Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

neptun opozicija jupiter

3 posters

Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty neptun opozicija jupiter

Počalji  draga Sub Jun 18, 2011 10:07 am

pitala bih ,ko je raspolozen, da mi protumaci ovu opoziciju....posto ne mogu do kraja da protumacim sta mi govori.Neptun mi je u trecoj ( zivela sam kod babe i dede do svoje seste god.pa sam onda presla kod roditelja...).Jupiter mi je vladar cetvrte kuce ali se nalazi u devetoj kuci.....vrtim se i vrtim Shocked ali ne umem...POMOC!
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  venus_pisces Sub Jun 18, 2011 12:36 pm

draga ::pitala bih ,ko je raspolozen, da mi protumaci ovu opoziciju....posto ne mogu do kraja da protumacim sta mi govori.Neptun mi je u trecoj ( zivela sam kod babe i dede do svoje seste god.pa sam onda presla kod roditelja...).Jupiter mi je vladar cetvrte kuce ali se nalazi u devetoj kuci.....vrtim se i vrtim Shocked ali ne umem...POMOC!

Hajd' da pokusam Smile

4 polje u strelcu, prva asocijacija je dom u stranoj zemlji, da li si zivela u inostranstvu, mozda samo rodjena tamo ili tek planiras da zivis negde dalje?... s obzirom da je jupiter u 3 ,mozda su ti rodbina, braca,sestre van tvoje zemlje ... a moze biti jos jedna stvar...tebi 7 kuca u ribama a suvladar riba je jupiter koji je vladar tvoje 4-te, pa moguce da ces kroz brak imati boravak u inostranstvu...

Konkretno sto se tice ove opozicije za koju pitas...da li si religiozna ili bar drzis do toga malo vise od drugih ljudi?... ova opozicija moze da donese pojacanu religioznost, isto tako daje jaku zelju da se upoznaju strane kulture, daleke kulture i zemlje itd... s obzirom da je ova opozicija ukljucena u osu 3-9, ti ces putovati definitivno...bilo kroz kraca putovanja a cini mi se kroz duzi boravak negde ( 9 polje) ... posto je to 9 polje i visoko obrazovanje, mozda si studirala ili si samo zainteresovana za neke oblasti koje opisuje neptun.

Inace, Ju0So u 9 polju...ti bi imala mnogo blagostanja, srece i uspeha kako kroz svoje obrazovanje tako i negde van svoje zemlje, tj to tvoje znanje bi bilo mnogo vrednovano i cenjeno u inostranstvu Wink ... ne znam gde trenutno zivis, ali po natalu,rekla bih da ces otici negde dalje pre ili kasnije Wink
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  Vodolijica/Dragana Sub Jun 18, 2011 5:35 pm

Slažem se i ja sa gorenapisanim. Svakako uspeh u visokom obrazovanju i ispunjenje kroz duža i ozbiljnija putovanja. Naročito zato što je ta čuvena fenomenalna kombijacija jupiter-sunce u sekstilu sa saturnom i u trigonu sa plutonom. Moćno cheers
Ali ovaj opozitni neptun po meni pomalo "zatamnjuje" celu priču.
U svakom slučaju se čuvaj "nakaradnih" religija i pogotovo sekti, koje bi te mogle pomalo spopadati na tim lepim i uspešnim putovanjima (kroz svet, školu i knjige).
Budući da neptun deluje kod tebe iz treće kuće, to bi se moglo očitati kroz neke telefonske pozive, imejlove, dopisnice, flajere, kratke iznenadne susrete na ulici i slična "prijateljska" uznemiravanja.
Što bi se reklo "u se i u svoje kljuse", a jupiter te ionako čuva. Imaš jako srećnu natalnu predispoziciju kada je ovako lepo udružen sa suncem sunny
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  venus_pisces Sub Jun 18, 2011 5:41 pm

Draga ,izvinucu ti se u napred sto cu malo skrenuti sa ove teme...ali imam pitanje za vodolijicu i ovu lepu konjukciju So0Ju koju i ti imas...

Kod mene u natalu je orbis 8º izmedju jupitera i sunca,u 12 polju... da li je ovo uopste konjukciju zbog ovolikog orbisa a i zato sto je jupiter u jarcu a sunce u vodoliji? da li uopste mogu da tumacim kao konjukciju u mom slucaju? Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  Vodolijica/Dragana Sub Jun 18, 2011 5:53 pm

Apsolutno. Sunce, kao blistava i najvažnija lična planeta ima da tako kažem "širok hvat" i čak se i planete udaljene više od 10 stepeni od njega računaju kao konjukcija. Ova kombinacija gde god (znak, kuća..) da se nađe je ona koja u prvom redu donosi izvanrednu vitalnost, a vrlo često (čak i kad je čitav ostali natal katastrofalan) - spas u zadnji čas. Ukratko, vas dve devojke ste veoma srećne dve persone Smile
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  draga Pon Jun 20, 2011 11:15 am

cao sviiiima.Nisam bila pri internetu za vikend ali evo citam Surprised Hvala vam puno!
Sve bi to bilo lepo i savrseno sa mojim studiranjem da se nije umesao ovaj moj neptunac....stavio mi ruzicaste naocari pa nisam videla sta mi je bitno u zivotu a sta neeeeeeeeee....od fakulteta ostala visa.
venus
cheers a sto se tice konjukcije, jeste da mi je uvek pomoc i razumevanje dolazilo od profesora ,direktora, ucenih ljudi, stranaca ali sam ja to uzimala sve olako...pa i mnoge sanse nisam iskoritila...... geek ali posto je saturn presao pun krug i ponovo mi dao sansu (sada malo mudrijom) drunken ...........valjda cu prepoznati lazu od paralaze.
tvoja konjukcija je super postavljena u dvanaestoj kuci...sunce ti je vladar sedme ...partnerski odnosi, jupiter je vladar desete....profesija a merkur vladar pete....rad od kuce ili hobi...i sve to odlicno aspektovano sa meseco iz seste ....posao i aspektovano sa marsom vladarem druge.....lova!!!!!!!!!!!!!!!!!Ti bi trebalo da radis ,obradujes neke podatke ,koji dolaze sa javne scene, ali u miru i tisini.....valjda Basketball
vodolijice...hvala na tumacenju.....ono za religiju si u pravu ali se odnosi na moju sestru posto je ona imala neku takvu pricu... cyclops Ne mogu da otvorim tvoju kartu....
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  venus_pisces Pon Jun 20, 2011 12:41 pm

draga ::cao sviiiima.Nisam bila pri internetu za vikend ali evo citam Surprised Hvala vam puno!
Sve bi to bilo lepo i savrseno sa mojim studiranjem da se nije umesao ovaj moj neptunac....stavio mi ruzicaste naocari pa nisam videla sta mi je bitno u zivotu a sta neeeeeeeeee....od fakulteta ostala visa.
venus
cheers a sto se tice konjukcije, jeste da mi je uvek pomoc i razumevanje dolazilo od profesora ,direktora, ucenih ljudi, stranaca ali sam ja to uzimala sve olako...pa i mnoge sanse nisam iskoritila...... geek ali posto je saturn presao pun krug i ponovo mi dao sansu (sada malo mudrijom) drunken ...........valjda cu prepoznati lazu od paralaze.
tvoja konjukcija je super postavljena u dvanaestoj kuci...sunce ti je vladar sedme ...partnerski odnosi, jupiter je vladar desete....profesija a merkur vladar pete....rad od kuce ili hobi...i sve to odlicno aspektovano sa meseco iz seste ....posao i aspektovano sa marsom vladarem druge.....lova!!!!!!!!!!!!!!!!!Ti bi trebalo da radis ,obradujes neke podatke ,koji dolaze sa javne scene, ali u miru i tisini.....valjda Basketball
vodolijice...hvala na tumacenju.....ono za religiju si u pravu ali se odnosi na moju sestru posto je ona imala neku takvu pricu... cyclops Ne mogu da otvorim tvoju kartu....

E super si povezala...ja se bavim stranim jezikom i prosvetarskim poslom (Me0Ju) i s vremena na vreme prevodim sve i svasta a to jeste rad od kuce, internet (12 polje) a sve je pocelo kao hobi jer sam se zainteresovala za taj jezik i ucila ga iz hobija da bi na kraju odlucila da upisem taj fax i to sve preraslo u moje profesionalno opredeljenje. Inace sto se konkretno tice So0Ju, mislim da mi je to jednom prilikom spasilo zivot jer sam kao dete imala jednu tesku operaciju- Mo0Ma, mesec vladar 6-zdravlje, mars sam po sebi noz...a operacija je bila na stomaku-opet taj mesec, dug boravak u bolnici- moje jako 12 polje, ali benefici su mi tu, pa mislim da je to odigralo bitnu ulogu.
So mi je vladar 7 polja, pa bi ova konjukcija mogla dosta da se odrazi kroz brak...sto uopste nije lose, al videcemo sta ce biti ...s obzirom da to 12 polje je vezano i sa mojim 7 pa ce biti ta neka simbolika...

...Koliko sam te shvatila, ti si prosla saturnov povratak, trebalo bi sad da ti krene...a i sto ne bi ponovo pokrenula pitanja svog obrazovanja, ne kaze se za dzabe da nikad nije kasno Smile Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  draga Pon Jun 20, 2011 1:49 pm

venus
Basketball
moja sestra ima isto sunce , merkura i jupitera u dvanaestoj ,eno je kuci , stalno je na internetu a lova samo kaplje!!!!
Mislim da ces i muza upoznati preko posla....on ce biti orjentisan onom javnom delu posla a ti onom sakrivenom ..tandem....mozda neko izdavastvo Idea
A sto se tice moje skole ,moooozda kasnije da odradim neku razliku ispita i da pokupim diplomu po ovom novom rangiranju Shocked videcemo ....
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  draga Pon Jun 20, 2011 1:59 pm

a sto se tice inostranstva ...do sada sam isla samo na neka letovanja i jednom kod rodbine u Cesku....jos uvek sam u rodnoj otadzbini!Valjda neptun ne da nista znacajnije da se desi Cool Ne znam koji bi tranzit mogao to da pokrene.Ako imas neki predlog slobodno, javi. POZDRAV!!!!
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

neptun opozicija jupiter Empty Re: neptun opozicija jupiter

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu