Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Merkura

3 posters

Ići dole

Tranziti Merkura Empty Tranziti Merkura

Počalji  Astrotanja Ned Dec 07, 2008 1:06 pm

Juče je Merkur bio u kvadrtu sa Saturnom, što je pored Meseca u rRibama uticalo na izvesnu tugu, zabrinutost, sklonost depresivnosti ili problemima u komunikaciji. Za one koji su se bavili proverama znanja, ili učenjem, bilo je prilike da kroz trud i napor se izbore sa ne baš lakom problematikom. Na sreću Merkur je bio i u sekstilu sa Uranom, pa su nastupile i pozitivne promene. Ovaj apekt je povoljan za nove ideje i planove, za nova poznanstva, iznenadna kraća putovanjaili, iznenadne susret,ili dolazak do novih informacija,ili znanja itd.
Da li ste i kako osetili ove aspekte?


Lično sam sve ovo doživela, posebno izlazak iz svakodnevnice, iznenadni kratak put.
Merkur tranzitni u petoj doneo mi je nova poznanstva, čak i neke nove ideje, planiranje za budućnost i sl
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Merkura Empty Re: Tranziti Merkura

Počalji  smesko Ned Dec 07, 2008 1:15 pm

tanjice i na mene je ovaj aspekt juce odlicno delovao!
upoznala sam divnog coveka, doktora koji je decku i mnei objasnjavao nesto u vezi medicinske opreme, masaze..divan covek.pravi legalista.a ja to cenim Very Happy
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Merkura Empty Re: Tranziti Merkura

Počalji  Čarobnica Ned Dec 07, 2008 2:28 pm

Kako mi Merkur tranzitira prvu kuću, naterao me je da se malo više posvetim sebi i čitanju, traženju odgovora na mnoga životna pitanja. A da doneo je i malo neraspoloženje koje je doduše kratko trajalo, zastoje u komunikaciji....
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Merkura Empty Re: Tranziti Merkura

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu