Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera / Neptun

+13
sarkos
Vedrina
venus_pisces
Astrotanja
EMA66
malkav
Jane
mira
smajli
katja1
Milan.bombona
venerica
Milica
17 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Venera / Neptun Empty Venera / Neptun

Počalji  Milica Uto Sep 28, 2010 1:40 pm

Ovo je par excellence primarni pokazatelj istinskog duhovnog traganja i mistične žudnje.
To je tako zato što je planeta ljubavi- Venera visoko senzibilna i idealizovana do tačke u kojoj osobi sa takvim aspektom nemoguće da zadovolji čežnju za višim stepenom jedinstva sa voljenom osobom u svetovnom odnosu.
Zbog toga, ova osoba će se često povlačiti prema spiritualnim traganjima jer materijalni svet nameće ograničenja.
Drugim rečima, ova osoba žudi za doživljavanjem stanja idealne ljubavi , a sama ta čežnja za doživljajem koji ne pripada ovom svetu često nesvesno tera ovakve osobe da pokušaju da izbegnu bilo koju intimnu vezu. To izgleda kao da je pažnja pojedinca zaokupljena snom o idealnoj ljubavi, nepostojećem, ali daleko projektovanom savršenom jedinstvu, a takva emocionalna preokupacija vodi ka nepovoljnom ponašanju prema svakom s kim postoji neposredna veza. Moglo bi se reći da nesuvisli snovi udaljavaju ovu osobu od uspostavljanja svarnog odnosa, a onda se takva osoba pita zbog čega joj veze tako često propadaju.
Nije problem u tome da takve osobe ne mogu da zavole. Zapravo, one su često srdačne i saosećajne.
Ali problem je u tome što ljubav koju takva osoba oseća je neusresređena i rasuta (Neptun!). Osećanja su previše rasuta da bi mogla da se kanališu samo prema jednoj osobi. Isto uopšteno usklađenje se nalazi i kod osoba sa Venerom u Ribama.

Jedan moj prijatelj ovako opisuje taj tip osobe: ''Da, oni vole, ali kako da znaš da im ti značiš više kad su isti prema svima?''

S toga se čini da su Neptun-Venera kombinacije najbolje kad ljubav može da se rasporedi na više osoba, ne samo na jednu.

Zbog otvorenog srca i snažne saosećajnosti, takvi ljudi često dolaze u situaciju da se drugi poigravaju njihovim osećanjima. Njihovu naklonost je lako pridobiti, čak i da se ponašaju s ljubavlju iz samilosti. U slučaju lošeg aspekta naročito je lako zateći seksualnu i emotivnu orijentaciju lišenu diskriminacije. Njih drugi mogu lako da obmanu jer svakome žele sve najbolje. (obratite pažnju na to da Neptun može da idealizuje sliku o drugima /venera/ i njihovim motivima). Oni se zato često vezuju za one čiji je karakter blago rečeno, manje visokouman, pa se tako izlažu emocionalno, ako ne i fizičkom povređivanju.
Neusresređenost osećanja uzrokuju i senzualne probleme koji često nastaju jer- kako biti prisutan i aktivan ljubavnik ako svest i osećanja lutaju u svakakvim maštarijama osim o prisutnoj osobi?
Izvestan broj žena koje sam sreo, i ako su vrlo aktivne u odnosu sa suprotnim polom, imaju veliki problem da se uzbude sa bilo kim kad veza počne da prelazi u rutinu. Da bi im se omogućilo da budu emocionalno i seksualno zainteresovane ili bi partner trebao da odgovori romantičnoj predstavi o idealnom ljubavniku ili koriste neke oblike veštačke stimulacije (kao što su muzika, sveće, laskanje, alkohol, droga). Drugim rečima, treba im nešto što ććeih zagolicati da se upuste u odnos koji je počeo da biva previše svetovan.

Možda potonje pomaže i da se objasni zaššto neki ljudi pri prvom susretu izgledaju ljubazni i tako ljubavno naklonjeni, kasnije bivaju oni sa kojima je najteže održžati vezu zadovoljavajućom i vitalnom.

Na kraju bi tebalo spomenuti umetničke sposobnosti na koje ukazuju ti aspekti.
Oni mogu da se izraze u muzici, drami, slikanju, pesništvu....
Ali neće svi ljudi produktivno iskoristiti takvu usklađenost jer aspekti Venera/Neptun često mogu da ukažu i na lenjost. Ali, uvek je prisutna velika estetska osećajnost i često visoko istančan ukus. Ljudi sa kvadratima su, često, najproduktivniji jer streme tome da budu naklonjeniji radu na razvoju izražajnih mogućnosti.

Stiven Arojo
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Uto Sep 28, 2010 1:44 pm

Kako doživljavate ovaj aspekt, kod sebe (ako ga imate) i kod drugih?

Ja imam sekstil. Sklona sam romantiziranju, tačnije žudnji za romantičnom ljubavi.
Nisam umetnička duša, al umetnost veoma cenim. Posebno slikarstvo i muziku.
Obožavam ples. Planiram da krenem na klasični ples. (ali za to je već zadužen i uticaj Saturna na moju Veneru).

Primetila sam, da su i žene i muškarci s ovim aspektom skloni flertu. Pa i čestoj promeni partnera, kao i izletima u vezi/braku, ukoliko nema neke planetarne konstelacije koja bi ih malko prizemila.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 2:38 pm

Prirodno sam privucena ovoj temi Wink

Ali dragi mr.Arojo i draga Milice, ono gde se nisam pronasla je recimo opis prvog susreta i ljubaznost, jer ja svog sarma nisam "svesna". Dakle, jako sam nepristupacna. Mozda sebe tako dozivljavam i ja TO jesam, ali ima i onih koji me pogresno ili sasvim suprotno procene, pa se zalete.
Ali istina je da se kako vreme odmice i pocinje da lici na rutinu, pokusavam na sve nacine da iz nje "pobegnem", mada nikako menjanjem kreveta ili partnera.
Zasto je to tako? Mislim na osecaj rutine. Pa mozda u znatnoj meri krivim i partnera, nisam sama u odnosu. A kako nastavljam da se trudim sve vise, tako se partner vise opusta(olenji da ne kazem) i kada vidim da to prelazi u beskonacnost bez uticaja Urana, koji nazalost nema nikakvog efekta na partnera, onda eto na mene Cool 90`Ma.
To je ono sto zameram partnerima u svojim odnosima, jer cak i to sto imam Ve0Ne, pa 120`na Asc, koja daje lenjost(narocito sto se tice iznosenja talenta), neverovatno idealizujem partnere da NISU lenji u vezi, a to me strasno IRITIRA, jer vidim da jesu!
Sebe nisam dozivljavala ni ja a ni drugi kao lenju do skora. Dakle moj zivotni moto je bio "samo da me neko ne vidi da sedim". Odnosno, osecam se beskorisno ako to vreme "lenjosti" nije utroseno samo na onaj neophodan odmor da napunim baterije.

Ovoga se naravno i najvise bojim kod ovog aspekta, jer je meni i Ve vladar 7 polja, partnera.
U poslovima, pokusaj s bratom(koji je zapoceo partnerski posao s drugom/partnerom) nisam izdrzala duze od 3 meseca(za dz-znaci bez materijalnog) zato sto nisam iskusila takvu neangazovanost/lenjost na samom pocetku posla i to nekog ko je radio za sopstveni interes. Ovo se ne odnosi na mog brata(on takodje ima Marsa u Devici kao i ja, pa je nas deo posla bio energican i aktivan jako).
Osecaj ogranicenja -a toje vec kombinacija mnogih aspekata, pocevsi od Sa. Osecam se ogranicenom da iskazem nekom drugom ljubav ko je mozda vise zasluzuje po ponasanju i odnosu prema meni, ali se ne upustam zato sto mi vezanost za sve sto je lepo s prethodnim partnerom ne dozvoljava, tj.ne dozvoljavam ja sebi(samo-nametnuto ogranicenje). To je i apsket ljubavi za sva vremena Sa60Ve, pa stoga cesto mislim i da cu voleti nekog s kim nikada necu ostvariti telesnu vezu, vec samo telepatsku i osecajnu, kakvu samo Ve0Ne - moze da me ubedi Rolling Eyes Exclamation

U mom natalu najprakticniji i najisplativiji je mars, zato pokusavam i da pobegnem od ovog i svedem na minimum, nadam se da ce ova faza proci sto pre...a kada pomenuhu "pobegnem", setila sam se i da sam u srednjoj skoli u obradjivanju "Romantizma", napisala i najbolji rad, gde je profesorka iritirana time sto je mali broj ucenika procitao zadate lektire, pitala ucenicu na pocetku casa predvidjenog za pismeni, kako sada da naslovi temu, kada niko nije procitao, a devojka je odgvorila: "ne znam kakav naslov da bude". Tema je bila "Traganje za naslovom" Laughing
Logicna - povezana s gradivom, i ja najbolja bila. Nista lakse za istripovanog Ve0Ne, dati neprakticno iz sebe!
znala sam ja i iritirana nekom gluposcu da predam prazan rad, e to me vise opisuje!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  venerica Uto Sep 28, 2010 3:01 pm

Milice, kao da si na mene ciljala ovom temom Smile

Poznat mi je ovaj Arojov tekst i jako mi se sviđa, umnogome sam se pronašla u njemu.

Imam VE90NE.... VE vladar Asc u 5. polju, malo joj sto je u Devici pa je i retrogradna. NE u 7. polju. Sasvim dovoljno da mi se ovaj aspekt markantno odrazi na veze i na brak.

U mladosti sklona nevidjenom idealizovanju partnera (mada i ljudi generalno). Blago rečeno, posedujem izvesnu crtu naivnosti te me je lako obmanuti, što naravno nema veze sa namerama drugih da me obmanu koliko sa mojom projekcijom njih samih.
Iako imam razvijenu intuiciju koja me retko prevari, usled ovog aspekta ja sam zatvarla oči pred svojom intuicijom i težila idealu kojeg je NE maskirao. Da li je suvišno reći da sam redovno bila razočarana i povređena (sopstvenom zaslugom)?

Ovaj aspekt meni zaista donosi jaku potrebu za romantičnom, savršenom ljubavi za sva vremena. Usled te potrebe ja sam u suštini uvek bila zaljubljena više u sliku koju sam sama stvorila o tom čoveku, negoli u njega samog. Činjenica je da smo svi manje više skloni idealiziranju naročito na početku veze kad sve deluje lepršavo i lako, ali sa ovim aspektom baš ume da se pretera u tom pogledu.

Veoma sam naklonjena svim oblicima umetničkog izražavanja, obožavam književnost, slikarstvo, pozorište, muziku... sve to uglavom u svojstvu publike. Imam talenat za slikanje, za fotografiju i pisanu reč, ali na žalost nisam se u potpunosti razvila u tom smeru jer je u mome slučaju preovladala ta tendencija ka lenjosti. Bože moj, kako ću stići da maštarim i budna sanjam ako moram toliko da radim Very Happy
Mada istina je da sam produktivnija u tom smislu sa ovim kvadratom od nekih ljdi koje poznajem a imaju povoljne aspekte VE i NE.

Imam potrebu za lepim, bilo da je to okruženje, nameštaj, odeća, umetnost... u lepoti nalazim harmoniju i sklad.

Flertu nisam sklona, naprotiv, vrlo sam lojalna i privržena. Kad mi je stalo do nekog, ne postoji niko više. Patim dugo i duboko, pa čak i kad sam obmanuta jako mi je teško da prihvatim realnost takvu kakva jeste. Mislim da je ovde prisutan i uticaj MO0PL koji ume da opsesivno prenaglasi emocije.

Rutina je jedan ozbiljan problem koji se, između ostalih problema, odrazio i na moj brak te sam se u potpunosti našla u rečenici pri kraju teksta
Možda potonje pomaže i da se objasni zaššto neki ljudi pri prvom susretu izgledaju ljubazni i tako ljubavno naklonjeni, kasnije bivaju oni sa kojima je najteže održati vezu zadovoljavajućom i vitalnom. Moj suprug bi se apsolutno slozio sa ovom rečenicom.

Sve u svemu, omamljujući i bajkovit aspekt.... do momenta suočavanja sa realnošću.
Smile Smile
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 3:06 pm

Sve u svemu, omamljujući i bajkovit aspekt.... do momenta suočavanja sa realnošću. Smile Smile

Ali taj haos koji moze da nastane tada, nije zbog toga sto se uvek mi sa ovim aspektom usudimo da se suocimo sa realnoscu. Mi smo nasa realnost. Vec zato sto se usudimo da druge suocimo sa realnoscu. Mi vidimo jasno da nas drugi ne dozivljavaju kao stvarne osobe, po njihovom ponasanju, a ja se konkretno vise bojim da ostanem u takvom odnosu, jer bi to bila laz, nego da nekog "spustim".

I da, polozaj po kucama, vec sam napisala da mi Neptun "pravi" probleme kako je postavljen da me dozivljavaju kao "stranca". Tezak osecaj.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  venerica Uto Sep 28, 2010 3:26 pm

Mila, u mnogo cemu bih se sloyila sa tvojim postom, pronasla sam se i sama u nekim recenicama.

Eto, koliko god bih znala i sama da imam trenutke lenjosti, neverovatno da sam u vezama imala muskarce u kojima sam ja sama bila "muskarac" u smislu pokretanja inicijative u mnogim stvarima. Uh, to je tako frustrirajuce i zamorno....

Drzi se ti mila svoga marsa i radi na njemu da bi se sto manje bavila "tripovima" VE0NE, salim se naravno, ovo si vrlo duhovito opisala Very Happy Very Happy

Ali taj haos koji moze da nastane tada, nije zbog toga sto se uvek mi sa ovim aspektom usudimo da se suocimo sa realnoscu. Mi smo nasa realnost. Vec zato sto se usudimo da druge suocimo sa realnoscu. Mi vidimo jasno da nas drugi ne dozivljavaju kao stvarne osobe, po njihovom ponasanju, a ja se konkretno vise bojim da ostanem u takvom odnosu, jer bi to bila laz, nego da nekog "spustim".
I da, polozaj po kucama, vec sam napisala da mi Neptun "pravi" probleme kako je postavljen da me dozivljavaju kao "stranca". Tezak osecaj.


Ovo si savrseno napisala, uzivam da citam tvoje postove. I to je VE0NE.....
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 4:01 pm

Ali iako me razumes da li mozes da osetis da ovaj aspekt umanjuje moju fizicku aktivnost? simpaticno u mom natalu, prosto ne znas sta da izaberes? Smile lepotu u samoci, pre je nadjem nego sto je trazim, ili sa Ma90Ur(opet net). Ali jedino prakticno je sto uzivam u muzici, a odmah me natera da igram pa eto iznosenje iz sebe, kako stresa, jaca psihu a tako i telo. U tome vidim prednost kada je 90` ili 180`nema sedenja - a ovaj aspekt kod mene mi omogucava beskrajnu samocu, ako dozvolim da se izgubim u njemu. Evo kroz pesmu do u detalja:
Vaya con Dios - Don't break my heart

Text:
Vaya Con Dios - Don't Break My Heart lyrics


Sometimes I feel so empty
So deserted and so lonely
And no one can take that pain away

Don’t break my heart

The anger and the fury
And the fears living inside me
Should you love me
Would you love them just the same

Don’t break my heart
Don’t break my heart
I’ve been strong and brave
Sometimes I lost my faith
And too many times
Threw caution to the wind

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Don’t break my heart
Don’t break my heart
I’ve been strong and brave
Sometimes lost my faith
And so many times
Saw love come to an end

It’s not a question of pride
It’s not the tears that I’ve cried
It’s not a question of pride

Don't break my heart
Don’t break my heart
I’ve been strong and brave
Sometimes lost my faith
And so many times
Saw love come to an end

It’s not a question of pride
It’s not the tears that I’ve cried
It’s not a question of pride

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  venerica Uto Sep 28, 2010 4:21 pm

Svakako da aspekt VE/NE daje prednost imaginaciji nauštrb fizičkoj aktivnosti, ali bih rekla da kod tebe postoji jedan zdrav odnos snaga (ovo govorim ne na osnovu tvog natala vec na osnovu onoga sto procitah do sada o tebi). Zar uživanje u muzici i ples uz nju nije savršen spoj imaginativnog i fizičkog, uma i tela? Jeste aspekt 90 i 180 iritantniji pa zahteva manje sedenja, ali i manje harmonije unutar sebe samog.
A jeste im zajednička lepota u samoći, poznat mi je savršeno taj osećaj. Kao što mogu da prepoznam zasto ti je ovakva pesma izbor za dati aspekt. I love you
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty steta sto se ne placa :D

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 4:21 pm

kreativnost na delu Ve/Ne Wink


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  venerica Uto Sep 28, 2010 4:23 pm

mila2710 ::kreativnost na delu Ve/Ne Wink


Uvek i svuda sunny sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 4:25 pm

venerica ::
A jeste im zajednička lepota u samoći, poznat mi je savršeno taj osećaj. Kao što mogu da prepoznam zasto ti je ovakva pesma izbor za dati aspekt. I love you
i ne smo pesma, vec i njen glas! Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Uto Sep 28, 2010 4:34 pm

Milice, ulepsala si mi dan in my solitude(not loneliness) Wink, pokrenuvsi temu, zar se ne primecuje? Danas zaista uzivam sa svima Vama na forumu do te mere da mi ni Vaya ne moze nista. Laughing
Jos samo kada bi prepoznali kod svakog na sopstveni aspekt koga je sta pokrenulo da se "otvori" Question Nadam se malo originalnijim odgovorima od onog da imamo kontakt Ve/Ne, zato i ne sumnjam u to da nismo svi slucajno ostavili svoje postove, uvek je nesto licno, pa da ne zadiremo u privatnost, ali kod mene je danas tako. Ipak nesto kreativnije postoji.
Wink Exclamation (meni je Neptun malo pustio Uran Laughing ) bounce

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Uto Sep 28, 2010 4:42 pm

Baš mi je drago što ste se raspisale. cheers

Mene, generalno, aspekt ličnih planeta sa Neptunom zanimaju, jer ih i sama imam tri.
Maštarenje je tako uobičajena pojava za nas sa Neptunovim igrarjama u natalu.
Meni je jako drago zbog toga, jer mi nikad samoj sa sobom nije dosadno.
Uvek mi kroz misli prolaze filmovi o svemu i svačemu. Very Happy

Mi žene, s ovim aspektom, možemo da se pohvalimo i senzualnošću kojom zračimo.
To se vidi i ako žena ne mora biti lepotica. Wink

Meni je Venera vladar 4. polja 60 Neptun.
Jako mi je bitno da mi dom bude lepo uređen.
Na moju žalost / Laughing / još uvek sam primorana na život s roditeljima, pa sopstvene zamisli o izgledu kuće ne mogu još uvek da prevedem u realnost. Osim, razume se, kutka koji je moj u našem zajedničkom prostoru.
Jaaako volim zavese, prekrivače, da sve nekako visi i leluja, pa bude zamračeno, obožavam sveće i onaj dim koji se vijori sa indijskog štapića koji zapalm kako bi prostorija imala intenzivniji miris.

Pasivnost koju nosi ovaj aspekt ne osećam. Ali to je zato što su mi uglovi ipak prejaki.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Uto Sep 28, 2010 4:46 pm

mila2710 ::Milice, ulepsala si mi dan in my solitude(not loneliness) Wink, pokrenuvsi temu, zar se ne primecuje? Danas zaista uzivam sa svima Vama na forumu do te mere da mi ni Vaya ne moze nista. Laughing
Jos samo kada bi prepoznali kod svakog na sopstveni aspekt koga je sta pokrenulo da se "otvori" Question Nadam se malo originalnijim odgovorima od onog da imamo kontakt Ve/Ne, zato i ne sumnjam u to da nismo svi slucajno ostavili svoje postove, uvek je nesto licno, pa da ne zadiremo u privatnost, ali kod mene je danas tako. Ipak nesto kreativnije postoji.
Wink Exclamation (meni je Neptun malo pustio Uran Laughing ) bounce
Drago mi je Mila da ti se dopada tema. cheers
Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milan.bombona Sre Nov 10, 2010 5:14 pm

Auh... carobnica!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Sre Nov 10, 2010 7:23 pm

Ve+Ne=carobnica?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Sre Nov 10, 2010 8:00 pm

Naravno! Very Happy
Venera= devojka
Neptun= magija, čarolije
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  katja1 Ned Dec 12, 2010 12:31 am

na sta ukazuje tranzitni neptun koji kvadrira veneru? razocarenje u ljubavi , ili od osoba zenskog pola, dovodjenje u zabludu od istih Neutral bas bezveze jer mi pravi kvadrat od ove godine pa ce tako da ostane ihaha,jer s eovaj neptun slabo mice s jedne tacke Sad
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  smajli Ned Dec 12, 2010 7:41 pm

Moja Venera je u konjukciji sa Neptunom, Suncem i Smc-om. Sve sto se tice muzike, umetnosti obozavam. Ova konjukcija venere i neptuna mi je donela talenat za slikarstvo, a bavila sam se jedno vreme dizajnom enterijera i obozavam da prijateljima delim savete u vezi enterijera. Verovatno ima udela u tome sto me zanima astrologija i lecenje biljem...

moja natalna https://2img.net/r/ihimizer/img210/3198/mojanatalna.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Sre Dec 15, 2010 4:49 am

katja1 ::na sta ukazuje tranzitni neptun koji kvadrira veneru? razocarenje u ljubavi , ili od osoba zenskog pola, dovodjenje u zabludu od istih Neutral bas bezveze jer mi pravi kvadrat od ove godine pa ce tako da ostane ihaha,jer s eovaj neptun slabo mice s jedne tacke Sad
Period u okviru koga zasigurno možeš naleteti na nekog foliranta i lažova.Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Sre Dec 15, 2010 10:37 pm

Milica ::Naravno! Very Happy
Venera= devojka
Neptun= magija, čarolije
Jel postoji neka "losa" carobnica? Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  katja1 Sre Dec 15, 2010 11:42 pm

foliranta -da ,dozivela razocarenja u ljubavi , a posto mi tranzit traje i traje jos uvek sam u tom zacaranom svetu ,probala sam da se sredim ali dzaba bas me ovaj kvadrat ubija u pojam,pa jos kvadrat urana i neptuna...bruka Crying or Very sad
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Čet Dec 16, 2010 12:09 am

mila2710 ::
Milica ::Naravno! Very Happy
Venera= devojka
Neptun= magija, čarolije
Jel postoji neka "losa" carobnica? Suspect
Tu ve' mora biti upleten i Pluton. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Gost Čet Dec 16, 2010 12:22 am

Milica ::
mila2710 ::
Milica ::Naravno! Very Happy
Venera= devojka
Neptun= magija, čarolije
Jel postoji neka "losa" carobnica? Suspect
Tu ve' mora biti upleten i Pluton. Smile
Pa recimo vidi moju: Ve0Ne60Pl... ili kombinacija mozda Ve0Pl a 60 Ne Suspect Question
Kapiram da uvek postoji umetnost u voljenju i idealizaciji ali i u manipulaciji..na to sam mislila. Uvek neko koristi na ovaj ili onaj nacin.
kod mene carolija ima pre veze sa osecajem cistote dodira, sluha, mirisa = kontakta culnog i vantelesnog...ali sta cu nepopravljivi sam idealista. sunny (Ve0Ne u Suncevom triplicitetu)OMG Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Milica Čet Dec 16, 2010 2:21 am

katja1 ::foliranta -da ,dozivela razocarenja u ljubavi , a posto mi tranzit traje i traje jos uvek sam u tom zacaranom svetu ,probala sam da se sredim ali dzaba bas me ovaj kvadrat ubija u pojam,pa jos kvadrat urana i neptuna...bruka Crying or Very sad
Ja sam na aspekt konjunkcije tr. NE na Veneru upoznala lažova....plus je bi i Jupiter u konjunkciji sa Neptunom i sve na Veneri...dakle VEEELIKE laži..Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Venera / Neptun Empty Re: Venera / Neptun

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu