Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao

5 posters

Ići dole

Posao Empty Posao

Počalji  pan88 Pon Okt 07, 2013 12:01 am

Interesuje me sta mi stoji na poslovno planu?
Na osnovu marsu u 10 kuci u znaku riba i neptun u 6 kuci, izlgeda da cu se baviti nekim poslom koji ima veze sa uniformom.
Vladar 11 kuce je ovan, a mars kao vladar ovna je u 10 kuci pa bi moglo da znaci neka drzavnicka ili politicka pozicija Smile.
Natalna karta :

Posao 2rosydz

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Pon Okt 07, 2013 8:11 pm

Ajmo dragi formulasi, ukljucite se. Svaka pomoc je dobro dosla.cheers 

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Astrotanja Sre Okt 09, 2013 9:25 pm

Dragi Pane88, sa tako jakom 12. i ne izraženom  7., 5. kućom i sa aspektima Meseca u Devici, koji su osim trigona sa Jupiterom u 11. uglavnom napeti,  tebi  više leže zanimanja koje ćeš obavljati u  samoći, koja su vezana za tajne, a ne javne stvari, ali koja   dobra za pomaganja drugih, naročito kada  budeš upotavio voj psihički mir i moći da budeš i dobar  savetodavac, ili pomagati drugima i  na taj način doći do  materijanog prosperiteta alii uz rad, puno rada i zalaganja koje donosi vladar tvog horoskopa u Devici..Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Sre Okt 09, 2013 9:38 pm

Postovana tanja, hvala na odgovoru.

Ka sto ste napisali meni licno odgovaraju takve vrste poslova. Ali ono sto me interesuje da li se na osnovu natalne karte moze naslutiti cime cu se baviti. Zavrsio sam fakultet za elektrotehniku i racunarstvo, ali kako vreme prolazi, sve manje mislim da cu se time baviti.
Hvala najlepse.

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Astrotanja Sub Okt 12, 2013 10:54 am

Vi bi   ste mogli da prosperirate u dalekom  inostranstvu, na  nekom drugom kontinentu,mada ćete se vraćati često kući, zbog Meseca u 4.

Sada Neptun tranzitira  vašom devetom, koja može doneti neko putovanje preko okeana, ali i doprineti i vaašem duhovnom  razvoju i ojačati vašu veru u nešto, što va može omogućiti, lični prosperitet.

Dobro  bi bilo za vas da više više raditi na  poztivnom stavu, pozitivnom razmišaljnjom,da  se izborite a svojim unutrašnjim kočnocima , a to je briga, osećaj neizvesnosti, straha. Postoje tehknike opuštanja,  kkoje bi ste vi trebali da primenjujete, a to su za vas meditacija,  tehnike  disanja , koje umiruju i donose pozitivnu  energiju, koja poboljšava zdravlje.  Dalje i:sunn vaši snovi, neki mogu vam doneti, kao i meditacije  rešenje za vašu situaciju, smernice za budućnost, jer je vaše podvesno jako, zbog  12. kuće i  puno planeta u njoj. Merkur je planeta koja je kod vas najviše naglašena, u sedištu,  pa od vaših misli dobrih, ili loših  zavisi i  šta ćete privući u svoj život pozitivna događanja, ili  negativna.sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Okt 13, 2013 10:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Ned Okt 13, 2013 2:34 pm

Hvala jos jednom, na ovako tacnoj predikciji, pogodak u metu.

Kad kazete posao, koji ce se realizovati tj koji ce imati dodirne tacke sa inostranstvom, na osnovu kojih pokazatelja to mislite? Jer na osnovu devete kuce koja je u znaku vodolije, ciji vladar saturn je u 6 kuci-kuci posla u znaku strelca.

Mislim, oduvek sam voleo da putujem, tj da posao bude vezan za neka putovanja, rad u stranim zemljama, upoznavanje drugih kultura itd.

I kakav bi to posao evenualno mogao da bude? Naravno, oduvek sam voleo da pomazem ljudim i to se nekkao najvise pronalazim, sad neznam kakve ce to imati veze sa buducim poslom.


pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Astrotanja Ned Okt 13, 2013 10:33 pm

Ima tu, više toga, što me na to navodi, među njima je vladar 9. u 6. u Strelcu, ali tu je i vladar druge u 12. pa dispoztor druge u 12. kuć itd. Dvanaesta je veoma moćna kuća, ako se radi na sebi, tada se osoba razvija u tom pravcu da može pozitivno da je koristi moć podsvesnog, da umesto izolacije i samoće dovede do toga da sebi pomogne, a to može biti kod tebe i preko nekog vida edukacije, ali i komunikacije sa osobama sa kojima se ne vidiš , putem savremenih vidova komunikacije, preko interneta itd. Mogućnosti u svakom natalu su za više od jednog posala, a kada su i vladar druge, zarade Sunce i njegov dispozitor Merkur u Blizancima, dvostrukom znaku, ukazuju da postoji više talenata i mogućnosti raznovrsnog saznanja, koji može da dovede do zarade. Treba samo da budeš otovoren za razne mogućnost i da radiš na mentalnom privlačenju prilika koje bi ti donele mogućnost da dođeš do posla i zarade. sunny 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Astrotanja Ned Okt 13, 2013 11:32 pm

Ima tu, više toga, što me na to navodi, među njima je vladar 9.  u 6. u Strelcu, ali tu je i vladar druge u 12. pa dispoztor druge u 12. kuć itd. Dvanaesta je veoma moćna kuća, ako se radi na sebi, tada se osoba razvija u tom pravcu da može pozitivno da je koristi moć podsvesnog, da umesto izolacije  i samoće dovede do toga da sebi pomogne,  a to može biti kod tebe i preko  nekog vida edukacije, ali i komunikacije sa osobama sa kojima se ne vidiš ,  putem savremenih vidova komunikacije, preko interneta itd. Mogućnosti u svakom natalu su  za više od jednog posala, a kada su i vladar druge, zarade Sunce i njegov  dispozitor Merkur u Blizancima,  dvostrukom znaku,  ukazuju da postoji  više talenata i  mogućnosti  raznovrsnog saznanja, koji može da dovede do zarade. Treba samo da budeš otovoren za razne mogućnost i  da radiš na  mentalnom privlačenju  prilika koje bi ti donele  mogućnost da dođeš do posla i zarade. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Sre Okt 23, 2013 10:43 pm

Interesuje me koja ce to drzava biti u koji bih mogaO da radim, zivim ?

Posto je vladar 9 kuce u 6 kuci , a vladar druge, trece i cetvrte kuce u 12 da li
se kao potencijalno mesto boravka, uzima znak u kome se nalazi deveta kuca ili znak u kome se nalazi 12 kuca?

Ako se uzima znak devete kuce tj vodolija ta drzava bi mogla da bude: Rusija, Svedska, Etiopija, Danska.
U drugom slucaju ako se uzme znak u kome se nalazi dvanaesta kuca tj blizanci ta drzava bi mogla da bude:Belgija, SAD, deo Egipta, Nigerija.

Nekako po meni to sve "naginje" ka SAD! sunny 

Gresim li?

Hvala puno..

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  mimma Pon Nov 04, 2013 6:28 pm

Imam i ja pitanje vezano za moj natal i sestu kucu, nadam se da nije greska ako ga ovde postavim... Prvo mi nije jasno kako tumaciti SO i Me u 6. zajedno, s obzirom da sam citala da je So 'vodja' a Me podredjeni, da li se to moze tumaciti kao profesor koji predaje deci? Jedan astrolog mi je jos rekao da mi je Me zbog stepena i kvadrata sa Pl ugrozen, sto mi malo narusava pricu, a i to sto su obe planete u vodoliji... Mada mi tu pricu podrzava Sa u 5. kuci na 27 stepenu, ali mi onda nije jasna konjukcija sa Ur i trigon sa Ju. Nadam se da nisam smorila... :-)
mimma
mimma

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Astrotanja Uto Nov 05, 2013 1:02 am

Mimma,zamoliću te da otovriš temu ne pod Pamovom, već novu.Smile Smile 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Melisa3 Sre Nov 20, 2013 10:51 pm

Poštovana Tanja, da li biste i meni napisali nešto kakvi su mi aspekti, šta me očekuje na poslovnom planu? Tražim posao već 2 godine, ali do sada bez uspeha. Zato razmišljam da upišem neki kurs da bih se prekvalifikovala, ali ne znam koji, a ne bih da upišem nešto što mi ne leži. Razmišljam da upišem nešto iz IT oblasti, npr. optimizacija sajtova, web dizajn ili 3D animacija, ili nešto vezano za turizam, ali da li bi meni ti poslovi išli od ruke, tj. da li imam talenta za nešto od toga i šta bi trebalo sada da preduzmem? 100% sam sigurna da ne bih mogla da radim nijedan dosadan posao, tipa u administraciji i sl., već jedino neki dinamičan, vrlo zanimljiv posao koji zahteva dosta aktivnosti, a najviše bi mi odgovarao neki koji podrazumeva česta putovanja, saradnju sa strancima, upoznavanje stranih zemalja, naroda i kultura - to obožavam. Kakve su mi šanse da nađem takav posao? Uz to, treba mi dobro plaćen posao, pošto imam velike troškove. Šta kaže moj natal, šta je najbolje da radim, tj. šta mi leži, a da imam i solidnu zaradu od tog posla? Evo moje karte sa tranzitima:
[img]Posao 20gji4p[/img]

Hvala unapred! Smile

Melisa3

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Sre Jun 25, 2014 8:27 pm

Astrotanja ::Vi bi   ste mogli da prosperirate u dalekom  inostranstvu, na  nekom drugom kontinentu,mada ćete se vraćati često kući, zbog Meseca u 4.

Sada Neptun tranzitira  vašom devetom, koja može doneti neko putovanje preko okeana, ali i doprineti i vaašem duhovnom  razvoju i ojačati vašu veru u nešto, što va može omogućiti, lični prosperitet.



Postovana tanja,


Kao sto ste   protegle godine, izvrsili predikciju moja natalne karte u vezu mogucnost putovanja, na drugi  kontitent, to se i obistinilo. Naime, tokom ove godine tacnije u maju , dobio sam ponudu da radim u Nigeriju (dvanaeste kuca u blizancima), ali sam morao da odbijem. Nesto pre te ponude sam konkurisao za policiju. Pa me interuseje da li bih mogao da se zaposlim kao policajac?  Imam izrazenu dvanaestu kucu kao sto se rekli i sunce u njoj. Sunce u dvanaestoj, znaci da mi vise odgovarju poslovi u zatvorenim institucijama...

Ukratko kakve su mi sanse za ovaj posao, s obzirom da Jupiter ulazi u moju drugu kucu, kucu novca?

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  logos Pet Jun 27, 2014 3:36 pm

pan88 ::Postovana tanja,

Kao sto ste   protegle godine, izvrsili predikciju moja natalne karte u vezu mogucnost putovanja, na drugi  kontitent, to se i obistinilo. Naime, tokom ove godine tacnije u maju , dobio sam ponudu da radim u Nigeriju (dvanaeste kuca u blizancima), ali sam morao da odbijem. Nesto pre te ponude sam konkurisao za policiju. Pa me interuseje da li bih mogao da se zaposlim kao policajac?  Imam izrazenu dvanaestu kucu kao sto se rekli i sunce u njoj. Sunce u dvanaestoj, znaci da mi vise odgovarju poslovi u zatvorenim institucijama...

Ukratko kakve su mi sanse za ovaj posao, s obzirom da Jupiter ulazi u moju drugu kucu, kucu novca?

Ako nemaš ništa protiv pokušao bih da nešto kažem u vezi situacije u kojoj se nalaziš.

Pan88 - tranziti:
Posao Dlgunl

U mesecu maju je tranzitno Sunce (osoba) bilo na natalnom Jupiteru (vladar VI kuće posla) i oba tela su bila u opoziciji sa tranzitnim Mesecom (vladar Asc, aktuelni događaj) i Saturnom (drugi vladar VI kuće) i to je simbolizovalo "ne" (Saturn) na ponudu za inostranstvo (Jupiter, Strelac). Zašto? Istovremeno je tranzitni Jupiter (vladar VI kuće posla) bio pri vrhu I kuće (osoba) egzaltiran (jak položaj) u znaku Raka (dom, porodica) i u skladnom trigonu sa natalnim Marsom (uniforma, policija, oružje) sa vrha X kuće (karijera, status) koji je u natalnoj konjunkciji sa Sev. čvorom (uspeh) što je astrološki gledano mnogo primamljivije. Ako se tome doda da su tranzitni Saturn (ići na sigurno) i Mesec (intuicija) tada bili sa druge strane, takođe, u skladnom trigonu sa natalnim Marsom i Sev. čvorom, a svi zajedno bili u tom trenutku u velikom vodenom trigonu, intuicija je odradila svoje.

Natalni Jupiter (vladar VI kuće posla) je u povoljnim aspektima sa Marsom koji je drugi vladar X kuće (status, karijera) a koji je na vrhu X kuće, i u trigonu sa Mesecom vladarom Asc (osoba) iz IV kuće (dom, porodica) pa je i to natalna sklonost ka radu i u inostranstvu za veće pare (Jupiter u Biku) ali i ka uniformi i policiji (Mars).

Astrografska karta:
Posao Wv349c

Inače, prema astrografskoj karti se opaža vertikalna linija po sredini karte na čijem donjem delu ima Marsa i MC (vidi se samo deo) što označava da na toj geografskoj dužini preko simbolike Marsa kao drugog vladara X kuće karijere osoba može istu ostvariti. Ta linija prelazi preko Švedske, Danske, Holandije, Belgije, Švajcarske, delom Francuske i Italije i na afričkom kontinentu upravo preko Nigerije u čijoj se blizini ukršta sa linijom Sunca na Asc (crvena linija koja ide od Sunca ukoso levo prema gore) i to su sve zemlje koje dolaze u obzir. Dakle, i to treba imati na umu jer je Neptun kao vladar MC i drugi vladar IX kuće u VI u Jarcu i u stelijumu sa svojim vladarom Saturnom i Uranom koji je prvi vladar IX kuće. Rečeno ne znači da se tamo mora otići jer to može da bude i bilo koji kontakt sa stvarima, proizvodima, knjigama, filmovima i svemu drugom što potiče iz tih zemalja.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Sub Jun 28, 2014 7:43 pm

Postovana logos,

Prvo hvala, na ovako iscrpnom odgovoru.


Na osnovu vaseg prethodnog posta, mogu da zakljucim da buduci  posao moze da ima vezu sa uniformom sa mogucnoscu rada u nekim od inostranih drzava. Generalno , kao sto ste napisali meni odgovara rad  u uniformi, ali svakako bih voleo da buduci posao ima veze sa inostranstvo.

Da li posao policajca po natalnom horoskopu, "bio pun pogodak" za moju karijeru ili ti licni prosperitet? Analizirajuci  malo natalni horoskop, vise uspeha bi imao u neki ustanovama zatvorenog tipa jer je Sunce u 12 kuci, a druga kuca, je povezana sa 12 kucom (12 kuca je kuca dalekog inostranstva, ali i zatvorenih institucija).


 Hvala unapred

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  logos Pon Jun 30, 2014 2:54 pm

Pre svega, moram da te ispravim da ja nisam "poštovana" što se vidi iz uvodnog dela posta gde piše "Ako nemaš ništa protiv pokušao bih...", dakle, muško sam.

Mars u astrologiji predstavlja uniformu bilo koju a jedna od njih je i policijska. Mnoge struke propisuju za svoje zaposlene obaveznu uniformu tako da postoji velika mogućnost da na poslu nosiš uniformu (Mars u sekstilu sa Jupiterom, u trigonu sa Asc i u opoziciji sa Mesecom).

Obzirom na tri planete, Uran, Saturn i Neptun, u VI kući koje su u stelijumu posao je vrlo značajan segment tvog života. Uran simbolizuje to što si studirao, Saturn je drugi vladar VI kuće i suvladar IX kuće a Neptun je drugi vladar IX i prvi vladar X kuće pa to sve može ukazivati na veliku mogućnost rada u struci ali zbog lošijih aspekata sa manjim šansama za pravljenjem karijere koje ipak postoje jer je Neptun vladar X u VI kući. Saturn je na 29° a Uran pošto je retrogradan deluje i sa 29° a zajedno sa Neptunom su u opoziciji sa Suncem koje je i konjunkciji sa Hironom u XII kući to može simbolizovati talente koji se ponekad malo teže koriste. Obzirom na aspekte Marsa sa jedne strane i navedenog stelijuma sa druge, astrološki je razumljivo to što ti se dešava.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  pan88 Sub Feb 28, 2015 11:16 pm

Dragi moji , posle duzeg vremena, evo mene sa novim infom u vezi trenutnog desavanja. Od poslednjeg posta, promenio sam dva posla.

Prvi posao je totalno nevezan za moj struku, tipa u proizvodnji, ali sam nosio plavu unformu, ono o cemu je logos pisao u prethodnim postovima (Mars u desetoj kuci).

Na ovom drugom, tacnije sadasnjem poslu sam od nove godine... Radim posao u struci, informatika i to u "zatvorenoj instituciji, bolnici, zbog Sunca u 12 kuci, predpostavljam. Sad zanima me kako cu se snaci ovde, tipa da li cu se lepo adaptirati na ovom posle, jer  prethodni poslovi i nisu bas bili za neku pohvalu?!

I naravno sta mi stoji na ljubavnom planu? PO mojoj natalnoj karti, sedma kuca je  u setoj, sto znaci da cu buducu zenu, upoznati na poslu...
Jedna devojka mi se svidja, u znacu device, godinu dana mladja, 1989 god sad da li postoji neka "karmicka veza" Very Happy ?

pan88

Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Posao Empty Re: Posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu