Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

+121
spaceoddity
logos
olga
VesnaMM
Strijelac
ena1976
Smajlici
Venus82
Sanja1313
volimzivot
Pokahontas-84
neobicna
black-cat
keleraba
ana maria
Anja Moody
lola92
Rasheljka
alek2
Vita83
ambianti
sputana
sara
Mashtaradi
sweety
zevzeka
kety
Mrvica6
Natasha-77
Sanjchi
Tanja1
malamo
AfRoDiTiCa
marijaS5
brineta90
lola89
macika
RainyDay
venus_pisces
libra_girl
EMA66
ana80
Black-Woman
natasica
MAXICA
majabl
vanesa
wanja
Mrvica
mici
katja1
Crnka88
vilabezkrila
MalaMisi
abobban1981
Fearia
nancy09
Arijana
zujalica
Andromeda
lucky jinx
Alicia
natilus
Bellatrix986
barbus
zvjezdica
venerica
Kocka je bacena
sladjana
viktorij
Emma Bovary
Zhade
Sha
Eoja
Katarinaki
Angie
Dunja
zelena dolina
Milica
jassna
galaksija
Rebeka
nena
jesha
elaelena
hajkula
sladjanap
piconja
nolita
Zorica
Aqua_
Strelica
danijela
vedrana
Izida
Tratinčica
gernica
Snezana
lado06
migoran
SANDRA
Jane
~Silk~
draganica
Čarobnica
joki22
Wllastta
s_ana_dra
Maki
LoSt_in_SpaCe
Nale 83
CES
zeka
mesmerized
inja
Nea
-menora-
daniel astro
Lima
Latica
Astrotanja
125 posters

Strana 3 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 10, 2008 6:48 pm

Tebi je 7. kuća braka u Ribama, a vl. je u Strelcu,u konjukciji sa Mesecom, što bi moglo da ti donese partnera koji ima naglašene osobine strelca, pa čak i da bude strelac, jer se tu tebi nalazi Mesec. Odgovaraju ti više decembarski Strelci, rođeni u drugoj polovini decembra, jer bi sa novembarskim imala problema zbog toga što su vam Sunca u kvadratu. Signifikator Nepruna je Jupiter koji je u Vagi, pa bi on mogao imati i neke osobine Vage, ali uošte ne mora bita Vaga po Suncu.
Ovaj dečko ti je malo nestalan i nesiguran, vetropirast i ne baš pouzdan.
Stavi ove vaše horoskope u rubriku uporedni, ako želiš analizu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  s_ana_dra Pon Nov 10, 2008 7:24 pm

hvala astrotanja puno,
pa sta znam, do sada nisam imala neke simpatije prema strelcevima, tj. niakda nisam ni bila zaljubljena u strelca, obicno su bili ovnovi, pa i jednom jedna devica, haha, cak je i istog dana i godine rodjen kad i ja., u da da ne zaboravim vodoliju, uzas
e sad kako ja analiziram, tj kako sam naucila, a i ako tako gledamo, ovaj decko bas odgovara mom 7 polju, neptun je u 4 kuci ali u strrelcu, sto znaci da je on iz inostranstva, ali da smo se upoznali u bgd-u, kao sto je i bilo, jupiter je u 3 kuci kao sto vec rekoh dolazio je kod mene u komsiluk, tj. vrata do mojih kod mog dobrog druga, a inace i imamo zajednicke drugove, a to smo odmah skontali cim smo se upoznali na visoj.
e a ostalo cu na temi o uporednim da ne bih ovde mesala teme.
pozz Smile

e da nezaboravim, da jeste sav je nestabilan. bezi od osecanja kao djavo, ali je jako normalan, ma ima osobine koje ja kod muskarca hocu, zelim. Nije kao danasnji momci, jako je sposoban, ma meni treba neki muskarac sa jakim marsom.

i jos sto sam htela reci je da se meni muskarci jarcevi svidjaju, to sam juce zakljucila, Smile kolega koji mi je bio simpatican je isto jarac, ali sa suncem u jarcu, i tu komsija takodje sa suncem u jarcu. tako da ja stekoh neki osecaj da muskarci jarcevi kod mene prolaze, mada mozda zbog saturna kao vladara mog 5.

s_ana_dra

Broj poruka : 18
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nale 83 Uto Nov 11, 2008 2:10 am

Evo i mene U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Icon_razz !
Moze li neko da pogleda ovo moje VII polje i da svoje Astro vidjenje mog bracnog partnera?
Ja cu poceti U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Icon_albino : VII polje u Lavu, vl. SO egzaltirano u Ovnu u II polju (hmmm ALI to je partnerovo VIII polje pa sam zbunjena!). Prvi aspekt koji SO pravi je konjukcija sa ME (mozda bude malo mladji, mozda Blizanac ili Devica)? Verovatno ce imati "Lavlje" osobine ..
Aspekti SO su OK: 120*JU, 120* UR, 90* NE (ali je orbis presirok da bi delovao, tako su me naucili U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Icon_smile ).
Sad izvolite, bila bih vam zahvalna da izanalizirate i moje VII polje!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Wllastta Sub Nov 22, 2008 3:42 pm

Bas da vidim sta bi ste rekli za mog supruga! Na vrhu VII je Vaga ali posto je tu smesten UR onda prvo posmatram tog UR i njegove aspekte ili kako? Takodje me interesuje da li PL pri kraju VI polja vise utice na VII?
On sa opisom Vage ne vrhu VII nema ni malo slicnosti! Gde je caka, ne znam!
Wllastta
Wllastta

Broj poruka : 5
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  joki22 Pon Nov 24, 2008 12:06 am

Moja 7 kuca je u Vagi-moj muz je Vaga. Njegov Mesec je u Devici-to pretpostavljam da opisuje mene. Buni me Uran u mojoj 7 kuci, da li on mozda znaci razvod?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 24, 2008 1:02 am

Sve zavisi od međusobnih aspekata, u uporednim hosk. To ne mora upšte da znači razvod, ponekad je do dinamčina zanimljiva veza, često je u njoj značajno prijateljstvo, sličana interesovanja, ili zajednički prijatelji, ili grupne aktivnosti, ili učešeće u nekoj organizaciji ili udruženju i sl. Pomalo mogu biti neobičan, ili poseban vaš odnos. da li jedno drugome dozvboljavate veću slobodu podstičete nezavisnost, ili težite i događaju vam se često iznenadna, npredviđena nova iskustva. ukoliko postoje aflikacije Urana u uporednim horoskopima, onda je moguć i razvod, ali ako je Uran u dobrim aspketima, onda je ona prva priča.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Nov 24, 2008 1:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  joki22 Pon Nov 24, 2008 1:27 am

Hvala na objasnjenju.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Pet Nov 28, 2008 1:09 am

Imam samo jedno pitanje. Da li samo Mars u Škorpionu daje partnera koji nosi uniformu ili i neki drugi aspekti s Marsom?

Meni je recimo retro Mars u Blizancima u 7.kući, vladar 7. Merkur je u Strelcu u 1. kući i pravi opoziciju sa Marsom, kvadrat sa Mesecom ali i konjukciju sa Uranom. Rekla bih da daje partnera koji dominantan a opet komunikativan, pričljiv, možda čak i maštovit, ekcentrik...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  draganica Sub Dec 20, 2008 1:47 am

VII kuća počinje u Vodoliji tj na nultom stepenu vodolije, vladar je Uran ( u škorpiji) koji je otišao u V kuću. Što se tumačenja tiče znam da ću "ga" upoznati na nekoj zabavi ( V kuća ) i da će biti jako ljubomoran, a za ostatak opisa nemam pojma

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 20, 2008 2:36 pm

Čarobnice, tebi je ako je Dc u Biku vl. 7. Venera, a ne Merkur, koja je u Škorpionu u konjukciji sa Uranom i kvadratu sa Saturnom, a sign. tvog Marsa u 7. jeste Merkur koji je u prvoj u konjukciji sa Suncem i u opoziciji sa Marsom. Kad je vrh sedme u Biku onda se teži partnerstvu koje je stabilno i zasnovano na ljubavi i sigurnosti.Kako je Venera u Škoprionu strasna i u konjukciji sa Uranom donosi ljubavni zanos, nagle početak veze, ali i prijateljstvo u vezi, intelektalnu bliskosti. Istina Saturn kao da obuzdavaVeneru, koči vezu, ali Uran je bliži i ovaj aspekt je egzaktan, te uticajni. Uran uvek donosi nemir,nestalnost, ali i nadahnuće, ljubav je drugačija, posebna, meša se ljubav i prijateljstvo posebno što Venerin drugi sign. Mars koji je u Blizancima, u sedmoj i on opisuje neku vrstu ljubavne borbe, ali blizanački obojone, nešto što kao i neka vrsta ljubavno-borbene igre, gde je borba intelektualna, odnosno ima u njoj osmišljenosti, ideja, diskusija, borbe mišljenja. Marsom upravlja opet Merkur u Strelcu, koji je u konjukciji sa Suncem, pa ima komunikacije,ali se i ti koristiš nekim duhovnim znanjima ( astrološkim znanjem) kako bi mu postala bliža, ostvarila stabilnu vezu, kao i nekim informacija o njemu do kojih dolaziš o njemu. Dalje sign, Merkura je Jupiter i on je u četvrtoj kući ,gde je njegova slučajna egzaltacija, što je dobro,. On nastoji da vezu ustali, da napravi porudicu.Nadam se da će taj Jupiter pobediti, jer je u trigonu sa Suncem, što donosi uspešnost, ostvarenje.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Sub Dec 20, 2008 7:30 pm

Hvala Tanja na odgovoru,

evo malo zimske morske idile...

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Newphoto012

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Newphoto010
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 20, 2008 7:56 pm

Predivno. Lepo. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ~Silk~ Sub Dec 20, 2008 9:41 pm

ajde ja da pokusam Smile

ovako, vladar 7 je mesec u blizancima ( mada 29 stepen) u 5 kući. Jedini aspekt koji mesec pravi je trigon sa suncem sto bi znacilo neka predispozicija za harmoničan brak, ali sunce je u Vagi a suprug je podznak Vaga... da li mozda gledam dalje gde je Merkur kao vladalac 5 kuće ... u 9 u konjukcicji sa Marsom i Uranom... suprug mi je jeste Ovan u Horoskopu ...

E sada imam jos jedno pitanje. Ja se unapred izvinjavam ako je neko vec pisao o tome, potrudila sam se da sve procitam redom, ali mozda mi je promaklo. Sta je sa JU koji je u 7 kući i u losim aspektima ? To bi značilo ne baš srećan brak, naspram onog trigona Meseca i Sunca. 7 kuća je u raku, a mesec u blizancima, koliko sam negde procitala to su predispozicije za više brakova. U tom slučaju kako i gde gledamo 2 partnera ?! Da li je mozda drugi aspekt koji pravi Merkur sa Uranom ili se gleda vladar 9 kuće ?
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  ~Silk~ Sub Dec 20, 2008 9:44 pm

hmmm nisam dobro postavila potpis sa natalnom, barem ga ja ne vidim...


Poslednji izmenio ~Silk~ dana Sub Dec 20, 2008 9:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : da prikacim potpis :))
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Nale 83 Uto Dec 23, 2008 3:44 am

Par reci o mom g-dinu pravom Razz ?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 23, 2008 10:04 am

Mogućnost nerazumevanja i problema u odnosu je zbog disp. Meseca Merkura, koji je u kvadratu sa Jupiterom u 7. Tu bi moglo dovesti i do neiskrenosti partnera, udaljavanja kako fizičkog, tako i duhovnog. Kako je Merkur u konjukciji sa Uranom i to je pokazatelj promena, koji unosi nemir, napetost u vezu irtd. Gleda se i gde je otišao Saturn koji je egzaltiran u Vagi za uspešnost braka, kao i signifikator Jupitera Sunce.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Uto Dec 23, 2008 3:45 pm

Astrotanja ::Čarobnice, tebi je ako je Dc u Biku vl. 7. Venera, a ne Merkur, koja je u Škorpionu u konjukciji sa Uranom i kvadratu sa Saturnom, a sign. tvog Marsa u 7. jeste Merkur koji je u prvoj u konjukciji sa Suncem i u opoziciji sa Marsom. Kad je vrh sedme u Biku onda se teži partnerstvu koje je stabilno i zasnovano na ljubavi i sigurnosti.Kako je Venera u Škoprionu strasna i u konjukciji sa Uranom donosi ljubavni zanos, nagle početak veze, ali i prijateljstvo u vezi, intelektalnu bliskosti. Istina Saturn kao da obuzdavaVeneru, koči vezu, ali Uran je bliži i ovaj aspekt je egzaktan, te uticajni. Uran uvek donosi nemir,nestalnost, ali i nadahnuće, ljubav je drugačija, posebna, meša se ljubav i prijateljstvo posebno što Venerin drugi sign. Mars koji je u Blizancima, u sedmoj i on opisuje neku vrstu ljubavne borbe, ali blizanački obojone, nešto što kao i neka vrsta ljubavno-borbene igre, gde je borba intelektualna, odnosno ima u njoj osmišljenosti, ideja, diskusija, borbe mišljenja. Marsom upravlja opet Merkur u Strelcu, koji je u konjukciji sa Suncem, pa ima komunikacije,ali se i ti koristiš nekim duhovnim znanjima ( astrološkim znanjem) kako bi mu postala bliža, ostvarila stabilnu vezu, kao i nekim informacija o njemu do kojih dolaziš o njemu. Dalje sign, Merkura je Jupiter i on je u četvrtoj kući ,gde je njegova slučajna egzaltacija, što je dobro,. On nastoji da vezu ustali, da napravi porudicu.Nadam se da će taj Jupiter pobediti, jer je u trigonu sa Suncem, što donosi uspešnost, ostvarenje.


Da li onda vladar Dsc govori da bi on mogao da bude Škorpion ili zbog samog Dsc Bik?
hvala:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 23, 2008 4:15 pm

to znači da će on imati neke osobine Škorpije,a moguće i od Bika, nešto zemaljsko, stabillno, ali uopšte ne mora da bude ni Bik, ni Škorpija. Ponekad se dogodi da ta osoba ima recimo naglašenu drugu kuću, ili Ascdent, ili neku planetu značajnu za nju u tvojoj sedmoj, Biku ili Blizancima, koja zahvata najveći deo 7.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Uto Dec 23, 2008 4:30 pm

Recimo njegova Venera na mom Asc? ili on ima Merkura na Asc, njegov Asc 150 Ma u mojoj 7. kući? ili to pak ukazuje na nešto drugo...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 23, 2008 5:05 pm

Jung je radio jednu analizu, utvrđivanje koji su to aspekti koji dovode do braka, odnsno nalaze se u horoskopu bračnog partnera i tu je bilo da se na ascedentu pqrtnerovom nalazi Venera, Sunce, Mesec, Mars, kao i da se na Dc nalaze neka od ovih planeta. Isto tako da su sunce i Mesec u konjukciji itd. Primetila sam kroz iskustvo da je to tačno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Čarobnica Uto Dec 23, 2008 5:32 pm

Hvala Tanja, dva su dovoljna nadam se Very Happy Venera konjukcija Asc, Sunce konjukcija Mesec, a ona konjukcija SMČ flower cheers
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Jane Uto Dec 23, 2008 7:26 pm

Vladar 7. u mojoj karti je Ju u Ribama, Ma u Jarcu radi lijep trigon sa Ve u Djevici, ali malo ometa ta opozicija Ju i Ve. Postoje li šanse da ta velika ljubav koja bi mi se mogla dogoditi iduće godine bude ta koja će dovesti do braka?
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  draganica Uto Dec 23, 2008 10:38 pm

a ja bounce bounce bounce bounce

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Astrotanja Uto Dec 23, 2008 10:46 pm

Jane, nekako mi po trnzitima za brak odgovar 2010.. posebno ako to potvrđuju solari i direkcije za tu godinu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  SANDRA Uto Dec 23, 2008 11:08 pm

Moze li neko meni da pogleda bracnog partnera?Pokusala sam ali mi je sve to malo konfuzno!Hvala I love you
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U kom znaku će biti vaš budući bračni partner? - Page 3 Empty Re: U kom znaku će biti vaš budući bračni partner?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu