelike olaksati put. Pristati ili ne?

Poslovni odnos, da ili ne? Composite_sun_mar

Poslovni odnos, da ili ne? Synastry_sun_mar


UlanBator
UlanBator

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Poslovni odnos, da ili ne? Empty Re: Poslovni odnos, da ili ne?

Počalji  UlanBator Sub Dec 17, 2016 10:39 pm

Da li bi mi netko mozda htio malo prokomentirati kako bi ta potencijalna suradnja funkcionirala s obzirom na nasu sinastriju i kompozit? U velikoj sam dilemi..
UlanBator
UlanBator

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Poslovni odnos, da ili ne? Empty Re: Poslovni odnos, da ili ne?

Počalji  logos Ned Dec 18, 2016 2:32 am

UlanBator ::Imam vrlo zanimljivu poslovnu ponudu od jednog poznanika, gdje mi on nudi novac koji mi fali za pokretanje vlastite firme u zamjenu da bude moj poslovni partner. Ja nekako vise naginjem tome da budem samostalna, ali ne mogu negirati da bi mi njegovo znanje, iskustvo i poznanstva mogli uvelike olaksati put. Pristati ili ne?

Natalna karta:

Poslovni odnos, da ili ne? 2r2t0g8

Privatni posao i vlastita firma je u simbolici X kuće čiji je vrh u znaku Lava (važno, značajno, ugledno, elitno, vrhunsko) a vladar Sunce je zajedno sa Venerom (novac, lepo, ukusno), Merkurom (komuniciranje, trgovina, putovanja) i vladarom Asc (osoba) Plutonom (stradanje i regeneracija) u četvoročlanom stelijumu u znaku Vage (partneri) u XI kući (prijatelji). Ovo može ukazivati upravo na prijatelja koji ti nudi finansijsku podršku i partnerstvo u privatnom poslu. Sunce je u znaku svog pada (loš položaj) a Venera je u svom sedištu (jak položaj) ukazuju na moguće povoljne finansijske rezultate (Venera u sedištu) i na ne baš veliki ugled i uspeh (Sunce u padu) firme. Sunce je u sekstilu (povoljan aspekt bez značajnije aktivnosti) sa Marsom (aktivnost, energija) iz IX kuće (inostranstvo) sa 1° (stepen Ovna – aktivnost, energija) znaka Lava (važno, značajno, ugledno, elitno, vrhunsko) ukazuje na ulaganje ne baš velikog truda u posao naročito muškog partnera i na mogućnost telesnog kontakta sa njim (Mars je suvladar Škorpije – telesni kontakt) pri čemu može biti u nekoj vezi sa inostranstvom ili, pak, roba i poslovanje može imati veze sa inostranstvom. Navedeni stelijum je u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta, žrtvovanje) sa vrha VII kuće (partner) i znaka Bika (novac, vrednost) može značiti žrtvovanje zarad partnerskog odnosa i finansijske sigurnosti. Jupiter (optimizam, stavovi, ubeđenja, srećne okolnosti) kao vladar dela I kuće (osoba) sa vrha X kuće (privatni posao, lična odgovornost i status) iz znaka Lava (važno, značajno, ugledno, elitno, vrhunsko) u konjunkciji sa Severnim čvorom (teži put ka uspehu) može naizgled ukazivati na povoljnost ali je Jupiter na 29° (rana koja teško zarasta, stepen plača – talenat koji se teško ostvaruje) znaka Lava i baš na moćnoj fiksnoj zvezdi Regulus koja između ostalog simbolizuje veliku snagu, status, liderstvo ali i iznenadni pad, nesreću i nasilje a i indirektno je u neugodnom kvadratu sa Neptunom (greške, zablude, obmane iz II kuće (novac, vrednosti), pa, sve u svemu, oprez pre svega i o svakom detalju racionalno razmisliti jer na to upućuje Saturn iz znaka Device.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Poslovni odnos, da ili ne? Empty Re: Poslovni odnos, da ili ne?

Počalji  UlanBator Ned Dec 18, 2016 12:48 pm

Hvala na interpretaciji. Da li postoje nekakve tendencije da uspijem u svemu sama? Imam veliku potrebu da vise nikome ne polazem racune za nista. Znam da ce taj put biti tezi, ali mogu dignuti kredit za taj novac koji mi fali i poceti malo skromnije nego sto bi bilo u tom partnerstvu. Osobu koja mi to nudi ne poznajem dobro, ali postoji mogucnost da to radi i iz razloga da mi se vise priblizi. Da, cilj je da se to poslovanje prosiri na inozemstvo, drago mi je cuti da su dobre sanse za to. Mene muci taj Regulus, taj veliki pad zvuci bas zlokobno (iako su i padovi neizbjezni dio zivota). Ne vidim u svojoj natalnoj karti (na astro.com) da mi je Jupiter u kvadratu sa Neptunom.. Od blizih aspekata vidim samo MC kvadrat Uran i MC trigon Neptun (ova gornja karta mi je previse necitka).
UlanBator
UlanBator

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Poslovni odnos, da ili ne? Empty Re: Poslovni odnos, da ili ne?

Počalji  logos Ned Dec 18, 2016 10:03 pm

UlanBator ::Hvala na interpretaciji. Da li postoje nekakve tendencije da uspijem u svemu sama? Imam veliku potrebu da vise nikome ne polazem racune za nista. Znam da ce taj put biti tezi, ali mogu dignuti kredit za taj novac koji mi fali i poceti malo skromnije nego sto bi bilo u tom partnerstvu. Osobu koja mi to nudi ne poznajem dobro, ali postoji mogucnost da to radi i iz razloga da mi se vise priblizi. Da, cilj je da se to poslovanje prosiri na inozemstvo, drago mi je cuti da su dobre sanse za to. Mene muci taj Regulus, taj veliki pad zvuci bas zlokobno (iako su i padovi neizbjezni dio zivota). Ne vidim u svojoj natalnoj karti (na astro.com) da mi je Jupiter u kvadratu sa Neptunom.. Od blizih aspekata vidim samo MC kvadrat Uran i MC trigon Neptun (ova gornja karta mi je previse necitka).

VIII kuća simbolizuje tuđ novac i kredite, počinje na 12° (stepen Riba - greške, zablude, nejasnoće, prevare) znaka Blizanaca (papiri, ugovori, dokumenti) a vladar Merkur je deo pominjanog delikatnog četvoročlanog stelijuma pa shodno tome sve dobro pročitati i proučiti pre potpisivanja dokumenata. Drugi deo VIII kuće je u znaku Raka (domaća) a vladar Mesec (promenljivost) je na 11° (stepen Vodolije - nagle promene, prekidi) znaka Strelca (strano), u konjunkciji je sa Neptunom (greške, zablude, nejasnoće, prevare) u II kući (novac, vrednosti). I ova konjunkcija je kao i Merkur u inkonjunkciji sa Chironom iz znaka Bika (novac, vrednosti) a zajedno grade konfifuraciju Jod sa fokusnom tačkom na Chironu. Dakle, voditi računa da sve bude jasno i predviđeno, eliminisati mogućnost greške i previda mada ostaje neka vrsta žrtve koja se mora podneti (dug je zao drug).

Jupiter je u konjunkciji sa Severnim čvorom a Mesec je sa Neptunom u konjunkciji. Jupiter je u kvadratu sa Mesecom a Severni čvor je u kvadratu sa Neptunom pa se preko konjunkcija (bliskost) energija indirektno prenosi i na tela koja nisu u direktnom aspektu kvadrata sa njima kao što sam i napisao u tekstu ("indirektno je u neugodnom kvadratu sa Neptunom").

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Poslovni odnos, da ili ne? Empty Re: Poslovni odnos, da ili ne?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu