Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brak

2 posters

Ići dole

Brak Empty Brak

Počalji  banislav Uto Sep 21, 2010 7:26 pm

Pozdrav. Molim Vas, da mi protumacite moj brak i probleme koje su nastali...Hvala unapred!


Brak Dw6i5l

Brak A23hhz

Brak 2moa88w

banislav

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  vilabezkrila Uto Sep 21, 2010 9:07 pm


Ono sto mi je prvo palo u oci dok sam gledala prvu sliku to je konjukcija saturna i marsa...ogromna seksualna privlacnost na pocetku ali kasnije dovodi do hladjenja u vezi pa cak i neke vrste gadjna kada je seks u pitanju...moze doci cak i do fizicke nasilnosti...problemi u braku osim sto ih mozemo videti u natalnoj karti mozemo ih videti i iz tranzita...ovog proleca je saturn tranzitirao preko meseca kojije u devici (zadnja slika) a to znaci popravak onog sto nije bilo uradjeno kako treba...raskid veze, braka promena mesta zivljenja itd..aspek konjukcija saturn mars smo imali moj bivsi muz i ja...i kada mi je saturn tranzitirao preko meseca brak nam je bio okoncan...kod mene je bio jos i uran na suncu tako da je na sve stavljena tacka...
Kako meni rece jedan astrolog..onaj ko ima saturn konjukcija partnerov mars ili obratno takvi natusi nikada ne bi trebalo da stupaju u brak, ipak to se desava jako cesto, da natusi sa bas takvimaspektom zive u veoma dugom braku...moj je trajao 16 godina..i onda se sve rasprsi ko balon od sapunice...
pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics
» Brak
» brak
» Brak
» Brak
» II brak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu