Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu?

3 posters

Ići dole

Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu? Empty Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu?

Počalji  Astrotanja Sre Okt 29, 2008 1:21 am

Mlad Mesec u Škorpionu je za koji minut u 23. 15.
Meni je u trećoj kući komunikacije, razmene, izražavanja i ja ga već osećam. Evo, večeras mi neprestalno stižu privatene poruke i pozivi za razgovor.
Međutim, mene je ovaj Mlad Mesec poveo da pišem baš sada o njemu.
Mlad Mesec u Škorpionu nema trenutno ni dobrih ni loših planetarnih aspekata.
Poznato je da on u prirodi dovodi do velikih promena, truljenja, umeranja i pripremanja na novo rađanje, nov početak. Životinje se pripremaju, neke i ulaze u zimski san, a ptice se pripremaju za odlazak na dalek put, životinje u vodama takođe menjaju svoje ponašnje.
Kod ljudi on donosi jačanje seksualnog nagona, posebno u osmoj, petoj kući. Instikt za rađanje, materiski instikt je takođe izraženiji i mogu ga posebno osetiti osobe sa Ascedentom u Raku, Škorpionu.
Takođe ovo je vreme kada će neki biti u mogućnosti da lakše otkrivaju tajne drugih, posebno što i intuicija može biti jača.
Takođe, ovaj Mlad Mesec donosi i više opasnosti, rizike, za neke i razmišljanje, ili susret sa smrću na neki način. Pa je dobor da se više povede računa o zdravlju, posebno osobe koje su rođene krajem oktobra, ali i julski Lavovi i januarske Vodolije.
Strasnost je povećana, seksualnost takođe izraženija kod mnogih ne samo rođenih u znaku Škorpiona, već kod onih rođenih u drugim znacima. Ovo može doneti nekima nove ljubavne veze, sa jakim strastima, izraženom požudom.
Nekima će doneti i promene na finansijakom planu, psebno ukoliko vam je u drugoj natalnoj kući, ili 8. pozajmica, kredita, nasledstva, partnerovog novca.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu? Empty Re: Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu?

Počalji  Darko Sre Okt 29, 2008 1:55 am

Odavno se nadam pozitivnim promjenama... sad, vidjecemo... Neutral

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu? Empty Re: Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu?

Počalji  Strelica Pon Mar 23, 2009 4:01 pm

Meni uglavnom donosi menstruaciju Laughing Laughing Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu? Empty Re: Šta vam donosi Mlad Mesec u Škorpionu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu