Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brak

3 posters

Ići dole

Brak Empty Brak

Počalji  mucisimo Uto Feb 06, 2018 4:48 pm

Poštovani Logos, mogu li Vas zamoliti da pogledate na osnovu moje natalne, da li će doći do braka, nisam bila u braku...
Opis bračnog partnera?
Brak 2r6n03r

mucisimo

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  yana147 Čet Feb 08, 2018 6:24 pm

logos ke mozes li i meni da mi pogledas za brak jeden astrolog mi je rekao da cu imati dva braka sto mene mi e neverovatno zosto imam super odnos so moj suprug ko e divan covek imame razbiranje ljubov i puno strasti izmedzu nas dvoje sovrsen brak ozenila sam se od velike ljubavi i do dan danas ta lubov e ko prvi dan 7 godini smo zaedno bas me cudi ovo sto mi je astrolog rekao i bas mi je nepoverlivo on e roden 25 10 1990 ali vreme nezna tocno koga e roden hvala ti odnapred od srcaBrak Astro_16

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Pet Feb 09, 2018 2:52 am

yana147 ::logos ke mozes li i meni da mi pogledas za brak jeden astrolog mi je rekao da cu imati dva braka sto mene mi e neverovatno zosto imam super odnos so moj suprug ko e divan covek imame razbiranje ljubov i puno strasti izmedzu nas dvoje sovrsen brak ozenila sam se od velike ljubavi i do dan danas ta lubov e ko prvi dan 7 godini smo zaedno bas me cudi ovo sto mi je astrolog rekao i bas mi je nepoverlivo on e roden 25 10 1990 ali vreme nezna tocno koga e roden hvala ti odnapred od srca.

U narodu je uvreženo mišljenje da je sedma godina braka krizna, da je baksuz ako ti crna mačka pređe put, da razbijeno ogledalo donosi nesreću i mnogo toga još ali je isključivo na nama da li ćemo u to da verujemo. Ko ne veruje u moć lekova teško će se izlečiti dok onom koji veruje i kvazi lek će doneti poboljšanje. Sve je stvar verovanja pa tako i sa astrologijom. Sve zavisi od nas samih. Uran u astrologiji simbolizuje razvode, svađe, prekide ali i prijatelje, druženja, društva, slobode, tehniku, astrologiju i svašta nešto drugo tako da tu ima dosta prostora za bavljenjem nečim što nema veze sa razvodom. U tvom horoskopu trenutno je tranzitni Uran na natalnom Suncu, Neptun kao vladar VII kuće braka je tranzitno u njoj a tranzitni Pluton je na natalnoj konjunkciji Neptuna i Urana iz V kuće pa nije ni čudo da ti je rečeno to što ti je rečeno. Međutim, sve zavisi od tebe kako ćeš koristiti energije navedenih tranzita. Zašto bi se razvodila ako vam je lepo? Astrologija je mnogo više od pukog nabrajanja planeta, njihovih pozicija i međusobnih odnosa. Astrološke natalne predispozicije nisu najbolje što nikako ne znači da ti nećeš da se udaš i da živiš srećno. Izazova ima u svakom braku, važna je ljubav, međusobno poštovanje, uvažavanje ličnih sloboda, uzajamna iskrenost i poverenje. Kloni se astrologa koji sugestivno prenose negativnu energiju jer suština treba da je u razumevanju i pružanju pomoći kao što je i dužnost svakog lekara da pomaže bolesniku a ne da mu kaže "u teškoj si zdravstvenoj situaciji, nema ti spasa" jer nas je život mnogo puta iznenadio onda kada su nas mnogi otpisali.

I u karti tvog supruga nema aspekata koji bi ukazivali na to jer je stelijum Sunca, Merkura i Venere u skladnom sekstilu sa stelijumnom Urana, Neptuna, Meseca i Saturna iz znaka Jarca bez obzira što je trenutno tranzitni Pluton na natalnom Uranu i što je tranzitni Uran u izazovnom kvadratu sa svojim natalom.

Dakle, poštujte svoje i tuđe slobode, volite se, trudite se da širite samo pozitivnu energiju i sve će biti u redu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  yana147 Pet Feb 09, 2018 4:21 am

hvala ti puno od srca na odvoeno vreme i na odgovoru hvala jos jednom

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  logos Sub Feb 10, 2018 11:16 pm

mucisimo ::Poštovani Logos, mogu li Vas zamoliti da pogledate  na osnovu moje natalne, da li će doći do braka, nisam bila u braku...
Opis bračnog partnera?

Pet planeta u znaku Vage (partneri, kolebljivost, svi koji su nasuprot nas i koje susrećemo u životu) od kojih su tri (Sunce - osoba, merkur - komuniciranje i Venera - ljubav, sklad, lepota, vladar pet planeta u znaku Vage) u stelijumu (astrološki na bliskom rastojanju) i u VII kući (partneri, kolebljivost, svi koji su nasuprot nas i koje susrećemo u životu) čine te usmerenom ka drugima, imaš potrebu za partnerima i diplomatski nastup u komuniciranju što te pri ostvarenju bliskih odnosa može predtsvljati nesigurnom i nefokusiranom pa te drugi mogu doživeti rezervisanom i nedefinisanom osobom. Asc (ti) u znaku Vodolije (sloboda, samostalnost, težnja ka neuobičajenom) a vladar Uran (svađe, prekidi, hirovitost, prijatelji) u IX kući u znaku Strelca (stavovi, ubeđenja, teoretisanje) te donekle udaljavaju od ostvarenja cilja da ostvariš suživot sa partnerom. V kuća (ljubav, zabavljanje, razonoda) je u znaku Raka (emotivnost, dom, porodica) a vladar Mesec u II kući (novac, vrednosti) na 17° (stepen V kuće) i u opoziciji sa vladarom VII kuće (partneri) Suncem (važno, ugledno, uspešno, cenjeno, vrhunsko) mogu ukazivati na potrebu finansijske stabilnosti i rešenog stambenog pitanja kao uslov uspešnog (Severni čvor u V kući u Raku) zabavljanja kao i na težnju ka posebnom i uspešnom patrneru što navedena opozicija donekle demantuje i čini komplikovanim a to astrološki potvrđuje konstatacija da je Severni čvor (teži put ka uspehu) fokusna tačka snažnog kardinalnog T-kvadrata u koju se sliva energija navedene opozicije Sunca i Meseca.

Bračni partner bi mogao biti neka važna, ugledna, teatralna i cenjena osoba, prijatnog izgleda, rečita, sa taktom, poslovna, dostojanstvena, oštra u komuniciranju i ponekad sklona svađama koja može živeti u inostranstvu i kojoj telesni kontakti mogu zavisiti od emotivnog stanja.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  mucisimo Sub Feb 10, 2018 11:45 pm

Hvala puno na ovako opsirnom i iscrpnom odgovoru, sve je tacno, samo opis partnera ne mogu jos da potvrdim Smile
Hvala!!!

mucisimo

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Brak Empty Re: Brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics
» Brak 2
» Brak
» Brak
» brak
» Brak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu