Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran

3 posters

Ići dole

22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran Empty 22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran

Počalji  Astrotanja Čet Jan 22, 2009 6:05 pm

Mesec je i dalje u Strelcu i u poslepodnevnim satima pravi gotovo istovremeno dva kvadrata, pa će biti iznenadnih promena, neočekivanih obrta, ali napetosti, nerspoloženja,ne baš prijatnih raspoloženja zbog kvadrata sa Saturnom. Na sreću ovo je već iza nas, pa se nadam da ćete se večeras bolje osećati, jer nam nepredviđane zanose, romantična događanja, koja su nesvakidašnja, avnturstička, uzbudljiva i neponovljiva donosi Venera koja se sve više približava i noćas će biti u konjukciji sa Uranom u Ribama.
Neke bi Amorova strela mogla pogoditi iz vedra neba, ali, to neće dugo potrajati, pa ne dozvolite da vam izmakne.

Ne zaboravite u svom zanosu da javite šta vam je donela ova retka konjukcija, koja se događa jednom godišnje. Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jan 23, 2009 11:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran Empty Re: 22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran

Počalji  sofka Čet Jan 22, 2009 7:57 pm

S obzirom na tranzitnu konjukciju Urana i Saturna mojom 1. i 7. kučom, a još uz utjecaj tranzitnoga Mjeseca i Venere, mene može pogodit jednino Amorova bomba Very Happy , tj. več me jest pogodila. Uzbudljivo po podne...

sofka

Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran Empty Re: 22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran

Počalji  Snezana Pet Jan 23, 2009 11:09 am

Vece sam provela na casu skole gitare u drustvu Ve koju mi donese retrogradni Me Smile
Upoznala sam divnog coveka, profesora gitare, naravno odmah saznala datum rodjenja, ima jako interensantan natal. Ako se Tanja slaze mogu da ga posavim kao interensantan primer.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran Empty Re: 22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran

Počalji  Astrotanja Pet Jan 23, 2009 11:18 am

Snežo, samo postavi, što više primera dajemo, to je više mogućnosti da se više toga nauči i razume, jer ovaj forum i jeste jedna nezvanična školica Astrologije. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran Empty Re: 22. 12.Mesec u Strel. kvad. U ran, Saturn, Venera konjukcija Uran

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu