Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajna

+12
afrodita
senka023
andjela pizelli
Čarobnica
-menora-
hajkula
DUH
Flora
smesko
Astrotanja
joki22
Tajna
16 posters

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Tajna Empty Tajna

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 11:37 pm

Primarno me interesuje da li cu i kada imati decu. Uvek sam ih zelela ali za buducnost, a zadnje 3 godine ih planirano zelim ali ne ostajem trudna. Fizioloski je sve u redu, mada se jos nisam izlozila detaljnim pregledima koji se primenjuju za lecenje steriliteta.

Sve druge teme su takodje dobrodosle. Ne plasim se, niti na mene uticu lose prognoze, tako da, opustite se u tumacenju, mozete da napisete sta god vam padne na pamet, necu se uvrediti...

Tajna T
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  joki22 Uto Avg 11, 2009 9:03 am

Opusti se i ne razmisljaj o trudnoci, mozda ti pomogne da ostanes trudna.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Uto Avg 11, 2009 11:43 am

Tajnice, mislim da bi trebala da se ne kolebas jer tvoj vl. 1. u Raku i retogradan je sklon da odugovlai, pa neka stvari dolaye kasnije u zivotu i ima čekanja, neke sporosti, posebno jer je retrogradan, pa jošu Raku gde se ide Rakovski malo napred, malo unazad. . Budi odlna i uradi sve detaljnih pregleda i analiza, kako tvojih tako i tvog supruga, da ne bi bila u neizvesnosti.
Ono što mislim da bi trablo da se utvrdi da li vas dvoje možete kao par da imate decu, jer su Sunce i Mesec u kvadratu. Meesec je u plodnom znaku Biku i to još u četvrtoj kući, gde je on dobar i vl. je tvoje 7. i u sekstilu je sa Venerom i Jupiterom i to je dobro, jedino što je u kvadratu sa Suncem i u konjukciji sa algolom. Da li si primetila da to deluje na tebe? Koliko znam Algol ima neku svoju aktivnost i periode kada jače deluje i kada je mirniji i nema neki poseban uticaj na osobu.

Što se tiče kvadrat Mesec i Sunca pada mi na pamet da prvorerite da li vi kao par možete da imate decu. Ovde bi dobrodošao i njegov natal, da ja ne bih lupala.
Ono što mi se dopada da je dispoztor Meseca Venera u plodnom znaku i u konjukciji sa Jupiterom, što mi deluje kao da ćeš u zrelijim godinam da imaš više sreće. Mesec i Venera su u sekstilu u plodnim znacima, što povoljno deluje na plodnost, materinstvo, bez obzira u kojem je polju.
Koliko vidim u natlu vrh 5. je u Blizancima, ako je to tačno vreme,( ako nije slučajno vrh pete u =je bitno da imaš sve potrebne informacije, jer je Merkur u vodoliji vezane za plodnost. Dispoztor Merkura je Uran koji je u kvadratu sa Suncem, pa me navodi na mogućnost da nije kod supruga možda neki problem. Merkur je u kvadratu sa Uranom i napetost može da postoji,koji bi mogla da utiče na plodnost, pa je Joki u pravu da se trebaš opustitiš i da ne razmišljaš preterano, već da se što pre spremiš odete oboje kod tvoj Merkur dobije sve informacije, pa,onda ćeš pametna kakva si, a i dobro obaveštena znati šta treba da uradiš i da ne mučiš time više sebe Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Avg 11, 2009 2:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  smesko Uto Avg 11, 2009 12:34 pm

tajna, ja nisam astrolog, ali ti toplo preporucujem da uzmes karneol i mesecev kamen pa da ih svako vece barem po 15min drzis na jajnicima..izuzetni su!
i bitan je kontinuitet!znaci-svako vece, pa cak mozes da spavas sa njima..recimo tri nedelje jedan kamen, pa tri nedelje drugi.
takodje uzmite i jaje oniksa..ali zelenog ili zutog i oboje se igrajte njime..znate vec i jaje sta simbolizuje..
i takodje labradorit..on ce vas povuci...
drzim palceve jako!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Uto Avg 11, 2009 6:32 pm

Iskucala sam ceo tekst i puce mi vezaaa. O Saturne što mučiš Merkur moj:affraid:
Tajna, ja proucavam astrologiju oko 20 meseci, tako da jos ucim da hodam, jos uvek se sapletem i cesto padnem, pa nemoj moje misljenje uzimati za relevantno.
I ako budem nalupala ovde neke nelogicnosti, lepo ti mene ispravi, jer covek na greskama uci. Ja uvek po pravilu na svojim. confused

Tajnice, ja u tvom natalu ne vidim ni jednu otezavajuću okolnost da postanes mama.
Vrh V u Blizancima, dvoje dece (možda blizanci), MO u Biku u IV, dipozitor VE u Ribama...Cak mislim da je ovaj Algol daleko od tvog MO, preko 2 stepena, pa je njegov uticaj miniotran.

Sta je meni upalo u oči na prvi pogled?
Jak aplikacioni kvadrat SO i MO, pa se pitam da li si odrasla u porodici gde su roditelji bili skloni prepirkama, svadjama, da su potpuno kontrasni i drugaciji jedno od drugog, da je bilo razilazenja i sukoba u njihovoj vezi...
Osim toga ovaj SA u Raku nagovestava probleme u maticnoj porodici, neke nesugasice i preporuka je da dete ode sto dalje od roditelje i dome u kome je odraslo. Mozda negde duboko u sebi vuces neke neprijatne slike iz detinjstva, zatim mozda se nisi jos klimatizovala i navikla na zivot u USA, pa je problem izostanka trudnoće čisto psihološke prirode!

Evo gledala sam malo direkcije i ja to gledam na malo cudan i priprost način, šta ću kad ne znam još sve... jocolor
Pošto ti je Dir. MO u raku, samo jos dir.VE da udje u plodnog Bika i to mi lici na mogucu trudnocu...VE je sada na 29 12 Ovna.
Zatim u solaru, solarni ASC u V, solarna V iznad VIII, mada je tu SA u Devici pa malo odlaže...
U solarnoj IX koja je iznad I natalne je JU pa mi ovo lici na neki začetak trudnoce na putovanju...Jer JU iznad I daje fizičko širenje tela, a nešto mi ti ne ličiš na nekog ko je sklon gojenju.
Solar sam radila pod predpostavkom da si za svoj rođendan bila u BG, ako nisi šalji nove koordinate: drunken
U svakom slučaju, meni u tvom slučaju čim SA udje u Vagu, miriše na bebu i duboko sam ubeđena da će realizacija biti tokom 2010.
flower
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Uto Avg 11, 2009 7:51 pm

Jel i ja da ti pišem, mislim toliko smo pričali o tvom horoskopu ali ajde, pogledao sam godišnji i opet imaš aspekt MA 60 VE što je kao što znaš godina u kojoj možeš da zatrudniš a i JU vladar 11p (kasnije deca) u godišnjem pravi dobar aspekt (VE 60 JU) e sad da li ćeš iskoristiti ovu šansu ne znam ali je prilika tu a i po primarnim direkcijama imaš sledeće godine SO 60 UR a Uran ti vlada natalnim ME, tako da sve liči ali znaš da si sličnu situaciju imala i pre par godina tako da ne znam šta da kažem ali se slažem sa svima koji te savetuju da se opusteš jer i sama znaš da prevelika želja može biti i kočnica.

Možda da staviš i Alletov horoskop pa da vidimo šta imaju da kažu....Ajde Hajkula kaži i ti nešto o Tajninoj trudnoći, imam utisak da znaš dosta o tome....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Uto Avg 11, 2009 9:36 pm

Evo horoskopa moga muza. Za njega moram da dodam da je imene brinula 5 kuca, ali za muskarce je bar lako, on je testiran i spermogram je u redu...
Sad cu da vam odgovorim na postove...

Tajna A
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Uto Avg 11, 2009 10:20 pm

Tajnice, evo ja ti savetujem da pijes caj od vrkute (virka) i da pojacas unos namirnica koje su bogate B vitaminima ili da dodatno pijes folnu kiselinu tj vitamin B6. To ti kao priprema tela za potencijalni dogadjaj.

Posto znam nesto o hormonima i potencijalnim uzrocima ne mogucnosti zacetka trudnoce, najcesce je to neki mali disbalans hormona koji nije uopste znacajan, ali ne dozvoljava oplodnju i ne daje nikakve fizicke manifestacije.
Recimo kod zene se proveri najpre status hormona jajnika i to drugi dan dobijanja ciklusa. Provere se hormoni: FSH, LH, testosteron, progesreron, prolaktin, estrogen (ili estrodiol). To ti je jedno uzimanje krvi.
Na osnovu odnosa prva dva hormona i ostalih vrednosti se mogu doneti neki zakljucci kako funkcionisu jajnici, da li su policisticni jajnici (svaka druga zena ih ima), da li se desava ovulacija..itd...
Takodje se nekada provervaju i hormoni stitne zlezde (TSH, T3, T4)...
Ovo je samo informativno, necu da te gusim i da te opterecujem sa stvarima koje ti mozda nece ni trebati.. sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Uto Avg 11, 2009 10:40 pm

Prvo da vam se zahvalim na odgovorima! cheers


Sto se mog kolebanja tice Tanja, potpuno si u pravu, mislim u smislu odlaska kod lekara. Ja ne verujem i ne volim lekare i odlazim kod njih samo kad bas moram, njihovi uvidi me bacaju u neraspolozenje, radije meditiram i sebe pozitivno stimulisem na druge nacine nego sto se lecim lekovima... Tako da i u ovom slucaju gledam da to odlozim sto vise mogu... Srecom da sam zdrava kao dren, nemam nikakvih fizickih tegoba ili problema. Videcemo kasnije, SA je to i to u 6 kuci, ali o-tom-potom.

Po mom misljenu 2 planete su lose u mom horoskopu i 3-ca pomalo. Sad cu da objasnim. Saturn je jeziv, a nazalost vladar Asc. je. Los je u znaku, retrogradan je ima 90 PL, 150 ME i NE. Dispozitor ga malo spasava jer je u znaku njegovog tripliciteta... Preskocila sam 180 sa MA, neki misle da radi,neki ne, ja znam da je malo radio u ranoj mladosti (jer je separacija i nije u orbisu) i to samo kada je tranzitni Saturn bio na MA. Kazem malo ne zbog poverede koju mi je doneo -bila je ozbiljna, vec zbog neucestalosti njegovog dejstva. Ne osecam njihov aspek cak i kad se ponovi u tranzitu na mojim vitalnim tackama. Danas je na primer MA 90 SA praveci T kvadrat ka mojoj VE 0 JU, a ME dispozitor u 90 ka NE, pa bi bar po dzepu trebalo da me zvizne, ali nista, miran dan kao i svaki drugi... Nije bas idealan primer, ali bilo je slucajeva i kad je njihov los odnos pravilo lose aspekte ka mom Marsu ili Merkuru i opet nista...

Druga planeta koju smartam losom je ME, ne deluje on tako lose na prvi pogled, ali je zeznut - vladar je 6 i 8 kuce, znaci nosi maleficnu prirodu, nalazi se u neprdvidljivoj Vodoliji a najvise od svega zato sto je stacionaran. Moj Merkur krece direktno 6 sati po mom rodjenju... izostvila sam 90 sa Uranom jer se aspekt i ne ostvaruje sem po znacima. Naime ME ide retrogradno i kako izgleda ulazi u aplikacioni 90 Ur, ali posto zaokrene i krene direktno pre nego sto udje u ordis od 7 stepeni, diskutabilo je koliko to radi. On se u stvari od njega udaljava. To je malo smanjilo njegovu maleficnost ali ne potpuno. Ima aspekte samo sa spoljnim planetama, vladar je losih kuca i ima 150 vladar Asc, a naglasen je u 1 kuci

Treci je MA, naizgled jak i odlicno aspektovan, u svojoj prirodnoj kuci i sve u svemu jako dobro, ali kako se on zavrsava je SA, pa ja cesto zazalim zbog svog MA kasnije. On u osnovi nije malefican, doneo mi i mnogo dobra ali dispozitor ga slabi i tu nema prostora za popravku.

Postoji i to slabo Sunce ali ono ima 120 UR (pogresila si Tanja, verovatno u pisanju)koji mu je dispozitor, kao i 90 MO, sto govori o desavanjima u mojoj porodici, na sta cu se vratiti kasnije, ali planete kao planete nisu lose postavkom i zavrsetkom, vec samo aspektom govore o nemilim dogadjajima.

Sto se tice Algola, ne znam ni kako bih znala da li radi. Da imam jako prodorne oci i pogled koji moze da sledi coveka - imam, ali se ne nalazim u simbolici ostalog jer to govori o strasnim stvarima, smrti, ubistvu, jezivoj mrznji, velikim gubitcima... nista od toga se nije, za sada, desilo u mom zivotu, mozda zbog toga sto je dispozitor - VE dobra sa tom tackom. Ne znam, ali ja nekretnice uzimam u obzir i mislim da je ovo znacajno...

Sve ostalo u svom horoskopu volim i velicam...

Vremje je tacno, rektifikovano za 2 minuta i savrseno se poklapa sa desavanjim u mom zivotu a i direkcije ka Asc i Mc rade, tako da je tacno... Bez obzira i da je vreme omaseno za malo, Merkur bi mi svejedno bio vladar 5 kuce.
Ono sto mene buni je konjukcija juznog cvora sa vrhom 5 kuce...to ne znam kako radi, mada moja sestra takodje ima to i ima dete...

Sto se porodicne situacije tice sledeca je - moji roditelji su imali primeran brak i svi su im se divili. Bili su zajedno 22 godine i NIKADA se nisu svadjali, bar ne da je to neko drugi cuo. Ja sam provela idealno detinjstvo. Putovali smo nekoliko puta godisnje, svaki dan smo imali zajednicki porodicni rucak, bili vrlo usmereni na nas - islo se na izlete, druzili se sa rodbinom i prijateljima, ziveli na visokoj nozi, oblacili nas u Italiji, mozda nas cak i razmazili, sve do moje 14 godine, kad je sve puklo. Sest meseci pred njihov razvod su se svadjali gotovo svakodnevno i na kraju razveli. Ocigledno je da se nezadovoljstvo gomilalo godinama i na kraju su pukli. Zato sam pristalica razgovora pa i svadja ako treba, jer cutanje vodi u eksploziju kad tad.
Otac mi je hladan i suzdrzan covek - Strelac sa VE u 1 kuci, voljen i postovan, ali i sa MO 0 SA u Devici, pa je zaista distanciran i hladan. Odnos nam je povrsan - nazalost, komunikacija postoji ali on nikada nije bio osoba kojoj sam se ja obracala za pomoc ili slicno...
Majka mi je susta suprotnost - pricljiva, nasmejana, drustvena, vesela. Ona je Riba - Lav, sa MO u Aq, ali je UR u Raku, tako da je nezna i posvecena majka, koja je sve dala za mene i moju sestru... Nas tri smo jako bliske i najbolje prijateljice... Ja stalno ponavljam da imam najbolju majku na svetu!
Tako da si Flora gotovo sve dobro protumacila. "Bezala" ok kuce nisam, zivela sam sa majkom dok ona nije resila da proda stan u Bg i kupi sebi kucicu sa bastom u okolini grada, sto je oduvek zelela. Tada sam imala 24 godine i nisam htela da zivim u selu, pa smo se odvojile. Od tada pa dok se nisam udala i dosla na Floridu sam zivela sa sestrom i njenim sinom - bilo mi mnogo da se odvojim od obe. Dan danas mnogo patim sto su mi njih dve toliko daleko, a oca se setim jednom u par meseci pa ga okrenem telefonom - nazalost. Od oca sam pobegla 6 meseci posle razvoda...

Nadam se da ce vam ovo malo pomoci u daljem tumacenju...
Inace u braku sam 4,5 godine, bilo je losih perioda narocito po preseljenju, ali sada je sve dobro... Nadam se da ce tako i ostati.
Hvlala na trudu Flora, koordinate za Jacksonville FL su 81 W 39 ; 30 N 20...
Jos jednom veliko hvala svima... Cekam jos (nezajazljivi MA) bounce ...


Poslednji izmenio Tajna dana Uto Avg 11, 2009 11:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Uto Avg 11, 2009 10:47 pm

Smesko, najlepse hvala na savetu za kamencice, meni to njaverovatnije moze mnogo pomoci zbog tog Saturna, tako da cu poslusati tvoj savet.

P.S. NIsam zaboravila na tebe i pisem ti poruku tokom dana ili najdalje nocas...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Uto Avg 11, 2009 11:54 pm

E da Flora i za to si u pravu, uopste se nisam prilagodila na njihov nacin zivota... Bila sam ocajna prve 2 godine, sad je malo bolje - Florida je predivna a ja volim prirodu, ali ljudi i nacin zivota mi ne leze ni malo.

Putovanje planiram u oktobru, SA je jos u Devici ali je egzaktno 120 moj Mesec, no putovacu ja i sledece godine sigurno.
Ja sam nesto slicno kao i ti videla pa sam resila da sacekam da prodje jos sledeca godina pa ako i ona nista ne donese, nema mi druge moram kod lekara. Do tada cu jos da probam sa cajevima, kamencicima i ostalim...

Puno hvala na savetima. sunny
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  DUH Sre Avg 12, 2009 12:04 am

Znaš šta je interesantno, ti imaš JMČ na vrhu 5p a Alle SMČ i obrnuto u 11p, slabo sam nalazio tekstove o čvorovima osim ono osnovno ali ovo možda ima veze jer vam se bolje izražavaju suprotna polja za dobitak deteta, ne znam koliko i da li to ima veze ali nadji neki tekst ili da nam kaže neko ako nešto zna da li to ima veze sa vašim mogućnostima ja ne znam ali je upadljivo...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Sre Avg 12, 2009 1:46 am

Ovo sto Duh pise i ja sam primetila. Ne znam sta moze da znaci.

Tebi je venera egzaltirana, kazu tamo gde je venera, tamo je plodnost. Znaci ako je venera u skorpionu, ja savetujem seks kraj reke... na reci... Cool
a za ribe, znas, uostalom tebi je ambijent blizu...

Moram nesto da ti kazem. Prvo. Nemoj da cekas. Mi mozemo da budemo mladolike, vitalne ali jajnici stare. Kada se rodimo, imamo (svaka) jedan ogranicen broj zametaka, iz kojih se kasnije, kada sazrimo, razvijaju jajne celije. Desava se hormonalni poremecaj pa da se umesto jedne, razvije nekoliko njih istovremeno, pa ako si nekada imala obilnije cikluse nego sto je karakteristicno za tebe, znaci to je to. Znas za onu pricu, zena rodila jedno-dvoje i vise nije ostajala u drugom stanju. Desava se da neka ,,ispuca,, svoje klice-jajnih celija ranije, neka ne. Ili se desi neki poremecaj da prestanu klice da se razvijaju, da se ne oformi jajasce... To su cesto jednostavno resivi problemi.

Ne znam da li si obratila paznju na ,,astroloski plodne dane,, ja sam tako zacela Sladju (isti ugao, znaci isto rastojanje izmedju sunca i meseca kao na rodjenju, znaci ista faza meseca kao na rodjenju, i ne mora da bude u istim znacima, bitno je samo da je u istoj fazi, prati tranzite, broj stepene...). Htela sam devojcicu, pa hajde da probam na sebi da li astroloski plodni dani deluju. I deluju. 100%. Znam.

Ipak, treba da vidis da li imas ovulaciju. Mislim da moze i ultrazvucnim pregledom.
Koristi ovog jupitera, spremno ga docekaj na sunce. Sto ulazi u kvadrat sa mesecom, ne smeta, samo moze da da vise plodova od jednog. Mesec je u biku, mesec je u 4 kuci, to za algol, pa malo je dalje, moze mozda da znaci da ti je tiroida osetljivija.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Sre Avg 12, 2009 1:58 am

da napomenem, mesec u biku, venera u ribama sa jupiterom

ipak proveri, jer zbog sunca u vodoliji, 90 mesec u biku, moguc hormonalni disbalans na nervnoj bazi

saturn u raku nije los, vise puta sam se uverila

on je u tvom slucaju, u opoziciji sa marsom, ali i 90 sluton, dao situaciju da nisi htela da odes sa mamom na selo

mozda da probas homeopatski lekic? kazu, da tamo gde je bolest, tamo je lek, pa taj kvadrat moze bas da bude potenciranje vode (nas kako se prave homeopatski lekici - one mikro-mikro cestice koje se mnogo puta razblaze - pluton a deluju, probala sam kada je sin polomio kljucnu kost na skijicama na Zvezdari... preskakao auto... sa rukama u dzepovima... snimak rentgenom... kada je treci dan otisao na kontrolno snimanje, lekari su mislili da mu je snimak zamenjen... sraslo)
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Sre Avg 12, 2009 2:01 am

evo, vidim i flora sta pise za proveru hormona, URADI TO

a onda gledaj meseceve mene, i u ambijent venera u ribama 0 jupiter Very Happy
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Sre Avg 12, 2009 2:05 am

Tajna da li si primetila da je baš danas Mars u tvojoj petoj kući, tako da ovaj tranzit Marsa i Saturna je taj koji je pokrenuo problematiku vezanu za decu u tvom horoskopu, za plodnost? Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sre Avg 12, 2009 6:18 am

Astrotanja ::Tajna da li si primetila da je baš danas Mars u tvojoj petoj kući, tako da ovaj tranzit Marsa i Saturna je taj koji je pokrenuo problematiku vezanu za decu u tvom horoskopu, za plodnost? Smile

Nisam, u stvari jesam ali ne na taj nacin...vidim sta sugerises, ima smisla. Sad moram malo da razmislim... da vracam film. Hvala na uvidu i na savetima. Odgovaram na sve detaljno sutra...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  -menora- Sre Avg 12, 2009 8:12 am

Tajna
Sto se mog kolebanja tice Tanja, potpuno si u pravu, mislim u smislu odlaska kod lekara. Ja ne verujem i ne volim lekare i odlazim kod njih samo kad bas moram, njihovi uvidi me bacaju u neraspolozenje, radije meditiram i sebe pozitivno stimulisem na druge nacine nego sto se lecim lekovima... Tako da i u ovom slucaju gledam da to odlozim sto vise mogu... Srecom da sam zdrava kao dren, nemam nikakvih fizickih tegoba ili problema. Videcemo kasnije, SA je to i to u 6 kuci, ali o-tom-potom.

zao mi je sto ne mogu da pomognem astroloski (zbog neznanja) ali zelim da ti pruzim svakako podrsku ...vidis mislila sam da sam ja jedina koja se uzasava lekara... cak imam malu grizu savesti kada vidim i citam o zenama koje sav svoj zivot nekako posvete dobijanju bebe ... nisam takva i malo mi zao zbog toga ,cekam da se desi malo cudo s tim da muz i ja pokusavamo vec 10 godina ...prosle godine(u februaru) sam zapocela proces vestacke oplodnje ali sam odustala jer mi je zena koja se bavi ajurvedom decidno rekla da moj organizam ne trpi nista na silu i da to ne bi bilo dobro za mene( a ja negde i podsvesno osecam strah od svega toga) scratch ... znaci u mojoj glavi je totalni sah,onda pomislim pa ustvari i taj Bog ako postoji ne zeli da meni podari dete,verovatno tako mora da bude scratch
...onda smo muz i ja pokusali sa nekim prirodnim lekovima i molitvama ...moj muzh ima problem(los spermogram) ali ja vec sada sumnjam i u svoje zdravlje(iako lekari kazu da sam ja 100 % ok )...
pisem sve ovo jer zelim da ti kazem da ako zaista zelis dete kreni odmah na vestacku oplodnju,lecenje itd. , nemoj cekati , ja sam vec/opet u fazi da sam malkice vec stara i da sada vise i ne zelim da imam dete,kao da sam presla neku nevidljivu granicu scratch ... a opet sve je individualno a ja ti zelim da ti se ostvari ono sto ti zelis flower

Hajkula
Ne znam da li si obratila paznju na ,,astroloski plodne dane,, ja sam tako zacela Sladju (isti ugao, znaci isto rastojanje izmedju sunca i meseca kao na rodjenju, znaci ista faza meseca kao na rodjenju, i ne mora da bude u istim znacima, bitno je samo da je u istoj fazi, prati tranzite, broj stepene...). Htela sam devojcicu, pa hajde da probam na sebi da li astroloski plodni dani deluju. I deluju. 100%. Znam.

http://lunarconception.com/About.aspx

hajkula ne znam da li mislis na ovo sto je na linku ... nazalost sada vidim da vise nije dostupno da se racuna ... i meni je ovo predlozila jedna drugarica astrolog i kaze mi da ovo izuzetno dobro radi ...ja sam nesto pokusavala ali termin bude u 3:00 ujutru a ja lenjaaaa ...ko mi je kriv What a Face
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  smesko Sre Avg 12, 2009 9:11 am

Smesko, najlepse hvala na savetu za kamencice, meni to njaverovatnije moze mnogo pomoci zbog tog Saturna, tako da cu poslusati tvoj savet.
flower flower
za sva pitanja sam tu...
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Sre Avg 12, 2009 9:59 pm

Tajna, da li si mozda pila neko vreme oralne kontraceptive?

Slusaj ti Menora, ako ti ja dodjem, dobices batine! Twisted Evil
Kako si ti prestarela za bebu? Imas samo 1,5 godina vise od mene... affraid
Imas muza koji te voli, posao koji uspesno obavljas, mlada si i lepa... drunken
Vise vere i borbe za ostvarenje ciljeva i kupi muzu biljcicu zdravac i kuvaj mu caj svaki dan...


Pogledajte na www.herbateka.com
o virku, zdravcu, hajduckoj travi, itd bounce

Evo jednog korisnog cajnog napitka koji bih preporucila celoj zenskoj populaciji...
Pomesati jednake kolicine: hajducke trave, nevena i koprive. Jednu ravnu supenu kasiku cajne mesavine staviti u 2 dm3 vrele vode (koja vise ne kljuca na sporetu) i poklopiti sud. Nakon 15 min, procediti caj i bez dodataka (mislim na secer, med, limun, itd) ga piti. Preporuka je piti minimalno tri puta cajnu mesavinu na dan.
Cajna mesavina je odlicna za genitalno reproduktivni trakt zenskog sveta...(regulacija rada jajnika, popravljanje hormonalnog disbalansa, regulise: neuredne i bolne cikluse, pojavu cisti na jajnicima, policistice ovarijume, pojacani sekret i svih zenskih problemcica...).
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Čarobnica Sre Avg 12, 2009 10:22 pm

Tajna. ajde da i ja ne tupim puno, i ja mogu pre sa psihološke nego sa astrološke strane da te posavetujem...i ono što već znaš i što su ti rekli i drugi...samo nemoj da se opterećuješ time, opusti se i kad se najmanje nadaš desiće se...tebi se i Uran sada šeta preko Venere pa bi možda mogla i da se iznenadiš, a da Jupiter iduće godine na Veneru donese porodjaj...imam jedan primer za oba deteta gde ih je Uran doneo i to kvadrat...tako da ne brigaj, smao opušteno... flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sre Avg 12, 2009 10:37 pm

Prvo, hvala na savetima.. Ovo za ugao MO i SO sam cula ali nisam probala. Hajkula da li odnos treba da bude u tacno to vreme ili nekoliko sati ranije, kako to ide?

Da objasnim stvari - mi zelimo dete ali nikakve pomocne stvari do sada nismo koristili... Jednom sam kupila testove za ovulaciju i kad je bio termin meni se bas nije htelo, nekako mi bas na silu - pa mi se nece. Odradili mi to onako bez strasti, tek da otaljamo i normalno nista se nije desilo pa sam to batalila.
Jos sam bila kod ginekologa i ona mi kaze ne zuri sa tim, mlada si jos sada zene ostaju trudne i sa 45, ne brini nista. Probaj ti jos koju godinu normalno, ipak si prosla kroz razne stresove, pa ako nista ne bude onda krenu na ispitivanja. Objasnila je da pokretanje celog tog postupka stvara novi psiholoski pritisak koji cesto ima kontra efekat.

No kako ti kazes Hajkul satic kuca... Tako da sam ja odlucila da sacekam jos sledecu godinu jer mi zadnje 2 godine Saturn napred i nazad muci Veneru opozicijom, a ujedno je na Marsu moga muza. Sve to prestaje krajem ove godine, Jupiter ce biti u Ribama, podrzavace Mesec iz Bika i Veneru, a dolazi i na Mesec i Jupiter moga muza. Meni Jupiter vlada 11, njemu 5 kucom. Pored toga imam direktovanu VE 60 natalno SO, Ve na 29 Ovna, znaci odmah zatim prelazi u plodnog Bika. Direktovani MO je usao u Raka. Progresivna VE je u Biku, mada je prodresivni MO u sterilnoj Devici (ebiga), valjda nece on sve da pokvari. U solaru se ponavlja VE 0 JU i pada u 11 kucu zajedno sa Suncem. Severni cvor mi je egzaktno na Asc, sto kaze da je godina znacajna po necemu...
Eto zasto sam resila da cekam jos jednu godinu da to ide prirodno, ako ni sledeca godina ne donese nista krecem u akciju zvanu mucenje kod lekara ( a uuu sto ih ne voim...)
Do tada slusam vase savete, cajevi,mesecev i ostalo kamenje, seks na mene i ponavljanje aspekata, idem na kruz u oktobru pa cemo se voleti na sred okeana... Nego zanimljivo je da mi je muz kupio tokom godina gomilu nakita sa bas mesecevim kamenom.
Ja sam negde u sebi duboko sigurna da cu imati dete, jer postoji vestacka oplodnja, lecenje hormonima... samo bih volela to da izbegnem, no ako ne moze prirodno morace tako - vestacki.
Nista ovo meni ne pravi paniku, ja bih i da ne mogu bila srecna sa usvojenim detetom, mada je Alle zagrizeno protiv toga... Mozda sam i preterano opustena... on malo panici, ali sta ce mora, jaka mu devica... ja se pustim u te Ribe i verujem a on bi samo isao po lekarima, cisto da proveri...
Za tu travu Flora nisam cula, ali cu da je proucim na netu i svekar mi za mesec dana dolazi iz BG pa ce mi sve to doneti, jer ovde toga nema, ili se jako tesko nalazi, zato sto lekovite cajeve niko ne pije, oni za sve imaju pililu i svi piju neke lekove, bila sam zapanjena kad sam dosla koliko lekari navlace mlade ljude na lekove. Padne tinejdzer u depresiju oni ga bace na litijum ili slicno. Deca bre od 13 - 14 godina. Za neverovati! Cudna je ovo kultura i narod, vrlo cudna i izopacena.

Hajkula za homeopatiju te nisam razumela jel si isla kod homeopate ili nesto sama? Mislim na primer sa sinom. Ajde mi to malo objasni, sta ja konkretno treba da radim?

Menora posoji lek na hilandaru za parove koji su vec utvrdili sterilitet, ovo mislim na muza. Navodno treba da se pise pismo nekom, ne znam kome davno sam citala clanak jos u Beogradu, i oni ti posalju osvestan grozd i tvoj muz jede po nekoliko zrna grozdja dnevno, ili kako ti vec objasne da treba da radis. Navodno je 100% uspesno, ali ne vole da im pise svako, ono na prvu loptu, nego stvano neko kome su utvrdjeni problemi. Pa probaj to malo da ispitas i pisi im. A da si matora nisi, rekla sam ti sta mi je doktorka rekla, sve se sada pomerilo. Ljudi se ne vencavaju vise u 20-im nego u 30-im i sve kasnije dobijaju decu. Pa to je normalno ljudski vek se takodje produzio...

P.S Flora mi uvek pisemo u isto vreme.


Poslednji izmenio Tajna dana Sre Avg 12, 2009 11:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  -menora- Sre Avg 12, 2009 10:39 pm

Flora ::Tajna, da li si mozda pila neko vreme oralne kontraceptive?

Slusaj ti Menora, ako ti ja dodjem, dobices batine! Twisted Evil
Kako si ti prestarela za bebu? Imas samo 1,5 godina vise od mene... affraid
Imas muza koji te voli, posao koji uspesno obavljas, mlada si i lepa... drunken
Vise vere i borbe za ostvarenje ciljeva i kupi muzu biljcicu zdravac i kuvaj mu caj svaki dan...


Pogledajte na www.herbateka.com
o virku, zdravcu, hajduckoj travi, itd bounce

Evo jednog korisnog cajnog napitka koji bih preporucila celoj zenskoj populaciji...
Pomesati jednake kolicine: hajducke trave, nevena i koprive. Jednu ravnu supenu kasiku cajne mesavine staviti u 2 dm3 vrele vode (koja vise ne kljuca na sporetu) i poklopiti sud. Nakon 15 min, procediti caj i bez dodataka (mislim na secer, med, limun, itd) ga piti. Preporuka je piti minimalno tri puta cajnu mesavinu na dan.
Cajna mesavina je odlicna za genitalno reproduktivni trakt zenskog sveta...(regulacija rada jajnika, popravljanje hormonalnog disbalansa, regulise: neuredne i bolne cikluse, pojavu cisti na jajnicima, policistice ovarijume, pojacani sekret i svih zenskih problemcica...).

jao nisam htela da to tako zvuci da smo stare Very Happy majke mi Very Happy ... nego da vreme prolazi, jbt ne prolazi ,nego leti, a jesam ja malo vise stara u glavu What a Face ... i znas sta nisam ja stara onako nego su moje navike stare,ja ne znam kako bih se sada snasla -imam neki svoj ustaljeni ritam voziiiim i uzivam cyclops
a za cajeve svaka cast eh -koja sam ti ja isto travarka postala;ljudi pijte brojsov caj svaki dan i zivecete 100 godina : 1/2 l vode da provri staviti zalfije 1 supena kasika da vri 3 min onda se dodaje po prstohvat -nane,maticnjaka i kantariona ,skloni sa vatre i stoji 10 min -procediti i piti ceo dan u malim gutljajima Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sre Avg 12, 2009 10:42 pm

Carobnice u pravu si moram da se opustim... Mada ja stvarno ne mislim i ne osecam pritisak da li cu dobiti dete, ali sam godinama ovde bila u stresu - nisam mogla da se adaptiram na promenu, opadala mi kosa, plakala sam stalno, nisam imala prijatelje, cak mi ni odnos sa muzem nije bio dobar. Tek u zadnje vreme sve polako leze na svoje, pocela sam da meditiram, nasmejana sam ponovo, polako nalazim prijatelje... Inace sam zivela u stalnoj nervozi a to svakako nije pomagalo sto se trudnoce tice...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Sre Avg 12, 2009 10:44 pm

Ne nikad nisam pila pilule za kontracepciju. Probala i krvarila 1,5 meseca pa batalila...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna Empty Re: Tajna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu