Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

+4
wanja
da igual
Astrotanja
Milica
8 posters

Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Milica Uto Okt 12, 2010 1:58 pm

Generalno, Uranov tranzit sam do sad osetila samo kroz zelju za bavljenjem astrologijom.
Počela sam da proučavam istu dok je Uran tranzitirao 9. poljem (i još uvek mi tranztira)- dakle školski primer za razvoj interesovanja prema astrologiji.
Nedavno je dotakao i Merkura u 9. polju, koji je prilično blizu MC-a (ali ipak nije konjunkcija u pitanju)- interesovanje za astrologiju se produbilo. Počele su da me zanimaju i tehnike predikacija, što do tad nije bio slučaj.

Bliži se MC-u i brzo će to stići...

Imate li iskustva sa tim tranzitom?
Ja bih baš volela da mi se ostvari i kroz iseljavanje iz roditeljske kuće, ali intimno, ipak bih više volela neki nagli skok u karijeri. Laughing
Mada, ne bih se bunila ni da se oba ukombinuju. Cool Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Gost Pet Okt 15, 2010 2:56 am

Milice, mislim da ti necu biti od prevelike pomoci, zato sto se kod mene desavalo pocetkom 90-tih "veselih" Rolling Eyes ...ali ni meni niko nije bio u pomoci Exclamation
Vidis ipak je razlika kada se dozivljavaju neki porodicni "problemi", od kojih nas je manjak koji znamo, plus sa mojim Mo u Sco i koji inace predstavlja moju majku, koju sam ja mislila da cinjenicama i saznanjima, stitim cutanjem. Dalje je neukusno pricati.
Gradila sam svoj imidz i stav o javnosti, principe na osnovu svega sto mi se desavalo. kad kazem meni, uvek je to i od onog sto je reakcija na nesto sto je oko mene.
Kako nisam ja mogla stvarati incidente, probleme ali su se desavale prekretnice sudbine...bar po tim sto sam se pocela stideti jednog svog roditelja, izolacija, i uopste bila sam jako povuceno dete, koje se nije uzdalo u ono sto moze da vidi u javnosti. Okretala se, ali vise sklanjala pogled.
bila sam mlada da se kolebam oko zivotnih ciljeva, ali ne znam da li se Uran kasnije oko 1995/6 vratio nazad, u tom slucaju znam opet ko je taj ko je odlucio umesto mene. Pogresni izbori, pogresna skola, promasen zivot. I sto je jos gore, za mene je to npostovanje koje pece citavog zivota..ne moze da nestane, pa cak ni da se u ovim godinama(kada nemam posao) prekvalifikujem. Zapravo tada se odlucivalo ovo sto traje, znaci "prekretnica" negativna po mene, nepopravljiva, ali meni je i Saturn(otac) 90`MC, em je jak ko zemlja u toj prokletoj Vagi, mrzim taj osecaj. Nemoc i kriv zato sto nisi izabrao sopstveni put.
Mngogo teskih stvari, ali to je i mnogo teze vremen, tebi se to ne moze desiti. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Astrotanja Pet Okt 15, 2010 4:57 pm

Milice, tebi će ovaj tranyit urana, na Mc-biti povoljan, jer će praviti trigon i sa natalnim Uranom, što će omogućti sticanje veće nezavisnosti. Kako će 2011. i tranzirni Saturn u četvrtoj biće pojačane i porodčene odgovornosti, da li kroz forimiranje sopstvene porodice,jer je Saturn u Vagi. 2011. je značajna godina za tebe i zbog sa saturnovskim ciklusom u 4., koji je vladar 7.

Često je saturnovski ciklus veza za formiranje sopstvee porodoce, posebno u 4. kući

Nezaboriavimo da Uran menja i status, tako da će sigurno doći do iznenadne, nagle, ili neočekivane promene statusa. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Milica Ned Okt 17, 2010 12:13 am

Hvala Vam obema. Smile
Uran mi je poprilično misteriozna planeta.
čak sam i Neptuna imala čast više da osetim kroz život tj. zablude koje mi je donosio. sunny
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  da igual Pet Okt 22, 2010 7:17 pm

podržan Saturnovim tranzitom kroz 4. te trJU preko MO (vl. 1), trUR preko MC-a i 10. donio mi je posao i preseljenje, kupnju nekretnine.
taj isti posao sad otpada, a tr. JU/UR kroz 10. praveći trigon na nat. UR i JU te prelazeći preko MA/ME u ribama, kemijaju neku novu priču, vidjet ćemo koju..

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  wanja Uto Nov 30, 2010 4:04 pm

Pocetkom god tr Sa mi je radio 180 na MC,a sl god ce tr Ju i Ur preci preko MC,pa mi opet slede neke promene,narocito kad Ur predje!!da li su ove promene dobre po mene?

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Formalhaut Pon Mar 14, 2011 3:25 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 8:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Milica Pon Mar 14, 2011 1:21 pm

Pa jeste, mogla sam...čak mu je i više na ovoj temi mesto nego na onoj o UR u ovnu. Very Happy

Dakle, UR je ušao u znak ovna, znak mog MC-a, opozitan mom IC-u...i tata je rešio da nam prepisuje imovinu. Smile UR mi je vladar 8. polja, polja nasleđa.

Što se posla tiče, dobila sam jednu ponudu ove nedelje, ali to je Jupiter, ne Uran. tongue
Međutim, da li ću potpisati ugovor to još uvek ne znam. Suspect
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  wanja Sre Maj 11, 2011 2:07 pm

Da li to sto sam postala DUPLA TETKA ima veze sa Uranom na MC..STATUSNA PROMENA???!!!!Sestra mi je dobila dve devojcice!!!!jeee alien alien flower

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Astrotanja Ned Maj 15, 2011 12:20 pm

Wanja, ne bih trebalo da je to u pitanju. Uran donosi ne očekivane promene i Čestitam ti teto. flower flower flower
Biće još promena, kada Mars vl. Mc počene da pravi povoljne tranzite. Pitanje je i da li je uopšte Mc na trećem stepenu Ovna. To si mogla da proveriš i kada su brze planete bile u svom tranzitu u konjukciji sa njim, posebno Mars vladar Mc. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  wanja Pon Maj 16, 2011 4:29 pm

Hvala Tanja..Biti tetka je jako VAZNA I LEPA ZIVOTNA ULOGA... flower
SRECNA SAM...
Povezala sam ovaj tranzit sa tim..ali znaci da to nije...izdesavalo se jos par iznenadnih situacij,ne bas tako lepih,ne ticu se licno mene ali sam ja ipak u njihovoj blizini...
Vreme je najbolji pokazatelj svega...

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Tranzitni Jupiter konjukcija IC, tranzitni Uran konjukcija MC

Počalji  sagitariusleone Pon Feb 06, 2017 10:17 pm

sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Tranzit Urana na MC

Počalji  STASAVINARIJA Ned Mar 12, 2017 6:30 am

Tranzit Urana na MC pored preseljenja, moze se odnositi i na promenu pravca u karijeri, pristup nekim grupama (astroloskim, politickim, humanitarnim) u smislu usmerenja karijere za naredni period, ili odrediti bas tada profesiju u simbolici Urana naglo. To je period kada je osoba kroz vladarstvo Urana nad poljem izrazeno isto i u smislu imidza osobe koji gradi, po kojem je ljudi prepoznaju, a koje je vezano za simboliku polja kojim Uran vlada.

Kroz period tranzita kroz 10. kucu osoba ima lekciju i vezano za autoritete, tako da se navedene promene odvijaju naglo i cesto pod stresnim okolnostima, cesti su otkazi, bezanje od kuce, napustanje doma naglo, teznja slobodi. Ispoljavanje je nekonvencionalno, originalno, buntovno... ipak praceno nekim vidom slobode koja je poruka osobe kroz taj imidz.

STASAVINARIJA

Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  logos Ned Mar 12, 2017 4:41 pm

STASAVINARIJA ::Tranzit Urana na MC pored preseljenja, ...

Uran vlada naglim promenama, stresovima, nekontrolisanim ponašanjima, svađama, nervozom, velikim oscilacijama, slobodama, prijateljima, avangardom, društvima, tehnikom, strujom, impulsima, nekonvencionalnim stvarima i ponašanjem. Od marta 2011. godine je u znaku Ovna koji simbolizuje početke, akciju, energiju, rad, i sl. a kako je on prirodna I kuća, sve je na ličnom nivou, tj. sve promene su lične prirode, fizičke pa telo najviše reaguje. Uran je ulaskom u znak Ovna stupio u aspekt kvadrata sa znakom Raka koji je prirodna IV kuća doma, porodice, roditelja, nekretnina i dr. pa zato su i promene u simbolikama IV kuće upravo u skladu sa navedenim simbolikama Urana. Uran je iz znaka Ovna u kvadratu i sa znakom Jarca koji je prirodna X kuća, dakle, deluje na status, ugled, karijeru, posao naročito privatni, firmu i na o odnose sa konzervativnim autoritetima. Obzirom da će Uran u znaku Ovna ostati do početka 2019. godine navedene promene i aktivnosti će biti naglašene u navedenom periodu i u navedenim poljima mada bi se tu mogao dodati Uranov uticaj iz znaka Ovna na znak Vage i prirodnu VII kuću preko opozicije sa njima, tj. problemi i promene bi se mogle reflektovati u kontaktima sa partnerima naročito bračnim, u sudskim sporovima, otvorenim neprijateljima i, generalno, sa celokupnom javnošću. Na navedeno bi principjelno trebalo reagovati osobe kojima su naglašeni navedeni znaci i njihovi vladari mada sve to treba uzeti uslovno jer svaki horoskop je slučaj za sebe zbog svoje specifičnosti i, naravno, oni koji imaju naglašen znak Vodolije.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo? Empty Re: Tranzit Urana preko MC-a / opozicija IC , šta Vam je donelo?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu