Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

+2
mesmerized
Astrotanja
6 posters

Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 21, 2009 2:16 pm

Juče i danas su Mars i Venera u konjukciji, a za neke baš i u strasnom zagrljaju, jer pojačava ljubavna osećanja. Nekima je ovo donelo pojačane strasti, više bliskosti, za one koji imaju skladne veze i Mars se tu priklaonio jačoj Veneri koja je u znaku svoje egzaltacijeu Ribama, pa ima više suptilnosti i senzualnosti, za neke i razotkrivanje ljubavnih tajni, ako je o tajnoj vezi reč.
Trenutno, sada oko 13. je Mesec u opoziciji sa Saturnom , pa će moći do kratkotrajnog pada raspoloženja, a moguća je i neka seta. Meni je upravo zvala prijateljica koja je vrlo tužna i nezadovoljna, jer nikako da joj se dogode pozitivne promene.
Sutra 22. aprila biće stelijum planeta u Ribama, kada Mesec bude u konjukciji sa Uranom i u konjukciji sa Marsom i Venerom. Kako će uticati na vas zavisi u kojoj kući vam je stelijum i kakve aspekte pravi s natalnim.

Lično sam osetila od prekjuče u noćnim satima, pozitivne uticaje konjukcije Marsa i i Venere i to na veoma suptilnom novou, kao duhovno-emotivnu bliskost.


sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Apr 21, 2009 11:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  mesmerized Uto Apr 21, 2009 2:41 pm

ova i naredna nedelja su mi jako bitne, putujem u inostranstvo (razgovor za posao/studije) neohodne su mi verbalne i komunikacijske vestine, sposobnost da se istaknem, uklopim i saradjujem sa ljudima.
pa me zanima kako bi ova konjunkcija mogla da deluje na mene, trebalo bi poztivno jer se nalaze u 11. kuci, ali mislim da da losu stranu moze da prevagnu opozicije sa Sa, kao i trenutni tranzit Me i So kroz 12 kucu! Shocked
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  Izida Uto Apr 21, 2009 3:05 pm

Mene ce ovo da razbije licno-sve mi se napakovalo u 1...kad ce ovo da prodje ljudiiiiiiiiiii
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  joki22 Uto Apr 21, 2009 10:47 pm

Ja sam bas ovih dana pozitivno raspolozena posle duzeg vremena!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Apr 21, 2009 11:48 pm

mesmerized ::ova i naredna nedelja su mi jako bitne, putujem u inostranstvo (razgovor za posao/studije) neohodne su mi verbalne i komunikacijske vestine, sposobnost da se istaknem, uklopim i saradjujem sa ljudima.
pa me zanima kako bi ova konjunkcija mogla da deluje na mene, trebalo bi poztivno jer se nalaze u 11. kuci, ali mislim da da losu stranu moze da prevagnu opozicije sa Sa, kao i trenutni tranzit Me i So kroz 12 kucu! Shocked

Venera i Mars će biti u trigonu sa tvojim Suncem iduće nedelje, što će poiztivno da deluej, posebo što će ovi dana ova konjukcija praviti trigon sa natalnim Mesecom vl. tvoje 3. koji je zadužen za tvoju komunikaciju, a koji će iduće nedelje verovatno kad treba da otputuješ biti u tvojoj prvoj u Blizancima, a potom u drugoj i trećoj, tako da bi trebao povoljno da deluje na komunikaciju, posebno kada bude pravio trigon sa tvojim Merkurom u šestoj. Jupiter ti je visoko na nebu u 10, i u sekstilu sa Neptunom, što je jako povoljno, a i solar je nagoveštava putovanja i promene, pa nema razlog da sebe plašiš nesigurnošću i peterenim prespitavanjem Merkur u 12.. već da ideš napred, da se zalažeš Marsom, Venerom i Uranom u 11.za ostvarenje svojih ciljeva i da se trudiš da veruješ u sebe.

sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Apr 22, 2009 12:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty vedrana

Počalji  vedrana Sre Apr 22, 2009 12:01 am

Meni je doneo ovaj tranzit neraspolozenje,tugu ,glavobolju i puno posla pale
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  mesmerized Sre Apr 22, 2009 12:33 am

hvala Tanja sunny previdela sam nekako taj Mesec,i tranzitni i natalni, sad vidim da ipak na sve moze pozitivno da se gleda! Wink
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  smesko Sre Apr 22, 2009 10:33 am

mesmerized gotovo smo u istoj situaciji Wink

ponedeljak i utorak su mi bili carobni..sa emotivne strane na svaki nacin-porodica, decko, prijatelji!
juce sam doduese saznala nove inf vezane za skolarinu..jos bi bila veca od planirane, ali moram se danas i sutra dodatno raspitati, imati razgovor sa prodekanom za nastavu.
da li mogu da ocekujem jos nesto neocekivano..u smislu losijeg ugovora..ili ako sacekam sledecu nedelju poboljsavam situaciju, pozicije?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas? Empty Re: 21.04. Mars u konjukciji sa Venerom u Ribama kako utiče na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu