Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve ili nista

3 posters

Ići dole

Sve ili nista Empty Sve ili nista

Počalji  Jelenčica 036 Pet Sep 18, 2020 8:56 pm

Postovani,ako je neko raspoložen da protumačimo uporedni horoskop mene i dečka koji mi se dopada svaki komentar je dobro dosao.Zanima me sta ce biti od ovog odnosa.Ovaj muskarac zeli neobavezno vidjanje.Da li postoji mogucnost da ovaj odnos preraste u vezu i da li postoji mogućnost braka?Ja sam rodjena 21.11.1984. 00:10 u Sarajevu a on 5.1.1990.Kraljevu.Njegovo vreme rodj.nemam Cool

[url=https://servimg.com/view/19667107/9]Sve ili nista 20200912[P

Prvo sto sam uocila jeste da sve planete ovog muskarca padaju u moje 5 polje jarca a vladar mog 7polja Jupiter se nalazi takodje u jarcu sto moze znaciti ljubav i brak sa nekim u znaku jarca.Pluton vec duze vreme je u polju jarca,nesto sudbinski nam donosi.A takodje i Jupiter tranzitni daje priliku i sansu .Saturn je u 5 polju a kada je u 5 ili 7 polju donosi nam karmicku ljubav.Ali Saturn donosi neko cekanje,odlaganje pa tek kada krene u svoj direktni hod tj.tamo od oktobra moze se nesto ocekivati.Njegovo Sunce u jarcu pada na moju Veneru u jarcu aspekt braka.Njegova Ve u vodoliji pada na mog Marsa aspekt fizicke privlacnosti,zaljubljenosti.Moj Jupiter u jarcu pada na njegovo Sunce.Njegov Ju aspektuje moj Mesec.Sto znaci da moj Ju podrzava njega kao muskarca a Njegov JU podrzava mene (Mo) kao zenu.Ovo bi moglo govoriti o ozvanicenju veze.Njegovo So i Ve padaju u moje 5 polje sto moze znaciti ljubav.Njegov Ne u jarcu je na vrhu mog 5polja sto mi se ne svidja.Nesto krije,taji.Mada Ne sada prolazi kroz moje 7 polje pa ce mi nesto po pitanju njega verov ostati nejasno sto cu kasnije verov otkriti.Vladar mog 3 polja je u jarcu.3polje drugo mesto,drugi grad govori da on nije iz mog grada,ali Ve mi je u 4polju ja ga upoznajem u svom mestu.Moja Ve kraj Ju u jarcu ukazuje na brak sa nekim iz inostranstva(zivi,radi tamo)Vladar 9 polja inostranstva Ve u aspektu sa vladarem 7polja Ju opet ljubav sa nekim iz inostranstva.

Jelenčica 036

Broj poruka : 12
Datum upisa : 12.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Sve ili nista Empty Pomoć

Počalji  modesti999 Sub Sep 19, 2020 2:18 pm

Pozdrav,
Ako može mala pomoć.Pre desetak godina astrolog mi je tumačio natalnu.Nisam to preterano ozbiljno shvatila ali sačuvala sam beleške o najbitnijim predvidjanjima.Sada,desetak godina posle ZAPANJENA SAM.Sve se bukvalno desilo tako,čak i da ću u kasnijim godinama radjati decu To nisam ni pomišljala a eto rodila sam još jedno dete u četrdesetim..Da skratim,muči me jedno pitanje. Ako je bukvalno sve tačno osim stanja sa novcem,da li je moguće da sve pogodi a to oko novca skroz promaši?Naime rekao je da finansijski neću skoro nikada imati poteskoće i čak ću imati i vise nego sto mi treba a ja godinama unazad se mučim sa poslovima i novcem.Promenila sam sest firmi za par godina.Sada ponovo krećem na noci posao.Muka mi je više da tražim "onaj pravi posao" i da stalno presipam "iz šupljeg u prazno".Ako moli Vas mozete da pogledate natalnu..da li ja zaista da se nadam tom bezbriznom finansijskom periidu ili mi je sudjeno ovako.Hvala unapred

http://horoskop.hr/natalna-karta/

modesti999

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve ili nista Empty Re: Sve ili nista

Počalji  modesti999 Sub Sep 19, 2020 2:28 pm

Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13Sve ili nista Graphi13

modesti999

Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sve ili nista Empty Re: Sve ili nista

Počalji  logos Pon Sep 21, 2020 12:57 pm

Savet:

Obzirom na tvoj tekst posle uporednog horoskopa, očigledno je da nisi mnogo toga razumela, pogotovo, primenila od svega što ti je do sada tumačeno pa, zato, pokušaj da prvo to uradiš pa tek onda da komuniciramo astrološki o onom što te interesuje jer će se, vrlo verovatno, sve ponoviti.

Cilj naših astroloških tumačenja je objašnjenje i usvajanje saveta jer se, u protivnom, gubi smisao ovih komunikacija, Dakle, pokušajte nešto da primenite i kod sebe promenite.


Poslednji izmenio logos dana Uto Sep 22, 2020 9:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sve ili nista Empty Re: Sve ili nista

Počalji  logos Pon Sep 21, 2020 1:04 pm

modesti999 ::Pozdrav,
Ako može mala pomoć.Pre desetak godina astrolog mi je tumačio natalnu.Nisam to preterano ozbiljno shvatila ali sačuvala sam beleške o najbitnijim predvidjanjima.Sada,desetak godina posle ZAPANJENA SAM.Sve se bukvalno desilo tako,čak i da ću u kasnijim godinama radjati decu To nisam ni pomišljala a eto rodila sam još jedno dete u četrdesetim..Da skratim,muči me jedno pitanje. Ako je bukvalno sve tačno osim stanja sa novcem,da li je moguće da sve pogodi a to oko novca skroz promaši?Naime rekao je da finansijski neću skoro nikada imati poteskoće i čak ću imati i vise nego sto mi treba a ja godinama unazad se mučim sa poslovima i novcem.Promenila sam sest firmi za par godina.Sada ponovo krećem na noci posao.Muka mi je više da tražim "onaj pravi posao" i da stalno presipam "iz šupljeg u prazno".Ako moli Vas mozete da pogledate natalnu..da li ja zaista da se nadam tom bezbriznom finansijskom periidu ili mi je sudjeno  ovako.Hvala unapred

Umesto 15 natalnih karti bez osnovnih podataka bolje bi bilo da si napisala sve svoje podatke za izradu horoskopa, takav je red a mogla si da otvoriš svoju temu da bi se znalo ko sa kim komunicira, ko šta pita i ko kome odgovara.

Inače, nije nikakav problem da ti se odgovori na postavljeno pitanje.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sve ili nista Empty Re: Sve ili nista

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu