Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao i ljubav

2 posters

Ići dole

Posao i ljubav Empty Posao i ljubav

Počalji  diki85 Sub Dec 06, 2014 2:13 am

Postovani,


 Vec duze vreme postoji jako veliki zastoj kako na ljubavnom , tako i na poslovnom planu. Skoro tri godine saturn je boravio u mojoj desetoj kuci, pa najverovatnije zbog toga su izostale poslovne ponude ili ti prilike. Po struci sam diplomirani ekonomista, (ekonomski fakultet).


Da li ce    monotonija kako na ljubavnom tako i na poslovnom planu ,ne stati. Posto sam u horoskopu strelac/ jarac, dosta volim da putujem , da li cu mozda ziveti,  raditi u inostranstvu, kako sam jedno vreme mislima...

Od sledece godine, moguce vec od marta, bih trebalo da otputujem u Italiju,  kod strica, ako se nesto ne iskomplikuje  . Sad da li postoji mogucnost da tamo ostanem, radim, udam se ?

Veliko hvala  Smile

https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/ojh2d5.gif


Posao i ljubav Ojh2d5

diki85

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao i ljubav Empty Re: Posao i ljubav

Počalji  diki85 Uto Jan 13, 2015 12:59 pm

Ajmo dragi formulasi, svaka pomoc je dobro dosla sunny sunny .


Zanima me najvise polje inostranstvo, koje je u mojoj natalnoj karti izrazeno zbog devete kuce..

Posto sam laik sto se tice astrologije, ali brzo ucim Cool, vidim da dosta vladara ima u devetoj kuci. Kao sto su: vladari trece, sedme, desete i jedanaeste kuce, i zbog Mesec, koji je dobro aspektovan ovde, sve to moze ukazivati, na zivot i rad u inostranstvu.

Gresim li u mom slucaju?


Pozdrav i veliko hvala , unapred.

diki85

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao i ljubav Empty Re: Posao i ljubav

Počalji  logos Sre Feb 04, 2015 4:39 pm

diki85 ::Ajmo dragi formulasi, svaka pomoc je dobro dosla sunny sunny .

  Zanima me najvise polje inostranstvo, koje je u mojoj natalnoj karti izrazeno zbog devete kuce..

 Posto sam laik sto se tice astrologije, ali brzo ucim Cool, vidim  da dosta vladara ima u devetoj kuci. Kao sto su: vladari trece, sedme, desete i jedanaeste kuce, i zbog Mesec, koji je dobro aspektovan ovde,  sve to moze ukazivati, na zivot i rad u inostranstvu.  

  Gresim li u mom slucaju?

 Pozdrav i veliko hvala , unapred.

Posao i ljubav N2innm

Prema astrografskoj karti odgovarala bi ti Italija, pogotovo mesta zapadno od Venecije jer bi tada Asc (ti) bio u znaku Strelca (inostranstvo, optimizam, veće pare) a vladar Jupiter u II kući (pare, vrednosti). Jupiter ima povoljne aspekte sa Suncem (sekstil) koje se nalazi u znaku Strelca (inostranstvo) i Mesecom (trigon) iz znaka Vage (partner) u IX kući (inostranstvo). MC (karijera, status) bi bio u znaku Vage (partner) a vladar bi bila Venera (ljubav, novac, zadovoljstva). Mars (rad, aktivnost, muškarac) bi bio uz MC (status, karijera) i u sekstilu sa Asc (ti). Ako se to ostvari i obzirom da je tranzitni Saturn (prepreke, teškoće, čekanje, problemi) trenutrno na natalnom stelijumu koga čine Saturn (većinski vladar I kuće), Venera (ljubav, vladar novog MC i V kuće - ljubav) i Merkur (vladar VI kuće - posao i VII - partner), to bi astrološki gledano moglo početi da se sređuje negde do kraja 2015. godine, pod uslovom da se istraje u toj nameri (Saturn) a od avgusta 2016. kada bi tranzitni Jupiter ušao u IX kuću (inostranstvo) verovatno bi se sve sredilo, i emotivno, i poslovno i sa stanovanjem jer bi Mars bio vladar i IV kuće - stan, kuća, porodica.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao i ljubav Empty Re: Posao i ljubav

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu