Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

2 posters

Ići dole

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? Empty Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

Počalji  Tinaineda Sre Avg 23, 2017 6:27 pm

04.07.1993.22h:45h podgorica sva sam uplasena jel to znaci samo lose Sad(( ionako sam nesigurna ,jos ce sad da tranzitira kroz 11i 12 polje? Sta moze da mi donese?

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? Empty Re: Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

Počalji  logos Čet Avg 24, 2017 11:10 am

Tinaineda ::04.07.1993.22h:45h podgorica sva sam uplasena jel to znaci samo lose Sad(( ionako sam nesigurna ,jos ce sad da tranzitira kroz 11i 12 polje? Sta moze da mi donese?

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? UhkuHh9

Neptun (psiha), Mesec (psiha, duša, emocije) i Uran (burno, naglo, nekontrolisano) su u neugodnom i jakom stelijumu (blisko rastojanje tri i više planeta, uzajamni uticaj) u znaku Jarca (sumorno, depresivno, pesimistički, teško), u opoziciji (nepovoljan aspekt) je sa Suncem (osoba, vitalnost, imunitet, život) koje je većinski vladar VI kuće (akutne bolesti) i Mekurom (mentalnost, komunikacija) kao većinskim vladarom III (komunikacija) i IV kuće (dom, porodica) iz znaka Raka (dom, porodica, emotivnost, osećajnost) i u aspektu je inkonjunkcije (velika prilagođavanja) sa Chironom (ranjeni sicelitelj, rana koja teško zarasta, žrtvovanje) iz pomenute VI kuće. Vladar stelijuma je Saturn (teškoće, problemi, pesimizam, depresivnost) na 29° (vidovitost ali i "stepen plača", poslednji stepen znaka koji sadrži sublimisano iskustvo tog znaka ali bez perspektive jer je sledeći korak ulaz u drugi znak tako da se to iskustvo teško može iskoristiti osim kada ta planeta bude u tranzitu kroz taj znak) znaka Vodolije (burno, naglo, nekontrolisano, sloboda, prijatelji, budućnost), u XII kući (psiha, tajne, skrivenot, izolovanost, lažno). Saturn je pri samom Asc (osoba) koji je na 0° (stepen znaka u kojem se Asc nalazi) znaka Riba (psiha, tajne, skrivenot, izolovanost, lažno), ima nekoliko neugodnih aspekata ali je sa Suncem u skladnom trigonu koji može ukazivati na veliku izdržljivost. Sve ovo može astrološki simbolizovati  veliku psihološku osetljivost koja se ponekad teško može iskontrolisati i treba voditi računa da se izbegava depresivnost jačanjem optimizma kroz vođenje lepih i prijatnih razgovora (Venera u Biku u III kući u trigonu sa stelijumom i u sekstilu sa Mekurom) naročito sa partnerom (Venera u trigonu sa Jupiterom iz znaka Vaga i VII kuće).

Inače, tranzit Saturna je bitan kada bude prelazio preko pomenutog stelijuma na kojem je već tranzitni Pluton (fatalno, stradanje i regeneracija) kao i kasnije preko svog natala i Asc jer će tada ukazivati na velika iskušenja pa se treba do tada dobro pripremiti jačanjem optimizma. Važno je i to što je tranzitni Neptun već duže vreme u I kući u znaku Riba i tu će biti još dugo pa kad sve to uzmemo u obzir mora se bobro raditi na psihi jer je astrološki gledano natalno to tebi najosetljivije područje.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? Empty Re: Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

Počalji  Tinaineda Čet Avg 24, 2017 2:26 pm

Meni je ovo uzas :(za mene nista lijepo izgleda Sad((( hvala nadam se da cu prevazici sve to?da li vi mislite da cu uspjeti ?da li me u buducnosti na nekom polju ocekuje poboljsanje udata sam i imam curicu Smile da li da budem optimisticna i da se strpim da to prodje ?

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? Empty Re: Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

Počalji  logos Čet Avg 24, 2017 4:36 pm

Tvoje pitanje: "Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese"? kao i dalji tekst "sva sam uplasena jel to znaci samo lose Sad(( ionako sam nesigurna ,jos ce sad da tranzitira kroz 11i 12 polje? Sta moze da mi donese"? ukazuju na strah, pesimizam, nesigurnost, neizvesnost i tome slično a sve to je u astrologiji simbolizovano planetom Neptun, znakom Riba, XII kućom, 12° (strahovi, iluzije, zablude, nepoznato, psiha, laž, obmana, tajno i sl.), planetom Saturn, znakom Jarca (teškoće, problemi, prepreke, pesimizam, depresivnost i sl.) i tome treba dodati aspekte i povoljne i nepovoljne (ima ih više) i kuće u kojima su planete dobijamo specifičnu natalnu kartu. Uopšteno govoreći tvoja karta spada u sasvim uobičajene a, iskren da budem, ni meni se moja natalna karta ne sviđa nešto posebno jer u njoj ima dosta astroloških nepovoljnosti ali, šta je tu je, od toga i od sebe se ne može pobeći. Treba sebe razumeti i raditi na stalnom upoznavanju sebe, računati na mane i vrline, raditi na njima i život će teći svojim tokom. Život ne treba i nikada nije bio niti će biti, bajka. Mnogi od nas su psihološki i emotivno osetljivi i treba raditi na tome. Strahove imamo svi mi samo ih treba kontrolisati i svesti na razumne a sve druge nerazumne neutralisati. Inače, optimizam je svakome od nas na ovim prostorima preko potreban jer nas svakodnevno na svim nivoima bombarduju raznim glupostima i neprijatnostima. Manipulišu sa nama i našim životima pa nam život izgleda još teži. Potrebno je biti i ostati realan, razmišljati trezveno i o sebi i o drugima. Druge ne možemo menjati ali zato sebe možemo i zato treba stalno raditi na sebi jer nam ponekad obične stvari izgledaju mnogo težim zbog našeg načina gledanja na njih. Narod kaže: "Ne treba praviti od komarca magarca".

Inače, u tvojoj karti je Uran (astrologija, astrolog) u konjunkciji sa Neptunom (strahovi, nerazumevanje, nejasnoće, zablude, tajne) pa i nije čudno što tako reaguješ i razmišljaš a sa njima je u kao treći član stelijuma Mesec koji daje emocionalnu notu svemu tome i sve to u opoziciji (suprotstavljenost) sa Suncem pa je tvoje reagovanje razumljivo samo ga treba svesti na razumnu meru i držati ga pod kontrolom.

Dakle, sve u svemu ništa nije toliko teško niti strašno, već, štaviše, uobičajeno kao i sve drugo u našim životima.

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? Empty Re: Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

Počalji  Tinaineda Čet Avg 24, 2017 4:52 pm

Hvala puno ...srdacan pozz Smile

Tinaineda

Broj poruka : 11
Godina : 30
Локација : podgorica
Datum upisa : 23.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese? Empty Re: Saturn u vodiliji?12 polje sta moze da mi donese?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu