Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

+61
lilyrose
Tanja1
acopetrovic
sputana
ena1976
Zorica
neobicna
woman1
Milami86.
mika21
she-ra
Rasheljka
Arijaaa
Vita83
Gugica
Natasha-77
makki
vladka
sagitariusleone
katja1
Dream catcher
nale777
Mahdia
smajli
mici
sweet_temptation_
nancy09
Mirjana2
zelena dolina
Akarui
sladjana
lado06
Bellatrix986
Replay
orhideja
Dunja
Black-Woman
Rebeka
Revelation
amelie
jassna
galaksija
Star
Paradoks
katarina
vedrana
tanjica
hajkula
alea
Sanjakis
onaSA
Jane
AnaLoznica
nena
Gea
venerica
Milica
senka023
Kocka je bacena
Čarobnica
Astrotanja
65 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Sre Nov 11, 2009 11:59 pm

8. kuća u horoskopu odnosi se na teškoće, krize, stradnja, rane, operacije, odnos prema smrti.

Ona se smatra i jednom od okultnih kuća, jer može uticati na moći, na uticaj na druge. To može biti ne samo kroz seksualnost, već i na drugi nači, pa je imaju izraženu i oni koji imajunešto što kao paranormalne sposobnosti.

Ovo je kuća i seksulanosti, jer govori i o strastima, privlačnosti, stapanju sa drugima.

Kod žena se odnosi na porođaj i prvi mesec trudnoće.


Ovo je kuća i podrške od drugih, kako materijalne, odnosno novac koji dolazi od drugih ljudi, ili kroz veće investicije. Imaju je izlaženi i milioneri, povezanu sa desetom i šestom.

Odnosi se i na nasledstvo. Takođe na kredite, donacije, stipendije, socijalnu pomoć itd.

Imaju je izraženo osobe koje rade sa novcem drugih ljudi.
Često je jaka i kod političara, kao kod ubijenog predsednika SAD-a Dž. Kenedija.

Ov kuću imaju i hiriurzi, ginekolozi izraženu i svi oni čije je zanimanje rizična.

Videla sam i kod nekih brokere i sl.

Ona se odnosi i na preporod, transformaciju.

Gde je vama i kako je vi tumačite?sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Okt 08, 2010 10:38 pm, izmenio ukupno 4 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Čet Nov 12, 2009 12:51 am

Baš mi je drago da si Tanja pokrenula ovu temu, o kojoj razmišljam danima a iz jednog jedinog razloga...meni je u Blizancima i vladar je Merkur za koga znamo da je neutralan...


U 8. kući je Mars, vladar 5. koji je u opoziciji sa vl. kuće u kojoj se nalazi...Merkur u 1. u konjunkciji sa Suncem na 26 stepenu Strelca - Centru galaksije... cyclops
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Kocka je bacena Čet Nov 12, 2009 1:06 am

He,moja omiljena kuća Rolling Eyes

Moja 8.kućica počinje u škorpiji,a tu mi se nalaze Pl,JMČ,Fortuna,Ve,Sa i Me.....

ova naglašena 8.kuća sa sve Ve u njoj,i Pl 90 Mo,donela mi je puno strasnih veza sa tužnim krajevima....
donela mi je da vrlo često budem u okruženju smrti drugih ljudi
donela mi puno padova i uspona....

rekoše mi da usled naglašenosti ove kuće imam dobru moć regenracije-pa,sad koliko je dobra ne znam,ali htela ne htela,moram da se regenerišem inače bih propala
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  senka023 Čet Nov 12, 2009 2:52 am

[quote="Astrotanja"]8. kuća u horoskopu odnosi se na teškoće, krize, stradnja, rene, operacije, odnos prema smrti.


Kod žena se odnosi na porođaj i prvi mesec trudnoće.


Ovo je kuća i podrške od drugih, kako materijalne, odnosno novac koji dolazi od drugih ljudi, ili kroz veće investicije. Imaju je izlaženi i milioneri, povezanu sa desetom i šestom.

Odnosi se i na nasledstvo. Takođe na kredite, donacije, stipendije, socijalnu pomoć itd.


Verovatno sama uspem da proizvedem krize i teskoce jer jer je Venera, vladar 8. u 1. polju. 8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Icon_wink

Ali, isto tako i novac i zaradu sama napravim.
Mislim da retko dobijam kao "dobijanje"...malo se "pogubim" kod primanja.
Dobro je sto je vladar Venera, a nezgodno sto je osmica pocinje na Algolu.

Kod prvog deteta je pupcana vrpca bila dvaput umotana oko vrata...mislim da je to bas simbolika Algola.


senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Milica Čet Nov 12, 2009 11:48 am

Nemam pojma kako sve da je tumačim.
Previše je aspekata tu.
Vladar Uran otišao u 5. polje.

U 8. polju Venera u Vodoliji u 4 aspekta.

Jedino što znam sigurno da odgovara simbolici je to da imam jedan krajnje opušten odnos prema smrti. Da sam se, valjda, zbog toga i odlučila da se bavim sudskom medicinom. Među mrtvim ljudima se krećem kao među živim.

Uvek me spopadaju lovarni muškarci.

Vladar 8. u 5., pa još Uran- seks mi igra veliku ulogu u životu.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 12, 2009 12:19 pm

Kad osma pad u vodoliji, a Ascdent je u Rak, onda nije isti odnos prema smrti i seksulanost, nego kad je Ascdent u Lavu, a osma počinje u vodoliji.

Zato što Rak u suštini teži sigurnost, pa to ipak donekle umanjuje ekspiramentisanje u seksu, kojem je sklon a osoba, ako joj je Ascedent na vrhu Lava, koja hrabrije ulazi u to.

Mada zavisi i gde je Uran, u kom znaku. U Strelcu on je više sklon nezavisnosti , pogotovo u petoj, tako da i pored potrebe za vezivanjem, kojem teži Rak ima i suprotnih težnji kod tebe.Tako da ti nisi tipičan primer, što se toga tiče.

Osma u Vodoliji podstiče neku vrstu radoznalosti prema smrti, umiranju, pa može da se osoba bavi i nečim što je u vezi istraživanja smrti. Čak je moguće da je odnos prema smrti neobičajen, za druge pomalo čudan.
Podršku od drugih ćeš dobijati, kako na finasijskom planu, taou i na psihičkom plnu, nešto manje na emotivnom. sa tvojom Venerom u 8. i Uranom u petoj. Nasledstvo je takođe biti i će doći iznenada, ili pod nekim neobičnim okolnostima. I tko dalje,. Treba posmatrati i koje aspekte pravi Uran i to povezivati i tumačiti sa eventulnim problemima . Narvno treba isto to učiniti sa Venerom.

sunny sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Čet Nov 12, 2009 5:15 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  venerica Čet Nov 12, 2009 2:23 pm

Ova kuća u mom natalu mi je najmanje jasna i uopšte ne umem da je rastumačim. Kako god da krenem, ostanem da tapkam u mestu.

Vrh 8. kuće u Strelcu, vladar Jupiter u 12. u Ovnu

Jedino što mi pada na pamet jeste da možda smrt može da se desi u bolnici recimo.... ali o smrti još ne razmišljam , nego da vidimo šta od ove kuće imam u međuvremenu Very Happy Very Happy , kako da je tumačim po pitanju svoje seksualnosti i naročito po pitanju kredita.

Sve vaše smernice bi mi bile od velike koristi sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 12, 2009 3:34 pm

Venerice, vrh osme u Strelcu , kad je ascedent u Biku, a Jupiter u dvaenestoj onda ukazati na neke krize i problemi mogu doći korz putovanja, kao mogućnost olakog ulaska u kredite,pozajmice, ali vremenom ćeš biti mnogo oprezniji što se toga tiče. novac će dolazit i preko brak, ali partner može i nešto prekriti što se tiče novca koji on bude zardio.

Moguće su i neke promene vezane za nasledstvo. Moguće je da ono dođe i preko neke osobe koja živi daleko, u inostranstvu.
Interesaovanje za seks je više intelektualno, nego fizičko, kad je strelac na vrhu osme kuće, a Jupiter u 12. jer osoba o tome više čita i mašta, razmišlja itd.
Možeš lako steći podršku drugih ljudi, čak i nepoznatih osoba itd. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Okt 08, 2010 10:40 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 12, 2009 3:46 pm

Što se tiče nasledstava, na njega ne utiče samo osma, već i četvrta kuć, kao i 11.

Tako imam primer prazne osmu, ali vladar osme uje 11. koja se odnosi i na poklon i iznenadne događanja, koji je u trigonu sa Jupitertom u 4. i dobrim aspektima. Osobe sa ovakvim natalom je nasledila privatnu firmu od rođaka i to joj je potpuno promenilo život, posao i donelo dalje napredovanje na materijalnom planu. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Nov 12, 2009 4:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gea Čet Nov 12, 2009 3:50 pm

Vladar osmog u prvom polju horoskopa
govori o borbenoj i strastvenoj prirodi kojom osoba odiše, a i seksualnost je na zavidnom nivou. Ovo je pozcija koja osobi može doneti veliko nasledstvo,a u mnogo slučajeva i bogatstvo. Osoba je sklona avanturama i privlače je opasnosti i rizik. Često se može naći kod padobranaca, pilota, kaskadera.
Vladar osmog u drugom polju horoskopa
na prvom mestu ukazuje na finansijki dobitak ulaskom u brak ili preko nasledja. Uz propratne loše aspekte može govoriti i o smrti do koje dolazi zbog novca. Osoba mnogo troši i obično barata tudjim novcem.
Vladar osmog u trećem polju horoskopa
često govori o lošim medjusobnim odnosima sa braćom i sestrama, kao i sa komšilukom. Ukoliko je u pitanju malefična planeta u lošim aspektima ukazaće na smrt brata ili sestre, a takodje samoj osobi preti opasnost u saobraćaju. Crnne misli.
Vladar osmog u četvrtom polju horoskopa
najčešće govori o tome da osoba može naslediti nekretninu, ali ukoliko je planeta loše postavljena može govoriti i o gubitku kuće kao i o svim problemima vezanim za nju. Može ukazivvati na opasnost koja preti jednom od roditelja ili na njegovu operaciju koju proživljava dok je osoba još mala.
Vladar osmog u petom polju horoskopa
osobi seks predstavlja bitan faktor u životu i usled naglašenih strasti često dolazi do ljubomore i svadja u odnosu sa prtnerom. Problemi sa decom. Moguća smrt na nekom mestu za zabavu.
Vladar osmog u šestom polju horoskopa
govori o čestim promenama posle i lošem odnosu sa kolegama. Može ukazati i na smrt od bolesti ili na radnom mestu. Loša pozicija za zdravlje, tteške hronične bolesti. Smrt u zatvoru.
Vladar osmog u sedmom polju horoskopa
često govori o udovištvu, ali i o jakim strastima i ljubomori tokom braka, koji jako teško može da se održi sa ovakvom pozicijom vladara. Dobro nasledstvo .
Vladar osmog u osmom polju horoskopa
govori o zahtevnoj osobi kojoj je seks osnova za očuvanje odnosa. Takodje se odnosi i na opasnosti koje je mogu zadesiti tokom života, a inače ova osoba je zainteresovana za sve što je okultno. Sve u svemu dobra pozicija za nasledstvo.
Vladar osmog u devetom polju horoskopa
loša pozicija za putovanja u inostranstvo i uopšte duža putovanja. Sve osobe koje imaju ovakvu poziciju, a pored toga je u pitanju malefična planeta, trebale bi da izbegavaju duže vožnje autoputevima. Takodje, može ukazivati na poslovne neuspehe u inostranstvu.
Vladar osmog u desetom polju horoskopa
može govoriti o uspehnoj karijeri u oblasti bankarstva i politike. Odnosi se i na opasnost od nasilne smrti. Osoba se može baviti astrologijom, ukoliko i drugi faktori u horoskopu ukazuju na to. Vojno lice.
Vladar osmog u jedanaestom polju horoskopa
govori o opasnostima koje prete prijateljima, a može se odnositi i na opasnost po samu osobu koja može biti prouzrokovana od strane prijatelja. Dok u dobrim aspektima može govoriti o dobitcima kroz prijateljstvo. Uživanje u seksu.
Vladar osmog u dvanaestom polju horoskopa
govori o čudnoj smrti, često na operacionom stolu. Smrt često ostaje nerazjašnjena. Opasnost od davljenja i silovanja. Osoba često ima tajne neprijatelje koji joj mogu doći glave. Osoba može jednostavno nestati, a da nikada ne bude pronadjena.

http://www.astrosporto.com/horoskop/astrologija/vladar-osmog-polja.html
Gea
Gea

Broj poruka : 29
Godina : 39
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Milica Čet Nov 12, 2009 3:56 pm

Astrotanja ::Kad osma pad u vodoliji, a Ascdent je u Rak, onda nije isti odnos prema smrti i seksulanost, nego kad je Ascdent u Lavu, a osma počinje u vodoliji.

Zato što Rak u suštini teži sigurnost, pa to ipak donekle umanjuje ekspiramentisanje u seksu, kojem je sklon a osoba, ako joj je Ascedent na vrhu Lava, koja hrabrije ulazi u to.

Mada zavisi i gde je Uran, u kom znaku. U Strelcu on je više sklon nezavisnosti , pogotovo u petoj, tako da i pored potrebe za vezivanjem, kojem teži Rak ima i suprotnih težnji kod tebe.Tako da ti nisi tipičan primer, što se toga tiče.

Osma u Vodoliji podstiče neku vrstu radoznalosti prem smrti, umiranju, pa može da se osoba bavi i nečim što je u vezi istraživanja smrti. Čak je moguće da je odnos prema smrti neobičajen, za druge pomalo čudan.
Podršku od drugih ćeš dobijati, kako na finasijskom planu, taou i na psihičkom plnu, nešto manje na emotivnom. sa tvojom Venerom u 8. i Uranom u petoj. Nasledstvo je takođe biti i će doći iznenada, ili pod nekim neobičnim okolnostima. I tko dalje,. Treba posmatrati i koje aspekte pravi Uran i to povezivati i tumačiti sa eventulnim problemima . Narvno treba isto to učiniti sa Venerom.

sunny sunny
Što se seksa tiče, ja nisam sklona eksperimentisanju, to je fakat.
Ali mi je potreban više nego mnogima- to sam htela da kažem. Laughing
Recimo, još uvek nisam imala vezu, a da je momak mogao da mi parira u potrebama. Pa ispadnem nasrtljivica. Embarassed
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  venerica Čet Nov 12, 2009 4:10 pm

Astrotanja ::Venerice, vrh osme u Strelcu , kad je ascdent u Biku, a Jupiter u dvanestoj onda ukazati na neke krize i problemi mogu doći korz putovanja, kao mogućnost olakog ulaska u kredite,pozajmice, ali vremenom ćeš biti mnogo oprezniji što se toga tiče. novac će dolazit i preko brak, ali partner može i nešto prekriti što se tiče novca koji on bude zardio.

Moguće su i neke promene vezane za nasledstvo. Moguće je da ono dođe i preko neke osobe koja živi dalekeko, u inostranstvu.
Interesaovanje za seks je više intelektualno, nego fizičko, kad je strelac na vrhu osme kuće, a Jupiter u 12. jer osoba o tome više čita i mašta, razmišlja itd.
Možeš lako steći podršku drugih ljudi, čak i nepoznatih osoba itd. sunny

Iako često imam lavovske izlive rasipanja novca na skupe stvari koje mi i nisu preko potrebne, ipak volim da imam sigurnu materijalnu osnovu, pa se ne zadužujem olako. Ali u skorijoj budućnosti bih htela da podignem stambeni kredit, što je poprilično veliki zalogaj. Zato me i brine da li bih taj kredit mogla otplaćivati, ipak je Ju90 SA i 180 Ur.
Ulaskom u brak moja finansijska situacija se popravila u smislu da sam počela da zaradjujem novac, čak bih pre rekla da je moj partner preko mene imao više finansijske koristi u tom smislu. Very Happy Very Happy

A podršku drugih ljudi zaista imam, pa čak i nepoznatih i to u nekim jako bitnim situacijama i okolnostima.

sunny sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gea Čet Nov 12, 2009 4:58 pm

kod mene je mjesec udaljen 1 stupanj od vrha VIII kuce tako da mogu reci kako je upravo on moja najslabija karika:) zbog njega sam preosjetljiva, posesivna (al to ne pokazujem),on je isto tako krivac za moju nesanicu i "jake" snove -cesto sanjam ratove (mars-osma kuca),sto se tice vladara VIII u XII ili I mogla bi povezati sa karakterom i eventualnim nasljedstvom:) evo jednog opisa koji dobro opisuje mjesec u VIII

MJESEC U 8. KUĆI (Najviša vrata, smrt)

Psiha je svemoćna kod ove osobe, koja ne prestaje da vidi simbole, da ulazi u dušu, da tumači svoje snove, misli, impulse. Život, smrt, stvaranje, rađanje (ponovno), praiskonsko porijeklo života, zagrobni život, neobjašnjivo, nesaznajno i nepoznato čine obavezno teme - motive, kao i seksualne želje i parapsihološke moći. Priroda planetarnih aspekata, koju će imati Mjesec ovdje, omogućit će razliku između dobra i zla, tj. da li postoji opasnost ili ne.

http://www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=4844
Gea
Gea

Broj poruka : 29
Godina : 39
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 12, 2009 7:14 pm

Ovaj opis Meseca u 8. dala je Olja Bakić i meni se dopada.


Gea, lepo bi bilo da nam ako si raspoložena objasniš kako on lično deluje na tebe i gde ti se nalazi i MEec i u kakvim aspektima .
Ovde ima dosta i naslednih osobina psihičkih vezanih za majku i mogu se naslediti i bolesti i i materijalno od majke ili neke ženske osobe u prodici, od tetke i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Čet Nov 12, 2009 9:38 pm

Vladar osmog u drugom polju horoskopa
na prvom mestu ukazuje na finansijki dobitak ulaskom u brak ili preko nasledja. Uz propratne loše aspekte može govoriti i o smrti do koje dolazi zbog novca. Osoba mnogo troši i obično barata tudjim novcem.

Eto meni je Merkur vl. 8 u 2.kući...kako se nalazi u Strelcu, znači da bi trebalo da se bavim tudjim novcem preko neke internacionalne kompanije...kako je Merkur u konj, sa Suncem a oba u opoziciji s Marsom, vl. 5 kuće...jesam, sklona sam da novac trošim na ljubav, pa čak i da bankrotiram Smile

E sad, kako je suvladar 8. Mesec, pa još u trigonu sa Sa u 9.kući, verovatno da ću pod stare dane da steknem neku imovinu...ali opet sa Merkurom u 2. samo svojim prstima...nasledstvo ne očekujem zbog Me180Ma - u prevodu - dugačkog jezika Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gea Čet Nov 12, 2009 10:22 pm

Astrotanja ::Ovaj opis Meseca u 8. dala je Olja Bakić i meni se dopada.


Gea, lepo bi bilo da nam ako si raspoložena objasniš kako on lično deluje na tebe i gde ti se nalazi i MEec i u kakvim aspektima .
Ovde ima dosta i naslednih osobina psihičkih vezanih za majku i mogu se naslediti i bolesti i i materijalno od majke ili neke ženske osobe u prodici, od tetke i sl.

Tanja potrudit cu se laicki objasnit;) i btw meni su super ti opisi mjeseca,kod mene je MC u raku tako da se pronalazim i u tom opisu...pa evo da krenem od toga kako je mama bila dominantna u mom odgoju i da bi sto vise trebala raditi na najtezem aspektu u natalnoj mo opozicija sa , on me tjera da radim na sebi,da se sto vise osamostalim i pokusam izbalansirati ulogu koja me ceka jednog dana a to je majka/karijera, isto tako aspekti mjeseca pokazuju probleme sa hormonima (mo inkonj. sa ve i to 0 aplikacioni orbis),mama je dosta rano usla u menopauzu a isto tako i njena mama...sto se mene tice-vaga podznak i jos ve u vagi u XII/I kuci a mo u biku u VIII kuci morat cu pripazit i na genitalne organe,bubrege...nevezano uz mjesec-imam i problema sa zuci,sunce mi na 22 stupnju djevice,no to je vec druga tema:) psiholoski mo na mene utjece jako jer sam pretjerano brizna i osjetljiva al opet kao sto i sam opis kaze regeneriram se i kroz snove,proucavanjem astrologije i sebe same.
Gea
Gea

Broj poruka : 29
Godina : 39
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 13, 2009 3:08 am

Gea, tebi je Mesec u 8. u Biku u trigonu sa Suncem, što će ti doneti podršku drugih i omogućiti da postihneš unutrašnji sklad i ostvaruješ svoje težnje, savladavaš svoje strahove i razvijaš sebe. Very Happy sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 13, 2009 4:48 pm

Venerice tebi će tranzitni Pluton biti u kvadratu sa natalnim Mesecom tokom sledeće godine, pa ti ne preporučujem veći kredit, jer bi bilo problema. Mnogo bolji period će biti kad tranzitni Pluton uđe u trigon sa natalnom Vnerom za kredit i ne samo za to, već će biti u ljubavi više strasti. . sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  venerica Pet Nov 13, 2009 5:48 pm

Astrotanja ::Venerice tebi će tranzitni Pluton biti u kvadratu sa natalnim Mesecom tokom sledeće godine, pa ti ne preporučujem veći kredit, jer bi bilo problema. Mnogo bolji period će biti kad tranzitni Pluton uđe u trigon sa natalnom Vnerom za kredit i ne samo za to, već će biti u ljubavi više strasti. . sunny

Sledeće godine zasigurno neću ulaziti ni u kakav kredit, još je rano da se to realizuje, tačno osećam da bi bilo prilično ishitreno.

Šteta što treba da čekam tamo do 2013-2014 god da bih dočekala Ve120PL, prosto se pitam da li će me po tom pitanju ikada više sunce ogrejati jer me je Ve0SA načisto razorio.

Ali, slepo cu ti verovati flower flower
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gea Pet Nov 13, 2009 6:28 pm

Astrotanja ::Gea, tebi je Mesec u 8. u Biku u trigonu sa Suncem, što će ti doneti podršku drugih i omogućiti da postihneš unutrašnji sklad i ostvaruješ svoje težnje, savladavaš svoje strahove i razvijaš sebe. Very Happy sunny

Tanja font ti se pozlatio! Very Happy mislim da nije za odbacit ni sjeverni cvor i kiron u osmoj-oni mi isto pomazu da osvijestim sebe.
Gea
Gea

Broj poruka : 29
Godina : 39
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  nena Pet Nov 20, 2009 3:49 am

Vladar osmog u trećem polju horoskopa
često govori o lošim medjusobnim odnosima sa braćom i sestrama, kao i sa komšilukom. Ukoliko je u pitanju malefična planeta u lošim aspektima ukazaće na smrt brata ili sestre, a takodje samoj osobi preti opasnost u saobraćaju. Crnne misli.


Meni 8/mo polje počinje u raku,završava u devici.Vladalac mesec ide u 3-ću kuću(ovan) Rolling Eyes ..za sada imam dobre odnose sa sestrom,jedino što smo bile 5 god. razdvojene jer je studirala u ZG..imala sam jedno prevrtanje kolima (nisam ja vozila),i od tada sam vrlo oprezna,sam svoj šofer..crne misli imam za izvoz,i to je pojačano odkad imam dete..sad mi recite,treba li uzimati u obzir i sunce i merkur kao suvladare 8-me,pa PL i MA kao prirodne vladaoce 8-me,pa kad tu dodam MA i UR koji su u 8-oj,i eto zapetljavanja..primetila sam da imam sreće po pitanju tuđeg novca,najpre kroz oca),i da olako mogu dobiti kredit,ali ga olako i potrošim.Ako sam nešto loše protumačila,imajte milosti,početnik sam

https://2img.net/r/ihimizer/img257/6607/astrow2gw02bikstrelachp.gif
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 20, 2009 10:24 am

Neno, dobro nam došala na ovaj naš forum! Very Happy cheers flower flower flower


Vrh osme u Raku često daje intuciju, predosećaj dolazećih stvari, koje mogu da donesu neraspoloženje, ili depresivnost. Međutim, kako je tvoj Mesec dobro položen to u ranom periodu tvog život nije bilo prisutno. Tebi 8. zahvata najveći deo deo Lava u partnerstvu, seksu stalo vam je da postoji uzajamano davanje. umete da budete velikodušni kada nekog volite, da mu dajete i novac, a težite i kontroli novca partenera. nije vam teško da ostavrite kredite, to ide brzo zbog Meseca u Ovnu u trećoj. Novac i finasijaka podrška dolazi od porodice, oca, to ste i sami rekli.

Mars u osmoj u kvadratu sa Neptunom može doneti destruktivnost povremeno, posebno ako postoje neki seksulani problemi u vezi, koje može da izazove Mars u kvadratu sa Neptunom, ali to je već priča za
Mars u 8. može doneti i hiruške intervencije i probelem vezane za reproduktivne organe. Moguće i infekcije, zbog kvadrata sa Neptunom itd.

uran je pri kraju 8. , bliže devetoj i u devici. Uobičajeno u 8. on može doneti da se osoba nalazi u blizini nekih opasnih događanja, ili rizičnih situacija, jer poseduje smelost. Kod vas je on na kraju i u znaku koji je oprezan, pa je to umanjeno, jer je Devica oprezan, znak koji razmišlja i promišlja, pa se tu Uran drugačije ispoljava. Može značiti i težnju za nezavisnošću kad je u pitanju seksulanosti, ili originalnost na tom planu. Nekada donosi iznenadno nasledstvo, neočekivano i sl. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  AnaLoznica Pet Nov 20, 2009 5:27 pm

Moja 8 kuca pocinje u Jarcu....Vladar asc Merkur je u konjukciji sa Marsom,dispozitor Saturn je u Lavu u 3 kuci....
Znam da sam po natalnim planetama podlozna saobracajnim nesrecama,ali imam andjela cuvara-Jupiter iz 12 kuce u trigonu sa Merkurom i Marsom u 8....Do sada u voznji nisam imala neprilika,mada me plasi to sto ce Pluton (vladalac 6 kuce) za koju godinu uci u moju 8 kucu.
Odnos sa bratom i sestrom nije sjajan,pre zbog cinjenice sto smo fizicki razdvojeni....Nasledstvo sam vec dobila.

AnaLoznica

Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  nena Pon Nov 23, 2009 12:56 am

Astrotanja,hvala na dobrodošlici,i na tumačenju moje 8-me kuce,divni ste8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Smilie_girl_124
Divan je forum i za nas koji počinjemo,puno toga može da se nauči
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Jane Pon Nov 23, 2009 2:45 pm

Što biste rekli na 8. kuću koja počinje u Ovnu a u njoj se nalazi Mars na Algolu? Nemam točne podatke za kartu, ali u svakom slučaju ovo stoji. Baš je nezgodno postavljena kuća.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu