Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

5 posters

Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Astrotanja Čet Mar 04, 2010 10:44 am

Kako na vas utiče ovaj skup planeta koji "šeta" sazvežđem Riba?

Osećate li pojačanu emotivnost, kretivnost, okrenutost unutrašnjem životu veću.
Utiče li na snove, intuiciju i sl. Meni su predosećanja jača i recimo događa mi se da više pažnje obraćam na predznake u onome šo mi se događa u odnosima sa ljudima.

Osećam i dublje ono što druga strana oseća, osećam i laži, neistinu kad mi je plasirana uvijena i na izgled neprimetna. Meni je sada aktivan osma kuća, koja mi je u Ribama , pa ima baš unutrašnjih događanja, a i pokšavam da dobijem podršku od drugih za rešavanje svojih, ili bolje reći tatinih problema .
Emotivno doživljavam ono što mi se događa i emocije me pokreću da nešto promenim, ali u Ribama, kao da se sve to događa ipak okrenuto na untršnje, u pozadini, često nevidljivo. Ima tu nagomilane i mudrosti, do koje treba doći, ima i intutivnog sagledvanja situacije, koja je predhodnica perioda Ovna, kada će biti više akcije, delovanja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  alea Čet Mar 04, 2010 11:31 am

Tanja, dobro ti je ovo pitanje. Smile
Meni je aktivna 3 kuća, a sa UR na IC, a inače mi u solaru ova kuća nalazi u 12. i 1. natalnom polju, i pokrenula sam drastične promene u svom domu. Inače mi je vladar Riba, NE 0 ASC, tako da mi je dom veoma važan.
Ono što je meni samoj najčudnije je, da sam ja nekako smirena, okrenuta razmišljanju, maštanju...ne jurcam kao što obično radim od ovog UR 180 MA, imam više strpljenja...jednostavno, pokrenula sam neke stvari ka razrešenju, ali stabilno, smireno i bez odlaganja, u objektivnom smislu, a sa druge strane sam pronašla neko emotivno smirenje. Emotivno, ne žurim nigde, ne jurcam, a to mi se obično dešava da sam jako nestrpljiva i da bih htela sve odmah, ( jer mi UR vlada 3 p. a ima 180 MA). Možda sam sada malo melanholična, ali nekako na pozitivan način, ni blizu tome kakva ja znam da budem.
Biće da je to zbog toga što su Ribe 120 moj MO u Škorpiji, pa iako sada samo VE i UR prave trigon na MO, ja sam ipak smirena, lepše spavam...a pošto su Ribe i 60 VE moja, ja se nadam da ću se ispuniti i na poslu ( jer mi je VE vladar VI p. ) a možda i kroz druženje sa pozitivnim ljudima, i novim, pozitivnim prijateljstvima ( VE vladar XI p.) Ali, najvažnije mi je to što sam emotivno i mentalno mirna...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Milica Čet Mar 04, 2010 1:58 pm

I ja sam potpuno mirna i stalozena.
Konjunkcija mi je u 9. polju, a u 9 mi je i Merkur natalni u Ribama.
Mentalno sam aktivna i dobila sam pozive za dva prekookeanska putovanja ovih dana- jedno za Kanadu, drugo za Atlantu- USA- sve u simbolici Riba i Neptuna.
TR. Venera mi je u konjunkciji sa natalnim Merkurom, pa sam pozitivnih misli. Tu je i Uran na 4* od Merkura- brzo mislim, al' ajde', to mi i nije novina.
Jupiter tr. mi je u trigonu sa natalnim Jupijem, a kad je bio u trigonu sa Mesecom, počela mi je neka nova ljubavna priča...i tako.... Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Astrotanja Čet Mar 04, 2010 2:16 pm

Lepo je to čuti Alea i Milice, da ima poztivnih promena u vašem životu. Very Happy

alea, tebi je promene u domćem životu doneo i Uran u trigonu sa natalnmim Mesecom i u konjukciji sa Ic-om, a smirenost i poztivno i razborito, staloženo razmišljenje i pametne odluke tranzitni Jupiter u trigonu sa natalnim Merkurom. aktivno ti je treće polje i i njemu su pored Jupitera, Merkur i sunce. Uskoro će Merkur biti još izraženiji, kada počene da pravi trigone sa tvojim planetam u Škorpiji, pa će biti mentalnih aktivnosti koje će se sa lakoćom odvijati i goditi ti mentaln aktivnost.

Milice, drago mi je d se pojavio novi, nadam se sa boljim natalom od prethodnog i u većem skladu sa tvojim.

Uran u konjukciji sa Merkurom, meni je pre puno godina doneo proučavanje i nabavljanje astrološke literature,koja je počela d se pojvljuje, a tada je bilo vreme kada je bilo vreme kda su se pojavljivali časopisi iz astrologije i bilo je povoljan period za razvitk astrologije kod nas. Nadam se da će i tebe ova konjukcija podstaći na učenja i na noveznanja, ali i na nova poznanstva, događanja, koja će te podstaći, biti podsticajna, nadhnjujuća za tvoj duh. Dobro je biti otvoren za novine i promene kod ovog tranzita, jer se onda on omogućava mentalni dinamiku i napredak.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Gost Čet Mar 04, 2010 3:21 pm

Da li je to sto je Merkur vladar mog 3 polja, a sad su mi inace sve tranzitne planete koje su navedene u "veseloj" 12 kuci..doneo saznanje neke tajne iz sestrinog zivota? I bilo je iznenada...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Izida Čet Mar 04, 2010 6:08 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:24 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Astrotanja Čet Mar 04, 2010 6:45 pm

I ja sam imala probleme slične vrste kada mi je Neptun bio u kvadratu sa natalnim Neptunim. Mada mislim da je sada pokretač svega Mars u 6. i da kad on krene direktno i izađe iz opozicije sa Suncem da će doći do rešavanja problema. Često problemi sa organima za varenje, posebno crevima pospešuju ovakve probleme, pa sam se otkrila da se kod mene ti problemi mogu rešiti pre ishranom, upotrebom vitamina i odmorom, nekom vrstom samosisceljenja, nego lekovima.

Izada da li je bilo kod tebe bilo upala i kojih organa?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Milica Čet Mar 04, 2010 8:06 pm

Astrotanja ::Lepo je to čuti Alea i Milice, da ima poztivnih promena u vašem životu. Very Happy

alea, tebi je promene u domćem životu doneo i Uran u trigonu sa natalnmim Mesecom i u konjukciji sa Ic-om, a smirenost i poztivno i razborito, staloženo razmišljenje i pametne odluke tranzitni Jupiter u trigonu sa natalnim Merkurom. aktivno ti je treće polje i i njemu su pored Jupitera, Merkur i sunce. Uskoro će Merkur biti još izraženiji, kada počene da pravi trigone sa tvojim planetam u Škorpiji, pa će biti mentalnih aktivnosti koje će se sa lakoćom odvijati i goditi ti mentaln aktivnost.

Milice, drago mi je d se pojavio novi, nadam se sa boljim natalom od prethodnog i u većem skladu sa tvojim.

Uran u konjukciji sa Merkurom, meni je pre puno godina doneo proučavanje i nabavljanje astrološke literature,koja je počela d se pojvljuje, a tada je bilo vreme kada je bilo vreme kda su se pojavljivali časopisi iz astrologije i bilo je povoljan period za razvitk astrologije kod nas. Nadam se da će i tebe ova konjukcija podstaći na učenja i na noveznanja, ali i na nova poznanstva, događanja, koja će te podstaći, biti podsticajna, nadhnjujuća za tvoj duh. Dobro je biti otvoren za novine i promene kod ovog tranzita, jer se onda on omogućava mentalni dinamiku i napredak.
sunny
Ja se zanimam za astrologiju intenzivnije od kad mi Uran šeta po 9. polju.
E sad, očekujem i to da će mi interesovanje za astrologiju narasti kako se Uran bude približavao Merkuru...čak sam sigurna da će tako biti, s obzirom da natalno imam me120ur...samo se nadam da neće biti neplanirana beba. Laughing

A ovaj novi ''homosapiens'' u mom životu....videćemo....moram malo da ga upoznam prvo....mada, miriše mi na švalera: vladar 5. mo u blizancima u 4. polju----mars u strelcu na mc-u, opozicija mo----vladar 7. me u vagi 0 ju pa sve 60 venera....ah da, vladar asc. neptun u 9. Laughing
Mislim da je ovaj samo kaskada u mom životu...nejsam ja za te takve vrckaste frajere...ej da, još je stariji od mene 13 godina...ma ajde... tongue
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  inja Pet Mar 05, 2010 11:20 am

Meni je sve ovo u 3.polju i ne mogu reci da mi prija. Sve mi je nekako konfuzno i imam utisak da tapkam u mestu. Mada mi se cini da je krivac za to ipak retro Ma.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Izida Uto Mar 09, 2010 4:13 pm

...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba Empty Re: Jupiter, Sunce, Venera, Merkur i Uran su u sazvežđu Riba

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu