Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter na MC-iskustva.

4 posters

Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Zorica Sre Jul 03, 2013 11:48 am

Molim clanove da napisu svoja iskustva sta im je doneo tranzit Jupitera na MC. Zenit je vrh horoskopa i moze doneti dosta dobrog. Sve zavisi od aspekata koje druge planete prave ali se tranzit na MC uvek oseti.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Bambola Sre Jul 10, 2013 8:51 am

...


Poslednji izmenio Bambola dana Uto Jul 16, 2013 6:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Sre Jul 10, 2013 9:34 pm

Ja živim sa tim aspektom Very Happy  šalim se malo... ali stvarno mi je JU u konjukciji sa MC-om, ali je ipak smešten u IX kući,
2011. godine tranzitni JU je 3 puta boravio na mom MC-u.
U vreme dok je JU pravio konjukciju na moj nat.JU ja sam upoznala jednog Jarca za koga će se kasnije ispostaviti da će imati bitnu ulogu u mom životu (ovo će samo Zorici biti jasno Smile ) U vreme egzaktne konjukcije sa MC ja sam se baš zaljubila u njega bounce  (JU je inače vladar moje V kuće, ali u opoziciji je sa UR vladaocem moje VII na IC-u (pa je moj kandidat bio zauzet, Bik u podznaku-kao i moj MC u Biku) Crying or Very sad Držalo me je to par meseci dok je JU na kratko ušao u moju X i prošetao svojim retro ponovo preko MC i nastavio retro hodom kroz IX. Kada je započeo direkt kretanje odnosno kada je napravio konjukciju sa natalnim JU ja sam (još uvek nesrećno zaljubljena) ušla u novu vezu sa potpuno novim čovekom. Tokom konjukcije sa MC-om postala sam srećna i zadovoljna zbog te veze, što se karijere tiče, imala sam isto posla kao i ranije-nisam radila ni više ni manje, jednostavno je to bio jedan lep period. Kada je JU napravio konjukciju sa ME (3 stepena od MC) dobila sam unapređenje (zasluženo mi je sledovalo, nije bilo poklonjeno). ME je inače vladar moje II i XI pa je to unapređenje donelo i veću platu.
Eto tako je bilo kod mene...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 10:31 am

Ena polozaj jupitera u 9 kuci blizu MC se smatra jako srecnom pozicijom, boljom nego da je u 10 3 stepena. Zasto? To je pokazatelj postenja kod coveka i da covek je vernik i da nebi sve ucinio za karijeru i bas zbog toga nekad u zivotu ce dobiti najvise pozicije i pocasti i taj moment treba da bude : DA TA SLAVA NE UDARI U GLAVU I DA SE NE ZABORAVI NA SVOG BLIZNJEG.

Sto se tice Jarca, razumela sam poruku i shvatila sta je pisac hteo da kaze. queen 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Pon Jul 15, 2013 6:46 pm

Zorice, jeste da se JU tu smatra srećnom pozicijom, ali ja bih malo sreće u simbolici njegovog vladanja mojom V kućom - u ljubavi! Možda je to nemoguće zbog opozicije sa UR...ali eto, još se nadam, mada sve manje i manje kako vreme odmiče...
Jesam poštena-to stoji, verujem-ali nisam neki verski fanatik i imam veliki respekt prema svim religijama, dao mi je tu neku širinu... a što se karijere tiče- jesam uložila dosta truda, vremena i energije, ali ne da nisam karijerista, nego me stvarno ne zanimaju ni počasti ni privilegije... sutra bih se odrekla svega u zamenu za kvalitetan partnerski odnos i par komada dečice I love you 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 7:30 pm

Draga ta opozicija u ljubavi daje borbu do poslednjeg daha i neko ce se za tebe odluciti u poslednjem dahu. Mislim za brak...do kraja neces moci da se opustis za sigurno u ljubavi ali na kraju uvek ti pobedjujes. Srecno.queen 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Uto Jul 16, 2013 10:43 am

Hvala Zorice
Ja se stvarno borim do poslednjeg daha, ali je pitanje koliko se neko bori za mene, tako da se ne mogu pohvaliti da pobeđujem Sad 
A da ne mogu da se opustim, i da je tenzija, to si 100% u pravu
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Zorica Sre Jul 17, 2013 3:13 pm

Draga nesto sam ti gledala natal, imas sve predispozicije da promenis firmu i da radis u slicnoj ali povezano sa pravosudjem (javno tuzilastvo ili slicno). scratch 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Sre Jul 17, 2013 5:15 pm

Povremeno razmišljam o promeni posla, ali samo iz razloga da bih pobegla i lakše i brže prebolela dotičnog gospodina.
Zadovoljna sam ovim radnim mestom i da situacija nije kakva jeste, ne bih ni razmišljala o promeni. Ne bih menjala firmu, nego samo radno mesto ali u okviru iste firme, ali to uopšte nije lako Rolling Eyes

Da dodam, SA (vladar VI) mi ide kroz IV kuću, znači opozicija sa poljem karijere... i da mi se ukaže prilika da promenim, to bi ilo sporo i otežano, a možda bi i bila lošija po mene.
Solarna X je aktivirana i u njoj imam SO0MA0VE ali prave konjukciju sa natalnim Hironom, pa i to baš nije dobar znak.
Što se progresivnog hor. tiče. imam punu IX progresivnu-X natalnu, a krajem godine će mi prog.MO napraviti konjukciju na nat VE u IX, odnosno u progresivnoj VII. Jel bi to moglo da se protumači kao dobar period za posao u inostranstvu?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Pon Jul 22, 2013 8:48 pm

Zorica ::Draga ta opozicija u ljubavi daje borbu do poslednjeg daha i neko ce se za tebe odluciti u poslednjem dahu. Mislim za brak...do kraja neces moci da se opustis za sigurno u ljubavi ali na kraju uvek ti pobedjujes. Srecno.queen 
Zorice, zaboravih da napomenem da je moj JU spaljen od SO. Mislim da mu i blizina SO umanjuje delovanje Sad 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Astrotanja Pon Jul 22, 2013 9:38 pm

Ena, nije spaljen tvoj Jupiter, jer je orbis čak osam stepeni, a smatra se da jespaljena planeta je do 3, 5 stepena.sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Pon Jul 22, 2013 10:50 pm

Astrotanja ::Ena, nije spaljen tvoj Jupiter, jer je orbis čak osam stepeni,  a smatra se da je spaljena planeta do 3, 5 stepena.sunny 
jaaooo a ja ponešena velikim orbisom SO mislila da za spaljenost važi kao za konjukciju pa gledam do 10° Embarassed  Sad sam ubijena u pojam pale 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Zorica Uto Jul 23, 2013 10:17 am

Tanja je u pravu.Kombustus je jedno a konjukcija je drugo. Isto tako sto je planeta veca to je uticaj sunca manji pogotovo kad je orbis veci. Posto su u pitanju benifici ova konjukcija pojacava dobre vibracije i delovanje. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  ena1976 Uto Jul 23, 2013 10:38 am

Zorica ::Tanja je u pravu.Kombustus je jedno a konjukcija je drugo. Isto tako sto je planeta veca to je uticaj sunca manji pogotovo kad je orbis veci. Posto su u pitanju benifici ova konjukcija pojacava dobre vibracije i delovanje. Very Happy 
Još samo da dodje momenat kad će da se osete te dobre vibracije i delovanje cyclops 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter na MC-iskustva. Empty Re: Jupiter na MC-iskustva.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu