Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

+4
-menora-
LoSt_in_SpaCe
Latica
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Astrotanja Pon Okt 27, 2008 7:37 pm

Meni je trenutno tranzitni Mars u četvrte u Škorpionu. Ovog vikenda bilo je puno naboja i energije u mojoj kući. Kako mi sin ima Mars u konjukciji sa Plutonom u 9. u Škorpionu, a ovih dana mu se obnavljao Marsov ciklus, bilo je baš , baš jako. Lako se ljutio, sa pravom, ali on kad to čini je kratko i žestoko. Evil or Very Mad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Latica Pon Okt 27, 2008 8:12 pm

Jedan period sam se osecala uzasno u kuci, lako sam stupala u svadju, cinilo mi se da ako ostanem duze u kuci da cu puci, poludeti od nervoze i iznenadila sam se kada sam videla da mi je tranzitni Mars bio u 4. kuci, doduse, ne u skorpiji, ali mi je natalno Ma u Skorpiji, pa ne znam da li i to ima veze. Twisted Evil
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pon Okt 27, 2008 8:42 pm

Kod mene je to trojchica. A tachno na 0* Shkorpije je natalni JU.
I tog dana, egzaktno doshetao MA na Jupija, spasila sestri zhivot (trojch'ca).
Sednemo da se smirimo i izdivanimo po jednu cigaru, popijemo kaficu, malko kuliramo...
Zavrshi se to, vidim nema vishe cigara, i ja ubacila praznu paklicu u pec.
Sa sve upaljachem What a Face
Bogami je dobro roknulo...
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  -menora- Pon Okt 27, 2008 10:11 pm

he he cu kako fenomeeenalno ...doso coek na svoje mesto (egzatna konjukcija sa natalnim Ma 0Ve0Me) a ja sam sada malo pre u kolima(Me) preko telefona(Me) a vladar 3 -kratkih putovanja je Ve psovala jedno 5 min i vikala jednom kolegi kako cu njega i sve njegove u sektoru poubijati Twisted Evil i svima psovala sve po spisku Twisted Evil (jer imaju vece plate od mojih u sektoru a ne vrede ni pisljiva boba Evil or Very Mad )
... a sad sam mirna ko Patrijarh Pavle afro
... sva sreca kratko me drzi beeesss al ga treba izdrzati What a Face
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Supernova Pon Okt 27, 2008 10:17 pm

Meni tranzitni mars ide kroz IV kuću, gdje mi je i natalni mars....za sada su bile dvije žestoke svadje...
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  -menora- Pon Okt 27, 2008 10:22 pm

a bas u kuci si se svadjala ???
welcome to the club Ma u Sco ... uf samo neka bjeze od nas inace bice affraid
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  nina4 Pon Okt 27, 2008 10:35 pm

Ja cu se pridrzavati onog sto pise u Menorinom potpisu-Neznanje je pocetak hiljadu novih pocetaka i ne treba ga se stidjeti-zato ja ne znam bas kako kod mene Mars tranzitira ,ali znam da mi je moj dragi bio danas na tapetu.Bas onako lijepa ,zestoka svadjica -on ubijedjen da je PMS ,a ja mislim da se je Mars malo prosetao. scratch

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  -menora- Pon Okt 27, 2008 10:55 pm

Ninocka tebi Ma tranzitira 11 kucom i napada ti Ne u 11 (videh sa drugog foruma tvoju kartu Embarassed ) a Ne je vladar tvoje 3 kuce (komunikacija ,saobracaj) i tamo je mars u Ribama ...ali opet nije mi bas jasno zasto na muza??? trebalo bi pre da se svadjas sa nekim prijateljima ??? ...uf ne znam nijesam ja Tesla Rolling Eyes

kada hoces da vidis tranzite planeta odes na astro.com i ides na extended chart selection onda na cirkular charts i u onom padajucem meniju izaberes Natal chart with transits ...i sve lepo vidis gde su ti tranzitne planete Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  nina4 Pon Okt 27, 2008 11:07 pm

Znas sta moja Menorice,ovako je to bilo.Ja idragi slavili sad 22 oktobra 20 godina braka i mislili otici na neko kratko putovanje,medjutim sve se nesto ispetljalo i mi evo na godisnjem odmoru kod kuce i on mi najblizi i nekako kao da me je danas mamio da se istresem na njega.Hvala ti ,mila na pomoci oko tumacenja.Ubice me ova astrologija ,a tako me interesuje,ali dok ja nesto shvatim.......Mozes misliti Bosanka pa jos plavusanka-mislim da je svaki komentar suvisan zato ,ako vidite da mi je stalo pomagajte ,a ja vam od I love you zahvaljuem.Nego ne znam ni kako ovdje da postavim svoju natalnu u potpis.Na onom drugom Forumu sam skinula sa astro.com,a ovdje ne ide mi bas pokusavala i sve spetljala. Mad

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  -menora- Pon Okt 27, 2008 11:26 pm

Ninocka isto ti je kao tamo -udjes u profil i iskopiraj ovo u potpis https://2img.net/r/ihimizer/img108/8030/nerminaastrojc5.gif

ovo je tvoja karta ...ne zaboravi da ovde dole moras da otkacis svaki put da ti prikaci potpis Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Supernova Pon Okt 27, 2008 11:48 pm

-menora- ::a bas u kuci si se svadjala ???
welcome to the club Ma u Sco ... uf samo neka bjeze od nas inace bice affraid

Baš u kući....i to za jedan dan...neki ludački poriv da se svadjam i 'ubijam' Twisted Evil...rekla sam samoj sebi: bolje je što nemam vatreno oružje.
Srećom, okrenula sam se šporetu i sad sam u toj 'vatrenoj' fazi, pa sam počela da pečem domaći hljeb, što nisam uradila ne pamtim kada...
Ne znam šta je sljedeće na redu, kada izadjem iz šporeta. Laughing
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  -menora- Pon Okt 27, 2008 11:59 pm

Supernova ::
-menora- ::a bas u kuci si se svadjala ???
welcome to the club Ma u Sco ... uf samo neka bjeze od nas inace bice affraid

Baš u kući....i to za jedan dan...neki ludački poriv da se svadjam i 'ubijam' Twisted Evil...rekla sam samoj sebi: bolje je što nemam vatreno oružje.
Srećom, okrenula sam se šporetu i sad sam u toj 'vatrenoj' fazi, pa sam počela da pečem domaći hljeb, što nisam uradila ne pamtim kada...
Ne znam šta je sljedeće na redu, kada izadjem iz šporeta. Laughing

aaa daj oma mesi drugi pa ako je visak posalji meni - moze i mailom ...volem domacega hleba vise no ista jesti njam njam

...eh kol'ko puta sam sebi rekla dobro je sto vatreno oruzje nemas - Dzems Bond bi bio mala maca za mene Suspect
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Astrotanja Uto Okt 28, 2008 12:00 am

Šta kažeš na neko veliko spremanje kuće. Možda bi neki fizički poslovi tu energiju u tebi smirli. Shocked
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  inja Uto Okt 28, 2008 12:22 am

Tek sad obratih paznju meni Mars tranzitira 11.poljem ( inace je prazno ) i cini mi se da je doneo malo napetosti u odnosu sa prijateljima, obostrano nerviranje... clown
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  -menora- Uto Okt 28, 2008 12:29 am

inja ::Tek sad obratih paznju meni Mars tranzitira 11.poljem ( inace je prazno ) i cini mi se da je doneo malo napetosti u odnosu sa prijateljima, obostrano nerviranje... clown

eto to je logicno ...to bi trebalo i kod Nine al' ona "udarila na muza" Very Happy briga je bas Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Supernova Uto Okt 28, 2008 1:08 am

Astrotanja ::Šta kažeš na neko veliko spremanje kuće. Možda bi neki fizički poslovi tu energiju u tebi smirli. Shocked

Definitivno da! Ovo je meni inače najbolji način da savladam ogromnu energiju koju osjećam uvijek kada sam u kući. Pomjeranje namještaja i mijenjanje rasporeda po kući mi je uža specijalnost, većinu poslova obavljam sama bez ičije pomoći, to je zahvaljujući kvadratu marsa sa suncem.
Supernova
Supernova

Broj poruka : 45
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  nina4 Uto Okt 28, 2008 2:02 am

Draga Menora,hvala ti ,mila na objasnjenju.Ja sam kopirala i stavila na potpis,onda kliknem ono posalji i nista se ne desi.Sta si mislils sa onim klikni ovdje dole svaki put -ne znam gdje dole-bas sam veceras plavusa.Zamolila dragog da mi pomogne ,a on uopste nece da se koncentrise ,pa spasi mu zivot molim te i reci mi sta poslije onog posalji tako da mi se zakaci potpis.Hvala. I love you Izvinite sto ovo pisem na pogresnoj temi,ali bas mi je stalo da oakcim natalnu. Embarassed

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  nina4 Uto Okt 28, 2008 2:20 am

Evo ,uspjela ja.Hvala Menorice puno.I ovaj moj treba da ti zahvali sto prezivi. Laughing

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Latica Uto Okt 28, 2008 1:22 pm

Sad vidim, meni Mars bezbolno izlazi iz 8. gde mi je i natalni na 3. stepanu skorpije
bounce
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Nale 83 Pet Okt 31, 2008 10:02 pm

MA u IX polju u opozicijii sa natalnom VE iz III kuce (jedini aspekt) - a ja se pitam zasto nemam strpljenja za ucenje novih stvari! Jel zbog ovog tranzita? A prilicno sam ostra u komunikaciji ovih dana - to mi je jasno III polje Razz radi ...
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu? Empty Re: Kako osećate uticaj Marsa u Škorpionu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu