Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

3 posters

Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  Astrotanja Pon Jan 19, 2009 10:34 am

Danas , tj. večeras je dan promena, kada Sunce ulazeći u sazvežđe Vodolije donosi nov period, drugačiji nego prethodni.
Kako je Vodolija vazdušni, intelektualni znak okrenut ka budućem vremenu i savremenim vidovima komunikacije biće podržana ona događanja koja imaju veze sa prirodom ovog znaka, posebno kako su tu trenutno i Jupiter i Merkur, kao i Severni mesečev čvor, jedna vrsta progresa biće prisutna u naučnom i tehnološkom razvitku upravo ove nedelje. Stelijum planeta u Vodoliji ove nedelje dovešće da humanizam, znanje, nauka i savremena komunikacija budu te koje će doživeti progres.
Mesec je i dalje u Škorpiji i praviće u večernjim satima trigon sa Venerom u Ribama oko 17, a u večernjim i trigon sa Uranom, pa će biti veče povoljno za ljubav, dobro raspoloženje, a zatim i za iznenadne promene i neobična događanja, novine itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty Re: 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  mesmerized Čet Jan 22, 2009 1:07 am

sta mi moze doneti ovo Sunce jer trenutno pravi konj. sa Jupiterom koji je natalno Suncu dispozitor i sa kojim gradi trigon? A u 9. kuci su trenutno i prave 60 sa nat. Suncem i Uranom (trenutnim dispozitorom), i 120 sa nat. Ju. Meni se cini ok, a kako jos utice i retro Merkur?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty Re: 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  Čarobnica Čet Jan 22, 2009 1:09 am

mesmerized ::sta mi moze doneti ovo Sunce jer trenutno pravi konj. sa Jupiterom koji je natalno Suncu dispozitor i sa kojim gradi trigon? A u 9. kuci su trenutno i prave 60 sa nat. Suncem i Uranom (trenutnim dispozitorom), i 120 sa nat. Ju. Meni se cini ok, a kako jos utice i retro Merkur?

Kao laik, rekla bih da je nešto vezano uz inostranstvo i školovanje:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty Re: 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  mesmerized Čet Jan 22, 2009 7:20 pm

a jel' bi trebalo da bude dobro? Rolling Eyes
moze li retro Merkur da zabrlja stvari?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty Re: 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  Astrotanja Čet Jan 22, 2009 7:46 pm

Ako treba da obnoviš neko staro gradivo, nešto što si već počela da radiš, pišeš, ili učiš, pa treba da ga obnoviš onda ne bi trebalo da bude problema, ili da posle nekog zastoja, ili pauze u studiranju nastaviš tamo, gde si nekada stala, onda neće biti problema, već će ti retro. Merkur pomoći. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty Re: 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  mesmerized Čet Jan 22, 2009 8:22 pm

Astrotanja ::Ako treba da obnoviš neko staro gradivo, nešto što si već počela da radiš, pišeš, ili učiš, pa treba da ga obnoviš onda ne bi trebalo da bude problema, ili da posle nekog zastoja, ili pauze u studiranju nastaviš tamo, gde si nekada stala, onda neće biti problema, već će ti retro. Merkur pomoći. Smile

e ovo bi se moglo odnositi na mene! Smile
Hvala, Tanja, ja sam nekako izkonstruisala da ce to sto je retro da zakoci stvar Shocked
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

19.januara u  21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju Empty Re: 19.januara u 21.41. po CET-u Sunce ulazi u Vodoliju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu