Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

5 posters

Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  Lahadima Ned Apr 22, 2012 6:56 pm

E ovako, molila bih vas za pomoc, a moje pitanje je vezano za poslovnu situaciju, pa bih volela da mi pomognete. Stvar je sledeca: zavrsila sam fakultet pre dve godine (hemiju) i nikako ne uspevam da se zaposlim u struci, sta god da sam pokusala - ne vredi. Zanima me, da li cu se ikada baviti svojom strukom, ili bi trebalo da promenim posao (posto u zadnje vreme razmisljam o tome). Sta bi mi drugo odgovaralo, sta mislite? Inace imam sklonosti za prirodne nauke, ali moram priznati da me i od drustvenih interesuju politika, generalno pratim vesti, pa cak i knjizevnost. Da li bi trebalo da se oprobam u tome? Slobodno, budite iskreni i surovi, ne zameram Very Happy Jedino sto ne volim su poslovi vezani za administraciju i papire (ekonomija, pravo), a bas mi je jedan astrolog rekao da bih bila dobra u tome?! A ja talentovano glupa za to haha. Hvala svima! Nadam se da cu dobiti neki odgovor!

Evo i karte:
Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! K12akp
Lahadima
Lahadima

Broj poruka : 6
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  sladjana Pon Apr 23, 2012 12:49 am

Tvoja 10 kuca u Jarcu sa SA u 7 kuci donosi odlaganje posla ili da ce uz pomoc partnera osigurai radno mesto. Mada 7 kuca predstavlje i javnost, javne poslove - mozda u toj sferi lezi odgovor ...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  Lahadima Pon Apr 23, 2012 1:59 am

Hvala na odgovoru Smile Nekako sam i sama dosla do tog zakljucka da sve ide u prilog tome da treba da se bavim nekim javnim poslom, posto mi se sve vrti oko te sedme kuce... Vladar druge (novac) je u sedmoj, vladar desete je u sedmoj, vladar seste isto. Super, bicu politicar haha, ili neka pevacica (ne znam da pevam, ali uopste) Smile Ili cu raditi nesto sa muzem, ili preko njega, ko zna... Zato i pitam, jel vidim da ima dosta ljudi koji su iskusniji od mene (ja sam tek pocetnik), mozda neko ume da protumaci bolje, jer ja to umem samo povrsno da gledam. Hvala svima koji odgovore, u svakom slucaju...
Lahadima
Lahadima

Broj poruka : 6
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  sladjana Pon Apr 23, 2012 6:16 pm

Malo mimo astrologije, mozda mozes da se bavis svojim poslom, tj hemijom koju si studirala ali na drugaciji nacin. Marketing je jedna od opcija , mozda vezano za savremen pristup hemiji, neko istrazivanje...svakako izbor je velik.

Pogledaj svoj Me u samoj 7 kuci - komunikacija ti je dobra, iskoristi je ....
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  Astrotanja Pon Apr 23, 2012 7:52 pm

Jaka sedma, ali dispoztor Merkura Mars je u 6, kao i vl. Asc, pa su to i uslužne delatnosti, ali takve u kojima se može raditi sa ljudima, recimo u apoteci, gde može dati i neki savet onima koji kupuju . Kroz posao se mogu susretati brojni ljudi, a sigurno je da ćeš do novca doći kroz partnerstvo, brak, kako kroz neki zajednički rad, pomaganje partneru, tako i što će partner biti taj koji će zarađivati. Moguća je i proizvodnja nečega, koja će biti plasirana u javnosti:sunny:
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  Lahadima Pon Apr 23, 2012 8:20 pm

Hvala na odgovorima, sad mi je malo bolje Very Happy Nije mi palo na pamet da bi mogla da bude neka proizvodnja koja je plasirana kroz javnost, tome se najvise i nadam, jeeej Very Happy Jednostavno, kad je covek u ocajnom stanju, kao ja trenutno, onda mu svakakve stvari padaju na pamet, pa i promena posla, zato sam i pitala... Zadnje dve godine, sta god da pokusam - ne ide, nesto me koci (saturn valjda, koji je u vagi u mojoj sestoj kuci), koliko god da se trudim da nadjem posao u struci - kao da me neko 'drzi' i vuce nazad... Hvala svima, ulepsali ste mi dan cheers
Lahadima
Lahadima

Broj poruka : 6
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  zevzeka Pon Jun 10, 2013 7:41 pm

Postovani,

Da li je pametno menjati posao kada saturn tranzitira 6.kucom? Nedavno je bio u konjukciji sa vladarem 6.kuce i opet ce za par meseci kada krene direktnim hodom....

Vladar 6. venera u skorpiji...natalno su tu i saturn i pluton...

zevzeka

Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  Zorica Uto Jul 02, 2013 11:26 am

Ja bih probala sa nekom firmom koja proizvodi tecnosti, tj. da budes ili njihov prezenter ili da budes auditor za firme koje proizvode tecnosti. Neptun koji je vladar tvoje struke Hemije, je u 9 polju pa me tamo navodi tvoj horosko prema inostranstvu.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje vezano za posao, molim za pomoc! Empty Re: Pitanje vezano za posao, molim za pomoc!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu