Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

5 posters

Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Astrotanja Pon Okt 06, 2014 11:16 pm

OTALNO POMRAČENJE MESECA U OVNU 8.10.2014.

Totalno Pomračenje Meseca biće Ovnu 8.10. u 12.51 sati na 15. stepenu Ovna u konjukciji sa retrogradnim Uranom i trigonu sa Jupiterom u Lavu i Marsom u Strelcu. Veliki vatreni trigon prati ovo Pomračenje , tako da će nam promene koje dolaze doneti veliko uzbuđenje ili napetost, pokrenuće one ovoga puta veliki promene. U početku sve može biti naglo, neočekivano, ali moguće je da se pojavi i neka veća intuiciji koja će vam pomoći da osetite kako da postupate. Ma kako u početku sve izgledalo neizvesno, ili neočekivano, kako je Mesec pod uticajem Mars, a on deo velikog trigona, to nešto vodiće pre ka nečemu dobrom. On će kod mnogih ipak dovesti do nakon većih promena do preokreta koji je povoljan, jer je Mars u trigonu sa Mesecom i Uranom sa jedne strane, a sa druge u trigonu sa Jupiterom u Lavu i sekstilu sa Suncem u Vagi.Ovo se odnosi na neke aktivnosti vezane za strance, ili putovanja, ili obrazovanje, ili sport, ili neke društvene promene i reforme, koje će osetiti mnogi. Bez obzira na propratne promene raspoloženja i pojačanu psihičku osetljivost koja prati dane oko Pomračenja i na dan Pomračenja u pre podnevnim satima,ove promene vode ka nekim pozitivnim promenama, koje će se doći već koji dan posle Pomračenja, kada će se osetiti uticaj velikog trigona Urana, Jupitera i Marsa u vatrenim znacima. 
Mnogi od nas osetiće već u danima pred Pomračenje razdražljivost,napetost, nemir ili nervozu. Kod nekih će biti i depresivnosti, kod drugih povećani osećaj pravde i iskrenosti ili povećana borbenost prema drugima. Nastoje da ne reagujte nepromišljeno, naglo, brzopleto, jer to može da donese probleme i to pre svega u odnosima sa drugima. Nastojte da budete što možete više taktični, umereni, uravnoteženi, koliko god to možete. Ako imate neku planetu između 12-18 stepena u Ovnu, Vagi,Raku, ili Jarcu,a posebno Sunce ili Mesec između 10-20., ili podznak (Asc ili Dc, Ic, Mc) u kardinalnim znacima vi ćete osetiti jače ove promene. Promene koje nastupaju mogu poput oluje da promene vaš život . Budite spremni na iznenađenja, ili situacije koje donese osećaj neizvesnosti, ili napetosti. Da bi ste ublažili ove uticaje već od 6, 7. i tokom 8. primenite i neki vid opuštanja. To vam može biti od koristi da se bolje osećate i umanjite napetost. Kako ćete to postići odaberite sami, ali kako će Pomračenje biti u Ovnu dobar način da to postignete je neki vid fizičku aktivnost, ili fizička rekreacija, ili bavljenje se nekim dinamičnim kreativnim radom u koji ćete ulagati ovih dana više energije. Sve jedno u šta ulažete energiju, važno je da nastojite da negativnu energiju ne usmerite prema drugima. Ako vam je stalo do veze, posebno partnerstva, jer je Sunce u Vagi i ne želite da ga prekinete, ne dozvolite da izgubite kontrolu nad emocija,naročito da se ne prepustite ljutnji i posvađate na dan Pomračenja, jer posledice tada neće biti male, a do pomirenja ćete teže doći. Nastojte da kontrolišite izlive emocija, posebno ljutnju koja može da pređe u bes ili uzbuđenja koje je prisutno kada je Pomračenje Meseca u Ovnu 8.10. posebno nastojte da se mnogo više kontrolišite u popodnevnim satima 12-14 sati, jer stvari mogu lako da se otmu kontroli. Idealno bi bilo da nastojite da pomirite različitosti kako u sebi, tako i u odnosima sa drugima, da bi umanjili napetost. Nastojte da energiju, koje ima više u dane pre Pomračenja, već dan, dva više trošite, da budete aktivniji i pre svega da završavate nešto što ste radili prethodne dve nedelje. Da ne bi došlo do zdravstvenih problema, posebno glavobolja, psihičkih poteškoća, problema kod uroloških oboljenja ili kožnih, pijte nešto manje tečnosti i jedite toplu i kabastu hranu, najbolje mahunarke. Manje koristite voće i slatkiše. Na taj način ćete sprečiti nagomilavanje tečnosti u organizmu, koje mogu da dovedu do otoka i uspore rad pojedinih organa, posebno bubrega.

Dana 7.10. i 8.10. dobro bi bilo da budete više fizički aktivni, da se krećete. Tih dana, korisno je da ako vas nešto navodi na borbu ili takmičenje, to usmerite na borbu sa nečim negativnim u sebi, da pokušate da odbacite neku lošu naviku, ili neku svoju osobinu koja nepovoljno deluje pre svega na odnose sa drugima, a ne za vaše lično dokazivanje i preterano isticanje sebe i svojih potreba. Nakon Pomračenja Meseca predstoje nam dani kada ima više izazova neočekivanih događanja, iznenadnih preokreta. Ti preokreti bi mogli da budu pozitivni, posebno ako na taj način nešto završavate 7. 10. dođe do preokreta, onda će i 8. 10. na dan Pomračenja biti manje napetosti. Nastojte d a 8. 10. ne započinjete ništa novo, a ako to novo bez vašeg napora i aktivnosti dođe, onda je dobro da ga dočekate bez otpora i nastojte da se što brže prilagodite nastalim okolnostima.
Venera u Vagi će na dan Pomračenja biti u kvadratu sa Plutonom u Jarcu, što može da dovede da se u nekim ljubavnim vezama i posebno partnerskim pojavi pojačana posesivnost, ljubomora, ili osećaj gušenja, ili neki vid pristisaka ili kontrole ili zabrane. Zahtevi drugih mogu biti pojačani. Što više taktičnosti pokažete i umerenosti uravnotežnosti, to ćete uspeti lakše da prebrodite ove izazovne aspekte, koji lako mogu da dovedu do naboja, a ponekada, do totalne promeni ili do prekida u partnerskim odnosima. Osećanje emotivne boli ili povređenosti biće kod nekih prisutni. To može da dovede da se nešto promeni, ili odbaci,ili završi kako bi nakon toga bilo lakše. Ovo nepovoljno može da se odnosi na finansijsku situaciju kod nekih, da dovede do nekih gubitaka, zato izbegavajte i velike troškove ili ulaganja.
Ni u danima nakon Pomračenja neće biti mira u emotivnim odnosima, a posebno partnerskim. Venera ulazi 10, 11. 10. u opoziciju sa Uranom u Ovnu. Napetost i suprotne želje mogu nepovoljno delovati naročito na partnerske i ljubavne odnose, ali i na druge vrste odnosa. Ljubavni avanture i izazovi su nešto što može da poneke da privuku, ali oprezno sa tim, jer veze koje počinju oko Pomračenja Meseca, sa nepovoljnim aspektima Venere ne nose stabilnost, ni harmoniju u vezi, već uzbuđenje, strasti i privremeni zanos. Sačekajte da uticaji Pomračenja prođu, nedelju dana posle, jer tada su planetarni uticaji Venere izuzetno dobri za ljubav, ili kod nekih za zaradu.

Svoj natalni, godišnji,poslovni, uporedni , karmički horoskop, ili astrološke konsultacije za kraći preriod po povoljnoj ceni.Usmeno i pismeno tumačenje horoskopa za periode od pola godine, kao i kraćih od nekoliko meseci do nekoliko dana.
MOŽETE NARUČITI TAROT TUMAČENJE PO IZUZETNO POVOLJNOJ CENI.
Radim i iscelivljenje teslinim talasima , kao i čišćenje prostora i isceljivanje emotivnih, ljubavnih, porodičnih ili prijateljskih odnosa. OBUČAVAM O ISCELJIVANJU TESLINIM TALASIMA. Zakazivanje na TELEFON 060 54 54 254., ili +381 60 54 54 254. (za pozive izvan Srbije)
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Bambola Uto Okt 07, 2014 11:55 am

Mene bi ovo pomracenje trebalo da prodrma, aktivirace mi T kvadrat, Sunce mi je na 17 stepeni Ovna. Pomracenje u aprilu mi je donijelo vijest o smrti prijatelja, promjenu u poslu(ja sam promjenila nacin rada i stil) i novu simpatiju. Sa tom novom simpatijom su se stvari razvlacile, razvlacile, nije nikako ulazio u konkretnu akciju i sada je cini mi se potpuno odustao. Imao je jako ozbiljne planove sa mnom ali ne i hrabrosti. Vidjecu ga sledece nedelje, vjerovatno cemo se zvanicno "dogovoriti" da nema nista od "nas". U sinastriji imamo duplu konjukciju Su-Mo, nije mi jasno kako sam i njega mogla propustiti. Inace, cijelu ovu godinu od prvog formiranja velikog krsta imam sve jacu i jacu zelju za "vracanjem kuci": saradjujem sa ljudima iz Srbije, u mom kreatvnom poslu sam inspirisana Balkanom, hocu muza koji prica moj jezik9 cak iako je naveca baraba). To je ta osa 4-10 kuca, koja se aktivirala na taj nacin. Ne znam sta ce biti do kraja, do sledeceg perioda pomracenja u martu 2015. Nema nekih iznenadnih, bombasticnih promjena spolja, samo se ja polako mijenjam iznutra.
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  katja1 Uto Okt 07, 2014 5:52 pm

posto pomracenje ima efekte i pre i posle, a biva na mojoj osi 4\10 pokvarila mi se masina za ves... Rolling Eyes
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Astrotanja Uto Okt 07, 2014 6:54 pm

Itekako  ima. Kod nekih  se predznaci  tih promena   javljaju  već  koji dan  ranije. Obratite pažnju na  te predznake, ne znemarujte ih nikako. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Bambola Sre Okt 08, 2014 5:03 pm

eto juce me stresla groznica, morala sam ostati u krevetu. ni danas mi nije mnogo bolje.. to be continued
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Astrotanja Čet Okt 09, 2014 1:01 pm

Viroza sada ima  više, a  " krvav" Mesec  na  Suncu, je  to  samo  još  više podtakao. Sunce je u opozciji sa  tvojim natalnim Suncem ovih  dana i  to je  vreme  kada  se  energija i  volja u padu. Odmor,  ležanje,  više  spavanja, unos  C  vitamina i   tečnosti,  kod  upala i moj savet je đumbir sa medom, ili  sa čajem. Đumbir izvlači  temperaturu,  smanjuje  upalu, ali u  većoj količini. Dve  kađičice u prahu, ili jedna izrendanog i pomešanog  sa medom i uz  neku  tečnost. To je nešto u šta  sam se lično Smile  uverila  da pomaže.

Efekti Pomračenja  se osećaju, ali Mars  u  dobrim  aspektima, velikom  trigonu pomaže,  dok  nam ovog  puta Venera u kvadratu  sa Plutonom odmaže. Proverite kojom kućom vam ona tranzitira, jer  tu može  biti  nekih problema, na koje  trebate  da se   fokusirate,odnosno da  taktično  i smireno pristupite  njihovom rešavanju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  manuela Sub Okt 11, 2014 6:39 pm

Jutros mi je javljeno da posao koji sam radila prethodni mesec i po dana se zaustavlja i da se ne zna hoce li se nastaviti. Da li to ima veze sa pomracenjem Meseca, s obzirom da su vec prosla 3 dana, a meni se pomracenje desilo u 3. kuci, gde je Mesec bio u opoziciji sa natalnim Marsom koji je u 9. kuci na 15 stepeni Vage. Inace posao je vezan sa inostranstvom. Nadam se da ce se posao nastaviti?

https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/xm1qqg.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  lilyrose Uto Okt 14, 2014 5:56 pm

Evo nakon nešto vremena kako se nisam baš toliko koncentrirala na horoskope, gledam pa vidim da je meni Mars u natalnom horoskopu na 14 stepeni Vage i također mi je dio T kvadrata koji uključuje Saturn i Veneru...
Mars mi je inače u 8.kući, a vlada mi 2.kućom, i sad ne znam što bih mogla očekivati, ne izgleda mi baš najbolje ovo... Mars, pa 8.kuća.... grozno.. affraid
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Astrotanja Uto Okt 14, 2014 11:20 pm

Ne  možemo  da  tumačimo i povezujemo  delovamnje  tranzita, a da nismo upoznati  sa  situacijom, recimo  8,  kuča  se odnosi  na  novac  koji  stiže od  drugih, a  druga  kojiu  zarašujewmo. Pomračenje Meseca u  2. u opzcijiji  sa natalnim Marsom može  da  govori   o nekim uzbuđenjima,  ili  ljutnji,  ili konfliktima  sa  drugima  vezanim  za novac. NE  savetuju  se značajne kupovine , ni  transakcije  finasijske. Da li  vi  zarađujete novac, ili vas  neko izdržava?

 Recimo,  osoba koja  je zarađuju eriodiučno,  ili nekoninuirano dobijaju nova c od drugih, roditelja, ili  partnera izdržava,  su  imale  izvesne napete  situacije u  vezi novca  sa  drugima. U  nekim slučajevima je  to bilo  jer  su  drugi očekivali   da  kako  ta osoba sad  zarađuje ,  oni  više ne učestvuju u  njenom finansiranju . Finasijski  neporazumi ili napetost u odnosima  u  vezi novca  su  kod  nekoliko osoba sa Asc u Vodoliji, čije  natale  pratim bili prisutni u ovom periodu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA Empty Re: 8.10.2014. TOTALNO POMRAČENJE MESECA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu