Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

+6
andjela pizelli
Darko
Čarobnica
Bambola
Snezana
Astrotanja
10 posters

Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Ned Jan 25, 2009 11:11 pm

Pomrčenje Sunca se odigrava sutra, 26. januara u 8. 55. u znaku Vodolije.
Kakao će Mesec napraviti prvo konjukciju sa Jupiterom, a onda i sa Suncem ovo pomrčenje će biti nešto povoljnije nego uobičajeno, zbog prisustva Jupitera, što će ublažiti ovo pomrčenje, učiniti da ne dođe do takvih efekata kakvo ono uobičajeno donosi, a to su uglavnom velike promene, koje mogu u Vodoliji da ometu komunikaciju, saobraćaj vazdušni, donesu jake vetroveu predelima sveta kojim vladaju itd. Nisu povoljne za putovanja i to posobno za osobe koje ovih dana slave rođendan, dakle za januarske Vodolije rođene krajem januara. Isto tako mogle bi je osetiti i julski Lavovi, rođeni krajem jula, oktobarske Škorpije i aprilski Bikovi. Promene koje izaziva pomrčenje ispoljiće se u narednih 29 dana, efekti mogu biti višemesečni U zavisnosti u kojoj kući se događa može uticati na promene zdravlja posebno za one koje imaju probleme sa venama, cirkulacijom, kardiovaskularen ili sa kičmom, mogu izazvati promene u vezama, promene na poslu sve zavisno gde vas odvija i pre svega prvi li aspkte sa natlnim plantama, a pre svega Suncem, Mesecom .Ukoliko gradi povoljne aspekte sa vašim planetama može izazvati veće pozitivne promene u kući u kojoj se odvija.


Osobe koje su psihički labilne mogu oseti nervozu, ili napetost i imai problema sa spavanjem.
Budite pažljivi u saobraćaju, posebno ukoliko vam pada u trećoj ili devetoj pomrčenje i pravi neke disharmonične aspekte.

Kako se na vas odrazilo i gde vam se odigrala ova pojava javite.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jan 26, 2009 11:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Snezana Pon Jan 26, 2009 12:11 am

Meni se desava na liniji I-VII.
Aspekte koje pravi tra So0Mo0Ju su 90 sa natalnim Ne u IX (Neptun vladar mog natalnog So), kao i Asc solarne eklipse na natalnom So . Napisah u topiku Solarne eklipse neku svoju pretpostavku, ali cini mi se definitivno da moram da budem tiha i mirna kao onaj moj Sa u XII, bez gneva Smile
Valjda ce So onda bolje grejati Smile .
Sta mislite vi?
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Pon Jan 26, 2009 10:35 am

Moglo bi biti izvesne konfuzuje, ili nejasnoće, podložnost uticajima, sklonost ka samobmanama . Kako je Neptun u9. to može imati veze sa simbolikom devete, vezanom za daljine, strance, putovanja, ili veru, neka duhavna znanja,ili odos sa rođakom, ili nekim ko bi mogao da bude u simbolici Neptuna u 9.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Snezana Pon Jan 26, 2009 10:55 am

I sad se ja malo igram, vladar Neptuna u IX je Ve u III u Ari, ko na tu Ve0Mo moze da utice, moze Mo, ko je njihov dispozitor-Ma u V.
I da ne bih pisala dalje, sve aspekte koje imaju Ne i Ma, mogu da zakljucim da je citav natal aktiviran sto i nije lose Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Pon Jan 26, 2009 11:10 am

Snežo vl. Neptuna nije Venera, već Pluton i Mars, zar ne?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Snezana Pon Jan 26, 2009 11:14 am

o da, vladar IX je Venera, ali Neptuna je Pl i Ma, malo sam pospana - Neptun Very Happy
Slicna prica, samo malo komplikovanija Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Pon Jan 26, 2009 11:47 am

A moguće da je i uticaj Pomrečenja na tvoj Neptun . Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Snezana Pon Jan 26, 2009 12:15 pm

Verovatno:scratch:, bas sam lose i spavala, tako je to sa Ne Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Pon Jan 26, 2009 3:37 pm

Mnogi su loše spavali, draga Snežo i ja među njima. Danas sam susrela dosta ljudi i baš smo pričali o tome kako su loše spavali, što se upravo događa kada je Pomrčenje Sunca , kao i nemir, nervoza, neka povećana psihička dinamika.
Dobro je danas šetati, slušati opuštajuću muziku, piti čaj od majčine dušice, nane, nešto umirujuće i okružiti se svetlo plavom bojom, učiniti sve što možete da budete mirniji, opušteniji. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Bambola Pon Jan 26, 2009 10:35 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Čarobnica Pon Jan 26, 2009 10:50 pm

I meni je bio OK dan, smiren, mirniji nego recimo u petak...sad videćemo šta će da donese u narednih mesec dana ovaj današnji uticaj:)
Možda nešto a možda ništa Wink
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Darko Pon Jan 26, 2009 11:21 pm

Nisam osjetio nista posebno... osim jutarnje bezrazlozne nervoze, ostalo je bilo ok


Poslednji izmenio Darko dana Uto Jan 27, 2009 1:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  andjela pizelli Uto Jan 27, 2009 12:28 am

moj suprug ima konjukciju sunca i mjeseca u vodoliji i upravo je postavljen za direktora u jednoj firmi(mijenja posao)
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  nina4 Uto Jan 27, 2009 12:50 am

Na poslu sam provela dan veoma stresno.Cijeli dan smo iscekivali obavijesti o premjestanju po drugim odjelima-sto ja bas ne prihvatam i ne mislim da je dobro rjesenje za mene,ali nismo dobili danas nikakvu odluku o promjenama tako da se sutra sve ponavlja-iscekivanje,stres,a mozda i promjena. Question
U petak je podijeljeno 25 otkaza tako da sam to izbjegla cini me jako sretnom,ali ipak,bojim se sta mi donose naredni dani ,jer ovaj aspekt ce jos potrajati-vidjecemo......... Rolling Eyes

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  David Uto Jan 27, 2009 1:44 am

Evo još nekoga ko je sinoć loše spavao. Danas se osećam kao da je uragan (jel bi to bila simbolika Urana Question ) zahvatio sve oko mene, uvukao me u sebe i potom ostavio na istom mestu, ali sa znatnom promenom u mom biću...
David
David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Uto Jan 27, 2009 9:06 pm

Očekujem promene na poslovnom planu, a počele su na zdravstvenom. Počela sam da menjam neke navike i počela da odlazim na masažu od danas i nameravam da nastavim, jer mi pomaže. Danas je uticala da se osćam preporođena i oslobađena od višednevne napetosti,a prija i mojoj bolovima u kičmi i oslabljenoj cirkulaciji.
Moja ćerkica pronašla mi je zatiurenu kutijicu sa homeopatskim lekom, što je uslovio tranzitni Mesec u konjukciji sa Neptunom, pa sam nastvila sa tom prekinutom terapijom.
Uvela sam od juče opt više semenki, čajeva i neke zdrave hrane, sve u skladu sa jučerašnjim Mladim Mesecom u mojoj natalnoj 6. u Vodoliji. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  nina4 Uto Jan 27, 2009 10:49 pm

Juce sam ocekivala okaz na poslu i hvala Bogu izbjegla sam,ali posto meni sve ide naopako u posljednje vrijeme vec danas sam rasporedjena na drugi odjel ,jer u fimi u kojoj radim je trenutno velika frka i kriza,pa sam bila prinudjena da prihvatim promjenu.Smatram da je to los izbor za mene,pa i vas molim da mi sugerirate da li je to uticaj pomracenja,retrogradnog Merkura ili neceg treceg.Ako jeste nazire li se uskoro nesto povoljnije za mene i da li ce ova promjena lose uticati na mene.Osjecam se veoma lose danas Crying or Very sad

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Čarobnica Sre Jan 28, 2009 12:52 pm

nina4 ::Juce sam ocekivala okaz na poslu i hvala Bogu izbjegla sam,ali posto meni sve ide naopako u posljednje vrijeme vec danas sam rasporedjena na drugi odjel ,jer u fimi u kojoj radim je trenutno velika frka i kriza,pa sam bila prinudjena da prihvatim promjenu.Smatram da je to los izbor za mene,pa i vas molim da mi sugerirate da li je to uticaj pomracenja,retrogradnog Merkura ili neceg treceg.Ako jeste nazire li se uskoro nesto povoljnije za mene i da li ce ova promjena lose uticati na mene.Osjecam se veoma lose danas Crying or Very sad

Nina, ja bih rekla da je uticaj Plutona jer donosi transformacije, ne samo unutar nas samih već i na globalu. Koliko god loša promena na poslu bila po tebe bolje nego da si se našla medju onima koji su ostali bez posla. Tebi je pomračenje u svakom slučaju ipak donelo nešto pozitivno, ostala si da radišSmile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  zeka Sre Jan 28, 2009 2:28 pm

nina4 ::Juce sam ocekivala okaz na poslu i hvala Bogu izbjegla sam,ali posto meni sve ide naopako u posljednje vrijeme vec danas sam rasporedjena na drugi odjel ,jer u fimi u kojoj radim je trenutno velika frka i kriza,pa sam bila prinudjena da prihvatim promjenu.Smatram da je to los izbor za mene,pa i vas molim da mi sugerirate da li je to uticaj pomracenja,retrogradnog Merkura ili neceg treceg.Ako jeste nazire li se uskoro nesto povoljnije za mene i da li ce ova promjena lose uticati na mene.Osjecam se veoma lose danas Crying or Very sad
Dispozitor pomracenja je saturn u devici i mozda srecom retrogradan je pa postoji sansa da u maju stvari krenu da se resavaju na bolje posebno ako tada ode neko od sefova
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  nina4 Sre Jan 28, 2009 9:29 pm

Sinoc sam napokon uspjela malo bolje odspavati ,tako da su mi mnoge stvari kad sam se probudila izgledale bolje.Ali na poslu opet hladan tus,prepirke,prebacivanja,sefovo ocijukanje sa njegovim Svedjankama favoritima-da covjek povrati, i njegov zahtjev da se vec sutra prebacimo na drugi odjel. Evil or Very Mad
U razgovoru s njim mislila sam da ce me infarkt strefiti koliko je bio pun sebe-cak se nije ni pozdravio sa nama.
Onda sam dosla kuci popricala sa mojima,i procitala ove divne poruke Carobnice i Zekice i sad mi je dobro.
Mozda u svemu ovome ima i neceg dobrog-naravno sto kaze Carobnica sacuvala sam posao,snacicu se vec nekako na drugom odjelu ,jer sam danas malo provjerila i cini mi se da cak laksi nego na ovom do sad.Sefu ce se sigurno vratiti onako kako je zasluzio-nadam se oko maja kako Zeka kaze-tako da meni evo cure moje sa vama proviri Sunce iza ovog mraka.Hvala Vam puno-da samo znate koliko mi znace ova vasa javljanja ,jer zaista mi je tesko u posljednje vrijeme pa zelim pronaci odgovor zasto ,ali zbog nedovoljnog poznavanja astrologije,straha ,panike ne mogu sama. sunny flower sunny

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Bambola Pet Jan 30, 2009 3:39 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Pet Jan 30, 2009 5:14 pm

Uran ti ulazi u opoziciju sa Mesecom i to su te iznenadne, nepovoljne promene, ali biće tu i nekih pozitivnih događanja, jer Uran ulazi i u sektil sa Saturnom u 11. Može doći do nekih novih okolnosti. Tebi će Venera ući u konjukciju sa Mc-om, za koji dan,3.02, što će doneti i neka pozitivna događanja, moguće vezana za neki timski rad, grupno, ili eventualno kroz pomoć pijatelja. Venera na Mc, je dobra za napredak, poboljšanje
kroz svoju profesiju, onu koja je vzana za umetnost, ali u Ovnu koz aktivnost, zalaganje,neku vrstu borbe. Sreća ti dolazi i preko drugih, jer je Jupiter u sedmoj u sektilu sa natalnim Jupiterom kr.januara, početlom febrauara. Traži pomoć, aktiviraj se i Mesec ti je od večeras u 10, u Ovnu, pa budi aktivna, preduzimljiva.
Tokom februara će ti jJpiter biti u 10., pa sreća ide udruživanjem, tvoje ideje, tuđ novac, recimo. Takođe Jupiter u 8. donosi podršku od drugih, pa ne oačjavaj, već u akciju, jer se nešto može i promeniti. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Bambola Sub Feb 07, 2009 12:36 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Tratinčica Sub Feb 07, 2009 3:25 pm

Kako da odredim kako će djelovati na mene??? Koji aspekti u natalu se gledaju?
Tratinčica
Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 37
Datum upisa : 30.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Astrotanja Ned Feb 08, 2009 10:27 pm

Divno, Pozerka. Obožavam lepe vesti! bounce bounce bounce

Tračnice, gleda se u kojoj kući ti je Pomrčenje i kakve aspekte pravi i sa kojim planetama u natalu.Najvuše se oseća konjukcja sa nekom planetom. Ako je u 6. onda suposoji mogućnost promena ili na poslovnom planu, ili što se tiče zdravlja, bilo kroz promena neke navike vezanih za zdravlje,bilo za ishranu, higijenu itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji Empty Re: 26. januara Pomrčenje Sunca u Vodoliji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu