Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajna

+12
afrodita
senka023
andjela pizelli
Čarobnica
-menora-
hajkula
DUH
Flora
smesko
Astrotanja
joki22
Tajna
16 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  sasa62 Čet Sep 24, 2009 12:15 am

Radi se o emocionalnom pražnjenju i snažnim kontrakcijama mišića na exstremitetima na lijevoj strani. Ili je ovih dana bilo emocionalno uzrokovanih problema u tvom domu ( bilo tu gdje si sada ili u domu tvojih roditelja) ili je posljedica naučene reakcije tijela ( govorim o tvom emocionalnom stanju ) vezano uz zbivanja na polju doma iz razdoblja 2006 godine +/-godinu dana gore dolje, vezano uz stresni emocionalni period na polju doma...

Da sam u pravu potvrđuje i trajanje problema ne manje od tri dana i ne više od pet dana, kao što sam i pretpostavio u svom prethodnom postu...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Sep 24, 2009 5:28 am

sasa62 ::Radi se o emocionalnom pražnjenju i snažnim kontrakcijama mišića na exstremitetima na lijevoj strani. Ili je ovih dana bilo emocionalno uzrokovanih problema u tvom domu ( bilo tu gdje si sada ili u domu tvojih roditelja) ili je posljedica naučene reakcije tijela ( govorim o tvom emocionalnom stanju ) vezano uz zbivanja na polju doma iz razdoblja 2006 godine +/-godinu dana gore dolje, vezano uz stresni emocionalni period na polju doma...

Da sam u pravu potvrđuje i trajanje problema ne manje od tri dana i ne više od pet dana, kao što sam i pretpostavio u svom prethodnom postu...

Sasa hvala na odgovoru!

Za uzroke mog stanja si vrlo verovatno u pravu, moram samo dodati da trenutno u kuci i porodici (muzu) imam veliku utehu i podrsku, tako da sam sigurna da okidac nije tu, ali moze biti da je nagomilani problem od ranije jer problema jesmo imali od pocetka braka - prvih nekoliko godina! Nedelja je bila jako stresan dan za mene, zbog puno desavanja, ne zbog neprijatnosti. Naime ceo dan sam provela van kuce, prvo na nekoj proslavi, sama jer je zenska zurka u pitanju (Baby Shower) i kasnije ina poslu - muza gotovo i da nisam videla... Kada sam ga videla kasno te veceri bilo je vise nego prijatno. Hocu da kazem da neprijatnost u kuci nije uzrok mog stanja, ali moje stanje moze biti posledica nekog ranijeg desavanja u kuci...

Sto se tice roditeljskog doma, tamo je sve u redu, pricala sam sa sestrom, (koja se inace bavi bioenergijom i koja mi je u mnogome, verujem, pomogla da resim i lakse prevazidjem ovaj problem tako brzo) i ona me je obavestila da je u domovini sve u redu!

Bol nije bio misicnog tipa, u to sam sigurna! Nije bio ni reumatskog tipa, jer reumu ponekad osecam u levoj nozi koju sam operisala. Bol je bio neobjasnjivo dubok i moj osecaj je da je nerv u pitanju. Kao da je strujanje prolazilo i bol se tako manifestovao - strujanjem, probadanjem i ziganjem, a povremeno i totalnom utrnutoscu, sto se pre moze vezati za nerve i cirkulaciju nego misice. Pored toga misicni bol se otklanja masazom i kremama za misicno opustanje koje sam primenila ali nije pomoglo! Ovim zelim da ti samo skrenem paznju, a ne da te demantujem!

Sto se trajanja tice bol i nelagodnost je trajala 2 dana ali kako i dalje osecam manji problem sa cirkulacijom i preosetljivost te strane koja ce verovatno trajati do 5 dana, sa te strane skidam kapu...

Posto vidim da si zaiteresovan za odredjena pitanja narocito kad je zdravlje u pitanju, kakvo je tvoje vidjenje moje potencijalne trudnoce, da li je uopste prognoziras i za kada?


Poslednji izmenio Tajna dana Čet Sep 24, 2009 5:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Sep 24, 2009 5:38 am

smesko ::tajnice, drago mi je da si bolje!
moras bas biti odlucna i obavezno uzmi karneol.sigurno ga ima kod tebe, a ako nema, da ga posaljemo..i da se disciplinovano drzis njega..svako vece na jajnik i tako da spavas!
ocigledno je da ti je ta cakra blokirana i da ti stvara velik problem..
odlicno ej sto meditiras..to mozes cak i sa mesecevim, karneolom na jajnicima da cinis i da vizuleizujes da bol nestaje..ili jos bolje..da istovremeno ulazi zdrava energija..fokusiraj se na ulazenje, da novo i lepo...

drzim palceve jako!!!!! I love you

Nikako da ti odgovorim na postove na astromedicini - cim se spomene medicina ja sam lenjivac i plasljivac, pa valjda tako i u astrologiji. Naime mesecev kamen mi pomaze mnogo. Pre nekoliko meseci sam na mojoj inace cistoj kozi pocela da primecujem hormonske bubuljice, od kako sam pocela da radim sa mesecevim kamenom (lepim ga flasterima i nosim na ruci) i ta poneka bubuljica je nestala.
Ovo mozda nema veze sa temom, ali sam primetila da su mi snovi mnogo izdefinisaniji i da sam ostvarila bolji kontakt sa podsvescu. Grudi su mi nabujale stalno. Kako je meni MO vladar 7 kuce, odnosi sa muzem su iz harmonicnih prerasli u super harmonicne... Tako da ti puno hvala, osecam da deluje!

Nisam jos primenjivala nikakvo drugo kamenje, da ih ne bi brkala, hocu da osetim kako svaki ponaosob deluje! Ali krenucu sa karneolom uskoro!
Hvala najlepse!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  smesko Čet Sep 24, 2009 9:06 am

Tajna, kako me raduje sto sam procitala ovakav tvoj odgovor! cheers
tako si lepo opisala delovanje kamencica, povezivanje sa mesecevim! suuuperr! to je to sto si trebala da osetis! i potpuno te podrzavam u ideji da sa jednim provodis vreme i osetis kako deluje!
ulepsala si mi dan!
bilo bi lepo da se ovaj tvoj post prbaci i na temicu o kristalima..kako bi i ostale devojke videle..i svako ko naleti na nasu temu o kamencicima.

drzimo dalje palceve i za sve sto je potrebno-tu sam!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  sasa62 Čet Sep 24, 2009 10:12 am

Tajna ::

Bol nije bio misicnog tipa, u to sam sigurna! Nije bio ni reumatskog tipa, jer reumu ponekad osecam u levoj nozi koju sam operisala. Bol je bio neobjasnjivo dubok i moj osecaj je da je nerv u pitanju. Kao da je strujanje prolazilo i bol se tako manifestovao - strujanjem, probadanjem i ziganjem, a povremeno i totalnom utrnutoscu, sto se pre moze vezati za nerve i cirkulaciju nego misice. Pored toga misicni bol se otklanja masazom i kremama za misicno opustanje koje sam primenila ali nije pomoglo! Ovim zelim da ti samo skrenem paznju, a ne da te demantujem!

Sto se trajanja tice bol i nelagodnost je trajala 2 dana ali kako i dalje osecam manji problem sa cirkulacijom i preosetljivost te strane koja ce verovatno trajati do 5 dana, sa te strane skidam kapu...

Posto vidim da si zaiteresovan za odredjena pitanja narocito kad je zdravlje u pitanju, kakvo je tvoje vidjenje moje potencijalne trudnoce, da li je uopste prognoziras i za kada?

Prva asocijacija mi je bila grčenje mišića ( zbog Ma ) no sasvim je ljepo opisan Ur u tvom postu - strujanje , Ma - probdanje i žiganje, utrnulost bi moglo bit Sa...no nebitno više...

Samo letimičan pogled na tvoj horoskop ukazuje na dva "problema"

1. nedostatak opozicije u natalu ukazuje da neznaš se postaviti i reagirati u trenutku kad se trebaš suprotstaviti nekom, kada je riječ o ili/ili situacijama.

2. svi osobni planeti ispod horizonta , što daje prilično zatvorenu osobu, ili introvertnu osobu, koja rijetko koga pušta u svoj unutarnji svijet.

To je bitno reći radi svih dosadašnjih zbivanja, i vezano za tvoj način reakcije na neka zbivanja u nekom momentu života...

Znači ni ti, niti on nema naznaka da postoje neki problemi vezani za pitanje trudnoće, međutim ono što meni upada u oči je njegov Ma 0 Me 180 na tvoje Ju 0 Ve... i to iz dva eventualno moguća razloga.

prvi mogući razlog je da njegov Ma pada u tvoju 8 i kao takav radi probleme, ili bolje rečeno nekompatibilnost, radi mogućih bakterijsko/ virusnih problema

Drugi razlog može biti vezan uz ovu tvoju reakciju ovih dana, odnosno te stare probleme od ranije koje pominješ iz vjerojatno 2006 -/+ godinu dana gore dolje, no pošto se radi ipak o intimnijim stvarima nebih kopao dublje preko foruma....
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Sep 24, 2009 5:47 pm

Hvala Sasa,
To je manje vise bio i moj osecaj a i astrolosko tumacenje... Problem nije u fiziologiji vec periodicno u nasem odnosu! Ja jesam introvertna i volim samocu...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  hajkula Sre Nov 18, 2009 12:32 am

Nadam se da si dobro a svoju potrebu prema samoci bi mogla malo da podelis sa nama Laughing .
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty re

Počalji  IVA Sre Nov 18, 2009 12:45 am

Tajna ,
jesi li bila na odmoru?
Kakvi su ti utisci?
Javi se!!!
Sad Sad Sad
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  senka023 Sre Nov 18, 2009 1:20 am

hajkula ::Nadam se da si dobro a svoju potrebu prema samoci bi mogla malo da podelis sa nama Laughing .


Divno!
Flora i Hajkula, svaka cast kako vi umete da LEPO izneseta neku misao...
koja se takodje nalazi u mojoj glavi, ali bi u mojoj interpretaciji izgledala otprilike ovako....

Alo Tajna?
Dosta je bilo lencarenja, krstarenja i odmaranja i zabusavanja...
prosao je godisnji i jesenji raspust i epidemioloski mini raspust...'ajmo...idemo...

P.S. Hm, negde su mi se izgubili smajlici!
Mozda pobegose od strogoce?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Sre Nov 18, 2009 10:31 am

Tajna, meni si već zabrinula. Kako si? sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Tajna Čet Nov 19, 2009 12:40 am

Drage moje,

Bas je lep osecaj kad nekom nedostajete!

Ja sam na misiji prestanak pusenja pa onda imam potrebu da se krecem vise nego obicno jer me staticni polozaj pored kompa inspirise na cigarete. Samo malo da zaboravim na krizu i sve cu detaljno da vam opisem sto se tice mog putovanja i zivota. Objavicu i neke slicice...

Resila sam da ponavljanje kvadrata SA i PL, koji imam natalno, iskoristim dobrovoljnim odricanjem, radije nego da same planete nesto smisle, haha...

Puno pozdrava svima. Do skorog kuckanja. T.
flower
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty re

Počalji  IVA Čet Nov 19, 2009 1:03 am

cheers cheers bounce Very Happy Jedva cekam da vidim slikice:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Astrotanja Čet Nov 19, 2009 11:02 am

Tajnice, divno što si se javila. Samo napred, očisti svoje telo od otrova i u svoj život unesi pozitivne promene, pa nam se vrati čila i raspoložena! I love you sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Flora Sub Nov 21, 2009 2:29 pm

Tajna ::Drage moje,

Bas je lep osecaj kad nekom nedostajete!

Ja sam na misiji prestanak pusenja pa onda imam potrebu da se krecem vise nego obicno jer me staticni polozaj pored kompa inspirise na cigarete. Samo malo da zaboravim na krizu i sve cu detaljno da vam opisem sto se tice mog putovanja i zivota. Objavicu i neke slicice...

Resila sam da ponavljanje kvadrata SA i PL, koji imam natalno, iskoristim dobrovoljnim odricanjem, radije nego da same planete nesto smisle, haha...

Puno pozdrava svima. Do skorog kuckanja. T.
flower

Tajnice, pa sto te nema? flower
Evo mi ti drzimo pesnice da se resis cigareta sto pre! queen
Hajde napisi nam koji redak, stavi neku lepu slicicu da i mi osetimo tu lepotu prirode bar na slici!
Ulepsaj nam ovaj suncani praznicni vikend!
P.S. Meni NE u IX, a JU ceka u redu za ukrcavanje u IX, pa bi samo ga gledam slike, citam putopise i putujem !
Upravo citam putopis o Kubi, koja je na 200 km od Floide i mislim na tebe!
sunny I love you flower
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  joki22 Ned Nov 22, 2009 1:59 am

Tajna,
Razumem tvoju potrebu za samocom, ali jako je bitno da se opustis i da smanjis stres i nervozu!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Čarobnica Uto Nov 24, 2009 8:32 pm

Tajnaaaaaaa, vidim teeee Very Happy

Baš sam malopre mislila na tebe sunny flower
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tajna - Page 8 Empty Re: Tajna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu