Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

3 posters

Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  Astrotanja Sub Nov 07, 2009 1:48 pm

Mlad Mesec u Škorpiji bice 16. 11. u 19.15. u kvadratu sa Neptunom i u trigonu sa Uranom.

Ovaj kvadrata sa Neptunom u Škorpiji izazvace povećan strah od smrti, više strepnje, osecanja neizvesnosti, nemira, nesigurnosti. Preduzimaće se zbog toga mnogo više nego uobičajeno u zaštiti zdravlja i borbi protiv smrti. Trigon Mladog Meseca u Škorpiji sa tranzitnim Uranom podsticaće promene, preduyimanja novina,prilagodavanje na postojaća dogadanja i povećanu dinamiku. Interesovanja za tajanstveno, skriveno, nesitraženo, ili okulutno, za stvari vezane za smrt, rođenje, transformaciju, preporod i sl. Moguće je da se nešto novo otkrije što će izazvati konfuziju, ili nemir, ili nove nejasnoće zbog trigona Mladog Meseca sa Uranom i kvadrata sa Neptunom. Ovo je dobar aspekt i za kreativnost, kao i begstvo od stvarnosti u neki svoj svet.

Tranzitni Neptun u kvadratu sa Mladim Mesecom uticćce i na infekcije. Uticaj ovog Mladog Meseca osetiće se posebno u period od 16. novembra, pa u narednih nedelju dana, a trajaće i tokom prve polovine decembra.
Ovaj period može uticati na širenje virusa, pa nastojte da ojačate imunitet pre ovog perioda, kako bi spremniji i jači dočekali ovaj period. Istovremeno će u narednim danima , posebno 19. novembra i Venera u Škopriji biti u kvadratu sa Marsom, što će uticati na upale disajnih organa, ali i upale reproduktivnih organa, posebno jer Mlad Mesec u Škorpiji poguduje i bolestima vezanim za takve probleme. Kvadrat uvek podstiče i na aktivnost, borbu. Ovo se može odraziti i na emotivnom planu u vezama, bilo kroz pojačane strasti, pojačanu ljubomoru, svadljivost, ali i pojačane seksualnosti zbog Mladog Meseca u Škorpiji. Zaštitite se od infekcija i i ne planirane trudnoće, jer je povećana plodnost sa Mladim Mesecom u Škorpiji u tom periodu.

Ono sto može takođe da izazove Neptun trovanja,jer on utiče na upotrebu medikamenta, ali i alkohola, sto moze izazvati i negativne efekte, pa budite pažljivi šta koristite u tom periodu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  Astrotanja Pon Nov 16, 2009 10:51 am

Mlad Mesec u Škopriji u kvadrstuiu sa Neptunom podttaći će potrebu i za duhovnošću, samospoznajom, ali će to bizi put koji može biti zamaglene lažnim predstavama i nejasnoćama, dok ne dođe do promene, do prihvatanja novina, koje donosi trigon sa Uranom.

Bolje bi bilo koristiti tu enrgiju koja je pozitivna, a koja vodi do nekog osvešćenja, buđenja, porivom za nekim vidom slobode, otvaranja za novine i prhvati ih, koji donosi Mesec u trigonu sa Uranom.

efekat Mladog Meseca osetiće se i u narednim danima. Tako da će novinabiti tokom ove nedelje, dok je Mlad Mesec., a osetiće se u narednom periodu.

Potreba za potomstvom će biti izraženija u ovom mesecu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  beli lav Uto Nov 17, 2009 1:08 am

Astrotanja ::
Potreba za potomstvom će biti izraženija u ovom mesecu.
samo mi je jos ovo trebalo,ko da ve ne postajem opterecena bebama No
vec sam oseila negativno dejstvo,posvadjala sam se sa sestrom.a osetila sam i pozitivno,pocela sam da citam jednu knjigu koja kao da opisuje moje sadasnje trenutke,snazno su na mene delovale vec prve recenice bounce
inace,mlad mesec mi je na IC-u pa ocekujem sve vezano za 4polje.a tako sam osetljiva bila ceo dan,strasno.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  Bambola Uto Nov 17, 2009 1:44 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  Astrotanja Uto Nov 17, 2009 6:27 pm

Žorđet Mesec ti je ju;e bio u opoyiciji sa Saturnom vl. sedme , te je zbog toga bilo malo hl;adno'e, a rekla bih i nmeke tuge i rayo;arenja kod tebe. Vnera ti je na vrhu 5. natal i u trigonu sa natalnom Venerom što bi dobro bilo, da , tranzitni Mars ne ulazi u kvadrat sa Venerom. Ovo utiče nepovoljno na ljubav, ne samo kod tebe, nego uopšete. Povoljno ipak može biti 20, jer će ti tada Venera u 5. biti u sekstilu sa Marsom natalnim, pa kako ti je to i u natalu moglo bi se pozitivno odraziti ili na tvoje stvaralaštvo, ili na ljubav. Kako će i Mesec biti u natalnoj 6 rekla bih pre na posao. Neutral
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  Bambola Uto Nov 17, 2009 6:33 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  beli lav Sre Nov 18, 2009 1:21 am

samo kratko da se javim,taj kvadrat mi je doneo poplavu na sred kuhinje,najvecu do sada,a odakle i kako kada tu nema nikakvih cevi,nikom nije jasno,misterija.kod komsinice iznad je sve u redu,a ja imam zutu baru na sred kuhinje.inace,mesec mi je na vrhu 4te-valjda je to kuhinja,mesec-voda,neptun voda,kvadrat-poplava,steta i to je to.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom Empty Re: 16.11. Mlad Mesec u Škorpiji u kvadratu sa Neptunom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu