Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran

3 posters

Ići dole

1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran Empty 1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran

Počalji  Astrotanja Ned Feb 01, 2009 1:39 pm

Mesec u Ovnudonosi dinamiku, akciju, kretanje, bez obzira što je nedelja, biće vrlo dinamičmo. Mogućnost nesporazuma, konflikata, ili uzbuđenja je nešto šro ćebii prisutno ove nedelje. U noćnim satima Mesec ulazi u Bika, pa će se raspoloženje popraviti i situacija smiriti. Kako mesec pravi trigon sa Plutonom, tako će biti više pozitvna dubljih osećanja i sl.

Od 30. jnaura, pa do 13. februra Saturn i Uran će biti u egzaktnoj opoziciji.Ovo je vreme previrenja, sukoba starog i novog,onog što je već prisotno i ono što je dolazeće, drugačije, konvncionalnog, ustaljnog, i nekonvencionalnog, posebnog. oOve dve planete izazvaće ili unutrašnje konflikte, ili konflikte sa drugima, ili previrenja i komešanja koja izazivaju napetost, nespokojsvo, nemir, nestabilnost, posebno u onim oblastima koroz koje tranzitiraju ove dve planete.Ukoliko ste saturnovski, ili uranovski tip, neće vam biti lako. Ne preporučujem da donesete odluku, dok ovaj aspekt traje.
Kako na vas deluje ?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Feb 02, 2009 12:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran Empty Re: 1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran

Počalji  Čarobnica Ned Feb 01, 2009 3:23 pm

Čiča Saturn retro tranzitira 10.kuću a mladjahni Uran se muva po 4. kući. I jesam rastrzana između mesta življenja i karijere. Čiji će uticaj da prevagne? Uran će da me seli tamo vamo, a Saturn da me natera da se pomučim oko posla. Možda će i da donesu konačno rešenje pravne zavrzlame i oko boravka i oko dozvola za rad. Saturn pravi kvadrat i sa Marsom u 7.kući pa bi mogao da donese i neke sukobe, a i sa Suncem u prvoj.

Ko zna zašto će to sve da bude dobro...puštam da vreme radi svoji:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran Empty Re: 1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran

Počalji  Snezana Ned Feb 01, 2009 5:08 pm

Ja ovaj period cekam vec jako dugo, konacno ce Ur preci poslednji put preko mog Sunca, samim tim i moja volja vise nece biti cas ovakva-cas onakva Very Happy
Tanja, jel ono nii u vezi odluka u ovom periodu znaci i[b] ili [b]ne, ispade u Uranovskom stili - kako ko shvati, tebi = flower
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran Empty Re: 1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran

Počalji  Astrotanja Pon Feb 02, 2009 12:03 pm

To znači NE.Upravo sam ispravila grešku. Sporo kucam, brzo mislim, pa pravim greške, koje odmah ne primetim. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran Empty Re: 1.02, 02 Mesec u Ovnuu kvdratu sa Merkurom, Marsom, Saturn opoz.Uran

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu