Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera i Mars pricaju o Merkuru

+2
DUH
Tajna
6 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Venera i Mars pricaju o Merkuru - Page 3 Empty Re: Venera i Mars pricaju o Merkuru

Počalji  DUH Uto Avg 18, 2009 9:14 am

TAJNA

hajkula ::
PS
Sto Tajne ne moze bez muskarca, pa to je prica o animusu i animi... a ako si mislio na sex, pa ne mora da (se) bude u braku zbog toga...

Na ovo sam odgovorio kada sam pominjao tebe, Hajkula te iz čista mira uzela za primer a meni se obraćala
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera i Mars pricaju o Merkuru - Page 3 Empty Re: Venera i Mars pricaju o Merkuru

Počalji  Tajna Uto Avg 18, 2009 6:39 pm

DUH ::TAJNA

hajkula ::
PS
Sto Tajne ne moze bez muskarca, pa to je prica o animusu i animi... a ako si mislio na sex, pa ne mora da (se) bude u braku zbog toga...

Na ovo sam odgovorio kada sam pominjao tebe, Hajkula te iz čista mira uzela za primer a meni se obraćala

Prvo si me ti pomenuo, a ona na to odgovorila, ali nije ni bitno, stvarno mi ne smeta, nego ne mogu na ovoj temi o tome da odgovaram jer cemo biti opomenuti, a imam potrebu da odgovorim, jer se radi o meni, zato sam rekla... Stvarno nije bitno, da mi smetaju neki komentari ne bi postavila moj chart i dala svima slobodu da ga precesljavaju...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera i Mars pricaju o Merkuru - Page 3 Empty Re: Venera i Mars pricaju o Merkuru

Počalji  Milan.bombona Pon Dec 20, 2010 2:14 pm

Жене јесу јачи пол, а понека и физички Smile Мушкарци су некада доминирали држећи их у страху ...оне су имале страхопоштовање,и ништа друго...али не зато сто су кукавице,напротив, мајке храбрости!!! мушкарац може да буде само народни херој Smile што би рекао Бора, за идеале гину будале... Да ли доба водолија доноси бесполност ? ,па жене поред своје женске енергије ,по потреби користе и мушку , те тако бивају комплетне... а сироти мушкарци се не усуђују да користе женску,а да истовремено не постану хомосексуалци (да не кажем ништа вулгарно)...тако да иако још увек мушкарац има веће ватрено оружје,жена га је убедила да није витешки окренути га ка јеној жени, цело друштво би га осудило. Ипак када би и до тог окршаја дошло, она би победила, иако је њена ватрена моћ далеко мања искористиће моћи којих се он одрекао.
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera i Mars pricaju o Merkuru - Page 3 Empty Re: Venera i Mars pricaju o Merkuru

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu