Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav i posao

2 posters

Ići dole

Ljubav i posao Empty Ljubav i posao

Počalji  Selma123 Čet Dec 01, 2016 3:22 pm

Mozete li mi, molim vas protumaciti polje posla i braka.
Unaprijed hvala!

[img]Ljubav i posao 1rc5lx[/img]

Selma123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  Selma123 Pet Dec 02, 2016 1:20 pm

Moze li, molim vas, neko da mi odgovori. Hitno je Smile

Selma123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  logos Pet Dec 02, 2016 5:18 pm

Selma123 ::Moze li, molim vas, neko da mi odgovori. Hitno je Smile

Postavljena karta malo pomaže jer nema potrebnih podataka za analizu. Bolje da napišeš potrebne natalne podatke kao što to mnogi rade.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  Selma123 Pet Dec 02, 2016 7:43 pm

Moji podaci su: Bajina Basta, 23.07.1990., 12:45

Selma123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  logos Pet Dec 02, 2016 10:06 pm

Selma123 ::Mozete li mi, molim vas protumaciti polje posla i braka.

Konkretno kakvi su problemi u pitanju, naravno, ako ih ima?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  Selma123 Pet Dec 02, 2016 10:31 pm

logos ::
Selma123 ::Mozete li mi, molim vas protumaciti polje posla i braka.

Konkretno kakvi su problemi u pitanju, naravno, ako ih ima?

Zanima me kakva je situacija, imam previse dilema u glavi.

Selma123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  Selma123 Ned Dec 04, 2016 4:35 pm

Moze li, molim vas, neko odgovoriti na moje pitanje.

Selma123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  logos Ned Dec 04, 2016 9:19 pm

Selma123 ::Mozete li mi, molim vas protumaciti polje posla i braka.
Unaprijed hvala! Zanima me kakva je situacija, imam previse dilema u glavi.

Ljubav i posao 200uv6r

Obzirom na malo podataka i smernica i odgovor je takav.

Vrhovi VI (posao) i VII (brak, partneri) kuće su u znaku Ovna (rad, aktivnost) a vladar Mars je u VII kući i na 7° (stepen VII kuće) znaka Bika (materijalne vrednosti, novac), što može ukazivati na povezanost ovih kuća i da rešenje problema zaposlenja ide zajedno sa partnerstvom (vladar VI u VII). To može biti neki partnerski posao. Obzirom da je Mars u egzilu, partner bi mogao biti donekle nezadovoljan a opozicija Marsa sa Plutonom iz znaka Škorpije, da bi osim strastven ponekad mogao biti neugodan. Sunce na vrhu X kuće na MC-u u kvadratu sa Marsom i u konjunkciji sa egzaltiranim Jupiterom iz IX kuće (inostranstvo) i znaka Raka (kuća dom) i u opoziciji sa jakim Saturnom (teškoće, problemi, zrelije godine, sistematičnost) iz znaka Jarca, da bi vremenom osoba mogla da upravlja svojim poslom i biti dostojanstvena, autoritativna, važna i od ugleda (Sunce u Lavu), raditi nešto u vezi inostranstva mada to može biti i posao kod kuće.

Tranzitni Uran (sloboda, prekidi, ciklusi) je trenutno u VI kući što može ukazivati na nestalne poslove, u maju ulazi u VII kuću pa treba biti oprezan i tolerantan u partnerskim odnosima, poštovati lične slobode, izbegavati nervozu jer će Uran oko tri godine biti u izazovnom kvadratu sa natalnim Suncem. Preporučuje se bavljenje astrologijom, naravno, u skladu sa interesovanjima za tu materiju jer bi se tako energija Urana usmeravala u pozitivnom smeru.

Tranzitni Neptun (idealisanje, iluzije, nejasno, zablude i sl.) je u dugotrajnom hodu kroz V kuću (ljubav, razonoda, zabavljanje) i u znaku Riba (u svom sedištu) a tu je tranzitni Chiron (ranjeni sicelitelj, rana koja teško zarasta) pa treba biti oprezan zbog sklonosti ka greškama u traženju idealne ljubavi. Saturn, Uran, Neptun i Pluton su retrogradni što uglavnom ukazuje da ono što osoba doživljava je deo lične karme.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  Selma123 Pon Dec 05, 2016 1:25 pm

logos ::
Selma123 ::Mozete li mi, molim vas protumaciti polje posla i braka.
Unaprijed hvala! Zanima me kakva je situacija, imam previse dilema u glavi.

Ljubav i posao 200uv6r

Obzirom na malo podataka i smernica i odgovor je takav.

Vrhovi VI (posao) i VII (brak, partneri) kuće su u znaku Ovna (rad, aktivnost) a vladar Mars je u VII kući i na 7° (stepen VII kuće) znaka Bika (materijalne vrednosti, novac), što može ukazivati na povezanost ovih kuća i da rešenje problema zaposlenja ide zajedno sa partnerstvom (vladar VI u VII). To može biti neki partnerski posao. Obzirom da je Mars u egzilu, partner bi mogao biti donekle nezadovoljan a opozicija Marsa sa Plutonom iz znaka Škorpije, da bi osim strastven ponekad mogao biti neugodan. Sunce na vrhu X kuće na MC-u u kvadratu sa Marsom i u konjunkciji sa egzaltiranim Jupiterom iz IX kuće (inostranstvo) i znaka Raka (kuća dom) i u opoziciji sa jakim Saturnom (teškoće, problemi, zrelije godine, sistematičnost) iz znaka Jarca, da bi vremenom osoba mogla da upravlja svojim poslom i biti dostojanstvena, autoritativna, važna i od ugleda (Sunce u Lavu), raditi nešto u vezi inostranstva mada to može biti i posao kod kuće.

Tranzitni Uran (sloboda, prekidi, ciklusi) je trenutno u VI kući što može ukazivati na nestalne poslove, u maju ulazi u VII kuću pa treba biti oprezan i tolerantan u partnerskim odnosima, poštovati lične slobode, izbegavati nervozu jer će Uran oko tri godine biti u izazovnom kvadratu sa natalnim Suncem. Preporučuje se bavljenje astrologijom, naravno, u skladu sa interesovanjima za tu materiju jer bi se tako energija Urana usmeravala u pozitivnom smeru.

Tranzitni Neptun (idealisanje, iluzije, nejasno, zablude i sl.) je u dugotrajnom hodu kroz V kuću (ljubav, razonoda, zabavljanje) i u znaku Riba (u svom sedištu) a tu je tranzitni Chiron (ranjeni sicelitelj, rana koja teško zarasta) pa treba biti oprezan zbog sklonosti ka greškama u traženju idealne ljubavi. Saturn, Uran, Neptun i Pluton su retrogradni što uglavnom ukazuje da ono što osoba doživljava je deo lične karme.

Hvala Vam puno na odgovoru!
Trenutno sam i slobodna i nezaposlena. Nema nikoga za koga bih Vam dala podatke a uporednu analizu. A sto se tice analize moje natalne karte, napisala sam one podatke koji se inace unose, ali ako Vam trebaju i drugi detalji rado cu Vam reci sve sto je potrebno.

Selma123

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav i posao Empty Re: Ljubav i posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu