Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjukcija NE sa ASC

4 posters

Ići dole

Konjukcija NE sa ASC Empty Konjukcija NE sa ASC

Počalji  ~Silk~ Pet Dec 19, 2008 2:27 am

Moj Ne iz 11 na njegovom ASC... orbis 0,13 i jos je njegov ASC u sekstilu sa mojim PL ... sta bi sve to moglo da znaci...
Neptun znaci neka obmana obicno, da li mozda znaci da ja njega ne vidim u pravom svetlu ?

Inace njegov NE je u mojoj 11 u strelcu...
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija NE sa ASC Empty Re: Konjukcija NE sa ASC

Počalji  Astrotanja Pet Dec 19, 2008 11:26 am

Dobrodošla na moj forum!
Ovde postoji jedno nepisano pravilo, a to je da se postavi natal. Tako ćeš dobiti odgovarajuće odgovore, preciznije i tačnije. ako imaš problema postoji rubrika problemi, ili se javi Darku, koji je Administrator da ti objasni kako to da učiniš. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija NE sa ASC Empty Re: Konjukcija NE sa ASC

Počalji  ~Silk~ Pet Dec 19, 2008 5:21 pm

Hvala! SInoc sam tako na brzaka pregledala forum i zaboravila da postavim natal Smile

Inače bolje Vas našla sunny
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija NE sa ASC Empty Re: Konjukcija NE sa ASC

Počalji  zelena dolina Čet Maj 27, 2010 2:58 pm

evo da stavim i ja moju sinastriju karta: http://www.dodaj.rs/f/3x/wk/2QAsOORi/sinastrija-mi.gif

aspekti: http://www.dodaj.rs/?1Z/Vo/37cGFBZY/aspekti.jpg


mi imamo konjukciju NE i AC pa mozda otuda nase nerazumevanje...a opet NE je "daleka" planeta i nije moguce da se ne razumemo sa svima koji su nase godiste aman Shocked

ono sto je lose je sto je moj MO u opoziciji sa njegovim NE pa me je lagao i uhvatila sma ga u lazi, ali ja to imam u natalu tako da mi je to doslo kao "normalno" Cool
ne valja ni to sto je moje SO u kvadratu sa njegovom VE a samim tim su i u antisciji.....
lose je sto su nam daleke planete kao UR, NE, PL i SA na istom mestu jer je razlika mesec dana medju nama pa ispada da mu sve lose aspekte pokrecem ali to je onda svakim ko je kraj 70 i 71 godistem...sto je bezveze u tumacenju........

ono sto ja vidim dobro je sto nam se svetla ipak gledaju, doduse preko opozicije ali se ipak gledaju, moj MO je egzaktno na njegovom DC, moja VE na njegovom SO, moj steliju u strlecu pada na njegvu I kucu...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija NE sa ASC Empty Re: Konjukcija NE sa ASC

Počalji  alea Uto Jun 01, 2010 5:24 pm

~Silk~ ::Moj Ne iz 11 na njegovom ASC... orbis 0,13 i jos je njegov ASC u sekstilu sa mojim PL ... sta bi sve to moglo da znaci...
Neptun znaci neka obmana obicno, da li mozda znaci da ja njega ne vidim u pravom svetlu ?

Inace njegov NE je u mojoj 11 u strelcu...

Sve zavisi i kojom kućom vlada tvoj NE.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Konjukcija NE sa ASC Empty Re: Konjukcija NE sa ASC

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu