Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24.12. Mesecpravi sekstil sa Jupiterum i ulazi u saz. Strelca

2 posters

Ići dole

24.12. Mesecpravi sekstil sa Jupiterum i ulazi u saz. Strelca Empty 24.12. Mesecpravi sekstil sa Jupiterum i ulazi u saz. Strelca

Počalji  Astrotanja Sre Dec 24, 2008 11:25 am

Danas će biti vrlo povoljan dan, posebno u prepodnevnim satima oko 11, pa i nešto pre kada Mesec ulazi u sekstil sa Jupiterom donoseći povoljno raspoloženje, više plemenitosti, dobre volje prema drugima, više vedrine, a nekima i prihode. Oko podneva Mesec ulazi u znak Strelca. Kada je na nultom stepenu on nije povoljan, jer ima nešto od onoga da svaka promena može biti na početaku krizna, a nulti stepen je krizan. Međutm kada tokom poslepodnevnih sati uđe u znak Strelca biće više optimizma, poztivnosti.

Danas i Merkur pravi sektil sa Uranom, što će omogućiti brže, jasnije razmišljanje,doprineti da stvore i neke dobre ideje, ili novi plan zasnovane na dobroj proceni, intutivnom razmišljanju. Ovaj aspekt pomaže mentalne aktivnosti, brzini razmišljnj ai jasnoći sagledavanja.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

24.12. Mesecpravi sekstil sa Jupiterum i ulazi u saz. Strelca Empty Re: 24.12. Mesecpravi sekstil sa Jupiterum i ulazi u saz. Strelca

Počalji  smesko Sre Dec 24, 2008 11:32 am

Danas i Merkur pravi sektil sa Uranom, što će omogućiti brže, jasnije razmišljanje,doprineti da stvore i neke dobre ideje, ili novi plan zasnovane na dobroj proceni, intutivnom razmišljanju. Ovaj aspekt pomaže mentalne aktivnosti, brzini razmišljnj ai jasnoći sagledavanja.
vec osecam sta ce mi ovaj dan doneti..pogotovo sto se vidjam sa mojom dusicom m. i znam da cu uklopiti nesto u svojoj glavici Very Happy
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu