Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti Saturna

+23
suncevenera
beli lav
Angie
Milica
galaksija
alea
zelena dolina
IVA
Spirala
nolita
Astrotanja
Gemini
Flora
gernica
joki22
afrodita
Tajna
Jane
DUH
-menora-
senka023
Bambola
Čarobnica
27 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 9:46 pm

Čarobnica :: A uskoro će Sa u kvadrat s Marsom, i baš razmišljam šta bi mogao da donese...Ma kao vladar 5., Sa vl.3...prekid ljubavne komunikacije koje nema inače javno, ali je ima tajno...što znači da ne bi smela da se otkrivam... a uz to kvadriraće i Merkur vl. Marsa...pa bi tu trebalo da se pazim u saobraćaju ili je to ipak problem sa nekim dokumentima!!!
Šta generalno, konkretno može da mi donese Ma180Me???

Seti se ili pitaj nekog ko se seća šta ti je bilo oko 4 godine. tada je takodje tranzitni SA ti pravio kvadrat sa MA.

Možda su problemi na poslu ako radiš a može i sa dokumentima
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Astrotanja Sub Avg 29, 2009 11:11 pm

Čarobnice, tebi Saturn tranzitira 10. i prviće kvadrat sa Marsom u osmoj, vl. 5. i Merkurom. vl. 8. i 10. Problemi, poteškoće, zastoji, prepreke će se odnositi na odnoise sa jednim roditeljom. Saturn u kvadratu sa Merkurom može da dobese probleme u komunikacuji, čekanje, zastoje u komunikaciji, zabrinutosti, nekada i tuge. Kako su uključene i 2. i 8. može doneti i finasijeskih probleme, koji mogu biti u vezi i sa roditeljem, odnono novcem koji dolazi od drugih, ali i poteškoće da i ti sama zarađuješ. Takođe kao kuća koja se odnosi na naše životne tnje kako je u Devici vrh te kuće tu se čeka i za posao,kao i na relizaciju sopstvenih težnji. Ima odugovlačenja, neizvesnosti, briga i sl. Kuća kroz koju Saturn tranzitira je ta koja ukazuje najviše na poteškoć, prpreke, zastoje, muke, a onda ih vezujemo za ostale. Poblemi u komunikaciji su mogući, ali najviše kroz 10. roditelj, autoritet, pa onda ostalo. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Čarobnica Ned Avg 30, 2009 12:55 pm

Hvala Duše, hvala Tanja...

Duše, ne radim već godinu dana zbog papira vezanih za bliže na inostranstvo, tako da se ispunjava simbolika Sa 90 Me...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 1:01 pm

Astrotanja :: Saturn u kvadratu sa Merkurom može da dobese probleme u komunikacuji, čekanje, zastoje u komunikaciji, zabrinutosti, nekada i tuge.

meni taman saturn radi kvadrat na natalni merkur (a ceka me i kvadrat na so i ve, tj na stelij - sad se cinim sama sebi ok, makar kako mi je saturn u 12 mislim da dosta toga prozivljavam u sebi, ali nisam toliko tuzna, kao prije.
nadajmo se da ce tako i ostat Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 1:38 pm

nolita :: meni taman saturn radi kvadrat na natalni merkur (a ceka me i kvadrat na so i ve, tj na stelij - sad se cinim sama sebi ok, makar kako mi je saturn u 12 mislim da dosta toga prozivljavam u sebi, ali nisam toliko tuzna, kao prije. nadajmo se da ce tako i ostat Very Happy

Tranzit SA kroz 12p ne mora odmah da se oseti jer SA deluje sa zakašnjenjem pa neraspoloženje koje može doneti osetićeš kasnije a posebno obrati pažnju iduće godine krajem jula i početkom avgusta kada tranzitni SA i tranzitni MA prave konjukciju na tvom ASC, mislim u pitanju su vladari 8p, 4p i 3p pa nešto iz simbolike tih polja može da donese promene
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 1:42 pm

DUH ::
Tranzit SA kroz 12p ne mora odmah da se oseti jer SA deluje sa zakašnjenjem pa neraspoloženje koje može doneti osetićeš kasnije a posebno obrati pažnju iduće godine krajem jula i početkom avgusta kada tranzitni SA i tranzitni MA prave konjukciju na tvom ASC, mislim u pitanju su vladari 8p, 4p i 3p pa nešto iz simbolike tih polja može da donese promene

pa ne znam, ali moje neraspolozenje je bilo uzas prije, samu sebe nisam poznavala, mozda onda nije uzrok saturn...
zar nije tranzitni mars dosta brz?
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 2:11 pm

nolita :: pa ne znam, ali moje neraspolozenje je bilo uzas prije, samu sebe nisam poznavala, mozda onda nije uzrok saturn... zar nije tranzitni mars dosta brz?

Jeste tranzit MA brži ali pravi retrogradno kretanje a njemu treba 2 meseca da obidje znak tako da stiže SA tek krajem jula i početkom avgusta 2010 godine i baš oko tvog ASC
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 2:17 pm

DUH ::
nolita :: pa ne znam, ali moje neraspolozenje je bilo uzas prije, samu sebe nisam poznavala, mozda onda nije uzrok saturn... zar nije tranzitni mars dosta brz?

Jeste tranzit MA brži ali pravi retrogradno kretanje a njemu treba 2 meseca da obidje znak tako da stiže SA tek krajem jula i početkom avgusta 2010 godine i baš oko tvog ASC

u pravu si oko 1.8, tad moram malo pripazit dakle.
kako mi je sa i natalno u konjukciji sa ma - moze li to bit bas naglasen aspekt iz natala, obzirom da se radi o asc, dakle meni.tek ucim, pa malo sporije kopcam Smile

takoder, mars mi upravlja i sedmom, ne samo osmom kucom.
moram priznat da mi se nekak ne svida, sto su u konj s asc, ali iz dvanaeste kuce, jer mi je ona sama po sebi nepoznanica...uff
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Spirala Ned Avg 30, 2009 2:22 pm

nolita ::
DUH ::
Tranzit SA kroz 12p ne mora odmah da se oseti jer SA deluje sa zakašnjenjem pa neraspoloženje koje može doneti osetićeš kasnije a posebno obrati pažnju iduće godine krajem jula i početkom avgusta kada tranzitni SA i tranzitni MA prave konjukciju na tvom ASC, mislim u pitanju su vladari 8p, 4p i 3p pa nešto iz simbolike tih polja može da donese promene

pa ne znam, ali moje neraspolozenje je bilo uzas prije, samu sebe nisam poznavala, mozda onda nije uzrok saturn...
zar nije tranzitni mars dosta brz?

Bacila samo oko na tvoju kartu, tek dosla, ne znam nista o tebi, samo da si nesto neraspolozena.
Ali sto vidim na prvi pogled. 6 retrogradnih planeta???
Djizus.
Pa teska karma, sta drugo.
Cime se bavis?
Po karti na škic, neke publikacije, promet, posao preko rodbine, susjeda?
Spirala
Spirala

Broj poruka : 21
Datum upisa : 30.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:26 pm

Ma pusti ti tu tesku karmu vide li ti lotus sa Suncem na vrhu, nolita bices ti ko Nolit, ne neke publikacije - nego svetske publikacije, jos to sve u Blizancima i visoko, ne brinem se ja za tebe, samo da nadjes svoj nacin...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 2:26 pm

Spirala ::[
Bacila samo oko na tvoju kartu, tek dosla, ne znam nista o tebi, samo da si nesto neraspolozena.
Ali sto vidim na prvi pogled. 6 retrogradnih planeta???
Djizus.
Pa teska karma, sta drugo.
Cime se bavis?
Po karti na škic, neke publikacije, promet, posao preko rodbine, susjeda?

welcome, i fora ti je avatar Wink

da da ovaj retro svijet je prebolestan, otplacujem izgleda dugove...i prema djotisu mi jedna teta gledala, prvo je to primjetila.
bavim se ekonomijom, financije, posao dobila preko prijateljice od brata.

edit:pisale u isto vrijeme Wink
svi mi gledaju taj stelij da je kao odlican, em zbog merkura u sjedistu, em zbog sunca koje je u velikom trigonu. jucer sam otkrila da mi je cak i fortuna tu LOL


Poslednji izmenio nolita dana Ned Avg 30, 2009 2:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:27 pm

Jeste to sve umetnuto, pa dok se ne snadjes dok pronadjes nacin da ispoljis, ali licne su planete ima ti da se probijes...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Spirala Ned Avg 30, 2009 2:31 pm

Tajna ::Ma pusti ti tu tesku karmu vide li ti lotus sa Suncem na vrhu, nolita bices ti ko Nolit, ne neke publikacije - nego svetske publikacije, jos to sve u Blizancima i visoko, ne brinem se ja za tebe, samo da nadjes svoj nacin...

Vidje sestro, vidje!
A sva nam je u zraku, trebala bi biti bas veselo bice, ja mislim da te retrogrande krompiruse prave probleme.
Pronasla ovaj tekstic negdje, mozda pomogne...
"kada je retrogradna planeta prisutna u horoskopu, osoba se ne nalazi u istoj sekvenci vremena sa ostatkom karte, jer jos uvek je vezana za razrešenje ranijih okolnosti, jednostavno kao da u tom dijelu života ne postoji granica između prošlog i sadašnjeg. Nije važno to što je retrogradna planeta možda loša, već to da ih individua ne primjenjuje previše u prisutnom životu. Ove napomene neka posluže osobi da shvati ZAŠTO joj se događa to što se događa jer nerazumijevanje okoline je ustvari posljedica toga što se osoba ustvari obraća samoj sebi.
BEZ OBZIRA KOLIKO RETROGRADNE PLANETE STIMULIRAJU FOBIJE, TREBA ZNATI DA SU TO SAMO ODJECI NEČEGA OD RANIJE I DA UOPĆE NEMAMO OBAVEZU SE ODAZIVATI. A KADA TO SHVATIMO, MOGUĆ JE POTPUNO NOV UZOR PONAŠANJA.
"
Spirala
Spirala

Broj poruka : 21
Datum upisa : 30.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Spirala Ned Avg 30, 2009 2:37 pm

nolita ::
Spirala ::[
Bacila samo oko na tvoju kartu, tek dosla, ne znam nista o tebi, samo da si nesto neraspolozena.
Ali sto vidim na prvi pogled. 6 retrogradnih planeta???
Djizus.
Pa teska karma, sta drugo.
Cime se bavis?
Po karti na škic, neke publikacije, promet, posao preko rodbine, susjeda?

welcome, i fora ti je avatar Wink

da da ovaj retro svijet je prebolestan, otplacujem izgleda dugove...i prema djotisu mi jedna teta gledala, prvo je to primjetila.
bavim se ekonomijom, financije, posao dobila preko prijateljice od brata.

edit:pisale u isto vrijeme Wink
svi mi gledaju taj stelij da je kao odlican, em zbog merkura u sjedistu, em zbog sunca koje je u velikom trigonu. jucer sam otkrila da mi je cak i fortuna tu LOL

Pa ne da je odlican, nego fenomenalan!
Mislim da bi trebala pored ovog posla zapoceti sa jos nekim vezanim za pisanje. U trecoj ti je i uran, tako da bi to moglo biti nesto povezano sa internetom-novim tehnologijama jelte...
Ma daaaaaaaj, ne vidim sta te sad spopalo, pa ti si mali mastoviti leptiric, treba tu mastu negdje materijalizirati. Wink
Spirala
Spirala

Broj poruka : 21
Datum upisa : 30.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:42 pm

Pa to vam kazem! Al ste se nasle... obe karijeriste i vidi odmah se zdruzile...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 2:58 pm

nolita :: u pravu si oko 1.8, tad moram malo pripazit dakle.
kako mi je sa i natalno u konjukciji sa ma - moze li to bit bas naglasen aspekt iz natala, obzirom da se radi o asc, dakle meni.tek ucim, pa malo sporije kopcam Smile takoder, mars mi upravlja i sedmom, ne samo osmom kucom.
moram priznat da mi se nekak ne svida, sto su u konj s asc, ali iz dvanaeste kuce, jer mi je ona sama po sebi nepoznanica...uff

Ma nije strašno jer si LI ASC a GE u znaku pa posebno zbog ovog GE ti to lakše podnosiš jer Blizanci se ne batrgaju mnogo i u takvim situacijama su oprtunisti a i sa natalnom (SA 0 MA) 120 MO pa kako si žensko to je simpatična zaštita u smislu tog aspekta, takodje ti SO 120 PL - (vladar SA MA) pa je i to zaštita ali možda nije za likove koji simbolizuju MA i SA ali kako je u natalu to u 2p možda ti se sve slomi preko gubitka neke love ili nekog nasledstva
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 3:06 pm

DUH ::
nolita :: u pravu si oko 1.8, tad moram malo pripazit dakle.
kako mi je sa i natalno u konjukciji sa ma - moze li to bit bas naglasen aspekt iz natala, obzirom da se radi o asc, dakle meni.tek ucim, pa malo sporije kopcam Smile takoder, mars mi upravlja i sedmom, ne samo osmom kucom.
moram priznat da mi se nekak ne svida, sto su u konj s asc, ali iz dvanaeste kuce, jer mi je ona sama po sebi nepoznanica...uff

Ma nije strašno jer si LI ASC a GE u znaku pa posebno zbog ovog GE ti to lakše podnosiš jer Blizanci se ne batrgaju mnogo i u takvim situacijama su oprtunisti a i sa natalnom (SA 0 MA) 120 MO pa kako si žensko to je simpatična zaštita u smislu tog aspekta, takodje ti SO 120 PL - (vladar SA MA) pa je i to zaštita ali možda nije za likove koji simbolizuju MA i SA ali kako je u natalu to u 2p možda ti se sve slomi preko gubitka neke love ili nekog nasledstva

Jao Saturne, ajde ne zamajavaj decu vise, joj sto volis mlado zensko... idi tamo pogledaj ono mlado musko sto sam ti rekla, bas me zanima tvoje misljenje... Pusti SA 0 VE, ME, predji malo na MA 120 NE, to mi treba sada...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 3:32 pm

Tajna ::
Jao Saturne, ajde ne zamajavaj decu vise, joj sto volis mlado zensko... idi tamo pogledaj ono mlado musko sto sam ti rekla, bas me zanima tvoje misljenje... Pusti SA 0 VE, ME, predji malo na MA 120 NE, to mi treba sada...

Šta je tebi dodji sebi, vidiš da ozbiljno pišem devojci a ti me optužuješ za pedofiliju lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  gernica Ned Avg 30, 2009 9:27 pm

A, sta ja da rdim sa ovim mojim Sat koji gazi Ma i ima sekstil sa Ju?
Da!
I da ne zaboravim 90 sa Ve!
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 9:56 pm

DUH ::
nolita :: u pravu si oko 1.8, tad moram malo pripazit dakle.
kako mi je sa i natalno u konjukciji sa ma - moze li to bit bas naglasen aspekt iz natala, obzirom da se radi o asc, dakle meni.tek ucim, pa malo sporije kopcam Smile takoder, mars mi upravlja i sedmom, ne samo osmom kucom.
moram priznat da mi se nekak ne svida, sto su u konj s asc, ali iz dvanaeste kuce, jer mi je ona sama po sebi nepoznanica...uff

Ma nije strašno jer si LI ASC a GE u znaku pa posebno zbog ovog GE ti to lakše podnosiš jer Blizanci se ne batrgaju mnogo i u takvim situacijama su oprtunisti a i sa natalnom (SA 0 MA) 120 MO pa kako si žensko to je simpatična zaštita u smislu tog aspekta, takodje ti SO 120 PL - (vladar SA MA) pa je i to zaštita ali možda nije za likove koji simbolizuju MA i SA ali kako je u natalu to u 2p možda ti se sve slomi preko gubitka neke love ili nekog nasledstva

ma samo da me ne pogodi neka obiteljska ili zdravstvena tragedija, novci me ne pogadaju. hvala ti

ps nije tajna pricala o pedofiliji Wink krivo tumacenje...
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 10:34 pm

nolita :: ps nije tajna pricala o pedofiliji Wink krivo tumacenje...
Znam da nije mislila na pedofiliju, nisi ti dete, to sam pokušao da budem duhovit a ona i ja se dobro razumemo i sigurno je dobro razumela zezanje a stavio sam i smajlića zadušenog za smeh
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 10:56 pm

DUH ::
nolita :: ps nije tajna pricala o pedofiliji Wink krivo tumacenje...
Znam da nije mislila na pedofiliju, nisi ti dete, to sam pokušao da budem duhovit a ona i ja se dobro razumemo i sigurno je dobro razumela zezanje a stavio sam i smajlića zadušenog za smeh

Da da, mi nekada ubacimo nesto interno, izvinite zbog toga... Nisam ja htela da on prekine da pise na ovoj temi, nego sam htela da ga navedem da pise negde drugde, pa sam morala tako malo da ga bocnem... Totalno nasa prica, nema veze sa tobom!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  nolita Ned Avg 30, 2009 11:00 pm

Haha,ma skuzila sam ja...nisam ja od ljutnje.btw ponekad se osjecam kao dijete,tako da duse nisi 100% u pravu Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Jane Uto Sep 01, 2009 4:49 pm

DUH ::
nolita :: meni taman saturn radi kvadrat na natalni merkur (a ceka me i kvadrat na so i ve, tj na stelij - sad se cinim sama sebi ok, makar kako mi je saturn u 12 mislim da dosta toga prozivljavam u sebi, ali nisam toliko tuzna, kao prije. nadajmo se da ce tako i ostat Very Happy

Tranzit SA kroz 12p ne mora odmah da se oseti jer SA deluje sa zakašnjenjem pa neraspoloženje koje može doneti osetićeš kasnije a posebno obrati pažnju iduće godine krajem jula i početkom avgusta kada tranzitni SA i tranzitni MA prave konjukciju na tvom ASC, mislim u pitanju su vladari 8p, 4p i 3p pa nešto iz simbolike tih polja može da donese promene

ovo mogu potvrditi, ja sam taj Sa osjetila tek kad je ušao u 1. kao da je sve što se skupljalo u 12. onda našlo način da ispliva.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Uto Sep 01, 2009 7:45 pm

nolita ::Haha,ma skuzila sam ja...nisam ja od ljutnje.btw ponekad se osjecam kao dijete,tako da duse nisi 100% u pravu Very Happy

Jesam, ako imaš 18 godina i 15 minuta, nisam pedofil, bar po zakonu a ti imaš i previše, čak 25 ma kako mladoliko izgledala ali za čiču si mlada, ustvari nisi ti mlada više sam ja star, zato i kažem sve ispod 35 je mlado ali u odnosu na mene ali i to su samo puste želje jer i za te od 35 do 45 godina sada sam mator, što ima smisla ali možemo bar da pričamo, to nema veze sa godinama..... lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 3 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu