Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Licni stelijum u OVNU

2 posters

Ići dole

Licni stelijum u OVNU Empty Licni stelijum u OVNU

Počalji  Sherie_lady Pon Mar 20, 2017 2:15 am

Sta mozete reci o osobi koja ima stelijum licnih planeta na istom stepenu u Ovnu, Sunce, Venera, Mars, a vrlo verovatno i Mesec.
Stelijum je u opoziciji sa konjukcijom Jupitera i Saturna u Vagi i Plutonom u Vagi
Nemam natalnu

Sherie_lady

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Licni stelijum u OVNU Empty Re: Licni stelijum u OVNU

Počalji  logos Pon Mar 20, 2017 11:57 am

Sherie_lady ::Sta mozete reci o osobi koja ima stelijum licnih planeta na istom stepenu u Ovnu, Sunce, Venera, Mars, a vrlo verovatno i Mesec.
Stelijum je u opoziciji sa konjukcijom Jupitera i Saturna u Vagi i Plutonom u Vagi
Nemam natalnu

Ovo je pretpostavljena natalna karta za osobu o kojoj se skoro ništa ne zna:

Licni stelijum u OVNU O2y48

Bilo bi lakše da znamo podznak i njegov stepen, ovako je samo nagađanje. Kako znaš da "ima stelijum licnih planeta na istom stepenu u Ovnu, Sunce, Venera, Mars, a vrlo verovatno i Mesec" i da je "Stelijum u opoziciji sa konjukcijom Jupitera i Saturna u Vagi"  i da je "Pluton u Vagi"? Daj još neki podatak o njoj da manje nagađamo, znaš ti dobro šta je potrebno od podataka za preciznu izradu i analizu natalne karte.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Licni stelijum u OVNU Empty Re: Licni stelijum u OVNU

Počalji  Sherie_lady Sre Mar 22, 2017 1:55 am

Znam, ali ne znam, tj. nemam podatke, za vreme, mesto... Zato sam mislila vise na karakterne osobine

Sherie_lady

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Licni stelijum u OVNU Empty Re: Licni stelijum u OVNU

Počalji  logos Sre Mar 22, 2017 6:11 pm

Sherie_lady ::Znam, ali ne znam, tj. nemam podatke, za vreme, mesto... Zato sam mislila vise na karakterne osobine

Ponavljam pitanja: "Kako znaš da "ima stelijum licnih planeta na istom stepenu u Ovnu, Sunce, Venera, Mars, a vrlo verovatno i Mesec" i da je "Stelijum u opoziciji sa konjukcijom Jupitera i Saturna u Vagi" i da je "Pluton u Vagi"? "Daj još neki podatak o njoj da manje nagađamo" (ovde se podrazumeva bilo šta o njoj da bi mogli lakše da rektifikujemo natalnu kartu, npr. šta radi, šta je od škole završila, da li se bavi nekim sportom, poezijom, da li voli da gleda filmove, da li se plaši lekara, od čega je bolovala, da li ima braću i sestre, čime se oni bave, šta joj rade roditelji, itd itd, dakle, sve osim datuma, mesta i vremena rođenja).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Licni stelijum u OVNU Empty Re: Licni stelijum u OVNU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu