Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

+61
lilyrose
Tanja1
acopetrovic
sputana
ena1976
Zorica
neobicna
woman1
Milami86.
mika21
she-ra
Rasheljka
Arijaaa
Vita83
Gugica
Natasha-77
makki
vladka
sagitariusleone
katja1
Dream catcher
nale777
Mahdia
smajli
mici
sweet_temptation_
nancy09
Mirjana2
zelena dolina
Akarui
sladjana
lado06
Bellatrix986
Replay
orhideja
Dunja
Black-Woman
Rebeka
Revelation
amelie
jassna
galaksija
Star
Paradoks
katarina
vedrana
tanjica
hajkula
alea
Sanjakis
onaSA
Jane
AnaLoznica
nena
Gea
venerica
Milica
senka023
Kocka je bacena
Čarobnica
Astrotanja
65 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty 8. kuca u vagi

Počalji  onaSA Čet Dec 03, 2009 1:48 am

Moja 8. kuca je u djevici/vagi
4 planete u 8. jupiter - saturn - venera - pluton, sve jedna sa drugom u konjukciji i sve 4 u vagi.
Nisam sigurna kako da to protumacim.

http://www.dodaj.rs/?2N/vc/3VChEC3H/astro245at04onasa2009112.gif

onaSA

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sanjakis Sre Dec 16, 2009 1:37 pm

Moja 8 kuca pocinje u blizancima...mesec u 8 kuci u Raku u trigonu sa venerom koja je u cetvrtoj kuci u Ribama....
Sad ja kao pocetnik mogu samo da kazem sledece...volim te malo okultne stvari... Very Happy ...ovaj mesec u raku me unisti...uzasno sam osetljiva...i obozavam decu!!!
Sanjakis
Sanjakis

Broj poruka : 9
Godina : 45
Локација : Athens
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 16, 2009 7:55 pm

Sanjakis, dobro nam došla! sunny flower cheers flower flower flower

Pored inetresovanja za okultno, verovatno ćeš moći imati dečice koliko poželiš, sa Venerom u četvrtoj u trigonu sa Mesecom u Raku u 8. uostalom ukoliko Venera nije u disharmoničnim i vladsr 4. je dobro postavljen, a i peta počinje u ribama, tebi predstoji i srećan porodičan život. Dobro bi bilo da postaviš svoj natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sanjakis Sre Dec 16, 2009 8:10 pm

Hvala na dobrodoslici... Very Happy .... santa ...postavila sam kartu u potpis....nadam se da je vidljiva.... sunny sunny sunny
Sanjakis
Sanjakis

Broj poruka : 9
Godina : 45
Локација : Athens
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  alea Pet Dec 18, 2009 10:39 am

Meni ova VIII kuća, zajedno sa izraženom XII donsi najviše muke u životu.
A evo i zašto:
VIII kuća mi je prazna, a počinje u raku i nastavlja sa u lavu.

Vladar kuće je MO koji se nalazi u XII kući u škorpiji u konjukciji sa SO, koje je opet, 5* udaljeno od ASC, pa ne znam da li pripada XII ili I kući ( So i asc su mi u strelcu, a vladar JU je odlično postavljen) I jedino što pravi od aspekata MO ikonjukciju sa MA u ovnu i bq sa SA u raku u VII kući. Katastrofa...

U svakom slučaju, ima li teže postavke za jedan osetljivi MO nego da se nadje u škorpiji i to u XII kući?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Jane Pet Dec 18, 2009 12:38 pm

alea gledaj i dobru stranu, taj Škorpiona i 12 kuća ti daju ovaj interes za astrologiju i sve što spada u okultne znanosti. istina može opterećivati psihu pretjerano ali Sco neće dopustiti da poklekneš.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  alea Pet Dec 18, 2009 12:51 pm

Ja se stalno trudim da gledam sa pozitivne strane, ali me ovaj Mo mnogo muči, često me baca u ponor, sve gledam preduboko, meni su sva osećanja previše intenzivna, kada patim zbog nečega mislim da umirem. Tome doprinosi i ME u škorpiji što često daje da osoba gleda stvari preduboko i previše crno, pa ja sama sebe, svojim intenzivnim razmišljanjima ubedim u najgori scenario...nisam pesimista u životu, ali jesam u ljubavi.

Mislim da tome doprinosi PL90SA ( PL na MC, SA u VII kući), ali na svu sreću, osim ovog separacionog kvadrata od 3* svi ostali aspekti PL su pozitivni, pa tako, aspekt koji me vadi iz svega je PL120JU, i PL60SO0ASC0NE...pa se oporavim, ali svaka patnja je novi, duboki ožiljak na duši. Previše važnosti ja pridajem svemu u životu, posebno emocijama, koje često izvrnem, i nisam svesna tudjih (ne)osećanja prema meni...imam iskrivljenu sliku i verujem da mi svi žele dobro, da me svi vole. Onda ne mogu da se pomirim sa tim da to nije istina, teško se nosim sa saznanjem da neko ne gaji istu emociju prema meni kao ja prema njemu, za takvo što moj razum nema definiciju, jako mi teško pada činjenica da nemam odgovor sa druge strane kakav očekujem, odnosno, onako duboko i jako kako volim ja ( i još sa VE u jarcu).

Nema tu rada na tome, nema tu osvešćivanja...to je samo zavaravanje, možeš ti slikati, baviti se astrologijom i svakom vrstom duhovnosti...ali ljubav, ovozemaljska je ljubav prema čoveku, i ne može je zameniti ni jedna druga.

To sigurno Zelena Dolina, kao budući psiholog ume da prepozna sa psihološke strane, ali mislim da je to posebna vrsta mehanizma odbrane.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Kocka je bacena Pet Dec 18, 2009 8:44 pm

alea ::Ja se stalno trudim da gledam sa pozitivne strane, ali me ovaj Mo mnogo muči, često me baca u ponor, sve gledam preduboko, meni su sva osećanja previše intenzivna, kada patim zbog nečega mislim da umirem. Tome doprinosi i ME u škorpiji što često daje da osoba gleda stvari preduboko i previše crno, pa ja sama sebe, svojim intenzivnim razmišljanjima ubedim u najgori scenario...nisam pesimista u životu, ali jesam u ljubavi.

Interesantno i ja se vrlo često osećam tako kao ti....moj Mo je u lavu ali 90PL,pa su mi osećanja ponekad zaista intenzivna.....a isto tako Me0Sa u 8kući pa sve umem da gledam duboko i suviše crno kao i ti,mada me sa druge strane on vraća u relanost kada ova moja riba na ASC suviše odlepša....

i nemoj mnogo da kukaš zbog 8.kuće pogledaj moju,šta ja da radim s njom? No

P.s ajde stavi natalnu u potpis Very Happy
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  alea Pet Dec 18, 2009 9:40 pm

Ma znam ja da ima mnogo gorih postavki i težih natalnih karata, svesna sam ja toga.
Samo sam u nekim momentima užasno, užasno opterećena, uplašena...
Uvek sam u nekom grču, previše razmišljam o svemu...

Evo, baš gledam tvoju kartu, i stvarno je taj tvoj ME0SA ono, glas tvog razuma. Mislim da je za tebe ovo srećan aspekt, koliko god imala tešku natalnu kartu, ipak si ti veoma racionalna i razumna, a šta je drugo nego razum ono što nas spreči da ne padnemo u ponor, pogotovo sa ovako izraženom škorpijom. A i tvoj vladar JU, iako je u 12. kući, mislim da te dobro čuva, kao kec iz rukava.
Ja nemam mnogo aspekata u karti, čak ponekad mislim da mi je ME neaspektovan, jer nema ni jedan aplikacioni aspekt, sve su separacije.

A kartu ću valjda sada uspeti da postavim u potpis, jednom...sada ću je staviti samo ovako, dok ne ukapiram kako se postavlja Neutral

https://2img.net/r/ihimizer/i/01aleanatal.gif/
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Kocka je bacena Pet Dec 18, 2009 10:19 pm

alea ::

Evo, baš gledam tvoju kartu, i stvarno je taj tvoj ME0SA ono, glas tvog razuma. Mislim da je za tebe ovo srećan aspekt, koliko god imala tešku natalnu kartu, ipak si ti veoma racionalna i razumna, a šta je drugo nego razum ono što nas spreči da ne padnemo u ponor, pogotovo sa ovako izraženom škorpijom. A i tvoj vladar JU, iako je u 12. kući, mislim da te dobro čuva, kao kec iz rukava.

da,mnogo volim ovaj Me0Sa,za Ju ne znam koliko mi pomaze....

kartu postavljas tako sto ides na Profil,gde kad ti se otvori imas vise opcije od kojih ti izaberes Potpis,a tu kopiras link gde ti je natalna i samo dole ides sacuvaj Smile
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  hajkula Sub Dec 19, 2009 4:23 am

Moja iskustva sa 12 kucom u skorpionu, sa mesecom u skorpionu u toj kuci ili u 8, uopste sa podsvescu, sa sklonoscu teskim brigama, strahovima, u ovim slucajevima, da onda kada je najteze, kada niko drugi ne vidi izlaz, ove osobe imaju najvecu snagu da se izbore, izdignu i povuku i druge gore. Radja se borbenost i optimizam posto se ode na dno, u bezizlaznim situacijama, u teskim krizama.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  alea Sub Dec 19, 2009 1:02 pm

hajkula ::Moja iskustva sa 12 kucom u skorpionu, sa mesecom u skorpionu u toj kuci ili u 8, uopste sa podsvescu, sa sklonoscu teskim brigama, strahovima, u ovim slucajevima, da onda kada je najteze, kada niko drugi ne vidi izlaz, ove osobe imaju najvecu snagu da se izbore, izdignu i povuku i druge gore. Radja se borbenost i optimizam posto se ode na dno, u bezizlaznim situacijama, u teskim krizama.

Ovo je istina.
Kada je najteže, kada jednom dotaknem dno ( u podsvesnom smislu) i preživim najdublje unutrašnje agonije, krenem da se borim jače nego iko drugi! I jako sam samostalna i hrabra, u bukvalnom smislu. Ni sama ne znam odakle izvučem snagu, valjda iz petnih žila...ali dešavalo mi se da se nadjem u situacijama koje bi mnoge druge slomile. Kada dodje do krize, kada bi drugi seli i plakali, ja u sekundi smislim rešenje, izlaz i onda nekako to postavim sebi kao cilj, i u stanju sam da se sva fokusiram na taj cilj, da ga nikada ne izgubim iz vida, i da idem ka njemu, kao svetlu na kraju tunela...Zato se nadjem uvek u situaciji da se drugi oslanjaju na mene, dok se ja ne oslanjam ni na kog drugog, osim sebe samu.

Evo, jedan banalan primer: kada sam polagala ispite, ja sam uvek učila sve, do tančina, i uvek sam pomagala drugima, ali nikad nisam prepisivala od nekog niti se oslanjala na tudje znanje...jer ja ne verujem da neko može da zna bolje nego ja, pa makar uradila i pogrešno...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  tanjica Uto Dec 29, 2009 3:21 am

Meni,nikako nije jasna ova 8.kuca.Kod mene pocine u vodoliji,a vladar UR je odsetao u 5.kucu koja je u skorpiji Surprised Jeste,bitam mi je sex i ta sexualna privlacnost...a uran je u kvadratu sa marsom...Sta reci...Negde sam procitala i da je ovo dobar pokazatelj ljubomora i cestih svadji medju partnerima,a ja ,bas,nisam neka svadjalica!Mislim Twisted Evil dok me neko ne "nagazi"

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Sre Dec 30, 2009 4:18 pm

Osma kuca mi pocinje u ribama-neptun je u IV u strelcu.Procitala sam tekst koji je napisala Gea,i tacno je da ako nasledim nesto,to moze biti samo od mojih roditelja.I da je kraj mene bila moja mama,i koja je imala operacije dok sam imala par meseci, a i kasnije.Tacnije jos u trudnoci je imala problema,ali nakon mog rodjenja usledila operacija.
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  katarina Sre Dec 30, 2009 8:35 pm

Vedrana
postoji mogucnost da ti uopste nemas prestavu da neko od tvoje rodbine poseduje nesto sto ces ti naslediti ,mozda su i oni digli ruke od toga jer im je nekad to drzava oduzela ili na neki drugi nacin zaturila.
Bitno je da jednoj starijoj zeni koja je mozda bolesna pruzis maksimum ljubavi i paznje i na taj nacin pokrenes aspekte za realizaciju neceg vezanog za naslestvo.
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Paradoks Sre Dec 30, 2009 11:20 pm

Meni je vrh 8. kuće u ribama, neptun mi je u jarcu u V kući..
I čini mi se da sunce tu daje slavu nakon smrti, tragičnu smrt i da se sunce u toj kući ne osjeća baš najbolje...
Isto tako donosi nasljeđe samo mi nije jasno kroz šta bih trebao dobiti?
Paradoks
Paradoks

Broj poruka : 14
Локација : Unknown
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Čet Dec 31, 2009 4:38 am

katarina ::Vedrana
postoji mogucnost da ti uopste nemas prestavu da neko od tvoje rodbine poseduje nesto sto ces ti naslediti ,mozda su i oni digli ruke od toga jer im je nekad to drzava oduzela ili na neki drugi nacin zaturila.
Bitno je da jednoj starijoj zeni koja je mozda bolesna pruzis maksimum ljubavi i paznje i na taj nacin pokrenes aspekte za realizaciju neceg vezanog za naslestvo.
katarina,mozes li astroloski objasniti kako si dosla do zakljucka oko pomoci starijoj zeni,stvarno me zanima,jer u okolini ne prepoznajem osobu koju si opisala.Uvek bih pomogla koliko je u mojoj moci svakoj osobi i to bi me ispunilo srecom I love you
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Star Pet Jan 01, 2010 1:16 pm

Meni 8. kuca pocinje u blizancima. U njoj mi se nalazi Sunce, Saturn, Venera (u raku) i Merkur (u raku). Inace prirodni vladalac 8. je u 1. tj podznak skorpija.

Inace i kod mene je izvesno nasledstvo od roditelja (nadam se sto kasnije), a sto se tice ljubavnog zivota, tu bas i nemam srece.

Secam se kad su mi davnih dana gledali horoskop svi se zakace za tu moju 8 kucu, pa slede razna tumacenja od toga kako trazim bogatog (a meni to stvarno uvek najmanje bitno čak šta više uvek sam nalazila socijalne slucajeve Laughing ) do bogatog starijeg muza, izuzetnu sklonost i razumevanje okultnog... doduse mene horoskop i slicne stvari stvarno interesuju ali nikako bas da ista tu pohvatam.

Star

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Pet Jan 01, 2010 1:27 pm

Dobro došla Star Like a Star @ heaven ,

Saturn u 8. kući upravo označava da biraš muškarce koji nisu baš imućni, a za to što nemaš sreće u ljubavi pokazuje Ve 90 Ur, pa bih čak rekla i Sa 90 Ma...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Star Pet Jan 01, 2010 1:35 pm

Hvala na brzom odgovoru i dobrodoslici.

Nije da ja bas biram muškarce koji nisu imućni samo se tako potrefi, ali to mi stvarno nije bitno.
Znavi Venera mi je dezurni krivac Wink
Izvini ako sam dosadno ali jel nesto ukazuje da ima sanse za neke promene ili da pristupam nekom manastiru.

Star

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Čarobnica Pet Jan 01, 2010 1:59 pm

Star ::Hvala na brzom odgovoru i dobrodoslici.

Nije da ja bas biram muškarce koji nisu imućni samo se tako potrefi, ali to mi stvarno nije bitno.
Znavi Venera mi je dezurni krivac Wink
Izvini ako sam dosadno ali jel nesto ukazuje da ima sanse za neke promene ili da pristupam nekom manastiru.

Njih pokazuje Sa u 8. 90 Ma koji je vladar tvoje 5. kuće ljubavi....Ve nije dežurni krivac, krivac je Uran koji donosi u kvadratu veze koje su kratkog daha, iznenadne, ali koje mogu da budu neobične, a opet takodje donosi i nagle prekide tih veza...što se tiče promena to bih ostavila iskusnijim astrolozima da ti kažu nešto više...i ja tek učim Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Star Pet Jan 01, 2010 2:05 pm

Hvala ti jos jednom

Star

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  galaksija Sub Jan 02, 2010 10:48 pm

Meni je osma kuca puna planeta.Nisam dobila nikakvo nasledstvo a ni neki veliki poklon,verovatno zbog opozizije jupitera ovom stelijumu u 8 polju. https://2img.net/h/i458.photobucket.com/albums/qq304/Ledy88_photo/Natal-1.gif
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  jassna Uto Jan 05, 2010 3:03 am

Moja 8.kuca je haos i svasta mi pada na pamet dok pokusavam da je analiziram..Vrh kuce u blizancima (a nemam strah od smrti), sa sve retro merkurom u njoj..Do sada nisam imala opasnih situacija u zivotu (tnx God), ali sam negde procitala da ako sam pusac sa ovakcim polozajem planeta moram pod hitno da ostavim cigarete..Sunce u 8. kuci daje uspesnog oca (iz mog ugla gledanja bio je takav), i vec sam pisala sta mi je donela ova opozicija sunca i urana...Zanima me jel ovaj trigon koji sunce pravi sa saturnom i marsom daje starijeg muza? A posto imam ovu opoziciju sa uranom, da li to znaci da ce on imati brak iza sebe mozda? I zanima me sta znaci ova konjukcija izmedju sunca i merkura (sunce u blizancima, merkur retro, u blizancima) u osmoj kuci?

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 11:29 pm

8 kuca na 27`29 Skorpije, na vrhu 8-mog je Uran, generacijska planeta, a jedini aspekt ima 90`sa Marsom. Pluton u 7-mom.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 2 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu