Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stelijum u strelcu i inostranstvo

3 posters

Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  operil Uto Apr 24, 2018 2:58 pm

dragi logos, da li mi mozes reci ima li predispozicija za zivot u inostanstvu u mom natalu, da li je ovaj stelijum neki pokazatelj i osim njega ukazuje li jos nesto na tu mogucnost? hvala puno unaprijed
5.12.1991 18:10 mostar, BIH

operil

Broj poruka : 11
Datum upisa : 11.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  logos Čet Apr 26, 2018 10:20 am

operil ::dragi logos, da li mi mozes reci ima li predispozicija za zivot u inostanstvu u mom natalu, da li je ovaj stelijum neki pokazatelj i osim njega ukazuje li jos nesto na tu mogucnost? hvala puno unaprijed.

Asc (osoba) je u znaku Raka a vladar Mesec je sa Suncem (osoba, život, vladar II kuće novca i vrednosti), Merkurom (vladar IV kuće - boravak, dom, porodica - čiji je vrh u znaku Device - posao) i Marsom (rad, aktivnost) na vrhu VI kuće (posao, rad za drugoga) u znaku Strelca (inostranstvo) a to ukazuje da postoji interesovanje i mogućnost za rad i boravak u inostranstvu mada Asc u znaku Raka može ukazivati na nostalgiju prema prema svom domu, porodici i roditeljima gde je osoba odrastala. Članovi stelijuma su u neugodnim aspektima kvadrata sa svojim vladarom Jupiterom koji je u izgonu (nepovoljan položaj) u III kući (ugovori, sporazumi, razna dokumenta) u znaku Device (posao, detalji, sitnice) što ukazuje da treba voditi računa o raznim detaljima oko papirologije a trigon Jupitera sa vladarima IX kuće (inostranstvo) Uranom i Neptunom sa vrha VII kuće (partneri) u znaku Strelca (problemi, čekanje) da ne može sve da se predvidi (Neptun), da je potrebna doza avanturizma (Uran), pomoć partnera (VII kuća) i da bi to moglo biti na određeno vreme (Uran - prekidi, etape).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  operil Pet Apr 27, 2018 3:09 am

hvala divni logos!

operil

Broj poruka : 11
Datum upisa : 11.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  Milixa Čet Maj 03, 2018 1:37 pm

Pozdrav svima.Imam i ja stelijum u strelcu,da li bi mogao i moj da rastumacis Logos?Hvala unapred
07.12.1981.00:15 Uzice

Milixa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  logos Pet Maj 04, 2018 12:26 am

Milixa ::Pozdrav svima.Imam i ja stelijum u strelcu,da li bi mogao i moj da rastumacis Logos?Hvala unapred
07.12.1981.00:15 Uzice

Već ti je pisano o tome na temi "Selidba u inostaranstvo,molim za pomoc".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  Milixa Pet Maj 04, 2018 7:16 am

Logos jeste,ali nisam mislila na inostranstvo.Uopsteno me interesovalo.Meni je stelijum u strelcu u trecoj kuci,ako sam lepo videla.Srdacan pozdrav

Milixa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  logos Pet Maj 04, 2018 9:42 am

Milixa ::Logos jeste,ali nisam mislila na inostranstvo.Uopsteno me interesovalo.Meni je stelijum u strelcu u trecoj kuci,ako sam lepo videla.Srdacan pozdrav

Nalazimo se na temi "Stelijum u Strelcu i inostranstvo", sama si pokrenula temu "Postoje li u mom natalu sanse za selidbu u inostranstvo?!" a sada kažeš "Logos jeste,ali nisam mislila na inostranstvo.Uopsteno me interesovalo.Meni je stelijum u strelcu u trecoj kuci,ako sam lepo videla." Na ovim temama se logično o tome piše bilo to konkretno bilo to uopšteno.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  Milixa Pet Maj 04, 2018 12:26 pm

Logos u pravu ste.Ponelo me naslov Stelijum u strelcu.

Milixa

Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

stelijum u strelcu i inostranstvo Empty Re: stelijum u strelcu i inostranstvo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu