Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam zanimljiva iskustva

2 posters

Ići dole

Imam zanimljiva iskustva Empty Imam zanimljiva iskustva

Počalji  remos Čet Maj 13, 2010 3:05 am

Ja sam Škorpion/Jarac. Imam stelijum u 10 polju u škorpiji ( sunce, merkur, venera i pluton) Neptun mi je na ASC u odličnim aspektima, Jupiter u ribama.... Drugo polje horoskopa mi je u znaku vodolije (astrolozi) i mislim da nije slučajno što sa njima sarađujem i o njima pišem za novine i od toga zarađujem honorar, skroman Smile Na primer dešavalo mi se da u poslu koji radim (mediji) često pratim teme čudnih i zanimljih žena rekao bih onih koje su baš opasne i bave se magijom (pluton konjukcija venera u 10 polju) i tačno sam o njima pisao i pravio emisije. Magija deluje tamo gde nema jake vere u Gospoda! Magija postoji, ali verom u Boga moramo osnažiti svoju auru i ne padati pod uticaj loših ljudi. Jednostavno napravite omotač oko sebe ( vizuelzujte ga u glavi) i neka ljubav zauzme mesto straha Smile

Ja lično mislim da je pluton u 8 polju u konjukciji s mesecom jasan znak da se žena bavi magijom i posebno mislim da je nasledila od svoje mame, bake, prabake.... Još ako je 8 polje u znaku škorpije eto ti groblja i rituala Smile
remos
remos

Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imam zanimljiva iskustva Empty Re: Imam zanimljiva iskustva

Počalji  Astrotanja Čet Maj 13, 2010 9:02 am

Remose, dobro je da se zaštitiš, da imaš veru, kao i da slušaš svoju intuiciju, jer Neptun na ascedentu je prijemčiv za tricaje, često ga nazivaju medijumski Neptun, jer je suptilnost veoma izražena.

Uran v adr tvoje 2. je u 12. , pa se tebi mogu pojviti neočekivani i skriveni, ili nepoznati neprijatelji i to neko sa kim si radio, zato budi oprezan i koristi svoju intuciju u radu sa takvim osoboma. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu