Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

3 posters

Ići dole

uran u ovnu Empty uran u ovnu

Počalji  mamyca Ned Maj 30, 2010 4:30 pm

sada procitah na fb, da je uran usao u ovna i da ce tu biti u narednih 7-8. koliko sam razumela, dolayi vreme radiklnih promena i odluka. elem, nadam da ce neko od vas moci da mi pomogne i reci da li ja inace- 34 godisnja riba, sa podznakom u jarcu i mesecom u skorpiji, rodjena 20 marta, na granici sa ovnom, mogu uopste nesto uraditi od svog komplikovanog ziovta u ovom periodu ili da se pakujem na taru i cuvam ovce,
pogledala sam svoju natalnu kartu i sto se tice urana i ovna kod mene je situacija sledeca:

uran je u skorpiji u 9. kuci u opadanju
ovan je u 3 kuci
venera trigon uran
mars trigon uran
uran sextil podznak

hvala Smile

mamyca

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Gost Ned Maj 30, 2010 7:33 pm

Veliki pozdrav za mamycu...
Ovde klikom
https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm mozete pronaci kako da postavite svoju kartu u potpis, pa da Vam se pridruzimo u analizi.
Bilo bi nam od koristi kada bi aktivno ucestvovali.

Jos jednom dobrodosli na astrotanja forum. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  mamyca Ned Maj 30, 2010 8:52 pm

hvala na dobrodoslici!
a i moja natalna karta je sad tu Smile

mamyca

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pon Maj 31, 2010 12:03 am

Mamyce, na tebe delujeuran koji je u kvadratu sa Marsom i zbog kojeg si s i javila, upavo jer on može doneti uzenmirenost, iznenadane promene koje nisu prijatne i koje unose uzbuđenja, ili stres, ali trenutno je i Jupiter tranzitni na tvom natalnom Suncu, tako da on može u svo toj tvojo finansijskoj i poslovnoj situaciji, doneti i nešto što je dobro i što može olakšati i pomoći da uprvo ovih dana bude i nekih povoljnih okolnosti koj bi mogle da nešto poboljšaju sadašnju situaciju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  mamyca Pon Maj 31, 2010 10:29 am

hvala najlepse na odgovoru. od septembra/oktobra nikako da se izborim sa neverovatnim situcaijama u koje non stop upadam i kad pomislim da nema gore desi se, zamislite, za promenu nesto josh gore. Rolling Eyes
Na astro.com sam malo pregledla sta me ocekuje u nekom narednom periodu i pise da bi se od pocetka jula situacija na poslovnom planu poboljsava. Question sad ne znam da li treba verovati svemu sto stoji na situ koji nudi free horoskop. interesantno da su mi do sada dve osobe i radile natalne karte, gde su obe videle da cu ja imati mnogo novca tj, da cu isti zaraditi i to zbog polozaja jupitera, koliko se secam. msm, tad zaista i jesam imala novac da im platim izradu karte, mozda su zbog toga to rekle Wink
svakako situacija u drugim sferama mog zivota je toliko tragicna, da je i komicna. mislim da jarac u meni polako dize ruke od svega i prepusta ribi da se potpuno prepusti melahnoniji i pesimizmu Crying or Very sad
jos kad sam porocitala koliko mesec u skorpiji donosi nesrece i loseg, odustala sam od svog treniranja posvesti da ce sve biti ok
josh jednom hvala na odgovoru Very Happy

mamyca

Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  zelena dolina Uto Jun 01, 2010 12:11 pm

boze blagi i ja se pitam sta ce mi doneti UR ulaskom u ovna jer mi 7 kuca pocinje na nekih 5s ovna, a UR mi je je ako "izrazena" planeta jer je u 1 polju u vagi Smile Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Uto Jun 01, 2010 1:02 pm

Mamyce, Jupiter baš traži veru u nešto, posebno jer je u Ribama.

Intersantno je da mnogi govore da nisu osetili pozitivno dejstvo Jupitera, a stvar je u tome što on deluje, ali ako ne ide retrogardno, on se kratko vreme oseti i problem je što osoba ne zna da protumači šta je to dobro, pozitivno što on donosi, a što bi situaciju učinilo još gorom da ga nema. On deluje, kao i sve druge planete, u svom sedištu posebno, u Ribama, tako da treba obratiti pažnju, uvediti šta je to dobro što donosi, gde je ta prilika i kako je iskoristi. sunny

Zelena Dolino, kada Uran bude ušao u konjukciju svakako će ti doneti promenu odnosa sa drugima, više nekonformizma, nekad i buntovništva, hrabrosti, direktnosti, ili smelosti, drčnosti u odnosima sa drugima, nesvakidašnjeg i neubičajenih odnosa. Nekada dovodi i do prekid nekih veza, partnerstva, ako je osoba u partnerstvu, ili ako je osoba sama, onda iznenadne kontakte sa ljudima koji su u simbolici Urana, osobe koje teže slobodi, nezavisne ,smele, avanturističke prirode, a kako je i Ovnu borbene i osobe od akcije.Nekada donose veze sa osobom koja je zauzeta, ali ravedena, ili osobu koja je sebična, jer svaka planeta u Ovnu stavlja svoje potrebe na prvo mesto, odnosno ima izvesnu egoističnost, što je u skladu sa prirodom Ovna, koje ima izražno ja, jer je to prirodno prva kuća. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  zelena dolina Uto Jun 01, 2010 1:22 pm

Astrotanja ::..

Zelena Dolino, kada Uran bude ušao u konjukciju svakako će ti doneti promenu odnosa sa drugima, više nekonformizma, nekad i buntovništva, hrabrosti, direktnosti, ili smelosti, drčnosti u odnosima sa drugima, nesvakidašnjeg i neubičajenih odnosa. Nekada dovodi i do prekid nekih veza, partnerstva, ako je osoba u partnerstvu, ili ako je osoba sama, onda iznenadne kontakte sa ljudima koji su u simbolici Urana, osobe koje teže slobodi, nezavisne ,smele, avanturističke prirode, a kako je i Ovnu borbene i osobe od akcije.Nekada donose veze sa osobom koja je zauzeta, ali ravedena, ili osobu koja je sebična, jer svaka planeta u Ovnu stavlja svoje potrebe na prvo mesto, odnosno ima izvesnu egoističnost, što je u skladu sa prirodom Ovna, koje ima izražno ja, jer je to prirodno prva kuća. sunny

Tanja onda bi mogla ja postati SEBICNA NAPOKON jer mi je to bolje nego da ja imam nekog sebicnjaka!! uzas! da li mogu ja da postanem sebicna i da samo svoje dupe gledam (da prostite narodski receno Very Happy ), sta mislis? Very Happy bounce
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Uto Jun 01, 2010 1:35 pm

Dc, ne predstavlja nas, nego druge i naš odnos sa drugima.
Tebe će Saturn u prvoj učiniti racionalnijom, objektivnijom, ozbiljnijom, promišljenom, odgovornom za svoje postupke, zrelijom itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu