Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ne znam sta da radim i sta ce biti

3 posters

Ići dole

ne znam sta da radim i sta ce biti Empty ne znam sta da radim i sta ce biti

Počalji  zaxy88 Pet Jul 04, 2014 11:24 am

e ovako u junu mesecu mi se desio veliki BUM sve je krenulo nizavrat dve str za koje sam se borila okrenule su mi ledja s ljubavne str vaga riba ne znam u kakvoj sam aj recimo skali sad dal da odustanem i krenem dalje jer je bila ozbiljna veza u pitanju a sa dr str je majka u pitanju ona je riba lav koji me ne razume i vrsi pritisak ogroman bez poverenja da sam ja se titalno pogubila i ohladila inace dal ce s obe strane biti boljitka i sta da ocekujem sa obe strane u znaku sam rak strelac rodjena 29,06,1988 u 19.10 bg...hvala unapred

zaxy88

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

ne znam sta da radim i sta ce biti Empty Re: ne znam sta da radim i sta ce biti

Počalji  logos Pet Jul 11, 2014 1:50 pm

zaxy88 ::e ovako u junu mesecu mi se desio veliki BUM sve je krenulo nizavrat dve str za koje sam se borila okrenule su mi ledja s ljubavne str vaga riba ne znam u kakvoj sam aj recimo skali sad dal da odustanem i krenem dalje jer je bila ozbiljna veza u pitanju a sa dr str je majka u pitanju ona je riba lav koji me ne razume i vrsi pritisak ogroman bez poverenja da sam ja se titalno pogubila i ohladila inace dal ce s obe strane biti boljitka i sta da ocekujem sa obe strane u znaku sam rak strelac rodjena 29,06,1988 u 19.10 bg...hvala unapred

Ceo tekst je velika konfuzna rečenica pa bi bilo dobro da budeš jasnija i konkretnija jer te osim majke ni mi ne razumemo baš najbolje. Tako će biti veće šanse da ti neko od nas na osnovu astrološke analize pomogne u boljem razumevanju sebe i onog što ti se dešava.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ne znam sta da radim i sta ce biti Empty Re: ne znam sta da radim i sta ce biti

Počalji  astrosunce Čet Jul 31, 2014 1:52 am

Draga zaxy88, u to vrijeme otprrilike ako me sjećanje služi mars je išao retrogradno i "teso je oštro" skladu naklonjene vage... zato su mnoge bile mnogo bučnije, i vatrenije, i borbnije, pa i ratnički raspoložene. Teso ih je do otprilike unazad par dana pa će sad malo da dođu do vazduha, da se pomalo počnu opuštati... Najdobronamjernije pišem pa mi nemoj za loše uzeti ovu sugestiju...nemoj u njima tražiti krivca. Malo se i sebi okreni, i svom ponašanju. Ove godine si mnogo lepršavija,flertovski nastrojena, i mnogo komunikativnija, no ipak ti ta unutrašnja potreba za melodramom malo proradi u kući.A majka ti je, kako ti reče u uzlaznom znaku lava pa se nemoj čuditi, iako je riba da joj se pojave te "glavnokomandujuće aspiracije i želje za vodstvom" Možda griješim, no ćini mi se ti bi u brak al onako blizančevski dvojno i da pored jednog jastuka na kome spavaš bude za svaki slučaj tu u blizini isti, ako ne isti onda slični boja.

Od srca draga Zaxy88, želim da ti se stanje riješi na povoljan način, no i ti moraš doprinijeti tome.I vjerujem da ćeš naći način jer mi se ćini da si u emotivnim vezama ipak sretna.

srdačan poz i mnogo sreće ti u životu želim !
astrosunce
astrosunce

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.07.2014

http://Astrosunce.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

ne znam sta da radim i sta ce biti Empty Re: ne znam sta da radim i sta ce biti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu