Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.polje

2 posters

Ići dole

9.polje Empty 9.polje

Počalji  flavija Pon Mar 21, 2011 11:15 am

Trenutno imam mnogo tranzitnih planeta u 9.polju,sta bi to moglo da znaci...kako sad izgleda nista dobro...hvala

flavija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

9.polje Empty Re: 9.polje

Počalji  Astrotanja Pon Mar 21, 2011 12:13 pm

Flavija,Uran nije još aktivirale natalne planete, jer Uran nije napravio još trigon sa Neptunom u Strelcu i Merkurom u Lavu, što će biti iduće godine, pa će tada aktivirati neke veće promene.Malih bi moglo biti, u periodu Ovna, dok Sunce vladar vaše prve bude tranzitirao 9. To bi moglo doneti neke novine, vezane za duhovnost,religiju, ili životnu filozofiju, viša znanja, odbnose sa rodbinom, može i partnerovom ako ste u braku, odnose sa ljudima iz inostranstva. Planete u devetoj , posebno Jupiter je povoljan za duhovni razvitak, ili za optimistički i entuzijastički stav prema životu dok tranzitira devetom i još Ovnovom.


Meni je on jak u natalu, egzaltiran u Raku, tako da ja osećam njegovo pozitivno delovanje.Toga ove godine ima kod mene više nego u prethodnim. Trenutno je on u opoziciji sa Saturnom, pa će zato njegov uticaj krajem marta biti smanjen, ali već tokom aprila će opet biti izražen. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu