Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

+29
tanjica
Dream catcher
senka023
Rebeka
venerica
Dunja
alea
Angie
Milica
galaksija
jassna
Sanjakis
Katarinaki
Izida
Kocka je bacena
IVA
piconja
jupiter u raku
LoSt_in_SpaCe
Latica
CES
Jane
Darko
Čarobnica
loptica
Nale 83
-menora-
Nea
Astrotanja
33 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 02, 2008 2:40 am

Lunašce, Mesec mi je u prvoj u Devici i eto me gde se menjam poput Meseca, gde sam otvorna za promene, gde mi prijaju novine. Brižna za svoje, brižna i za druge. Kažu Mesec je u Devici u znaku gde je razuman, ali u prvoj, on nije takav, zantno je osetljiviji, nežniji, emotivniji. Lako pusti suzu. Materinski instikt nosi u genima i veoma je snažan.
Meni su osećanja na prvom mestu i retko sam uzdržana prema drugima, ponekad kad sam povređena mogu biti pomalo hladna, ali najviše tužna i zbog toga udaljena. Kada sam srećna, pozitivna onda se velikodušno dajem i pomažem drugima i da volim da se usavršavam, da učim, uvek težim da budem bolja, težim savršenstvu.
Kao dete bila sam stidljiva, Embarassed i jako nežna, maštovita.
Danas sam intutivna, realnija, brižna za svoju decu, savesna i vredna, kreativna često i dobro se osećam kad pomažem, trudim da budem što bolji savetnik.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Nov 02, 2008 6:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nea Ned Nov 02, 2008 4:09 am

Meni je Mjesec u Vagi, i prva je karakteristika da ne trpim nasilje, vulgarnosti, agresiju, nista naglo ... tu sam stvarno tratincica osjetljiva... na svaki susret s bilo cim grubim i surovim, zatvaram se i pritajim, kao da ce to nesto grubo pomisliti da mene zapravo nema pa proci ne dodirnuvsi me. Kao sto kameleon promijeni boju da bi se pritajio stopivsi se s okolisem, tako se ja pri susretu sa svim nezeljenim ohladim iznutra i to zaista odbije tu stvar ili takvog covjeka od mene.
A srce mi u prvom redu kuca za sve napadnute i ugrozene i sve koji su u manjini... za okruzenog gomilom koja se na nj nabacuje kamenjem... za nejakim, nezasticenim, golim ... nad svakim malim djetetom bih se mogla rasplakati jer je nezasticeno, jer se ne moze obraniti od odraslih, prepusteno im je na milost i nemilost, i ta nezasticenost me duboko dira... Ili, kao mladja sam bila naklonjena starijim osobama, uvijek sam se s njima dobro slagala i oni su me voljeli....
Duboko postujem sve koji pate tiho i u sebi, sve skromne i samozatajne; prezirem glasnu patetiku, privlacenje paznje, kuknjavu, moljakanje, preuvelicavanje.. zbog toga ovakav Mjesec mozda djeluje hladno.
Moj stih bi mogao biti: "Cime od svijeta da se branis... kao ruza... sa dva smijesna trna - ili snom"

Volim prezrene, odbacene, zaboravljene, nepravedno optuzene, neshvacene, ali zbog konjukcije sa Merkurom, ljudi koje volim moraju biti inteligentni i moraju "shvacati stvari"... i ja moram vjerovati da su oni cista srca, neiskvareni, dobrodusni i vrijedni ljubavi, vrijedni Raja, vrijedni Milosti....

MO u trecoj kuci s Merkurom, radosna sam kad god mogu komunicirati s nekim s kime se RAZUMIJEM ... jos ako je to netko koga cijenim i postujem, jedna od mojih "rijetkih zvjercica", radost mi se ogleda na licu, u sjajnim ocima, osmijehu, itd.. to mi naprosto dize adrenalin... tada osjecam onaj polet koji se obicno pripisuje zenama nakon ljubavi Wink

Nemam djece jer ... pa, ne znam zapravo... kada sam bila mladja, skoro patoloski sam se plasila da ne zatrudnim jer nitko nije bio dovoljno dobar i pouzdan da bih sebi to mogla dopustiti, plasila sam se situacije u kojoj cu morati biti samohrana majka, ja i dijete za koje cu se morati brinuti, sami na svijetu.. jer nikad nisam imala osobu od povjerenja na koju bih se mogla osloniti da ce biti uz mene u takvoj situaciji. Ali, ja u ovome vise vidim utjecaj Venere.. ? Ne znam...
A mozda su naprosto u pravu Tradicionalisti kada kazu da je Mars malefik i ako je u petoj kuci, nema djece i dovidjenja. Prosto i jednostavno Wink

Eto...
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  -menora- Ned Nov 02, 2008 10:47 am

Nea ::Meni je Mjesec u Vagi, i prva je karakteristika da ne trpim nasilje, vulgarnosti, agresiju, nista naglo ... tu sam stvarno tratincica osjetljiva... na svaki susret s bilo cim grubim i surovim, zatvaram se i pritajim, kao da ce to nesto grubo pomisliti da mene zapravo nema pa proci ne dodirnuvsi me. Kao sto kameleon promijeni boju da bi se pritajio stopivsi se s okolisem, tako se ja pri susretu sa svim nezeljenim ohladim iznutra i to zaista odbije tu stvar ili takvog covjeka od mene.
A srce mi u prvom redu kuca za sve napadnute i ugrozene i sve koji su u manjini... za okruzenog gomilom koja se na nj nabacuje kamenjem... za nejakim, nezasticenim, golim ... nad svakim malim djetetom bih se mogla rasplakati jer je nezasticeno, jer se ne moze obraniti od odraslih, prepusteno im je na milost i nemilost, i ta nezasticenost me duboko dira... Ili, kao mladja sam bila naklonjena starijim osobama, uvijek sam se s njima dobro slagala i oni su me voljeli....
Duboko postujem sve koji pate tiho i u sebi, sve skromne i samozatajne; prezirem glasnu patetiku, privlacenje paznje, kuknjavu, moljakanje, preuvelicavanje.. zbog toga ovakav Mjesec mozda djeluje hladno.
Moj stih bi mogao biti: "Cime od svijeta da se branis... kao ruza... sa dva smijesna trna - ili snom"



Volim prezrene, odbacene, zaboravljene, nepravedno optuzene, neshvacene, ali zbog konjukcije sa Merkurom, ljudi koje volim moraju biti inteligentni i moraju "shvacati stvari"... i ja moram vjerovati da su oni cista srca, neiskvareni, dobrodusni i vrijedni ljubavi, vrijedni Raja, vrijedni Milosti....

MO u trecoj kuci s Merkurom, radosna sam kad god mogu komunicirati s nekim s kime se RAZUMIJEM ... jos ako je to netko koga cijenim i postujem, jedna od mojih "rijetkih zvjercica", radost mi se ogleda na licu, u sjajnim ocima, osmijehu, itd.. to mi naprosto dize adrenalin... tada osjecam onaj polet koji se obicno pripisuje zenama nakon ljubavi Wink

Nemam djece jer ... pa, ne znam zapravo... kada sam bila mladja, skoro patoloski sam se plasila da ne zatrudnim jer nitko nije bio dovoljno dobar i pouzdan da bih sebi to mogla dopustiti, plasila sam se situacije u kojoj cu morati biti samohrana majka, ja i dijete za koje cu se morati brinuti, sami na svijetu.. jer nikad nisam imala osobu od povjerenja na koju bih se mogla osloniti da ce biti uz mene u takvoj situaciji. Ali, ja u ovome vise vidim utjecaj Venere.. ? Ne znam...
A mozda su naprosto u pravu Tradicionalisti kada kazu da je Mars malefik i ako je u petoj kuci, nema djece i dovidjenja. Prosto i jednostavno Wink

Eto...

Nea pa skoro ceo ovaj tekst vazi i za mene posebno sto sam boldovala ... prelepo si napisala flower

...i sad kontam ovo je cist najcistiji mesec Very Happy - brizna majka, cista ljubav prema "nemocnom detetu" a sto su tebi( ali i meni ) svi ti ljudi koje si nabrojala ... e sad postoji razlika jedna ja vrlo pretenciozno skoro sve ljude smatram "slabijim od sebe" jer sam umislila da sam jaka kao stena pa u taj tabor "nezasticenih" meni dodju skoro svi ljudi oko mene e i to je cini mi se velika moja greska jer tako rasplinjujem svoju energiju i ljubav previse ... e sad ni ti ni ja nemamo dece pa je ta ljubav i briga usmerena u potpunosti njima sto ne znaci da ne bi opet tako bilo da ih imamo Very Happy

Meni je Mo u Vodoliji u prvoj kuci uzas jedan koliko je preostljiv ali cak i prema onim nevidnim stvarima koji mnogi ljudi ne primecuju a ja ih osecam i "vidim" i bole ...ali meni tu doprinosi najvise onaj moj Mo120Ne0Me sto ja one najtananije stvari pohvatam cini mi se a koje ljudi zele uzaludno sakriti (narocito kada vidis one najrobusnije i najagresivnije ljude) ali dzaba i tako kao da uspevam videti ogoljene duse tih ljudi,vidim na kraju njihove strahove i pokusavam da ih razumem i pomognem ako mogu svima bez razlike ... i tako iz dana u dan prema svima pa kada mi se nakupi svega i svacega i posto ne mogu biti Isus Hrist onda pocnem da pucam po svim savovima i bezim u samocu Embarassed ...
... e zbog tog meseca ja sam ustavri jako stidljiva i dan danas,ne volim da se eksponiram previse(jer me u tajnovito vuce jaka Sco pa ja volim sve u "tajnosti",volim skromnost i trudim se da budem skromna(ali tesko) Embarassed i stalno sam u potrazi za svojim mirom i spokojem ali i mirom za sve ljude Embarassed

... a rekoh tamo negde da cu se malo suzdrazavati od pisanja jer sam pocela najstrasnije da lupetam Embarassed
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 02, 2008 11:13 am

Draga Nea, kroz tebe govori Mesec u Vagi, čiji je dispozitor Venera u prvoj, pa je tebi priroda Vage izražana, odnono dominiraju osobine ovog znaka . Opisala sisebe baš onakvom kakva jesi i ganula me svojom pričom. Zaslužuješ ti ljubav, jer umeš da je daš i to se vidi i iz položaja tvog Mesec, sekstila koji on pravi sa sa svojim dispozitorom Venerom, koj je još u prvoj. Mislim da bi tebi odgovarao partner sa Venerom u sedmoj i to u harmoničnim aspektima.
Mesec u Vagi imaju oba moja deteta. Sin u 8 i njegovo rođenje i početak života je bio krizan i za njega i za mene, a kako i ne bi kada je meni Mars u 5. u opoziciji sa Jupiterom,dispoztorom 5. ali na sreću u trigonu sa Mesecom u prvoj i ćerkica u 11., u Vagi. Me najviše zanimaju iskustva osoba sa Mesecom u Vagi . Mars u petoj donosi probleme vezane za trudnoću i rađanje, koje sam i sama iskusila, ali ako su drugi pokazatelji dobri, onna pobeđuje život.

Mesec u Vagi teži za pravom ljubavlju, za uzvraćenom ljubavlju, teži za ujedinjenjem, partnerstvo, srodnom dušom. Potreban mu je mir, potreban mu je usklađenost sa drugima, teži za unutrašnjom ravnotežom.
Miroljubiv je ljubazan, učtiv, dobronameran, je u Vagi dobro i pravedno pobeđuje najčešće nemoralno i loše. Pažljiv i dobronameran, on pokazuje ljubav, potvrđuje svojim ponašanjem, pažnjom, postupcima. Često daje smisao za lepo, kretivnost, izuzetne ideje. Imao ga je i Nikola Tesla, koji je inače Rak u horoskopu.

Koliko će mu biti dobro i hoće ljubavne veze biti sreećne kada je u pitanju Mesec uu Vagi zavisi i on njegovog dispoztora Venere i njenih aspekata, kao i aspekata samog Meseca. I love you flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nea Ned Nov 02, 2008 2:52 pm

Smile

Eh da, jos da dodam...
Ovaj Mjesec takodjer ne trpi ni savrsenstvo - odnosno kada je netko previse strog i krut i kad previse zahtijeva i nema razumijevanja za tudje slabosti i mane... Iako su takve krute osobe vjerojatno stroge i prema sebi, pa u njima mozda postoji sto bi rekli u psihologiji "potisnuto preplaseno dijete", jednostavno one su jedine u stanju u meni izazvati odbojnost ... Kad god se sretnem sa trazenjem savrsenstva, bilo to savrsena logika, savrseno znanje, savrseno ovo ili ono, pogotovo jos ako je takva osoba i nadmena, e tu zanijemim od nevjerice... i naprosto odem.
Jer nekako osjecam da nema toga sto ja mogu uciniti ili reci a da tu osobu imalo pomakne s njenog krutog stava .Sto ne znaci da netko drugi to mozda ne bi mogao.

Menora Smile
Nije cudno da se ti osjecas jaka, s Mjesecom na ascendentu jos osnazenom Plutonom! Ti se njime BORIS , jel tako? pa se na kraju osjetis iscrpljeno jer nije u prirodi Mjeseca da se bori... mada je zapravo Mjesec taj koji osjeca onu zastitnicku materinsku ljubav sto je u stanju pregristi vrat neprijatelju da zastiti svoje nejake... ti "nejaki" mogu biti bilo koji nad kojima se mjesec smiluje, ne mora to biti vlastito dijete (mada kod vecine majki jest). Bilo bi ti lakse kada bi tu borbenost prebacila na Marsa u Skorpiji? samo kako ? ne znam jel dobro govorim, tek sam pocela kuziti malo bolje astrologiju i simboliku i veze medju planetama... Wink Embarassed
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 02, 2008 5:38 pm

Menora, pronašla sam se u ovim rečima o stidljivosti i želji da drugima pomažeš, da saosećaš i razumeš tuđi bol, to je sve taj Mesec u prvi. On je majčinski i prema drugim ljudima, ne mora biti samo preme deci i isto tako on često osobu sv jedno što njoj to smeta i ne želi uvuče u prvi plan ili gurna u javnost. Meni se dešavalo da kao dete budem tliko stidljiva da kad se pojavi neka gruba osoba u mojoj blizini, ja se sakrijem ispod kreveta, li kasnije da kada sm bila malo veće dete imala sam jaku tremu pred masom ljudi, kad tereba da recimo, na nekoj priredbi recitujem. Mesec u Devici teži je skroman, a u njenoj genetici je bilo ukoliko je bilo obrazovanih ljudi, onda često prosvetni radnici, što je kod mene bio slučaj. Zbog toga sam zavolele znanje, a obožavam da čitam beletristiku, jer je Mesec u Devici, Merkurovim uticajim obojen, isto kao što je u Vagi , venerijanski.
Meni se dešava veoma često da usred nekog posla prekinem da radim, zapostavim čak i svoje obaveze, ako me dirne nečija patnja, gane, umem da saosećama i žao mi je, a to se često događa. Tada razmišljam kako da joj pomognem, kako da je olakšam.
Potreba za savršenstvom o kojoj sam pisala, ako si na mene mislila Nea, ne krije ambiciju u sebi, već žeđ za znanjem, usavršavanjem koju ja imam i ne vidim da je to loše. Razumem i ako se neko miri kakv je i ne želi sebe da menja, već želi da bude takav kakav je meni to ne smeta.
Kako pomoći drugima ako ne znaš, govori Mesec u Devici, nego učeći, prateći, pišući o onom što si naučio, razumeo, jer je njegov dispozitor Merkur. Mada, često intitivno dolazim do odgovor. Devica je uzlužni i čovečni znak, koji baš tome teži, kao što i priroda Device teži da bude bolja. Ne znam zašto je to tebi Nea odbojno? Razumem da su ljudi sa Mesecom u Vagi ležerni i da se mire često sa postojoćom situacijom, ali ja ruzumem da je neko takav, jer ja prihvatam na ljude onakvi kakvi su i nastojim da razumem, mada mi to ne uspeva uvek, ali ih ne osuđujem. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Nov 03, 2008 11:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nale 83 Ned Nov 02, 2008 11:03 pm

Moj MO u Vagi (necu da citiram tekst ali bas se pronalazim u gore ispisanim osobinama MO u Vagi) ne trpi nikakvu vulgarnost i to je vise nego tacno a a'slaba" sam na sve one kojima je potrebna pomoc ili su na neki nacin ugrozeni! Dispozitor mu je VE u Biku u III polju bounce koja je uglavnom neaspektovana! Kako li ovo da tumacim?! E sad, ono sto mi se ne svidja jeste pozicija MO u VIII polju pa u konjukciji sa PL i SA Shocked i opoziciji sa MA! Nema nista lepo da se kaze za ovaj aspekt, zar ne? Jedan od uticaja ovog aspekta jeste i to da je meni uve sve crnje nego sto zaista jeste Embarassed , prilicno sam autodestruktivna ali nekako s vremenom polako ucim da se borim protiv toga!
Sad, da li je zbog konjukcije MO i PL ali kada je najteze ja sam najaca a kada sve prodje onda se slomim! Ne znam zasto ali ja to pripisujem tom aspektu. Sve u svemu, moj MO je mogao da izabere i neko drugo mestasce a ne da se "zaglavi" u VIII polju Razz !
Kako vam se cini sve ovo? Dobro bi dosao neciji objektivan komentar!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  -menora- Pon Nov 03, 2008 8:56 am

Menora
Nije cudno da se ti osjecas jaka, s Mjesecom na ascendentu jos osnazenom Plutonom! Ti se njime BORIS , jel tako? pa se na kraju osjetis iscrpljeno jer nije u prirodi Mjeseca da se bori... mada je zapravo Mjesec taj koji osjeca onu zastitnicku materinsku ljubav sto je u stanju pregristi vrat neprijatelju da zastiti svoje nejake... ti "nejaki" mogu biti bilo koji nad kojima se mjesec smiluje, ne mora to biti vlastito dijete (mada kod vecine majki jest). Bilo bi ti lakse kada bi tu borbenost prebacila na Marsa u Skorpiji? samo kako ? ne znam jel dobro govorim, tek sam pocela kuziti malo bolje astrologiju i simboliku i veze medju planetama...

Nea u potpunosti si u pravu ja se "borim" mesecom uglavnom Sad a nekada jesam se borila vise Ma u Sco koji i sama znas uzasno jak ali i opasan ...svi kazu napad je najbolja odbrana onako generalno receno za sve i jeste tako ali ja se nekako trudim da to vise ne radim (opet teskoooo ali ide nekako Embarassed )...definitivno sam "otkrila" i ukapirala da ona : ko tebe kamenom ti njega hlebom jeste "jedini ispravni put" za mene...znaci trudim se da se borim mirnocom,razumevanjem, ljubavlju jer ona nekako "zbunjuje" protivnika ali ne samo sto zbunjuje to iskljucuje mrznju tj. negativnu energiju koja moze samo posle da razara ... naravno ovo je sve jakooo tesko Embarassed ...

On je majčinski i prema drugim ljudima, ne mora biti samo preme deci i isto tako on često osobu sv jedno što njoj to smeta i ne želi uvuče u prvi plan ili gurna u javnost

Tanja tacno je ovo -koliko god se trudila da budem pozadinac "namesta" mi se uvek nekako suprotno affraid

Meni se dešava veoma često da usred nekog posla prekinem da radim, zapostavim čak i svoje obaveze, ako me dirne nečija patnja, gane, umem da saosećama i žao mi je, a to se često događa. Tada razmišljam kako da joj pomognem, kako da je olakšam.
meni se desi da se u potpunosti "paralisem" i nista vise ne mogu ni da radim , ni da razmisljam jer sam zaokupljena samo time i obuzme me tuga Sad ... pa recimo to se desi i kada samo u prolazu neki sav izboran od zivota starac sa nekakvim tuznim pogledom prodje pored mene Embarassed
... e da ovako na prvi pogled niko nikada ne bi rekao za mene da sam stidljiva jer moja pojava i prica je sasvim drugacija i eto to jedna stvar koju ja skrivam ali me naravno ljudi provale kada se skroz zacrvenim u licu !!!
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nea Uto Nov 04, 2008 12:23 am

Astrotanja ::
Potreba za savršenstvom o kojoj sam pisala, ako si na mene mislila Nea, ne krije ambiciju u sebi, već žeđ za znanjem, usavršavanjem koju ja imam i ne vidim da je to loše. Razumem i ako se neko miri kakv je i ne želi sebe da menja, već želi da bude takav kakav je meni to ne smeta.
Kako pomoći drugima ako ne znaš, govori Mesec u Devici, nego učeći, prateći, pišući o onom što si naučio, razumeo, jer je njegov dispozitor Merkur. Mada, često intitivno dolazim do odgovor. Devica je uzlužni i čovečni znak, koji baš tome teži, kao što i priroda Device teži da bude bolja. Ne znam zašto je to tebi Nea odbojno? Razumem da su ljudi sa Mesecom u Vagi ležerni i da se mire često sa postojoćom situacijom, ali ja ruzumem da je neko takav, jer ja prihvatam na ljude onakvi kakvi su i nastojim da razumem, mada mi to ne uspeva uvek, ali ih ne osuđujem. Smile

Ne, ne, neeeeee
Nisam kod vas nigdje primjetila nadmen stav prema nekome tko je u necemu pogrijesio, nemate to vi, a i na toj slici izgledate kao topla osoba, bas kao sto su to sve zene vatrenih znakova...
Zapravo sam na umu imala, boze mi 'prosti, Skorpije Embarassed
S njima sam dosad najvise imala tih hladnih momenata nadmenosti, gdje one meni nesto svisoka i krajnje odbojno tumace, uvrijedjene mojom lavovskom razigranoscu ili ludoscu (nekad znam svasta bubnuti, ali sve zezajuci se .. naravno da to svi ne shvacaju kao salu) Nacin na koji te skorpije mene "sankcioniraju" mi je grozan, a najgrozniji od svih nacin mog ex muza... Ta hladnoca me podsjeca na onu iz engleskih romana 19. stoljeca, kojom su viktorijanski ucitelji saobracali sa svojim ucenicima ...

Joj, nadam se da kuzite na sta ovdje mislim Crying or Very sad
Svakako, moje iskustvo sa Skorpijama je da mi one GASE ENTUZIJAZAM - i negativno mi djeluju i na VE i na MO....
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Astrotanja Uto Nov 04, 2008 12:41 am

Bio je nesporazu. Da li vam je ex suprug možda bio novembarska Škorpija, mislim, rođena u drugoj polovini novembra i da li su vam Sunca možda bila u sekstilu? Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nea Uto Nov 04, 2008 2:27 am

Eh, tek sad vidim da si i ti Skorpija !!! lol!
Tipicno za mene
Ali Lav svejedno daje toplinu i velikodusnost, i to je zapravo jedino sta sam ja primijetila Smile

Eno sam opisala nas slucaj, moj i mog muza, tamo na sinastriji...
Tezak, tuzan i veoma frustrirajuci slucaj No
Ali vjerojatno karmicki... da... uvjerena sam da je to trebalo "odraditi" jer sam cijelo vrijeme imala osjecaj da radim pravu stvar, iako sve to niti je dugo trajalo niti je zavrsilo sretno Crying or Very sad
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  loptica Uto Nov 04, 2008 12:27 pm

Ja bih htela nesto da pitam, nadam se da necu otici u off Smile
Moj MO je u vodoliji u devetoj...MO90MA MO60NE....Sada imam konj tranzitnog NE sa nat MO.....ne mogu da shvatim da li sam sve sto radim, radim u nekim iluzijama, obmani?
Jedino sto osecam je da pijem previse tableta za smirenje i jako puno, puno citam...naravno o astrologiji...OBMANA?

loptica

Broj poruka : 2
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Čarobnica Uto Nov 04, 2008 1:47 pm

Moj Mesec je u 4. kući u Ovnu:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Darko Uto Nov 04, 2008 3:16 pm

moj je u lavu u drugoj kuci...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nale 83 Sre Nov 05, 2008 8:41 pm

Nesto razmisljam scratch ako osoba u natalu ima aspekt MO/SA (sto je i moj slucaj) da li ona lakse podnosi tranzit SA preko natalnog MO ili uopste, aspekte tranzitnog SA na natalni MO?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Jane Čet Nov 06, 2008 10:55 am

Voljela bih da moj Mo nije u Vodenjaku, previše pati i tuguje nad nesrećom drugih ljudi, taj bi Mo pomogao i osjeća se jako loše kad to ne može učiniti. Jedna posljedica takvog Mo je što previše daje sebe u odnose s ljudima i onda zbog toga požali jer ne može shvatiti ljudsku sebičnost i licemjernost. Što se tiče kuća, smjestio se u 6. što sve još više potencira. Nije sve niti tako loše, vjerujem da takav način osjećanja i razmišljanja može pomoći ukoliko se usmjeri u pravom smjeru.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  CES Čet Nov 06, 2008 3:50 pm

Da se nadovezem na Jane, moj Mo je isto u vodoliji i daje mi zaista neke dublje osecaje, nestereotipan pogled na svet. Samo je u ukljestenoj vodoliji, pa me zanima da li pun intenzitet dobija nakon tridesete ili?
CES
CES

Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Latica Čet Nov 06, 2008 7:40 pm

Moj Mesec je u Ovnu u prvoj kuci, mada i u konjukciji sa vrhom druge. Ljudi uvek mogu da pretpostave sta osecam jer to ne moze da sakrije moj pogled, moje drzanje.. Pogadja me tudja patnja i znala sam oduvek da cu pomagati ljudima. Osecam da imam energije da mnogo toga ublazim, promenim u tudjim zivotima, nekako manje u svom Rolling Eyes
Opozicija sa Saturnom mi donosi brige za sve koje volim..sta cu, takva sam.. I love you
Latica
Latica

Broj poruka : 87
Godina : 41
Datum upisa : 26.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Čet Nov 06, 2008 11:57 pm

Dobro veche.
Moj MO je u Lavu, i ja plachem dok gledam kako Alexandar Makedonski umire.
To valjda dovoljno govori...
lol!
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Nea Pet Nov 07, 2008 3:02 am

Je li zato sto se poistovjetis s Alexandrom Makedonskim? Very Happy
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pet Nov 07, 2008 3:10 am

Jok, zato shto ga glumi moj dechko Kolin Farel... lol!
Pa shta znam, nekako su me oduvek zhalostili filmovi ili josh bolje oni dokumentarci o nekim slavnim likovima i frikovima, koji su skonchali bedno i tragichno. Ili oni shto su bili neki chasni, hrabri, odluchni, chvrsti, a ubio ih neki dzabalebarosh iz oblizhnje ulice... Bzvz, ne?
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  jupiter u raku Sre Nov 12, 2008 10:34 pm

mesec u ovnu u 8 kući...
dispozitor mu ,mars u ovnu u 7 kući..
mars vladar 8 kuće..
i šta reći...o ovom mesecu ,o ovoj osobi i njenoj genetici i njenoj majci i njenom domu..?
svakako da dominira ovde, mars-ovan-1 k..8 k..
osvajanje ,uzbuđenje,akcija,hrabrost i poštenje,nestrplivost,uvek nove želje,novi ciljevi..
ambicija,,neprilagođenost,jer ,ne podnosi učmalost,samo život-uživo.
osećanja diktiraju..određuju cilj,iz bitke u bitku,iz ljubavi u ljubav,stalni nemir,nesanica.
srljanje u opasnosti,nelagodnost predavanja osećanjima..a, mašta o najuzbudljivijem muškarcu ..

majka hrabra ambiciozna,koja se sama probija kroz život..genetika je takva-ratnička-preci iz ratničkih krajeva-krajina..
žena .ratnica-amazonka...život je izazov .-mora se osvajati,dokazivati ,uvek biti prva..mladalački duh..vođa u poslu,društvu ,domu..
kuća na starom neolitskom groblju i na skorijim grobovima holokausta--
pored reka,potoka i podzemnih voda....
crvena i crna boja..dominiraju i u stanu i u odeći ,savremeni nameštaj,uvek neke novotarije,detalji -slika mladog ratnika u borbi..
mesec u ovnu--a, u 8 k. kao da je u škorpiji..to je to-nikad mira ni spokoja..
jupiter u raku
jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  piconja Čet Avg 27, 2009 3:07 pm

mjesec u škorpiji (2.kuca), po onom kaj citam na netu, intenzivne emocije u ekstremima.. tajnovit, mastovit.. pa da moglo bi se rec cheers
piconja
piconja

Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty re

Počalji  IVA Čet Avg 27, 2009 3:22 pm

mesec osma kuca u skorpiji i to na 3 stepenu
sve losi aspekti
simbolika se vec desila sva na zalost


Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Kocka je bacena Čet Avg 27, 2009 3:42 pm

Gloria ::mesec osma kuca u skorpiji i to na 3 stepenu
sve losi aspekti
simbolika se vec desila sva na zalost

jos mi kazu i da ovaj mesec moze da bude jako osvetoljubiv
no, verovatno zbog sve muke , moze da da veliku izdrzljivost i upornost
i hrabrost. sta da kazem , bas on takav kakav jeste , kad me lupi , ume da me pokrene

zanima me u kom smislu se ta loša simbolika odrazila,ako nije suviše lično pitanje?
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu