Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ljubav,posao

+2
Astrotanja
danijela
6 posters

Ići dole

ljubav,posao Empty ljubav,posao

Počalji  danijela Sre Feb 25, 2009 8:39 pm

Pozdrav svima na forumu,ja sam nova,i pocetnik sam sto se tice astrologije,nadam se da cu nesto nauciti uz vas.Najvise me zanima ljubav kad ce se pojaviti pravi?,jako sam nesretna u ljubavi,dali su mi teski aspekti?,dali se imam cemu nadati?,i zanima me posao vladar 6 mi je neptun i jupiter sto to znaci? Sad http://img410.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457m.gif

Sama tvoj kombinacija Rak-Vaga ukazuje koliko ti je bitna ljubav. Peta kuća ljubavi ti je u Vodoliji i Jupiter u Strelcu ukazuje da si ti spremna da u ljubavi spremna da sebi postavljaš velike ideale, a u tvojim ljubavnim vezama koje su veoma nestalne, mogu naglo da dođu i brzo da se završe, jer takve su ljubavi koji Uran donosi vladar tvoje pete, u Strelcu u kvadratu sa Mesecom. Međutim ako je komunikacija opet zbog urana u Strelcu, dobro i odnos prijateljski,ako postoji intelektualna razmena, slična razmišljanja, veza bimogla da se razvija. Uran je u promenljivom Strelcu, koji teži slobodi, pa je važno i nju ispoštovati u vezi.
Sa druge strane ti kao Rak sa Mesecom u Devici težiš stabilnosti u ljubavi. Uran u kvadratu sa tvojim Mesecom utiče da može doći o naglih promena,prekida.Kako si vrlo ostljiva, sklona da impulsivno reguješ kad se uvrediš to bi moglo uticati na rekacije koje nisu kontrolisane, nedovoljno promišljene, pa mogu loše da utiču na ljubav i ishod veze. Kada naučiš da više kontrolišeš svoje meocije, da budeš umerena u reakcijama kada naiđeš na konflikt bićeš uspešnija u ljubavi. Ono što je povoljno i što može da ti pomogne u rešavanju nesporazuma i problema je sekstil Meseca sa Merkurom, aspekt koji utiče na mogućnost da kroz razgovore, komunikaciju, pametno rešavaš probleme, nalaziš rešenja i da što više imaš iskustva i učiš o svojim osećanjima možeš da bolje prolaiš u emotivnim vezama.
Emotivno stabilnija i sigurnija u sebe uspećeš pre da ostvaruješ svoje emotivne potrebe i želje, jer ćeš tada poztivnije da deluješ i na partnera, dečka. Interesantno je da su i tvoji mladići koje opisuje Mars u Raku u konjukciji sa Suncem osetljivi , ali kriju svoja osećanja, ali umeju da se naljute lako. Da li je blo osoba koje nisu iz istog mesta, ili nekog stranca, jer takav bi mogao uskoro da se pojavi, marta meseca. To je priod koji će ti donetti šnesu za ljubav, jer ti se obnavlja jupiterov ciklus koji je gotovo na vrhu tvoje pete i jupiter je u sekstilu sa vl. tvoje pete Uranom.Ono što možen da koči ljubav je saturn koji će ove godin dva puta preći preko tvog Meseca i napraviti kvadrt sa Uranom, vl. pete i to bi nepovoljno da deluje na vezu. Jula, avgusta kada Saturn bude bude u trigonu sa tvojom Venerom je povoljno vreme, kad se može poajviti prilika da započeneš neku vezu, koja bi mogla biti dugotrajnija. Interesuje me kada je započela neka do sada za tebe bitnije veza, zbog tranzita koji su bili prisutni.
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  danijela Sub Feb 28, 2009 6:23 pm

http://img205.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457.gif
Hvala na odgovoru,bila je jedna bitna veza za mene,ali je davno prekinuta.Dali mi mozes reci za 7-mu mars otisao na vrh 10 u konjukciji sa suncem,dali to znaci da ce mi buduci biti uspjesan?,ili grijesim jos uvijek sam pocetnik pa neznam!
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  Astrotanja Ned Mar 01, 2009 2:58 am

Da će biti čovek koji se bori za ostvarenje svojih ambicija, a moguće je da dođe u sukob sa autoritetima, jer je Ma0So, ali je dispoztor Marsa otišao u 11., pa će to biti kroz rad, trud, znanje., ali kako je Mesece u tigonu sa Venerom u njegovoj drugoj, dobro će zarađivati.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  danijela Ned Mar 01, 2009 1:04 pm

http://img223.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457.gif
Hvala Tanja na odgovoru,zanima me vladar 7 u 9,dali to znaci da ce biti stranac?,ili grijesim?
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  Astrotanja Ned Mar 01, 2009 2:21 pm

Mars vl. 7. je pri samom kraju devet, u konjukciji sa Mc, pa bi , ako je tačno vreme rođenja, mogao da se oseti kao da je u desetoj. Mars i sunce su u Raku, pa će biti pre da je usled prriode ovog znaka odavde, iste nacionalnosti. Astrosimbolika je jako široka. Konjukcija Sunca i Marsa u 9. mogla bi označiti da je to čovek koji ima veze sa Zakonom, zanimanje koje je u toj simbolici, posebno zbog prirode Marsa, koji može da se odnosi na borbu. Mogao bi nositi i uniformu i biti raditi u državnoj službi. koja je u vezi sa čuvanjom, ili odbranom zakona, ili nacionalnih interesa, jer je reč o Marsu u Raku, koji je patriotski nastrojen, a Mesec je pri kraju 11.
Imala sam priliku da vidim ovu konjukciju u 12. u Raku kod žene , čiji je suprug bio čuvar u zatvoru, ali kako je tebi u 10., to će biti čiovek koji će imati veći društveni status i neku vrstu "vlasti"itd Razz
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  danijela Ned Mar 01, 2009 9:28 pm

Citala sam da bas nije dobro imati ovna na vrhu 7,jer moze biti brak na brzaka sklopljen,impulsivan partner?,kako je to u mojoj natalnoj??,http://img5.imageshack.us/my.php?image=astrow2gw01rakvagahp457.gif
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  danijela Ned Mar 01, 2009 9:33 pm

danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty pozdrav

Počalji  danijela Sub Okt 03, 2009 7:24 pm

Molim za pomoc,imala sam tumacenje natalne,jedan amater, mi je rekao da necu moci imati djece,zbog marsa u padu u konjukciji sa suncem,molim vas dali netko moze reci svoje misljenje.Jer mi je to zbilja bio sok.A buduci ce me varati,i baviti se svercom. Zar mi je tako ocajna natalna??Plizz odgovor??
https://2img.net/r/ihimizer/i/astrow2gw01rakvagahp457.gif/
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  sasa62 Sub Okt 03, 2009 7:41 pm

To ti nije rekao "amater" već budala...

Sve što se odgovara ovako na forumima treba uzeti s debelom rezervom, jer su to prvenstveno kratki odgovori bez dubljeg ulaženja u problematiku, uz nepoznavanje okolnosti života osobe, i uz to najčešće odgovaraju osobe koje teško da imaju nekog astrološkog iskustva i dovoljnog znanja, a o etici da i ne govorim...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  Tajna Uto Okt 06, 2009 6:16 am

sasa62 ::To ti nije rekao "amater" već budala...

Sve što se odgovara ovako na forumima treba uzeti s debelom rezervom, jer su to prvenstveno kratki odgovori bez dubljeg ulaženja u problematiku, uz nepoznavanje okolnosti života osobe, i uz to najčešće odgovaraju osobe koje teško da imaju nekog astrološkog iskustva i dovoljnog znanja, a o etici da i ne govorim...

Pa tako sa rezervom da uzmemo i ovu tvoju konstataciju?

Salim se naravno, potpuno se slazem sa tobom!

Moje misljenje je da ono pravo, pravo kod tebe dolazi vrlo kasno u zivotu. Da ne shvatis pogersno, kao ascedentalna Vaga i zbog ostalih polozaja planeta ti ces biti u vezama i bice desavanja stalno, ali ono za cim tragas ce doci dosta kasnije...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  danijela Sre Feb 10, 2010 1:32 pm

Zanima me kakva mi je ova godina za ljubav? dali cu upoznati nekoga? hvala unaprijed!! Laughing
https://2img.net/r/ihimizer/img193/4930/astrow2gw01rakvagahp457.gif
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Ljubav

Počalji  jeja85 Sre Feb 17, 2010 12:10 am

Pozdrav svima ja sam nova na forumu i znima me ako moze nesto vise o mom ljubavnom zivotu za 2010 godinu,Rodjena sam 10.09.1985 godine u Vrbasu u 11:30 pre podne Very Happy Hvala u napred

jeja85

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  Čarobnica Sre Feb 17, 2010 12:45 am

jeja85 ::Pozdrav svima ja sam nova na forumu i znima me ako moze nesto vise o mom ljubavnom zivotu za 2010 godinu,Rodjena sam 10.09.1985 godine u Vrbasu u 11:30 pre podne Very Happy Hvala u napred

Jejo, dobro došla Smile

Ovo je link na kome možeš da vidiš kako da postaviš natalnu kartu https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm

Nakon toga, u rubrici Lična pitanja možeš da otvoriš svoju temu sa pitanjima koja te zanimaju...

Pozdrav, Čarobnica sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  jeja85 Sre Feb 17, 2010 7:42 pm

a ko daje objasnjena?Ja sama trazim il neko od vas? Embarassed

jeja85

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  Astrotanja Sre Feb 17, 2010 10:01 pm

Jejo, objašnjenje daje onaj ko je raspoložen i mogućnosti da ti odgovori. Smile

najbolje je da iščitavaš forum, da bi razumela kako on funkcioniše i vidiš ima li tu nečeg što te zanima.Ovde se može i što -šta naučiti, ako si raspoložena. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  danijela Pet Dec 03, 2010 7:41 pm

Molim za pomoc,u nedjelju imam razgovor za posao,dali netko moze pogledati moju natalnu i vidjet kakvi su mi aspekti?,dali cu se zaposliti? hvala Smile

[img]ljubav,posao Avmmi9[/img]
danijela
danijela

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ljubav,posao Empty Re: ljubav,posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu