Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose?

4 posters

Ići dole

Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose? Empty Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose?

Počalji  Astrotanja Sub Feb 06, 2010 4:47 pm

Lilit na natalni Lilit je pozicija koju sam zapatila kao nešto što je izmenilo moj život, doneo mi duboko bolna iskustva, Uticao per svega na neku duboki unutrašnju nemir, izrazitu intuciju, kao nagoveštaj zloslutnih događanja u mom životu i ostvarenje tog događanja. Ima nečeg zastrašujućeg, neke strave, nekih gotovo sudbinskih događanja vezanih za ovu poziciju Lilit. Kod mene se to odrazilo i kroz telepatsku vezu sa bliskom osobom. Njen odlazak sa ovog sveta ja sam osetila, baš s ovom pozcijom Lilit, koja je meni pri kraju šeste, u konjukciji sa Dc. Kada je bila egzaktno na mom natalnom Lilit izgubila sam dragu osobu. Crying or Very sad


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Sep 20, 2010 9:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose? Empty Re: Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose?

Počalji  luna Sub Feb 06, 2010 6:08 pm

Tranziti Lilitha doneli su mi uglavnom najave promena u karijeri, poslu. Konjukcija Lilitha na natalni Lilith najavu velikih tragicnih promena, kvadrat promena pravca u karijeri, opozicija mogucnost gubitka posla za 1-2 godine. Ono sto je interesantno, nemir, najava necega, osecaj da ce stvari krenuti lose, pojava ruznih snova. Nakon ovih tranzita vise nije bilo mogucnosti vracanja na staro, ono sto je bilo nestalo je.

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose? Empty Re: Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose?

Počalji  mina Sub Feb 06, 2010 10:33 pm

Meni je Lilith na 17 17 Vodolije a tranzitni sada na 14 11 vodolije, znaci u martu katastrofa Sad a istovremeno ce retro Saturn trigon Venera...a lilith mi je na IC-u koji je 19 33...jel to ima neke veze ?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=2uofilevRY8bk-u1240616513&lang=e&gm=a1&nhor=860419&nho2=860419&btyp=2&mth=gw&sday=6&smon=2&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=20&ast=

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose? Empty Re: Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose?

Počalji  Beatrice Pon Sep 20, 2010 4:51 am

Tranzit preko natalnog Lilita je mene bukvalno preko noci promenio. Tada sam bila u poduzoj vezi sa osobom koja nije bila bas mnogo ljubazna prema meni na pocetku veze (vise puta me je prevario, lagao, itd, pa se posle godinu ipo dana kajao i iskupljao), uglavnom, ja sam mu takav njegov nastup velikodusno oprostila (hah, bar se tako cinilo), i posle smo imali sasvim okej vezu.
A onda, paf! Lilit konj natalni Lilit! I ja se jednog jutra probudim revoltirana, puna besa zbog necega sto se dogodilo pre dve godine, uvredjena, kao da me je bukvalno juce izneverio a ne dve godine pre toga, odjednom sam ga omrzla, zgadio mi se i htela sam da mu se osvetim za sve. Odjednom sam postala svesna koliko mi je zbog svega sto mi je ucinio opalo samopostovanje i samopouzdanje, koliko sam postala defanzivna i pasivna, kao da sam odjednom rasvetlila neku strasnu obmanu, zaveru, ne znam... Tih dana sam rascistila i sa drugim ljudima koji su mi ucinili neke nepravde koje su me bolele a preko kojih sam, cinilo se, presla, a konkretno tog decka sam izvredjala, i njega, i njegove roditelje (oduvek su me nervirale njihove zlonamerne opaske i poltronsko smeskanje dok me odmeravaju sta sam obukla i sta nosim u kesi kad dolazim), isvadjala sam se i sa nekim njegovim drugaricama koje su mi svasta pricale iza ledja a ja sam to sve vreme trpela i cutala i bila fina, ..
Njegove stvari koje su se zatekle kod mene i njegove poklone, pisma, cestitke i ostalo - sve sam pretvorila u mleveno meso i konfete...
I iako me je taj tranzit dakle radio na agresiju, fakat u roku od par nedelja sam oslabila gotovo 20% od svoje ukupne tezine, a o bolu koji sam svo vreme osecala,..pa kao da mi je neko zario noz u srce.
A maltene iz cista mira, eto, bukvalno preko noci.

Posle nekog vremena mi je Lilit dosao na mesec u sedmoj kuci, e tad sam upoznala coveka za koga sam verovala da je on covek mog zivota. Fatalna ljubav, ljubav koja se zavrsila kada je Pluton dosao u konjukciju sa mojom natalnom Lilit, tacno u sekund. iz te veze smo izasli kao dva emocionalno obogaljena coveka, on se odao picu, propao mu je privatni posao, ja - kao da mi je neko dusu uzeo, kao da mi je sav entuzijazam isisao, veru u ljubav, u ljude, u pravdu, u srecu, doneo mi je zelju da pobegnem iz zemlje, od svega, cak i suicidne misli. Bas mnogo bola. Takav gubitak i toliki bol ne zelim ni neprijateljima.

I cini mi se da sam postala receptivnija na tu mracnu lilit-energiju, jer neko sa kim se trenutno vidjam, krajnje neobavezno jer su takve okolnosti, sa mnom ima sledece aspekte:
moj LI konj njegov MO (orbis 0)
njegov LI kvadrat moj MO (orbis 0)
njegov LI konj moj MA (orbis 0)
njegov LI konj moj JU (orbis 1)

O sekstilima i ovim sitnijim aspektima ili aspektima veceg orbisa da i ne govorim.

Beatrice

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose? Empty Re: Trnaziti Lilit, odnosno konjukcija Lilit na natalni Lilit šta donose?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu