Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

posao

Ići dole

posao Empty posao

Počalji  Moonchild Čet Sep 28, 2017 11:28 pm

Pozdrav,

Interesuje me usmerenje i napredak na poslovnom polju? Poslovno mi pregrubo zvuci za moj pojam. Inace, nisam neki karijerista, mrzim moranje i autoritete. Ima tu i lenjosti, ali slobodnjački pristup osetim fest.  Kontam da bih nešto radila samo ako volim. Trenutno završavam dodatne studije, tj. ostao mi je specijalistički rad koji mi se odužio (Od 2015...). Završila sam srednju ekonomsku školu, posle toga nastavila u istoj sferi - smer preduzetništvo. Srednja skola - katastrofa uspeh i drustveni zivot, na fakultetu satisfakcija veca i svest o ucenju mnogo poboljsana. Imala sam "snove" o manekenstvu, al su me prosli kada sam shvatila da mrzim publiku. Radila sam honorarne poslove, promocije razne i pisala seminarske/diplomske radove. Ne mogu sebe da zamislim da radim za nekog i negde u nekoj multinešnl kompaniji, tako da se na kraju ispostavilo da sam dobar smer i izabrala. Volim kucnu atmosferu za rad. Sve drugo mi ubija  kreativnost i inspiraciju. Želim da se oprobam u proizvodnji hrane ili organske kozmetike. Organska poljoprivreda mi je trenutno okupacija, i generalno ekoloske teme, buducnost opstanka bla bla.  Najradije bih se odselila u šumu i živela tamo. Ne podnosim grad i život tamo. Na selu sam od malena i tu cu i ostati do kraja zasigurno.


Poslednji put izmenio Moonchild dana Čet Okt 05, 2017 11:34 pm, izmenio ukupno 2 puta

Moonchild

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

posao Empty Re: posao

Počalji  Moonchild Čet Sep 28, 2017 11:46 pm

posao Astro_10

Moonchild

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu