Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

uran u ovnu Empty uran u ovnu

Počalji  savka Sre Maj 26, 2010 1:15 am

Draga Tanja,

za nekoliko dana uran ce biti u ovnu, zanima me sto ce ,,burno'' donijeti na individualnom planu?

(npr.moj uran, saturn i neptun su u konjukciji u jarcu Smile)

savka
Gost


Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty re

Počalji  IVA Sub Maj 29, 2010 7:21 pm

Uran u Ovnu mnogima zvuci zastrasujuce, sa svim negativnim aspektima koje pravi sa Saturnom i Plutonom (na duze staze). Kada se vratimo unazad, kad god je Uran bio u Ovnu, desavale su se krupne stvari na svetskom nivou…Ali, kada bi izvukli iz sebe dozu optimizma i na ovu kombinaciju gledali sa vedrije strane, odnosno, da se stavimo u polozaj obicnog coveka (sto nas najvise i zanima), onda Uran u Ovnu pomaze, jer daje snage i hrabrosti coveku da se pobuni, da kaze sta misli, da ne trpi (kao sto je to bio slucaj dok je boravio u Ribama)…Stavise, ovde nema mesta strahu…nije lako ali, sto pre to shvatimo i slobodno, hrabro se upustimo u novo, to ce nam biti lakse…Smile) Basketball bounce bom
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  lado06 Sub Maj 29, 2010 7:51 pm

Meni plasi sta UR u Ovnu moze da donese mom sinu?
7. kuca je u Ovnu sto znaci javnost,partner...
A jos SA180UR....
Brine me jer mi je UR hirovit,nepredvidiv,ishitren....znaci li da takve mogu biti i njegove reakcije sto mu ne bi donelo bas dobrog.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Smirite se...

Počalji  remos Uto Jun 01, 2010 4:28 pm

Kada je reč o globalnom nivou, tj mundanoj astrologiji, svi znamu da je Nemačka u znaku Ovna, a Uran je sada na nultom stepenu tog znaka i već je doneo krupnu i iznenadnu promenu nemačkoj. Juče je kao grom iz vedrog neba ostavku dao Predsednik Nemačke... Šta ih još čeka vreme će pokazati, ali kad je predsednik sišao sa vlasti na nultom stepenu možemo samo zamisliti sledeća dešavanja u Nemačkoj.

Na individualnom polju, ne vidim razlog zašto toliki strah seju ljudi. Podsetiću Vas da horoskop ne obavezuje, ali pruža mogućnosti da svoju energiju usmerimo na putanju zvanu srećan i uspešan život. Kako seješ tako ćeš i žnjeti, pa tako je u ovom planetarnom trenutku (Uran u Ovnu) vreme da svako skupi hrabrost i krene da se suočava sa svojim blokadama i strahovima, vreme je da se preko rizika profitira. Sada su na redu hrabri Smile))))))))))))))))
remos
remos

Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Mahdia Čet Nov 04, 2010 10:49 am

Slazem se potpuno!!! Jupiiiiiiiiii i tri put ura ura ura za hrabrost i promene! like like!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  mira Čet Nov 04, 2010 11:20 am

super ali ja sam kukavica Crying or Very sad
mira
mira

Broj poruka : 26
Godina : 53
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Mahdia Čet Nov 04, 2010 11:28 am

mira ::super ali ja sam kukavica Crying or Very sad

Steta...a zivot je tezak i lep u isto vreme kad hrabro prihvatih ili iniciras promene, ako ne, onda u citavoj prici ostaje samo atribut-bolan...i ja opet kazem steta jer nikada nije rano ni kasno za promene!!!
(rece vodolija, pa ostade ziva). Very Happy
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  EMA66 Čet Nov 04, 2010 11:45 am

Mahdia ::
mira ::super ali ja sam kukavica Crying or Very sad

Steta...a zivot je tezak i lep u isto vreme kad hrabro prihvatih ili iniciras promene, ako ne, onda u citavoj prici ostaje samo atribut-bolan...i ja opet kazem steta jer nikada nije rano ni kasno za promene!!!
(rece vodolija, pa ostade ziva). Very Happy

ne bojim se promena a ni kriza.... : Smile ali se plasim AGRESIVNOSTI LJUDI koliko sam shvatila uran u ovnu moze to lako da se desi naime, letos je uran bio u ovnu i jupiter u ovnu ja sam sama po sebi bila jako agresivna ja mala ribica sa 5 planeta u ribama prosto sebe nisam mogla da prepoznam LAIK SAM za ove stvari ali ucim na sebi i posmatram druge ljude i njihove reakcije

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Čet Nov 04, 2010 11:52 am

Miro, ti ćeš promene bolje podnositi uz podršku, pomoć neke prijateljice.Takođe je bitno da stičeš unutrašnji mir, uz pomoć meditacije, vere, duhovnosti, kao i boravkom u prirodi. Slušaj svoju intuiciju, koja će ti pomoći da se pripremiš za iznenadne promene koje ćeš u budućnosti doživeti. Pozitivan stav je naravno neophodan, jer on pomaže i da budemo hrabriji, verujući da i nešto što je na prvi pogled nepovoljno, kasnije se pokaže kao neophodnost da se dođe do onoga što je dobro za nas. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Čet Nov 04, 2010 11:59 am

Ema66 da uran u Ovnu je može da bude veoma egostičan, bezobziran, pa i agresivan. On navodi na borbu ,ili akciju.
Setimo se kako je uticao na drugi svetski rat, na porast agresivnosti, na razvitak vojne industrije, u prošlom njegovom tranzitu kroz kroz Ovna. To nisu bila mirna vremena. Neutral


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Dec 13, 2010 4:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  EMA66 Čet Nov 04, 2010 12:07 pm

Astrotanja ::Ema66 da uran u Ovnu je može da bude veoma egostičan, bezobziran, pa i agresivan. On navodi na borbu ,ili akciju.
Setimo se kako je uticao na drugi svetski rat, na porast agresivnosti, na razvitak voijne industrije, u prošlom njegovm tranzitu kroz kroz Ovna. To nisu bila mirna vremena. Neutral

plazem se pre svega svoje agresivnosti i svog besa i svoje bezobzirnosti, ne bih volela da povredim druge ljude oko sebe

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  mira Čet Nov 04, 2010 3:23 pm

Astrotanja ::Miro, ti ćeš promene bolje podnositi uz podršku, pomoć neke prijateljice.Takođe je bitno da stičeš unutrašnji mir, uz pomoć meditacije, vere, duhovnosti, kao i boravkom u prirodi. Slušaj svoju intuiciju, koja će ti pomoći da se pripremiš za iznenadne promene koje ćeš u budućnosti doživeti. Pozitivan stav je naravno neophodan, jer on pomaže i da budemo hrabriji, verujući da i nešto što je na prvi pogled nepovoljno, kasnije se pokaže kao neophodnost da se dođe do onoga što je dobro za nas. sunny

Hvala Tanja, t I love you a intuicija mi i donosi unutarnji nemir. Nego-iz ove kože ne mogu, biće šta biti mora.
mira
mira

Broj poruka : 26
Godina : 53
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  joki22 Pet Dec 03, 2010 1:04 pm

Da li mi Uran na 0 stepeni Ovna može doneti nove početke što se tiče posla?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Dec 03, 2010 1:57 pm

Joki, tebi bi Pluton u trigonu sa Merkurom, vladarom 6. i u konjukciji sa Mc-om trebao doneti promene, mogućnost da se zaposliš i da radiš posao koji će doneti brojnu komunikaciju, umnožiti kontakte. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  sagitariusleone Pet Dec 03, 2010 3:09 pm

Sta bi meni mogao doneti uran u ovnu_? Question
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Dec 03, 2010 5:25 pm

Promen vezane za 9. kuću, kontakte sa interesantnim osobama u inostranstvu, mogućnost viših znanja, novih duhovnih učenja, zatim mogućnost iznenadnih putovanja, promena vezanih za rodbinske odnose itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  sagitariusleone Sub Dec 04, 2010 1:01 am


Promen vezane za 9. kuću, kontakte sa interesantnim osobama u inostranstvu, mogućnost viših znanja, novih duhovnih učenja, zatim mogućnost iznenadnih putovanja, promena vezanih za rodbinske odnose itd
Hvala na odgovoru lol! ,ali zasto promena vezana za rodbinske odnose,kakve veze to ima sa uranom i devetim poljem,nisam to tako povezala,ako moze malo pojasnjenje,ako trazim previse,ok razumecu.
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  joki22 Sub Dec 04, 2010 1:50 am

Astrotanja ::Joki, tebi bi Pluton u trigonu sa Merkurom, vladarom 6. i u konjukciji sa Mc-om trebao doneti promene, mogućnost da se zaposliš i da radiš posao koji će doneti brojnu komunikaciju, umnožiti kontakte. sunny
Hvala Astrotanja. Postoje neka mogucnost neocekivano, ali nije mi bas nesto sigurno.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Aqua_ Sub Dec 11, 2010 11:22 pm


Uran kada udje u Ovna, bolje ce se osjecati nego dok je boravio u sputanim Ribama. Cekaju se ove promjene 7 godina, i to je Uran u Ovnu sada spreman da odradi. Ovo je period za hrabra srca, za ljude koji su se istinski borili da se ostvare - a godinama su bili sputavani, nedovoljno vidjeni, uskraceni za nagrade - sad dolazi njihovo vrijeme, i dugoocekivana nagrada. Iskreno, radujem se Uranu u Ovnu, jer je bukvalno neophodna promjena, i akcija. Zelim dodati da je Uran u Ribama zadnjih 7 godina najvise namucio Djevice, servirajuci im nestabilnost sto u poslovnoj sferi zivota, sto u emotivnoj. Vrijeme je da konacno SVANE i da stvari dodju na svoje pravo mjesto, gdje ce sve biti JASNO i popraceno konkretnim djelima i rezultatima dugogodisnjeg zalaganja.

Zato, radujte se nadolazecim promjenama, jer ce ovo biti BOLJA godina za sve nas ! Smile cheers sunny

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Dunja Ned Dec 12, 2010 5:27 pm

bravo!! ja sam jedna od tih Devica..Smile))

nisam puno u toku-kad ce Uran u Ovna??? ili je vec tamo??? Embarassed
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  joki22 Pon Dec 13, 2010 10:40 am

Dunja ::bravo!! ja sam jedna od tih Devica..Smile))

nisam puno u toku-kad ce Uran u Ovna??? ili je vec tamo??? Embarassed
Dunja,

Ja sam takođe jedna od tih Devica. Koliko ja znam Uran je krajem maja 2010 ušao u znak Ovna.


joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Aqua_ Pon Dec 13, 2010 11:24 am


Uran se vratio u znak Riba, i tu ce boraviti do marta 2011 godine.
12. marta 2011. Uran ponovo ulazi u znak Ovna i tu ostaje do 2019. godine Wink . Tako da prava energija i djelovanja se nece desiti dok Uran posve ne udje u znak Ovna. Strpljen, spasen flower

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  taurus13 Pon Dec 13, 2010 11:33 am

Astrotanja, a kako bi se na mene mogao odraziti Uran u Ovnu? flower

taurus13

Broj poruka : 7
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Dunja Uto Dec 14, 2010 12:02 am

Aqua_ ::
Uran se vratio u znak Riba, i tu ce boraviti do marta 2011 godine.
12. marta 2011. Uran ponovo ulazi u znak Ovna i tu ostaje do 2019. godine Wink . Tako da prava energija i djelovanja se nece desiti dok Uran posve ne udje u znak Ovna. Strpljen, spasen flower

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii cheers

jedva cekamo 12-ti mart 2011!!!! ALELUJAAA!!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  lado06 Uto Dec 14, 2010 12:49 am

Uran je i tako neobuzdan i jos kad se nadje u hrabrom Ovnu What a Face bojim se da mi ne donese da neke odluke ne donesem bez razmisljanja...i jos mi pravi opoziciju na nat.UR
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu