Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PISMO ZA ASTROTANJU

+5
nina4
Astrotanja
joki22
Čarobnica
lado06
9 posters

Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  lado06 Čet Dec 18, 2008 8:42 pm

ja ne bih zelela da ovo izgleda kao neko dodvoravanje,slihtanje i tome slicno...imam potrebu da kazem da sam dolazeci na ovaj forum ocekivala prijatnu atmosferu,ali ovoliko ne Very Happy i prijatno sam iznenadjena. primetila sam da ste tanja jedna skromna osoba,da volite da pomognete ljudima ,da ste puni razumevanja.ali primetila sam jos nesto sto je jako lepo....aktivno ucestvujete u razmeni misljenja,pomazete drugima da uce sa vama sto je za svaku pohvalu.svidja mi se sto nadjete vremena i da odgovorite kad vas zamole za misljenje. pozdrav
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  Čarobnica Čet Dec 18, 2008 9:18 pm

lado,

pridružujem se tvom pismu.
Od nekog ko je bio samo zainteresovan za astrologiju došla sam do toga da sam počela da je izučavam, doduše ne ozbiljno ali mnogo ozbiljnije nego ranije...i naučila sam zahvaljujući ovom forumu dobar deo za jednog početnika:)

Hvala Tanji na vremenu, strpljenju, pomoći i toplini koju širi na sve nas flower

I ne samo Tanji već svima vama koji ste ovde i aktivno učetvujete u razmeni znanja i mišljenja sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  lado06 Čet Dec 18, 2008 11:32 pm

carobnice
upravo to. flower tanja je zena koja siri pozitivnu energiju na nenametljiv nacin. ima strpljenja za sve a za to treba velika energija,volja koju ona naravno ima. queen
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  joki22 Uto Dec 23, 2008 10:10 pm

U potpunosti se slazem sa Vama. Tanja je stvarno divna osoba i iz prosto zraci pozitivna energija.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  Astrotanja Sre Dec 24, 2008 8:03 pm

Upravo sam otkrila ovo pismo od Lade06 i Čarobnice, Joki.
Jako mi je drago za vaša pozitivna mišljenja, ali ja sam malo nezadovoljna. Ima nešto što ovde nedostaje, a molila bih vas da mi pomognete.
Volela bih da postoje i neke igre koje opuštaju, nešto malo razonode, a kako nemam smisla za osmišljavanje takvih igrica ukoliko imate neku ideju lepo bi bilo da sada za novogodišnje praznike počenemo malo da se više opuštamo, igramo, šalimo. Te igrice-razbibrigice bi mogle da dođu u ovoj rubrici, pod novim nazivom.
Pa pomozite devojke da naprvimo novogodišnju -astro-opuštanciju! Smile bounce santa flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  nina4 Sub Feb 21, 2009 3:14 pm

Pridruzujem se svim ovim pozitivnim misljenjima o nasoj Tanjici.Divna je i ne samo ona nego i svi clanovi i cijeli Forum.Svakodnevno posjecujem ovaj Forum kao clan ili kad sam malo lijena da logam in kao gost i od nekog ko skoro nije imao pojma o astrologiji dosla sam uz vasu pomoc do tog nivoa da sam se naucila pomalo i sama otkrivati ponesto sa natalne karte. cheers Naucila sam se o planetama i znacenju,astroloskim kucama,pomalo aspektima i tranzitima.Naravno sve je ovo jos veoma malo,ali ukoliko vi i dalje budete pisali ovako divne i jasne tekstove i pomagali i budete ovako divni i pozitivni sigurno da cu uz sviju vas jos vise napredovati.Svima vam se od srca zahvaljujem,jer ste mi priblizili nesto sto do skoro nisam uopste razumjela, a to mi se sad veoma svidja i olaksava mi da pronadjem mnoge odgovore na nejsnoce u mom zivotu. flower sunny Jos uvijek nisam dorasla nekim astroloskim diskusijama ,ali citam svaki tekst,ucim i divim vam se. study flower sunny

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  nolita Pon Nov 16, 2009 2:06 am

astrotanja,sretan rodendan Smile
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  Astrotanja Pon Nov 16, 2009 9:58 am

Nolita, hvala ti. Very Happy sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  lado06 Pon Nov 16, 2009 8:24 pm

Tanja srecan rodjendan i sve najbolje flower
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  Still_dreaming Pon Avg 23, 2010 11:48 pm

Ja jesam nov, ali moram da prokomentarišem.

Odmah sam osetio dobru atmosferu ovde. Nekako mi je baš prijatno. Ne znam Astrotanju još dovoljno(iz postova), ali mi je dovoljno da vidim ovu fotografiju i oči mnogo toga govore. Pritom, otvoriti forum da na ovaj način besplatno pomognete ljudima... Bez reči sam.

Ne znam baš mnogo toga o astrologiji, ali me interesuje i verujem da ću ovde ponešto naučiti. A pošto vidim da ovde vladaju dobri odnosi među ljudima, biće mi zadovoljstvo da jedan deo svog vremena posvetim ovom mestu. Smile
Still_dreaming
Still_dreaming

Broj poruka : 23
Godina : 36
Datum upisa : 22.08.2010

http://wall.serbianforum.info/index.htm

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  sladjana Uto Avg 31, 2010 7:23 pm

Lepe reči ... I love you
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  Sparrow Pon Okt 11, 2010 6:25 pm

Nisam pronašla drugu temu ,ali mislim da je ova sasvim dobra za ono šta želim da kažem. Smile

Želim da se zahvalim Astrotanji na pomoći koju mi je pružila, iako je pretrpana obavezama!
Ovo je divan forum, sa lepom energijom koja se oseti. Malo je ljudi danas koji će nekom nepoznatom na ovaj način pružati pomoć.
PISMO ZA ASTROTANJU 6138


PISMO ZA ASTROTANJU Thankyouimage


Sparrow

Broj poruka : 5
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

PISMO ZA ASTROTANJU Empty Re: PISMO ZA ASTROTANJU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu